• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Moc nééé
10. bře 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kočky :slight_smile:

Kači - tak to teda nemáš s tou podlahou vůůbec jednoduché :sweat_smile: ... A co nechat do bytu navézt hlínu, zasít travičku a pak už jen sekačkou udržovat? To by bylo stoprocentně přírodní... :grinning: :grinning: :grinning: Ba ne, jsem zas vtipná... Tak ať to dopadne co nejlépe dle tvých představ a požadavků :wink:

holky, byly jste některá na 3D u Čepelíka? Objednala jsem se tam na DVD nahrávku, chce za to tisíc kč, má to cenu, stojí to za to?
10. bře 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
claudie • stojí to za to. Teď si DVD bude půjčovat Katka. Je to tak dojemné, že ještě dnes, když si to pouštím, tak brečím.
Objednávala jsem se asi 5-11-07 a termín mi dal 29.11.07.
10. bře 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
claudie • Vážně to za ty penízky stojí. Je to krásný,krásná památka ne ceký život!
10. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Věruš - nahrát UZ určitě za to stojí... a 3D (tedy 4D) dám určitě taky.... Emuli mám jen 2x normální UZ a i tak u toho občas krásně smutním :grinning: jinak dík za tip na tu podlahu :wink:
10. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti - prosím tě, pamatuješ si, jakou ti udělal tenkrát tu kalkulaci na to linoleum???
10. bře 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dám na vás děvčata, když říkate že to za to stojí, tak to za to stojí! :slight_smile:
Klouz - ty máš teda pamatováka...já nevím co jsem včera měla k obědu a ty si pamatuješ kdy jsi se objednala...no já žasnu... :slight_smile:
Zítra se chystám do MB na ten test na cukrovku, budu muset vypít ten lektvar, tak jsem zvědavá...
10. bře 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Hlavně, kdy jsem tam byla vím, protože jsem včera koukala na účet!
Škoda, zítra mám lítání, přijede mamka , bude hlídat, ještě musím navařit, jinak jsme se mohli vidět!
10. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, tak to jo...už jsem myslela, že budu muset začít trénovat paměť, abych nebyla ostuda sklerotická :grinning:
tak snad to vyjde jindy až pojedu do MB a sejdeme se... :wink: A poradnu mám taky vždy ve čt a to ty zas chodíš s Dádulkou na plavčo, že?
10. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Věruš - kdybys ses chtěla zastavit u nás.... ale hlásím, že má prďolka, ještě rýmu....

Klouz - už se těším, až Dádu v bříšku uvidím :grinning: škoda, že jsem to nemohla nechat udělat i Emulínce, ta má jen obyčejné, prostě pokrok jde moc dopředu...
10. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím všechny mamči :slight_smile:
10. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Kači - díky, raději nebudeme rýmu pokoušet... :wink: Teď ty technické pokroky doženeš u druhého prďolky :slight_smile: Jak je ti vůbec? Nevolnosti ustaly??
10. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Vejde se Vám DVD v obalu do schránky?
10. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Klouz - to vůbec nespěchá!!!!

Věruš - no, mám pocit, že mi je od včerejška trochu líp, ale ještě úplně bez problémů nejsem, pořád neotevřu ledinčku a spol....
10. bře 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
kacula75 •Hodím ti to, až půjdu kolem!
10. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Klouz - to fakt nepospíchá.... klidně až příští týden.
10. bře 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Věruš a kdy se teda stavíš k nám???
10. bře 2009 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci - jdeme strojit a vyrazíme pro oběd, můžu zazvonit, nebo raději mobilkem? abych nevzbudila malého???
10. bře 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
kači radši porzvon, usíná pod hrací dečkou :slight_smile:
10. bře 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Veruš, to DVD od čepelíka mám tayk a je super. byla jsem z ěnho i čepelíka nadšená. klído ti ho pustím :wink:
10. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky...

Daní.... prosím tě pije Halinka Sunar od 24 měs. jahodovej?? Já ho koupila a malej to vůbec nechce.... tak bych vám to zítra vzala, ať mě není líto to vyhazovat....
10. bře 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci - a co máš v plánu zítra dopo? až vyřídím tu cukrovku, tak se můžu na Domíska /no dobře, na tebe taky :grinning: / přijít juknout :wink:
10. bře 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Bew, nene, Halí už sunar nepije,dávám jí plnotučné mlíko. A něco ochuceného nechce vůbec. Je to taková mlsounka.
Ale myslím, že ještě Kačka dává Emulce sunar, jestli ho potřebuješ někde udat.
Aniii, ani jsem se nestavovala, jela jsem kolem půl 12, tak abych nepřijela zrovna na oběd :confused:
10. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Káti, chceš ten Sunar pro Emulku??? Fakt mě je líto ho vyhodit... ???
10. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Daní a v kolik máme zítra dorazit a napiš mi prosim tě jak to u vás najdu :slight_smile:
10. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Klári - no, já netuším, jestli by jahodový pila.... kupuju normální, tohle jsem ještě nezkoušela :sweat_smile:
10. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko - doufám, že jsme ti Dominička neprobudily.... a snad ta hrazdička ještě poslouží...
10. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jeeeeeeeeeeeeeezisi Danko tak jsi se mohla stavit ne-to by se stalo.A aj na Tebe cekam.Melio jsme rizek :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Káti, tak až budem mít cestu, tak ti ho tam hodím, třeba ho bude pít... ten had to vůbec nechce a to jsem si myslela, že mu koupím "novinku", tak bude rád a ani se toho nedotkne!!!!
10. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
No, jdu se vypravovat na plavání, máme náhraďku a večer se chystáme na to cvíčo do Katusic, tak dneska to máme fakt nabitý.... tak jdu balit, papa
10. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek