• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Klouz - nojo, máte byt velký, můžete si dovolit cokoliv :wink: to já jsem si říkala, že až budou někdy ty dvojčata, tak to budeme muset vyřešit tímhle http://patranaspani.vyrobce.cz/pat19.htm (a pod to ty rozkládací "patrovky", co teď budou mít holky.....) :grinning: :grinning: :grinning:
jde samo o žert :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Klouz - jj, pamatuji si to velmi dobře :sunglasses:
16. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Trep my nic nepředěláváme.. to jediné, co by tady bylo potřeba předělat (v těhu roce jsme vše dělali nové) je kuchyn a na tu nemám :grinning: :grinning: my "jen" malujeme, škrábeme a ničíme staré stropy :grinning:

Klouz pěkný pokoj. na mě barva moc holčíčí :grinning: :grinning: a teda ta postel.. no my budeme právě kupovat asi pokoj až za dlouho -anebo postel :grinning: :grinning: . ty postele mám moc ráda, my chceme tu, kde je ten domeček.. ale přesně jak píše Trep.. to by Domi nedal.. ted nedává ani tu naší manželksou - je vyšší než klasická postel.

Kačul, takže 6.nemoc? to vám trvalo jak dlouho? ve středu jsi psala o prvních teplotkách? no já se vrátila ze spinnu a Domi 39,2horečku.. takže doufám, že je to taky ta 6nemoc.a ne nci horšího :sweat_smile: :sweat_smile: na zuby je to moc vysoké - a to mu rostou najednou 4.. reakce po očko - to je brzo, říká se až 7den. achjo :frowning2: :frowning2:
16. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci - a co jste měli za očko? priorix? u toho totiž horečky nebývají, jen pak případná vyrážka.... tedy pkud dotyčné dítko není alergické na vaječný bílek, že? :rolling_eyes: jestli to je na zuby moc nebo není, nejsem schopná posoudit, ale znám případy, kdy měli děti i čtyřicítky k zubům (konkrétně jeden případ je holčička z Liberce, který měla pár ní čtyřicítky, protože se ji prořezávaly všechny čtyři stoličky naráz). a co se týče 6. nemoci - nevím jestli ji máme nebo ne, dle průběhu ukázkové, ale popisu následné vyrážky moc ne....- tak průběh je 3 (někde píšou i 4) dny horečky, pak vyrážka. Mídě měla od středy odpoledně přes 38, ještě v sobotu ráno, odpoledne už ji to nevylezlo a v neděli ráno jsem objevila úplně brutální vyrážku..... držím vám palce, ať je Domí brzo fit a nic velkého se z té horečky nevyvrbí nic!
16. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Kači dík za palce. holt jsme byli dlouho v poho :sweat_smile: tak se to někdy musí poto.. Nechána mi říkal, že i teplota může přijít... no vy opravdu vypadáte kákově na 6.nemoc.. tak to by zítra měla vyrážka hned zmizet, co?
16. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile:
Dobré ránko!!!!!!!!!!!!!!!

luciejadr:nám se ta barva líbí, víš nám pro kluka červená, či oranžová nevadí, vždyť i chlapi tuto barvu nosí i se tyto barvy objevují v pánské konfekci.Modrá nám zase připadala moc smutná.vybrali jsme barvy teplé a veselé.Jinak nás ta zelená neoslovila. Jojo, my se v v názorech v barvách pro děti rozchátíme, no růžový pokoj bych mu nekoupila. :grinning: :grinning: :grinning:

Luci, vždyť vy pokoj máte. Jen počkej,jak za rok Domča vyskočí k vám do postele, či do jiné vysoké postele.Mě se také moc dříve líbili postele s domečkem, či se skluzavkou,ale pak mě oslovilo toto, z důvodu místa a praktičnosti. S domečkem, či se skluzavkou, jsou také se schůdky.

Katka:ať jste brzy fit!!!!
17. kvě 2010 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
luciejadr:AŤ I VY JSTE BRZY FIT!!!!
17. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno brebentilky :slight_smile:

jsem tu chvíli nebyla a vy tu žvandáte, že to ani nestihnu dočíst :grinning:

musím se pochválit, v pátek jsem dělala dvě zkoušky a ač je to skoro neuvěřitelné, tak obě byly za jedna...takže prosím pějte na mě chválu :grinning: :grinning:
v sobotu jsem do školy nejela, byly jen přednášky z předmětů, které už mám uzavřené, takže jsem se věnovala domácím pracem, sice bych teda možná raději v té škole byla než uklízet, ale už naše domácnost volala o pomoc

všem marodkům posíláme hubana a přání rychlého uzdravení :slight_smile:
17. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Claudie: obrrrrrrrrrrrrrr gratulace,holka šikulka!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
Jdu se k vám ukildnit, před chvílí ten můj drak stropil hysterák při oblékání, děs a běs
17. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tedy Věruško, ty jsi šikulenka! :grinning: to chce hned pokračovat ve studiu za pár let budeš PhD. :wink:
17. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:
Veru, to rikam, premiantka a Ty jsi se mnou chtela hadat :grinning: Skoda, ze jsme se nevsadily :wink: Samo velika gratulace, sikulino :slight_smile:
Taky jsem pred ockovanim Priorixem cetla "hruzostrasne" story o horeckach a jinych vedlejsich reakcich, takze asi kazde telicko si reaguje po svem. Mela jsem z ocko docela strach, ale nakonec to Eli zvladla na 1.
Kaci, moc pekne resene spani v patre. Urco si to sem dala jako ilustracni fotecku, ale jinak bacha zrovna na tohoto pana Kalendu - to je ten, jak jsem Ti vypravela :frowning2:
Vsem marudkum, at je brzy lepe.
17. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, krásný den, ikdyž studený, brrr.
Věruško, gratulace obrkááááááááánská. Šikulka!!!!!!!!
17. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé, děkuji všem! :slight_smile: jsem si sice o to pochválení řekla, ale i tak se to hezky poslouchá, tedy čte :wink:

daní - jak to dneska vidíš, stavíte se pro ten kočárek? mám tu taky autosedačku-vajíčko, to jsme podědili, chvíli jsme ho využívali, ale pak jsme dostali ještě jedno....takže tohle jsem chtěla už vyhodit....je po třech dětech, takže žádný luxus už to není, je i trochu odrbané, ale daruji ti ho k tomu kočárku, třeba se mladým bude hodit jako záložní, nebo když ho nebudeš chtít, tak půjde do kontejneru...No uvidíš až přijedete... :wink:

kači - jak je Míďalce? už neteplotuje?

klouz - Dáda a hysterák? to není možné.... :grinning: My to máme u každého oblékání a svlékání, takže to znám :grinning:

evi - už máte dobudováno přebudováno nebo ještě nějaké úpravy bytu jsou v pořadí? dej nějaké fotky ať vidíme jak to máte krásné nové :slight_smile:

u nás fučí vítr jako ďas....brrrr, zima a doba ledová nastaly a já už myslela, že se budeme opalovat... :slight_smile:

Lucko - co Domi, jak se mu daří? to nám to asi zase tenhle týden nevyjde, co? :frowning2:
17. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
tak už vím, jak se mají dobré holky, kterým dítě vstává po 8hod.. fakt. to je ale život. Domi od půlnoci nespal - ale nehorečkoval a ve dvě jsme zjistili že má zase 39,3. takže čípek..a pak usnul a ráno spal a spal.. já už byla vzhůru, po hygieně - to jsem začala v 8hod, pořád jsem radši ležela, at ho nevzbudím. no nádhera. ted má jen 37,6 a hraje si tady. k mudr nejdeme, říkala sestra, at ještě počkáme že sice to byli vysoké horečky, ale když se dnes nevrátí a nic jiného nevidím, tak v pohodě.. fakt nemá ani kašel ani rýmu.

Věruš jsi šikulka jak to zvládáš tu školu :D fakt.

No my tento týden měli krásně naplánovaná všechna odpo i dopo.. jak to má vždy Klouz. doma jen na spaní.. a jak to dopadlo :o(. dnes program rušíme, to je jasné, zítra se ještě uvidí.. mě by fakt kleplo.. nic mu nebylo.. chjo.

Klouz já bych do modré taky nešla tak je studená. a Domeček se u nás ted bude kupovat - domi si ho žádá :D takže jednou tím ušetříme místo... až to bude takhle.. moc se na to těším. já si stavěla stany ještě v puberte :grinning: :grinning:

ty patrové postele jsem šílené. to jsem ještě neviděla :grinning: :grinning: :grinning: fakt originál nápad. ty jo :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
hm.. tak jsem si napsala raníí a tak si napíšu i večerní příspěvek :D

přejem krásný podvečer.. my dnes strávili doma.. to je teda zábava :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci,já tu zase byla ráno první! :slight_smile:
17. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Cauky,
tak ja dnes travila odpoledne na uradech :frowning2: Zapsani Eli do nasich pasu a vystaveni noveho pasu pro me + fronta na pokladne....a hnedle je tu zabava na hodinku a pul :frowning2: Ok, tak aspon je neco zarizeneho, reklo by se, ALE....to by nesmela existovat tak silena urednicina v nasem krasnem state. Tak Misovi zapis provedou do tydne, to je parada. Ja si na novy pas pockam 10-14 dni, coz je take v pohode, ale nejak mi hlava nepobrala (tedy pobrala, ale rozum to nechce zvladnout :grinning: ) Ze ackoliv jsem pri zadosti o novy pas vyplnila soucasne i zadost o zapsani Eli do pasu, tak tam budu muset po 10-ti dnech zajit, prekontrolovat biometricke udaje a teprve od te kontroly mi pobezi jeste zakonna lhuta na zapsani dcery do pasu. Dle meho je ta kontrolni navsteva totalne zbytecna, ale pry to proste jinak udelat nejde :frowning2: a po tydnu si tam opet zajdu a to uz si pas i se zapisem vyzvednu. Dobry, ne? :grinning:
Mno a tak jsem oddeleni obcanek odlozila na jiny den, protoze jeden urednicky rebus pro dnesni den mi opravdu staci :grinning: Huraaa, uz vim, proc ma nas statni aparat tolik uredniku :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
No já dnes byla s mladýma na matrice kvůli příjmení malého. Taky vtipný. Než bude Danče 18, tatínek jsem já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A otce dítěte, ikdyž se k němu hlásí vůbec neuvedou do rodného listu a příjmení ponese po matce, ikdyž chtěli příjmení po otci. no Kocourkov.
17. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko berušky....
jste mě fakt pobavily, opravdu srážka s úředničinou je zábava :grinning: Trep jako dobrý, ale na Daní=otce to fakt nemá :grinning: :grinning: :grinning:
Luci - jak Domča?

no, u nás - vyrážka už bledne, dnes jdem na kožní, tak třeba mi potvrdí, zda to byla 6. nebo 5. nemoc. zato já od rána nemluvím, mě to nějak semlelo, takhle už jsem dlouho nebyla.... taťka mi ráno před odchodem do práce říkal, že si mám rovnou vyndat vařečku a jenom hrozit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ANÍ POSÍLÁME PŘÁNÍ VŠEHO NEJ K NAROZENINÁM! ať vám dopadne ten baráček a vše podle plánů a přání a ať tě ti tvoji chlapy moc nezlobí :wink:
18. kvě 2010 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
Domi ráno bez teplot..tk uvidíme. určitě to zase na chvíli vyleze..

Danííí fatk super.. jak psala Kačka, Trep dobrfý, ale Danča :grinning: :grinning: :grinning: dokupovat rok asi nebudete, co? ty bláho to je strašné.. no a ted máš i vyživovací povinnost, co?? ty bláho :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačko rychle se rozmluv, přeci jen emička je hodně ukecaná a s kým by si povídala. bobek malá tichou domácnost ji děláš :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno!

to je dobrý s těmi úřady....Ale nevím zda k smíchu nebo k pláči?!?
Mě posledně vytočili, když jsem si byla dělat nový řidičák, tak už mám zas na dlouho vybráno...Minimálně do léta až si půjdu nechat zapsat nové mimi do občanky :wink:

Kačko - copak copak? bude fakt tichá domácnost? Tak se alespoň vymarodíte teď všichni naráz a pak už budete jenom zdravoučký :slight_smile:

anička má dnes narozeniny? Tak to se připojuji k přání všeho nej k těm jejím 15tinám :grinning:

daní - kde jsi se včera toulala? Kočár je smutnej, že jste si ho neodvezli .... a Pepa už trochu hudruje, že mu dělám v garáži skladiště, tak až to půjde prosím přijeď si pro něj, ju?

Lucko, jak je na tom Domi, je už lépe?
18. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci - a teď ještě účinkuje antipyretikum, nebo prostě ráno je bez teplot?

Věruško - jak ti připíší mimi do občanky? to musej udělat novou, ne? tam Míďuli ani ještě nemám.....

holky, já se z těch mých děvčátek jednou zblázním, Míďule se o mě pořád staví, stahuje mi kalhoty a ječí, že ji to nejde, Emule právě nakupuje plavky (vybrala asi troje z katalogu a teď je nutně potřebuje! nějak ji chraptíc nemůžu řádně oponovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky!

I mě úřady pobavili!

Lucka - fajn,že je Domča bez teplot
Katka - Honza Ti to ráno řekl dobře, asi jediné rozumné řešení :slight_smile: Doufám,že ten hlas brzy najdeš.

Aní - všechno nejlepší k Tvým narozeninám!
18. kvě 2010 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:
Tak uznavam, ze Danca-tata boduje :grinning: :grinning: Takze velikanska gratulace k 2v1 (babicka a tatinek :slight_smile: )
Kaci, jo jo, musis zazadat o novou obcanku, kde v zadosti doplnis udaje (navic), ktere si prejes poznamenat na zadni stranu (manzel, deti apod.)
Anicko, vse nej :wink:
18. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak take neco pro zasmani: Eli ukoristila hrnek po me kavicce a nalozila ho do kocarku (samo,ze v hrnecku vzdy zustane kapka) a ja koukam, co ji to kape z kocarku (golfek), tak vstanu a neverim vlastnim ocim :grinning: :grinning: :grinning: Mno jo, musime se jit vyvencit, mame nejak moc energie :grinning:
18. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Trep - dík za info, no, tak to na to prdím.... kvůli tomu si novou občanku dělat dávat nebudu, když ty zápisy jsou stejně úplně k ničemu.
18. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Elinka je taky šikulka :grinning:
18. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Kaci, ja to chci hlavne kvuli cestovani (pas i obcanku, kde ji budu mit zapsanou), ale vis co mi vcera rekl bracha (jeste to chci overit), ze pry by se po EU stejne nemelo cestovat s dvema doklady (jako pas a obcanka), bud to a nebo to. Coz me prijde docela nelogicky. A bacha me katastroficke scenare: Co kdyz ztratim pas (nebo obcanku) a jak rychle budu dokazovat, ze je Eli moje. Co kdyz v ramci urednicke masinerie mi ji ihned vezmou a az do prokazani rodicovstvi ji budou mit nekde v "decaku" :frowning2: Tak mi prijde lepsi mit jeste obcanku, ne? :grinning::grinning::grinning:
18. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Trep - taky jsem to slyšela, že se nemá cestovat nikam se dvěma doklady.... a hlavně zápis v občance ostatní státy ani ty v EU neuznávají, dítě musí mít buď svůj vlastní cestovní pas, nebo musejí být zapsány v tvém pasu, kde je rozepsané i datum narození. naše zápisy v OP bohužel nejsou oficiálně uzanené
18. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek