• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
treperendaoprava,mluví,jak brublající méďa! :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.hracicka.cz/kouzelne-malovani-2264.html, tak my máme tohle, taky super věcička. jen je lepší malovat štětcem, než přiloženou tužkou, to pro ty, co by chtěly objednat,máme od vánoc a paráda!!!!!
14. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak holky, jak bude lepší počásko, jste zvány, Halí už se nemůže dočkat!!!!
14. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a já samo taky, těšíme se na vás!!!
14. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz, diky, to zni lepe :grinning:
Siw: to vypada dobre, hlavne je fajn to, ze to je prakticky naporad. Uvidime, jaky sklidime uspech s omalovankama a pak kdyztak poridime toto.
14. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama:tvůj odkaz vypadá zajímavě! :slight_smile:

Já jsem tyto omalovánky prvně viděla u kámošky.
14. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Domi si tak hrát nebude. dnes se opět stěhuje ke Kačence :D ale jinak tohle už bylo za našeho mládí.. teda aspon za mého :sweat_smile: :sweat_smile:

holky fotky pošlu. slibuji. jen jsem se po yamaha domluvila, že budou hlídat DOmiho a my že škrábeme,malujeme kuchyn a vyklízíme sklep. tak jsem tady lítala dokud spal a ted ho sbalím a pojedeme za Kačkou.

Trep a Kulíšek byl v poho? Lea už nám mluví? nebo tím, že špatně mluvíš jsi nešla ani tam mezi děti?
14. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja dnes Kulich odpiskala (bych akorat prskala na deti :frowning2: ) a hlavne jsem ani nejak neresila, ze by byl, kdyz jsem vedela od svagrove, ze ani v utery jeste nebyl Klicek. Takze jestli dnes byl Kulisek, tak jsem nas ani neomluvila :frowning2: to me mrzi.
14. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a já ti záviděla, že budeš mít konečně kulíška :D no ona psala minulý víkend sms, že cvičení bude od 14.5.. tak jsem ztoho byla rozčarovaná, že my už 3x neměli.

No jestli jste byli dnes její první, tak myslím, že po tom chaosu s nemocemi to bude brát, že jako ok... že by stejně nikomu dalšímu nepsala a nezvala..
14. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.novinky.cz/krimi/200316-havarovany-kamion-zatarasil-vypadovku-z-prahy-na-mladou-boleslav.html tak to už Tomáše klepne, jeslti to rychle neodklidí. minulý čtvrtek jel od černáku do bolky 2hod.. kvůli třem nehodám..
14. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako asi jsem mela patrat, zda je, ale fakt me nenapadlo, ze v patek uz bude, kdyz cely tyden nic - mno logika klasickeho zamestnance, ktery by do prace na jeden den nesel :grinning: Tak jsem zvedava, zda tam nebyla sama samotinka :cry:
Mno a trasa MB Praha uz zacina byt skoro jako D1, takze dojizdeni na dve veci :frowning2:
14. kvě 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my už máme omalovánky dlouho a Kubu to hrozně baví
14. kvě 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jeste jsem si vzpomela: holky nevite o nekom, kdo pujcuje stroje na cisteni kobercu a calouneni (kdysi si tak moje mamka pujcovala od pani, ktera si tim normos privydelavala - bylo to nekde blizko krizovatky U mestaku, ale to uz nefunguje)?
14. kvě 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka: na tyto omalovánky si zase až tak nevzpomínám, to k nám do východních Čech od vás ze severu Moravy asi nedošlo.
A neprůjezdnosti silnice R10 6.5. mezi Prahou a MB taky vím, Luba seděl v buse.

My jsme ješště neomalovávali, před chvílí jsme se vrátili z návštěvy.
14. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem z omalovanek trosku zklamana:frowning2: Nam se vsechno vybarvuje do +/- hneda :frowning2: Klouz rikala o hnede barve, ale ja to brala jako, ze se do hneda vybarvi zviratko, ktere normos je hnede - mno nic, zase ti bohati rodice a dlouhy kabel :grinning:
A k nam tedy ze severni Moravy tyto omalovanky take nedorazily :confounded: , ale tak jestli je takovych veci vic, tak aspon budu mit dlouho pocit, ze stale neco objevuji :grinning:
14. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda:já to nrvydržela a 1obrázek jsem si vybarvila sama,už jsem věděla ,so asi mohu čekat :slight_smile:
14. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás už jsem přišla na to jak vybarvovat, máme více štětečků na větší či menší plochy, neustále vyplachujeme a neustále měníme vodu a obrázek je ok
15. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasny studeny vikend :confused: :wink:
Posilam Vam odkaz na nas domecek ktery uz je finalovy :wink: :wink:
http://www.nase-domy.cz/do-2-mil-kc/rodinny-dum-pluto
Ted jen jestli jeste dopadne hypoteka :confused: :confounded: :confounded: Jsem docela napnuta :frowning2: :frowning2:
15. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, tak nafot a dej sem nejaky obrazek, at se inspiruji.
Ani, mooooc peknoucky baracek :wink:
Venku je pekne hnusne podzimni pocasko, tak jsme radeji doma, at se nas ta ryma pusti co nejdriv :wink: Dodelala jsem puncovy rez (premiera), tak jsem zvedava, jak bude chutnat. Jeste mam v planu kruti roladu na zitra (jak jsme doma, tak me honi mlsna :grinning:)
15. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní, krásný. tak ať vše vyjde. držím palečky
15. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi hod recept na rez to by mooooooc zajimalo.Miluju ho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a dekuju za pochvalu-ted jeste drzte palecky s hypotekou :slight_smile: :wink:
15. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, aktuální dnešní fota
15. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mladí byli v Ikee, tak nakupovali. přebalovák
15. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě něco do málo do postýlky
a nakonec to nejlepší, naše velrybka :slight_smile:
15. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
puncovy rez:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=62097
je vybornej a jesete lepsi bude zitra, az se rozlezi, ale uz jsme neodolali :grinning:
15. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Aní, krásný baráček :slight_smile: A budeme držet palce, aŤ vám vyjdou peníze .
Danu, taky mám tuhle přebalovací podložku a dávám přes ní jen obyč plínku a stačí. A DAnča už má pěkný bříško :dizzy_face:
Já mám kluky v Žerčicích na fotbale, tak jsem jim uvařila pudink a vyžehlila. Ještě bych měla jít udělat ředkvičkový salát,a le tak se mi nechce.
15. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-nam,nam ale na me je to moc slozity teda :rolling_eyes: :confused: :confused: :confused: To bych si myslim nezvladla teda :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Zitra mi prijid prat kamoska s rodinou tak jsem udelala hermel.pomazanku a Tiramissu :wink: :slight_smile: Zitra udelam chlebicky a hubky a bude :slight_smile:
K obedu vepr.maso s dus.mrkvi a bramborem :slight_smile: :wink:
15. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty vado to ma Danca poradnej pupek :confused: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Evi-dekuji za pochvalu :wink:
15. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda!
Je dnes faaakttt ošklivo,děs, běs!!!
my jsme dnes zajeli do Aska,mrknout na dětské pokoje, uchvátila nás sestava Sunny,uvidíme,co dál,aspoň víme do čeho "snad " :slight_smile:půjdeme.My jsme střelci, 2roky nic ,najednou vlítneme do Aska a asi máme vybráno! :slight_smile:

nanda: moc pěkný baráček,tak,ať to vše klapne,jak mám!

Trep.: mňam pu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nčák.

Siw: Jůůů,Danča už má bříško!!!! :wink:
15. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek