• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Ahoj holky :wink:
My jsem se vratili z oslavy mich a tchanovych narozenin :slight_smile: :wink: Dostala jsem kyticky,darkovou tasku s mlsanim,nausnicky a korunky-tak mam radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Luci-dozvim se za 14dni vysledky toho tympo a pak jdeme k nasi usarce Cesakovy a ta nas objedna do Motola na konzultaci a tam se dozvime termin operace :frowning2: :frowning2: :frowning2: :slight_smile: :wink:
Evi-mas IP :wink: -ale zitra to na 100% neklapne a v tydnu jdu na brigadu a budu moct jen snad ve stredu ale az asi kolem 17hod-ale neni to jeste na 100% jak bude moct ten kamared-jeste se ho zeptam ju?Hrozny jak je Zdenda marod tak jsem jak bez ruky :wink: :slight_smile: :wink:
8. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek baby, všechny zdravím!!!!

Věruš - jak v Praze? bylo krásně co? my byli na Vyšehradě za příbuznýma, tak krása jen cesta zpět se nějak nevydařila :wink:

Trep - takže Elí už je taky motorkářka? :grinning:

Aní - koukám, že zase máte naplánované návštěvy dr. :frowning2: no hlavně abyste už brzo měli pokoj a byli všichni fit!

Luci - kdy mi předvedeš kočárek? :grinning: nějak na vás nemáme štěstí a dlouho jsme vás nepotkaly.....
8. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep tak z toho jsem nepochopila, jestli si myslíš, že Elí tak moc roste, nebo Domi se zasekl :D když až do 10m měli stále stejné míry. nebo plus minus.

Kači možná zítra - ještě nevím, zda jedu autem nebo busem. podle toho jak se mi bude chtít :D
8. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Krasne slunickove rano :wink: :slight_smile:
9. kvě 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile:
Tak slunicko se zacalo schovavat za mracky, ale snad se jeste umoudri a posviti nam na tu nedeli. Chystame se na chatu :wink:
Ani, tak ta streda by byla super. Zkus to nejak poresit, uz jsme nateseni, jak do toho "slapneme" - prosiiiiiim :grinning:
luciejadr: to, ze meli +/- stejne miry preci nemusi znamenat (obzvlast u takhle) malych deti, ze o nejakych 9 mesicu (skoro jednout tak dlouha doba) na tom budou stejne, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky maminy :slight_smile:

vše nej k vašemu-našemu svátku!!!! :wink: Copak nám díťata asi dají, že? Mě tak maximálně asi plnou plínku :grinning:

Včerejšek se nám v Praze mooc padařil, počasí super, místo srazu taky, hezky jsme se prošli, poklábosili, pojedli a popili, byli i nějací tatínci...No zkrátka spokojenost a tak to má být :slight_smile:

Dnes jsem jako praštěná pytlem, pepi se v noci dost budil,asi ho trápilo bříško a plakal...My s tatíkem pláčem dneska, páč jsme se voubec nevyspali :unamused: ach jo.... Tak snad v důchodu to doženeme :grinning:

hezkou neděli!!!
9. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Věruš, tak to jsi dostala stejný dárek jako já - neymslm tu plínu, ale tu noc na houby :D ráno jsem mysleal, že nevstanu, Domi spal s námi a pořád se budil a jelikož sjem potřebovala, at se tatka vyspí, tak jsem umřelá po ránu já :D vy všichni do Prahy v sobotu a u nás se jelo až dnes, ale my pro jistotu nejeli - bojím bojím počasí. tatínek běží štafetový maraton. no snad nebudu litovat, že jsem nejela - abych ho viděla než umře v cíli :grinning: :grinning: no spíš se asi budu bát jeho cesty zpět snad ho nohy dovezou do bolky a umřou až na gauči :sweat_smile:

Trep prostě přiznej, že nechceš, abych měla pravdu :grinning: :grinning: :grinning: protože my viděli Eli na Velikonoce, u mudra :D :D a víme, že stále vypadá jako roční dítě :d teda ted už 16měsíční :wink:

my až se vyspinkáme tak jedeme na zahradu na oslavu, tak snad nezaprší. protože to by tděti si neměli kde hrát :D
9. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak stále spinkáme. a maminka si připravila věci na večerní schůzi společenství - to zas bude zkažená neděle. už ted se toho děsím, máme některé členy děsné rýpky... a tatínek nám neumřel. už mi volal :D :D
9. kvě 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
My jsme v pátek jeli za mýma rodičema na chalupu a v sobotu na festival - Konopišťský kvítek. Ondra vydržel "pařit" do půl desátý a pak mi vytuhl v autě :grinning: Moc jsme si tenhle víkend užili.
9. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no my si víkend taky užili, byli jsme v Polsku :grinning: . takže tradice :unamused:
10. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
mám dotaz na ty, co mají zahrádku...nemáte náhodou nad urodu rebarbory??? :sweat_smile: jsme včera dostali, už zní peču buchtut a už mi i došla - a já bych si tak dala ještě kompotek a zákusek :sweat_smile: :sweat_smile:
10. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, kolik jí ai chceš??? Zítra odpoledne jedu k Danče, tak bych ti dovezla :wink:
10. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, jestli bude i na kompoty, ale něco ano!!
10. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siw. ty jo.. kolik? no na buchtu, na kompotek :D za každý stonek buu vděčná :sweat_smile:
10. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer :slight_smile:

my jsme rebarboru měli a bylo jí vždycky hafo, pak jsme jí přesadili a je nějaká polochcíplá, takže já tě Lucko zásobovat nemůžu, páč by z ní nebylo asi ani na pidikoláček :grinning:

pepíno má od včerejška rýmu a dnes se k tomu přidala ještě teplota, měl skoro 38, tak jsem mu navečer dala čípek, trochu se to zlepšilo....ale jaká bude noc, kdo ví? :frowning2: :unamused: Snad mu bude lépe a trochu se po dvou mizerných nocích vyspíme...

Luci - s tou středou ještě uvidíme, záleží jak bude pepino fit, ju? :slight_smile:

evi - no to musel být fakt prima víkend a koukám, že ondra netrhá partu a paří s vámi :grinning: Nebyli jste na tom fesťáku i vloni? ještě s Ondráškem v bříšku? :slight_smile:

lucko - jak tatík dopadl na maratonu? neběželo se to někde ve stromovce? já jen, že v sobotu jak jsme tam byli, tak tam byl psí maraton a právě říkali, že v neděli je tam maraton zase ale člověčí :grinning: A jak dopadla schůze, netekla tam krev? :grinning:
10. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Věru byli jsme tam i loni, já s taškou připravenou v autě, pro jistotu :grinning: A nakonej jsem rodila skoro 3 týdny po.
Já rebarboru nemusím, brr.
10. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Evinko a nemš ten plevel rebarboru třeba náhodou na zahradě??? :D :D

Věruš..jejda... no tak snad je to něco malého.. u nás zase rostou zuby, tak jen poplakáváme v noci, dkyž vypadne dudlík. to by mě fakt vždy kleplo, ale musím zaklepat, že teplotka nic ufff.. tak vy se kurýrujte a budeme čekat když tak na zprávičku. a když nic, tak příští týden, jo??? :dizzy_face:

Schůze dopadla jakžtak. sice měli nějaké kecy, ale celkem mě i poslouchali, když mi kecali do řeči, tak jsem asi 60letému řekla, at se stydí, že mě ruší :grinning: :grinning: no v sobotu zase začínáme na baráku makat.. takže do léta to budeme mít tady fakt krásné :dizzy_face:

tatínek žije. včera dokonce je za to, že reprezentovali firmu, vzal šéf na nobl oběd. a to ještě může jít příští týden do Hiltonu na vyhlášení a večeři - bylo to v ceně zápisného a nechce. ccc já bych šla hned :D :D

no uvažuji, zda dnes půjdeme na trh. v noci pěknej liják, zda tam někdo bude. za oknem už mám troje stáleplodící jahody :D a dvoje minirajčátka. tak abych zase něco nedotáhla :grinning: :grinning: a odpo máme náhradku plavča. tak se těším, budeme mít naší původní instruktorku..
11. kvě 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Luci nemám, tak kdyby jsi chtgěla kopřivy, pampeliky nebo bezinku :grinning:
11. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásný den.
Musím se pochlubit co jsem objednala do kočárku
11. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danuš tak to není můj styl. ... já dokonce tohle i vyhazovala - měla jsem to poděděné a vím, že prostě už bych to endala já a pak vím, že ani brácha. ale hlavně že ty máš radost :wink: Danča musí být nadšená, když pak vše ji ukážeš, co pro ní máš :grinning:
11. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, ona už má vše doma, jen tu zavinovačku jí dám až do porodnice.
Už mám od zeťáka zákaz něco kupovat, ale zakazoval zbytečně :grinning:
11. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: zeťák tomu nerozumí :grinning: :grinning: ty víš, co můžou využít a co ne :wink: :wink: ty jsi znalec - máma tolika dětí :dizzy_face:
11. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani já jsem klasický zavinovačky nepoužívala. ZAto jsem dost využila rychlozavinovačky.
11. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Halí jsem taky využila rychlozavinovačky, byla narozená v listopadu, tak to bylo fajn. Ale Danča bude mít tuhle jen položenou v kočárku, Jiřík bude v srpnu, tak na ní bude jen ležet.
Jo Danča o tom ví, ukazovala jsem ji obrázek, když jsem to objednávala a chtěla to, tak jsem zakoupila , co bych pro Jířánka neudělala, už se na něj strašně těším. :wink:
11. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky:slight_smile:
Tak jsme dnes byly na trhu a mrakyyyyyyyyyyyyyy lidi :frowning2:
Dani, pekne, ale ja take mnohem vic vyuzila rychlozavinovacky.
Jinak jsem prave hodila do pracky potah z tohoto kresilka http://www.babyhit.cz/lehatko-fisher-price-2009/d-71019/, ktere budu prodavat, tak kdyby jste nekdo mel zajem, tak je za 850,- k mani.
Zatim pa pa, jdu dovyklizet.
11. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...

daní - hezké...Jiříček bude v těch peřinkách jako panenka :slight_smile:

u nás taky frčely spíš rychlozavinovačky, ale každému vyhovuje něco jiného :wink:

dnešní noc byla dost krušná, pepino měl 38,3 takže špatně spal, museli jsme ho konejšit a chovat, pak zabral čípek, tak to bylo lepší...ale spal stejně blbě a budil se cca po 20ti minutách.Takže ráno jsem byla fakt jako umrlec....a když dopo usnul, tak jsem si dala taky hodinku spánku a světe div se, dokonce v kuse...To mi pomohlo....

přes den už měl jen zvýšenou, tak snad už to bude lepší a možná se i vyspíme....

Lucko - no šedesát nešedesát, když se neuměl pán chovat, tak jsi ho napomenout prostě musela, to se nedá svítit...Tak, ty jsi taková paneláková zahradnice? rajčátka, jahůdky, hmmm....budeš pak mít stánek Hujer-ovoce.zelenina na trhu? :grinning:
Na příští týden se dohodneme, zatím ještě nemám pevný plán, tak nevím které dny budu moct, ale dám včas vědět :wink:

evi - už Eli nebaví křesílko, že prodáváte? No musím říct, že Pepino je v něm taky minimálně...dokud nebyl ještě tak pohyblivý tak ho to v něm bavilo, ale teď nám tu leží ladem...Ale za to to první, co jsem od tebe kupovala, tak to jsme využívali maximálně....Teď ho mám půjčené pepova sesřenka na malou a v létě se zase vrátí k nám na nové mimi :wink:
11. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, jsem moc rada, ze vyuzil to lehatko od nas aspon Pepca, kdyz uz ta nase divoska jim pohrdala :grinning: Neee, vazne, proste Eli neni kresilkovy typ. Uz od narozeni nerada lezela (natoz aby spala) a cokoliv, co se nesouviselo s pohybem bojkotovala. Mno a ted, kdyz uz beha, tak lehatko tu slouzi akorat k vylomeninam a ja se klepu, aby se ji neco nestalo, takze akorat casek poslat ho dal :grinning:
At je Pepi brzo OK a uz se vsichni vyspinakate :wink:
11. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
AhoooJ!!!
Hlásíme návrat, více se ozvu zítra !
11. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno!

klouz - vítej doma ty naše cestovatelko :slight_smile: Jak jste se měli v JC a kde jste výletovali?

dnešní noc vám raději ani popisovat nebudu, páč by jste mi to už ani nemuseli věřit... :frowning2: :angry: :unamused: Ale jsme bez teplot a to je fajn.... :slight_smile:
12. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
Věruš, jste měli milánkování, že nám to nechceš popsat??? :grinning: :grinning:

jinak křesílko - my v něm pořád děláme houpy houpy a dokonce si v něm sám čte leporela.a jelikož já se segrou jsme křesílko milovali ještě v 5letech když už jsme tam málem nedali prdélky, tak my jsme stále rádi, že ho máme :dizzy_face:
12. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek