• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Zdravíme :slight_smile:
5 dní v Jičíně jsme si užili,jak psala Věra, zase jsem se flákošila,až na zubaře a sobotní teplotu Dády.
V sobotu dopoledne byl Dáda OK,po obědě se vzbudil a byl rozpálený,jak kamna a na teploměru 38,9,v neděli to bylo zase dobrý. A to jsme měli jet v sobotu odpolko ke známým na chatu grilovat.
Na konec jsme grilovali v neděli u nás na zahrádce, tam jsem se také porýpala v kytičkách.
Výletík nás čekal v pondělí, prostě pěší, přírodou kolem Jičína - 12km.

Včera jsem Dádovi koupila boty - letní sandále.
http://www.detskaobuv.cz/www/images/zbozi/img_7688.jpg
Máme je za 579Kč.

Naši mamku zase chytla nějaká ta střevní viroza, jak řádí, tak doufám, že nemáme suvenýr.

Dnes už máme za sebou čistírnu, plavčo, venčení a oběd.
Odpolko jdeme do MŠ Čtyřlístek.

letmo jsem vás tu prolétla a dočetla.
Taky máme doma motorku - enduro, v oranžové barvě, tentokrát jsme tu barvu nevybírali my,ale děda a babi
Hele,pak si naši prckové mohou dát závody.

Klasickou zavinovačku a ani křesílko,co má Domča,Pepi a měla Elí jsme neměli.
:slight_smile:
12. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posílám vám pár fotek Dády a jeho kamarádky Elišky! :slight_smile:
12. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásný den!
No co to je tady za nekázeň??? Nikde nikdo :confused:
Lucíí, krásný fotečky.
Jdu dělat bramboráky, odpo čekám vzácnou návštěvu z MK :grinning: Ještě se někdo přidá??????
13. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásný den!
No co to je tady za nekázeň??? Nikde nikdo :confused:
Lucíí, krásný fotečky.
Jdu dělat bramboráky, odpo čekám vzácnou návštěvu z MK :grinning: Ještě se někdo přidá??????
13. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proč to tam mám 2x????
asi už blbnu
13. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama:2x?právě proto,že je tu ta nekázeň, aspoň je více příspěvků.
13. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
čavík berušky, chci se u vás zkušených poptat, jaké máte zkušenosti s reakcemi na očko? je možné, že ze zvýšené teploty poočku má druhá den odpol. a třetí den horečku? nebo je pravděpodobné, že se děje ještě něco jiného?
13. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
my jsme byli včera se Silente na srazíku holek z těhu plavča a bylo to super. :slight_smile: 6 dětiček kolem 1 roku.
13. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka:kde jste měli srázek?

Katka: s tím tim neporadím, my jsme po očku v pohodě.
13. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno vespolek :slight_smile:

honem musím něco napsat, abych nebyla na černé listině za nekázeň :grinning:

daní - my nepřijedeme :grinning: no, ale bramborákem bych teda nepohrdla...Budu muset uhranout tchýňku, aby je někdy udělala...já jsem na ně moc líná :wink: Koho čekáš? Užijte si to!

kačko . tak to taky neporadím...u nás teplota po očkování byla jen jednou, ale hned ten den...Ale možná zkus zavolat k mudr a zeptat se :wink:

evi - budete mít ten sraz v pRAZE? my jsme nakonec přeměnili místo srazu a ZOO jsme zavrhli, páˇč se narodilo nějaké gorilátko a moc moc lidí na něj je zvědavé a my měli obavy, že s těma hafo kočárkama bychom se tam ani nevešli...Nakonec jsme se sešli naVýstavišti, prošli se Stromovkou, pak přes vodu a tam byla prima hospůdka Loděnice :wink:

klouz - Dáda už má takovouhle nevěstu, jO? to jste byli na nějaké oslavě?
13. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No měly by dorazit Lucka a Lucka :grinning: . tak uvidíme, na bramboráky už se chystá, tak snad je nebudu jíst sama :rolling_eyes:
13. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru, až pojedu pro kočárek, přivezu!! Chceš?? Možná v pondělí, kolem poledne, Danča přijede s Péťou, tak bychom zajeli?? Co??
13. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz, u jedné z holek na Jivině.
věru, srázek se chystá, už víme že v pondělí, ale ještě nevíme které :grinning:
13. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
daní - v pondělí bych měla být doma, takže klíďo píďo můžete pro kočárek přijet...Pepa bude rád, že mu zmizí z garáže :grinning: Jo tak duo L+L má dorazit....Tak to napeč těch bramboráků řádnou hromadu :grinning:

evi - to nevadí, že nevíte ještě které, hlavně že už je stanovený den v týdnu...něčím se začít přece musí :grinning:
13. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem zvědavá, jestli dorazí, doufám, že ano.
A v pondělí přijucháme, musíme stejně do Hradiště, kvůli příjmení Jiříka. A bramboráčky Ti přivezu.
13. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty bláho bramboráááky.. tak to je jakoo.. překvápko.. L a L bude na cestě po vyspinkání :D
13. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zbytek dočtu po obědě ;o)

Kači to očko.. no já si myslím, že je to ok... když to druhý den.. prostě tělo reagovalo pomalejc. když to vemeš a dješ na očko až odpo tak musí být i pozdější reakce ;o)
13. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bramboráčky připravený :wink:
13. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama:díky za pozvání!
13. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak se po delsi dobe ozyvam :wink: :slight_smile:
Dnes jsem zbabela vzdala brigadu-uz jsem mlela z posledniho tak jsem doma :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
13. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko, není zač a třeba se ještě někdo přidá, co???Bramboráčků je dóóóst :grinning: Moc se na vás holky těším, potřebuji rozptýlení, dnes obzvláště!!!!
13. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uvidim jak budu stihat s Matym od zubare tak bych s Ondrou mohla taky dorazit co?Vemezmete nas mezi sebe? :confused: :fearful:
13. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničko, jasan, budeme rády, doražte!!!!
13. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jo-Za chvilku dojedu pro Stepu do skolky a pak s Matym k dr. a pak prijedem :wink: :wink:
13. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Danca-IP :wink:
13. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anííí, IP :wink:
13. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,vemte prosím někdo foťák, ať uděláme nějakou dokumentaci, já mám rozbitý displej, tak nevidím, co fotím , :frowning2:
13. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra. jste toho napsaly.. já vařila na zítra.. nechcete na sváču koprovku?? :grinning: :grinning: a foták je sbalen.. to si nenechám ujít
13. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr :ke sváče nééé,ale s holkama si připravíme ešusy,aby jsme měli zítřejší oběd! :slight_smile:
13. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaké IP tady jako???já vám dám tajnosti :D ty jo nakonec to bude velké hraní na zahradě. juchuuu. počásko se asi taky umoudřilo...
13. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
uciejadr: vidíš,ty si uděláš soukromý výlet pro rebarboru a pak to dopadne zcela jinak.Je to menší srázek. :grinning:
13. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek