• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
trep: jj, večer nafotim a hodim
jinak už máme jakž takž hotovou chodbu, dodělávky tu asi budou ještě hodně dlouho, kor teď, když Jendovi změnili pracovní dobu, bude jezdit už trvale týden doma+ pár víkendů a tři týdny pryč, ale koncem příštího týdne bych to viděla na kafčo či čaj u nás, kdo bude chtít
15. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, neblazni, slozite? Ty, ktera peces pravou zadni? Tak jako trebas v porovnani s kynutym testem je to brnkacka. Piskot na plech mas sup sup, pak rozrezani, namazani marmoskou a proliti puncem....a rozpustit cukr v citr.stave take rychlovka. Neboj se a jdi do toho, fakt to stoji za to :wink:
Mish: coze? jako, ze budete mit doma tatku jeden tyden v mesici + nejaky vikend a jinak nic? Tak to je masakr :frowning2:
Dani, teda Jirik pekne roste a vubec se neupejpa udelat si v brisku pekny obyvak :grinning:
Klouz: super :wink: :grinning:
15. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mish, uvidime, jak na tom zdravotne budu, ale urco bychom vas rady videli (jeste porad tu mame darecek pro Kubika :wink: )
15. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, přesně tak. bude to masakr, ještě si to nedivedu představit, ale budem to muset zvládnout
15. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady jeden obrázek a naše chodba, sloupek s kecafonem a dveře se musí dodělat až bude čas
15. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle:pěkný medvídek PÚ.
Chodba vypadá dobře.
Držím palce,ať to s Kubíkem dobře bez taťky zvládnete.
15. kvě 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink: :slight_smile:
Evi-no me prave odrazuje to prorezani :confused: to se musi prorezat na platy a to ja nezvladnu :frowning2: :frowning2: :frowning2: Nozem urco ne a nic jineho nemam :confounded: :confounded: ale tolik bych si ho dala-miluju puncak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Mish-tak to mate fakt blby teda to Vas lituju.Nastesti mas Kubika fakt hodneho-to je super.Ale i tak :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jo a chodba vypada luxusne :slight_smile: Je hodne velika vid? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :D
Trep vypadá dobře, punčák.. já byych skončila na tom, že doma nevedu barvivo.. no my měli na víkend udělaný zákusek z rebarbory - měl uspěch i v Kosmonosech :grinning: zlatá rebarborka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Aní tak holt nebudeš mít 3placky, ale placky z více dílu, to pak poslepuješ marmeládou :wink: :wink:

Mish a ty jsi obrázky měla doma, nebo jsi šla včera taky kupovat? jinak holkám radíš dobře - štětec musí být uplně čistej, jinak to fakt nefunguje :wink: :wink: jinak teda ta pracovní doba Jeníka je fkat šílená. nebude mít víc hodin než je povoleno v zákoníků práce? nebo to bude mít ako přesčasy?

my dnes ještě něco budeme dodělávat, ale tentorkát jsme si fatk dali moc práce udělat. asi jsem vyléčená až do podzimu něco dělat doma. tak uvidím zda to vydržím - ještě ta jídelna :sweat_smile: :sweat_smile:

Daní, ty jo to je pupek. ted už se může porovnávat s Věruškou :D
16. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní dům vypadá luxusně :D mám ráda tyhle obrázky :wink: jen mě rozesmál že je to dům menší velikost :D no je fakt, že obytná ploch a je 60m2 nebo jak to tam píšou.. ale vypadá prostě velce :wink:

kdy se dozvíte to o té hypotéce?
16. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, obrázky dostal Kuba už loni k svátku
nevim jak to bude s tou pracovní dobou, ani to neřešim, já tomu nerozumim
jj, chodba je velká, to je fajn
16. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky :slight_smile:
Ani, to jsi asi ten receptik spatne pochopila - upeces piskot na plech (normalni placku), ktera je tak 1,5 cm vysoka a tu rozdelis na tri prouzky (zadne rozrezavani jako u klasickych dortu).
A vis co jsme dneska ulovili? Obraz do loznice (Misa se sice smal, ze budeme mit "uni", ale nakonec jsem ho premluvila, protoze nez by se k tomu dostal....) a ve finale nas jeste potesili, kdyz nam na pokladne odecetli 40% z jeho ceny, takze tralalala :wink: Vecer nafotim.
Mish, pekne. Vis, ze je pro me docela zvlastni videt ji, jak "bydli" nekde jinde :wink: Ale snad vam odvede stejne dobrou sluzbicku jako nam.
luciejadr, co vsechno jste predelevali?
16. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci ja se to dozvim asi behem pristiho tydne jestli se do toho vejdem a pak jestli nam ji daji :confounded: :confused: Ale uz jasem se uklidnila,probrali jsme to ze Zdendou a hold kdyz to neklapne tak si vezmem mensi a zustaneme tu a dame to do poradku.To se neda nic delat :wink: :slight_smile: :slight_smile: Jinak baracek je super-taky se nam moc libi :slight_smile: :wink: :wink:
Evi-tak super uz se tesim na fotecku :wink: :slight_smile:
No a ja jsem sehnala Matymu Notebbok za 4000kc -je sice z druhe ruky alwe myslim si ze bude ok a jemu stacit. :wink: Je to presne to na co si vydelal a my nemusime nic splacet :wink: Dnes vecer pro nej jedeme :wink: :slight_smile: :slight_smile: Hodim Vam sem odkaz :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nehodim pac pan ho zu vymazal :grinning: :sweat_smile:
Ja jsem dnes udelala tu dus.mrkev s vepr.masem+brambory a je tomnamka a rychla-hodim recept :wink:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=80491
Kluci se cpali tak jsem mela radost :wink: Chlebicky a hubky jsou pripravene tak zu cekam jen navstevu :wink: :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak koukám, že tady se buduje, maluje, vymalovává :grinning: to u nás se k budování taky schyluje, taťka byl dnes objednat druhou postel a knihovničku do dětského pokoje..... a celý víkend zatím budují sousedi (opět magoři vrtaj! což je u nich celkem častý.... ty už tu zeď musej mít samou díru :angry: )
no Míďulku mám samý pupínek, horečky totiž polevily až včera a dnes se osypala :confounded: no já jsem taky nějaká chcíplá, polknout nemůžu, nateklý krk, takže se fakt daří.....
Aní - baráček je krásnej.... a co se všechno počítá do obytné plochy? jinak doufá, že jste ten gauč nakonec urvali....????
Daní - tedy, ten pupík Daňule hezky povyskočil :wink:
Mish - pěkná předsíň
Luci - ty nějak na tu rebarboru ujíždíš, ne? :grinning:
Trep - tak jsem zvědavá na váš obrazový úlovek? a kde že byl uloven?

no, jdu se trochu léčit, je to děs......
16. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!!
Budování zdar! :slight_smile:
My jsme dnes zaplatili sestavu do dětského pokoje, poslední kusy nábytku budou do8týdnů.Mám radost.Tak že během prázdnin bude hotovo.

Luci - včera jsem vařila opět kompot z rebarbory, ještě mám zbytek v lednici.

Trep.: jsem holka zvědavka,jak vypadá obraz :wink:

Holky, prosím, nemáte kontakt na nějakou osvědčenou firmu, která dělá výměnu oken.Už do těch plastových půjdeme. :slight_smile:
16. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obraz je z Aska a jak jsem doma zpetne docetla, tak maji 40% slevy temer na vsechen drobny sortiment (krome snad svitidel a kobercu).
Omrkla jsem tam "Daduv nabytecek" - pekny :wink: To ted budou rust pokojicek jako houby po desti :wink: Paradicka, aspon prckove budou mit nova kralovstvi.
Kacul: ajajaj, tak ze by to byla ta 6.nemoc? Taky huhlam a smrkam o106, ale to je tim hnusnym pocaskem venku :frowning2: Mam pocit, ze se kolem nas take porad vrta, boucha apod., ale neni se asi moc co divit, kdyz na MK take dorazily budovaci jarni vlny. Hele, nam by jste to mozna prominuli (kdyz jsme delali vestavku, tak jsme to "nahlasili" nejblizsim sousedum predem a pak dostali cokoladu jako bolestne :wink:
16. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda: jojo,taky Asko!
My měli slevu 20%.To potěší.Jak jste viděli ty šatní skříně,tak nemáme tu rohovou,ale tu klasickou a ty ostatní kusy, bez toho psacího stolu.
Ještě jsme Dádovi koupili židli a matraci.
16. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacul:opatruj se,¨vyleč se,ať je brzy lépe A Mídě posíláme sladkou pusu na uzdravení!
16. kvě 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - jé, to se bude Dáda mít :slight_smile: a okna teď taky řešíme....

Trep - tedy vy jste vzorní sousedi, tyhle jsou hovada, to jinak nelze říct, protože od té doby, co tu bydlíme, vrtají téměř každý víkend a to brutálně, nejen vrrrr vrrrt ale je to prakticky skoro furt s hodinovou přestávkou celý víkend :angry: není slyšet vlastního slova.... jestli spoléhají, že bydlí vedlejší vchod a že na ně nevlítneme - dnes jsem tedy měla sto chutí, když se uspala marodnou Míďu, tak zase spustili :rolling_eyes:
16. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz, tak na skrine jsem nekoukala, jen jsme to prochazeli a tak kdyz jsem zahledla zvysenou postel s tim zasuvnym stolkem a skrinkou, jukla jsem na cedulku a tam byl ten vas nazev, tak rikam Misovi, ze tohle bude mit Dada v pokojicku. Shodli jsme se, ze je to moc pekne, ale myslis, ze uz z toho bude umet v noci (kdyz by po vas zatouzil) slezat?
16. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda: to jsme dlouze řešili, řekli jsme,že do toho půjdeme, Asi mu přiděláme křídla,mě moc lákal ten zásuvný stolek a skříňka.Ušetří to prostor.
Až tam bude spát z počátku,asi raději ani oka v noci nezamouřím.
16. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep.:už je zbytečné o tom přemýšlet, už to máme zaplacené,tak už budeme jen čekat.
16. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz, mas pravdu, ted uz je to fuk a trebas Dada naprosto prekvapi :wink: Mno a kdyz by to neslo, tak provizornich reseni na "preklenovaci dobu" je hodne.
16. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - že vím, co jste vybrali? :grinning: :grinning: :grinning: písni název a pochlub se.... my v asku docela dlouho koukali po těchto variantách, ale já jsem prostě ujetá na masív :wink:
16. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75:variabilní sestava Sunny.červeno oranžová barva.
16. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - tak jsem se strefila :grinning: :grinning: :grinning: už si to úplně přesně sice nepamatuji, ale vedle stolu byla pod postelí i skřínka, ne?
16. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75:jojo!
16. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc hezký jste vybrali, na tu jsme taky koukali, než jsme tedy počali Míďu :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75:jinak ho ještě mají v barvě, bílá - zelené jablko a další model je světlá - tmavě modrá.
My jsme i přemýšleli v tomto směru, kdyby břibyl sourozenec.
16. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek