• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Klári - třeba to Emule taky nebude chtít, ona je taky celkem mlsná :unamused: tak si užijte plavčo a cvičení....
10. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to já snad ještě jedůůů :grinning: :grinning: :grinning: .
U nás jsou dneska ryby, Tilápie
10. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak včera jsem se dozvěděla, kolik by nám měli vrátit na daních a mám velikánskou radost!!!
no, změřím Emču a budem muset jít vyvenčit vipety, se mi ji sebou nechce do toho větru tahat, ale nic jiného mi nezbyde....
10. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí, my jsme si na to marmoleum nechávali dělat kalkulaci u Sumi a bylo to myslím 18 tisíc asi za 11,5 m2. Ale nejsem si na 100% jistá, přece jen je to už půl roku. Ale nějak takhle to mohlo být. Přišlo mi to hrozně moc.
10. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky! Zdravím po návratu z Alp.
Bylo to tam super, vůbec se nám nechtělo zpět.
Doufám, že jste všechny v pořádku a všichni jsou na Vás hodní :slight_smile:
10. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - dík, to by tak odpovídalo, co jsem o tom četla, tak uvidíme s tím přijdou tady....

Sil - vítej zdráva zpět, super, že jste si to užili!

tak jsem venčila zhruba 5 minut, málem jsem zabila Emu a už jsme doma.... :unamused:
10. bře 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 • co se dělo???
já mám dnes den blbec! Šla jsem do pPlusu, proto jsem se k Vám nepřidala, tam mi Kulich přetrhl stahovací obojek řetízek, včera koupený tak že mě pak vítal volně u sloup, hrůza, co se mohlo stát. Pak jsme šli ještě do prodejny bylinek v ul.17listopadu, tam na horu jsou schody a je tam nájezd, málem jsem tam bourala s kočárem, cestou zpět jsem Kulichovi koupila u Grentu, jako včera nový obojek, stahovací, látkový, snad bude lepší. Když jsme zajížděli do vchodu, tak jsem Kulichovi šlápla na packu, ten naříkal.
10. bře 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - taky veselý.... mají v těch bylinkách i éterické olejíčky? a je to na 17. listopadu, není to na Palachovce???? jsem nějaká popletená... no, my jsme vyšli na radouč a Emule že chce dolů z kočáru, tak stála ve větru a hystericky řvala, že ji Ajuše vždycky vzala klacík, který ji chtěla házet - nachlazený usmrkaný dítě hystericky řvalo na tom nejhorším větru - na to jsem tedy nervy neměla a doufám, že večer nebude mít zase teplotu, v tomhle počasí se s ní opravdu pořádně ven nedá :angry:
10. bře 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zvědavá, kdy přijde taťka, budu muset ještě pořádně dovenčit....
10. bře 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •17. listopadu

oljíčky - nevím, já šla pro určitou věc, tu měli a hned jsem šla ven!
Kulíšek ještě mimo obojku dostal kornout pamlsků, jako odplatu za včerejší nekvalitní výrobek.
10. bře 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 • Te´d tu relaxuji .
Jak zítra přijede mamka,musím něco uvařit, tak asi začnu!
10. bře 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - taky bych relaxovala, ale mám smůlu... už mě Ema zase tahá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •no, relaxovala, Dáda tu stejně po mě leze
10. bře 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme zpátky.... teda pěkně vymrzlý... u nás v malém bazénku co chodíme je 32 st. a tady bylo 27 st., ale přišlo mi, že tam teda bylo míň!!!!
No, mastím ještě tady do krámu, nemáme ani chleba.

Danííí, tak v kolik zítra....
Musím ráno ještě zajet na elektrikárny, jsou fakt už trapný!!! Jako si myslej, že tam budu každej rok jezdit jak "ichtyl", že chci datumy splatnosti každý měsíc STEJNÝ DEN!!!! To asi nepochopěj a vždycky se tam musím jet rozčilovat!!!!
10. bře 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda mám volno tak jdu na vás kouknout. Včera na UZ mi bohužel neřekli dobré zprávy měla jsem jít tehle týden na transfer jenže bohužel mi zas nenarostla sliznice ani po stimulaci takže asi nebude. Ještě příští týden v úterý jdu k sochůrkovi na UZ jestli náhodou o ty dva mm nenaroste.
Mám maximální dávku stimulace a stejně potvora neroste :frowning2:
10. bře 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď vařím, Dáda vystěhoval hrnce! A přiběhla sousedka zase nadávala, že se nevyspí a že Dáda bouchá hrncema a tak. Tak jsem na nervy!Prý ho mám dát na deku, no ono tam roční dítě nebude!

Holky, co máte děti, taky si rádi hrajou s hrcema, co???!!!
10. bře 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil, tak to nám je moc líto, ale třeba budeš v úterý příjemně překvapená....
10. bře 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka •Neboj, určitě bude líp
10. bře 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz: dneska u nas byla sousedka se skoro rocni holcickou a rikala, ze vyrovnane hrnce jsou u nich na dennim poradku a pry se sama divi, ze na ni jeste sousede neprisli :slight_smile: Mno co, sousedce rekni, ze kdyz jeste tak rok pocka, ze se to urco zlepsi :slight_smile:
10. bře 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - sousedka asi nemá nebo neměla děti, ne? :angry: nic si z toho nedělej, přece Dádu nepřivážeš k topení , aby ta paní měla klid.... :angry:

musil - držím palečky, ať to klapne :wink:
10. bře 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
trošku provokace: kup Dádovi k narozeninám pořádnej papiňák, ať se sousedka poměje... :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sousedka má 2 odrostlé děti, už tu nebydlí, ale na ní nikdo si stěžovat nepřišel, bydlí totiž v přízemí!

Asi jo, Dáda má za19 dní narozeniny!
10. bře 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musil-nehazej flintu do zita.Ale divim se ze Ti na tu sliznici nic nedal me hned po OPU dal v Pronatalu dr.Estrimax na prokrveni a aby mi rostla sliznice-a tohle je prtci stejny pripad :confused: :confused: :confused: Ale tak snad vi co dela no je tam od toho.Zkus se ho na to zeptat za to nic nedas :wink: :slight_smile:
10. bře 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-jasny ze se sousedka musi vyspat lae jako jak to mas s Davcou asi tak udelat to uz Ti nerekne co?Uz ho vidim jak sedi na dece,kolik je sousede prosim Te?
10. bře 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda • asi k 50.
Říkala, že ho mám mít na dece a má mít nějaké hračka, ale on tluče i s plastovými.
10. bře 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - možná má sousedka tak dobrý sluch a tak lehké spaní, že by ji vzbudilo i kdyby si dáda hrál s hračkama nafukovacíma :grinning: Udělej dobrý skutek a kup jí špunty do uší... No dělám si srandu, ale znám pár lidí co mají malé dítě a zároveň třeba malý byt a když manžel dělá na noční, tak by se vůbec nevyspal, tak vím, že ty špunty normálně používají..
10. bře 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No je to tezky to je mi jasny :confounded: :confounded: :confounded: Takove sousedy radost pohledat :unamused: :frowning2: :frowning2:
Jak pise Verka-jedine ji nadelit spunty :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - co kluci? jak jim je?
10. bře 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale jo,rekla bych ze uz je to mnohem lepsi.Tak Stepa byl v pohode tak nejak od zacatku a Ondra uz je taky lepsi :wink:
10. bře 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak sláva....už budou kluci zdraví jako buci... :wink:
10. bře 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek