• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
no tak tim si nejsem zase tak moc jista.Zitra jdeme s Ondrou na kontrolu na ORL a v patek se Stepankem ke Krausovy-pediatricce.
10. bře 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •Dáda už leží, ta´tkanám přijde ve20h.No, sláva, včeranedorazil ,měl moc práce a tak zůstal v Praze u domácích, kde bydlel, když byl na VŠ.
Půjdu si mýt hlavu a chci jít dnes brzy spát.
Ještě tu posbírám hračky po Dádovi a vyházená CD.
10. bře 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasný večer, já měla dnes dokonalé dítě - dopoledne jsem ho chválila a musím i ted. ani prdíky dnes netrápili a tak jsme v podvečer brečeli jen nudou.ruce mám jak opice, ale pořád se směju. jen bych si chtěla umýt lavu a tak čekám jestli unse dřív než v noci :grinning:

věruš, moje číslo ještě máš, ne? tak zavolej dopo. budeme s Trep a Eli, tak se k nám přidáš hm? a až bude čas DOmminikova oběda, tak půjdeme domů a dáme si oběd - pizzu :wink:
10. bře 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já cíí takýýý miminko pochovat :frowning2:
10. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale teď jdu na telku a hajat tak dobrou noc :pensive:
10. bře 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer :slight_smile:
10. bře 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danííí já ti ho dám pochovat moooc ráda, jen bydlíš daleko :frowning2:
10. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky maminky, už jste tu probíraly slevu na manželku, co si může váš manžel uplatnit na daních? Jen by mě zajímalo, zda je ta částka nějak daná nebo závisí na příjmu manžela... :slight_smile: Nevíte někdo?
10. bře 2009 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2009 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi ale já stimulaci na sliznici mám mám 5 estrofemů denně už od 1 DC a to je maximální dávka jaká se může dát a ještě mám divigel 2 denně mám na sliznici léků dost ale prostě na ně nereaguju :pensive:
11. bře 2009 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musil-ahaaaaa tak to jo to je fakt smula-drzim moc palecky :wink:
Jinak preji krasne rano :slight_smile: :wink:
11. bře 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, krásné ráno! tak jsem si byla včera zacvičit, seznámila jsem se konečně s Martinkou, takže si i skvěle pokecaly a mě to celkem bodlo, po tom co jsem pořád zavřená s Emulí.....

Musil - to tvoje tělo prostě pořád odmítá spolupracovat :cry: :cry: :cry: snad už se brzo umoudří!
11. bře 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,krásné ránko.
11. bře 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá ránko!
dnes máme našlapaný den a Dáda se probudil v5:15 najedl se a ještě před 6h usnul u mě v posteli, spal až do 7:50. Tak že bezva!
Dopoledne mám nějaké lítání.Přijede hlídat mamka od 13h máme náhradku plavča, minulý týden se neplavalo, Dana měla průjem.

kacula75 •Vidíš, už znáš osobně další tetku koníkovku.
11. bře 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - tedy to máš fůru programu! užij si mamku, ať zařizování dopadne dobře (držím moc palce!) a odpolko si užijte plavčo, alespoň s Dádou zase trochu zrelaxnete :wink:
11. bře 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •mamku si já osobně neužiji.V9h přijde,Mě v9:41jede bus.Pak přijdu nejle v11:45 a zase po 12:35jedeme plavat.Dnes nás veze Jana.Tak že mohu být doma, co nejdýl.
Ještě, že jsem navařila, už včera - rajská omáčka s čuftami.
Asi jsem přespalá, nemohu se probudit!
11. bře 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé dobré ráno, já bych šla taky plavat.. ta představa jak se protáhnu...hmhmhmhmh. ale teda ne do tak studené vody, jak byla Klára :grinning:
11. bře 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •IP
11. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - a maminka bude zase odjíždět hned po o?

Luci - no, takový teploučký bazén bych si taky nechala líbit.... jsem od rána nějaká promrzlá...

tak už nám dorazilo daňové přiznání, tak musím ještě na socku pro výpis a můžeme s tím na FÚ. jen se mi nechce ještě Emu tahat do města, tak přemýšlím, zda tu socku nenechám na příští týden....
11. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •Přesně tak, hned po O.Až já pojedu na plavčo. Ale my tam v pátek jedeme.
11. bře 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - tak alespoň o víkendu si ji užijete... je stejně super, že ti takhle přijede, co? a kdybys někdy potřebovala přes den pohlídat Dádu, až bude Emule úplně fit, jsme kdykoliv k dispozici!
11. bře 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 • díky
11. bře 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz v IP je jen to ze včera, ne??? :sweat_smile: :confused:
11. bře 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr • znovu
11. bře 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: kloz jsem trdlo :wink:
11. bře 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré odpo...

test na těhu cukrovku je za mnou...nebylo to tak hrozný, ten nápoj se docela dal, chtěla jsem přidat, ale pak jsem si to rozmyslela, aby zbylo na ostatní těhule... :grinning: výsledky ovšem nevím, až příští týden na gyndě... Jen ti důchodci /bylo jich tam asi milion/ jsou děsný, snad takový nebudeme??? :grinning: :confused: :sweat_smile:

pak jsem stihla ještě složit zálohu na kočár a pádila jsem domů /tak jsem se Lucko ani neozvala/, neboť mi volali, že nám vezou telku co jsme si objednali... :wink:

tak a honem něco ukuchtit a pak už nehnu ani prstem :slight_smile:
11. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsme se vrátili od Danky... Halinka je sluníčko kouzelný a jak je hodná!!!! To byste nevěřily!!!

Daníí, Míňa po cestě samozřejmě usnul.... no, jdu to asi zalomit s ním..... a děkuji za pohoštění - jo holky - Daníííí pekla koláč mňam ten byl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cozeeeeeeeee?Danii pekla?Tak to si Vas opravdu povazuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Verko-vid ze je to dobrota jsem Ti to psala-me to taky teda chutnalo a na me tam byli duchodci asi hodny pac si zadny konflikt nebo zbrblani nepamatuju-dokonce mi jeden oznamoval ze tehule maji prednost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A ja si myslim ze budem taky remcavy uremcany vsak ja uz jsem ted a to mi do duchodu jeste kousek zbyva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska jedem do MB do pojistovny a pak reklamovat klavesnici pac mam opet vymazany pismenka a to ji mam od |Vanoc-asi ji moc pouzivam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko koukni sem-te kamosce jsem jeste nevolala.Hned jak ji chytnu na Skype dam vedet.
http://chuvicky-detske.sbazar.cz/monitor-dechu-babysense-ll-trutnov-o2402585.html
11. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Klárko, tak se hezky vyspinkej, se máš, já bych šla hned taky.
Aní, no pekla, včera jsem slíbila Arkovi a dokopala se až dnes. A navíc, co tu bylo sladkého tak všechno sežrali a neměla bych návštěvě co podat.
Jinak Halí zas tak hodná není, Klára přehání. Ale je fakt, že děti byly obě v poho a vyhrály si. Takže v poho a my jsme mohly s Klárou v klídku klafat. :grinning:
Díííky ještě jednou za návštěvu :wink:
11. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek