• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Aní - no hned jsem si na tebe vzpomněla, že ti to taky chutnalo a dala jsem ti za pravdu... :wink:
No oni ti důchodci nemrmlali nebo že by měli nějaké řeči, to vůbec ne, ale spíš jsem myslela, jak si pořád na něco stěžují, mají všechny nemoci světa, že je moc zima nebo moc teplo a moc světlo a moc tma... :grinning:
To nesmíš Aní do té klávesnice tak moc bušit... :grinning:

Jo a Danča pekla, jo? Vždyť říkala, že pečení ne ne ne.... Tak to si toho Kláro teda považuj :wink:
11. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aníí, co kluci, jak jim je???
11. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - kdy zase budeš péct koláče?? Já že bych jela ten den úplně náhodou kolem Jiviny :grinning:
11. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale klukum je dobre-zitra jedu s Ondrou na kontrolu a se Stepou v patek :wink: Tak jsem na ne zvedava :slight_smile: :confounded: :confounded:
Verko-jj asi bych ji nemela moc pouzivat vid? Jinak duchodci o tomhle jsem radsi bez komentare-mame takovou sousedku a to jeste neni v duchodu a taky ji je uplne vsechno.Vzdy po rozhovoru s ni jsem taky asi nemocna :grinning: :grinning:
11. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruško, řekni, kdy pojedeš okolo, já je tedy upeču!! Myslím, že v krámějemívají úterý. čtvrtek, tak to nasměruj na ty dny, jo!! Díky :grinning:
11. bře 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nechceš radši bramborák, dnes je musela chudák Klárka tady konzumovat, nebo řízek,čínu, nebo kus masa??? Co???, Nebylo by to lepší??? :wink: :wink:
11. bře 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé to naše sousedka má taky všechny nemoce a to jí teď bude 38. Ta snad nemá akorát AIDS, nemoc šílených krav ( ikdyž někdy nevím) a ptačí chřipku :grinning: ( Haní- sousedko promiň, snad to tu nečteš :grinning: :confused:
11. bře 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, kouká,že si tu píšu sama. Tak jdu dělat čínu.
Věruš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. bře 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomooc, mám krizi, děda v nemocnici(už potřetí), a já nestíhám státnice, bakalářku
11. bře 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pomůžu, Mish, ale jak??? Pojeď na kafe!!!!!!!!
11. bře 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
siw, musim si jít s váma na chvíli pokecat, nebo umřu,
Nevíš o někom v Mb, kdo umí dobře AJ? dělám v tomhle semestru zkoušku a od matury jsem zapomněla i nepravidelná slovesa, potřebovala bych to zopakovat.
a náhodou, kde vážou v MB diplomky nevíš?
11. bře 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejku, tak v tom já ti neporadím,to víš, já jen maturantka a ještě před X lety. Tak to opravdu nepomůžu.
A já umímjen česky, rusky, polsky a německy :frowning2:
11. bře 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale holky tady určo budou něco vědět!!
11. bře 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda takovejch jazyků já umim jen česky, mizerně anglicky a trochu německy
11. bře 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishul - dobře anglicky umí Klára (bewe), zkus jí :wink:
11. bře 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačul, díky
11. bře 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No není to niíc moc, češtinu mi tlučou do hlavy od narození, ruštinu jsem měla povinnou ve škole, ( jsem starší ročník :grinning: ) , němčinu na škole a polštinu musím, manžel je Polák :grinning: :grinning: . Takže nic dobrovolně :grinning:
11. bře 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vazby jsem bohužel řešila ještě v Lbc, ale zkusila bych se poptat v knihovně, tam by minimálně mohli poradit....
11. bře 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli ještě Klára není zdeptaná z té návštěvy u nás :grinning:
11. bře 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačul, právě taky asi budu muset nechat vázat tam
11. bře 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - hmmmm, tak já ruštenu měla taky ve škole povinně do osmičky, ale že bych to uměla :frowning2: jsi dobrá!
11. bře 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělala jsem ve Škodovce naúčtárně zahraniční faktury, tak jsem musela opakovat, opakovat, opakpovat ..............
11. bře 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak váhám, už druhej měsíc mám krámy takový nijaký, ale beru HA a ještě ten euthyrox, takže těhotná bych bejt neměla a s euthyroxem ani nechtěla, přisuzuju to tomu, že sem kvůli tý štítce hodně zhubla
11. bře 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
siw: tak to já to teď mám učit sa učit sa učit sa
11. bře 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě nervy, Tak MIsh, klídek, jasný, jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. bře 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišu - tak v Lbc jsem to nechávala dělat v knihovně a je to tam levné a rychlé.... bakuli mi na škole vzali, dokonce jsem ji obhájila a výtisk co mám doma dokonce ještě drží pohromadě :grinning:
11. bře 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, leím dělat tu čínu,když nebyl dnes obýdek, ať je aspoň večeře :confused:
11. bře 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačul: no tak já jí musím nejdřív dopsat, abych měla co obhajovat, že :wink: mám 11 stran teorie, musím mít 40 dohro i s praxí a zbejvá mi měsíc, to sou vyhlídky, co? :confounded:
siw: jj, upaluj
Mišul - to bude v pohodě... hlavně se nenervuj ještě s dalšíma věcma na víc! hele holky, do kdy máš tu práci odevzdat?
11. bře 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek