• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Ahoj holky, krásné ránko. Aní, vše nej, nej k narozeninám.
Věru IP
18. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem na toto téma četla fůru diskuzí a i zkušenosti maminek, které třeba v německu měli s občankou problém, jim to prostě nestačí (naše RČ je pro okolní státy dost nečitelné). dokonce jedna mamina musela v nějakém státě na ambasádu a dokazovat, že je to opravdu její dítě :confused: taky celkem zábavné :grinning:
18. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s tím dětským pasem (snad od r2012 bude povinný i pro nás), když platí 5 let, je to taky trochu směšné.... miminko za pět let už se na fotce trochu změní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, mno vidis, to je pak postavene na hlavu, ze v ramci EU muzes cestovat pouze na obcanku. Jedna vec je teorie a druha praxe a fakt jsem vzdy radeji mela pas :wink: A jestli se to nema, tak ja tedy porusim toto ustanoveni a vesele budu cestovat jak s pasem, tak obcankou, protoze v kazde zemi ziji urednici-zabednenci :frowning2: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep - ty v rámci EU na občanku můžeš, ale tvoje dítě už ne (tedy co jsem četla v rámci mezinárodní dohody, státy s tím měli problém, tak musíš mít alespoň pas se zápisem)
18. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
TAky jsem se pobavila, že DAní bude tetínkem :grinning:
Ondru si chci taky nechat zapsat do Občanky, ale nějak to pořád odkládám. Cestování zatím neřeším, než se dostaneme někam za hranice, tak už Ondra bude muset mít svůj pas.
18. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se, státy samozřejmě měly - jak mě tu holky honěj, nějak to po sobě nečtu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no, nic, jdu nás ustrojit a vyrazíme směr kožařka.....
18. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko - přesně tak, budu si muset nechat udělat novou občanku, připsat to fakt nejde...jedině lihovkou že bych to tam přiflákla :grinning: No, máš pravdu asi to k ničemu moc není, ale když už tam mám Pepína, tak tam musím nechat napsat i druhé dítko, páč by mu to mohlo být líto :grinning:
pak písni jak jste dopadly u kožního....a držím palec, aby tam nebylo milion a trilion lidí :wink:

mám puštěnou ČT24 a vysílají o těch záplavách :frowning2: :frowning2: Teda já si vůbec nedovedu představit co to musí být :frowning2: :frowning2: Ať už alespoň přestane pršet!!!!!
18. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Vsem co jste mi psali na FB a i sem gratulace dekuji moooooc :wink: :slight_smile:
Jinak jsme vcear byli na tom Tympo a neni to dobry.Ondrasek spatne slysi.Ma pry podtlat a eustachova trubice mu nepracuje se str.uchem :frowning2: :confounded: Zitra jdeme na ORL k dr.a ta nas objedna do Motola :confounded: :wink: Pak dam vedet co a jak :wink: :slight_smile:
Verko-ani jsem Ti nepoprala ke zkouskam sprtko-ooooobr gratulace :slight_smile: :wink: :slight_smile:
18. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - to je mi líto s Ondráškem :frowning2: snad to ještě zkorigují, aby neměl trvalé následky!

Věruš - tak tak, ať tam máš oba :grinning: já to nechám až budu někdy v budoucnu měnit OP.... a s těma povodněma, jsem na to koukala včera, fakt síla :frowning2: :cry:

jinak na kožním ok, dr. moooc spokojená, že je bez exému a vyrážku jsme problaly, prý to pravděpodobně 6. nemoc byla.... tak já letím přestrejit děti a udělat pozdnější obídek :sunglasses:
18. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mám Halí napsanou v občance a cestujeme do zahraničí každý měsíc. Když se Halí narodila, tak pas pro dítě byl povinný, pak to zrušili, ale dítě muselo být zapsané v nějakém dokladu, OP,pas. Případně mít sebou rodný list dítěte.
Zase uvažují, že od 2012 budou mít děti své pasy. komedianti, něco zruší, pak zase obnoví....
18. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak píše Věra, taky si ty povodně nedovedu představit :frowning2: .

Kacul:super, že jste dopadli dobře u MUDr.

Aní:chuděra Ondrášek.,snad to nějak upraví,aby bylo lépe.
18. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - nojo s tvým příjmením to asi v poslu nehrotěj :grinning: i když já nevím, sedím doma na prdelce a přes čáru raději nelezu, tohle byly jen zkušenosti mamin, co je občas takhle legitimovali v německu, itálii a podobně a měli s jejich dětma velký problém - nerozuměli RĆ (neuměli si to převézt na datum narození a zkontrolovat tak odhadem odpovídající věk), tak je často podezřívaly z obchodu s dětmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: já vím, je to na palici....
18. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Aničko a spol!!
jsem tu teda nebyla pěkně dlouho, ale znám asi jen dvě, tak mi je blbý semka lézt, když už se tady tak znáte.... :confounded:
jinak Ani jaký máš příjmení abych si tě našla na fc??!

ahoj luci!!můžu si tě taky přidat na fc??jako přítele??
18. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holciny, huraaaa do nove diskuze :wink:
18. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda: Kam že?Co jsi zjistila od Adminů?
18. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smoui jasně, pokud chceš číst mé kraviny :D .D
18. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, koukám že tu je samá maminka..... co tu máte nového? :grinning:
16. čer 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, můžu se k Vám přidat? za nedlouho se s dětmi stěhujeme do Mladé Boleslavi a nikoho tam neznáme... :wink: V každém případě už se moc těším :hearts: :slight_smile:
6. kvě 2011 v 01:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohly by jste mi prosím poradit a doporučit nějakého fotografa-fotografku.Nemusí být profesionál, stačí dobrý amatér. Děkuji.
13. srp 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
omlouvám se, že vám se lezu, ale Známá shání nevyužitý přebalovák a různé hračky ,chce udělat v porodnici v čekárně dětský koutek. Kdyby Vám někomu něco takového přebejvalo, dejte pls vědět.Díky
10. říj 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky z bolky...jsem na koníku už 2roky v jiné skupině,ale chtěla bych nabídnout touto cestou nehtovou modeláž:slight_smile:) budete-li mít zájem tak se na foto můžete juknout na fb Markéta Marky Petrová....nehýtky dělám v salonu U Stadionu 893 :slight_smile:)
17. lis 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen vložím inzerát, doufám, že vám to nebude vadit
Přijmu administrativní pracovnici do pojišťovací kanceláře na ŽL. Požadavky: SŠ vzdělání s maturitou, znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook). Nástup od 1.3.2012. Práce vhodná i pro tělesně postižené. Životopisy vč. fota zasílejte na mail luckamb@seznam.cz
23. led 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky je tu někdo? Smím se připojit?
22. kvě 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek