• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
do 15.4.
11. bře 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zmákneš, heleď u nás se říkalo, že pod stresem je člověk schopen udělat cokoliv :wink: no a můžu ti říct, že když jsem dopisovala práci, měla jsem asi 4 dny na vytisknutí a svázání, abych to stihla odevzdat a konzultantka mi vrátila práci s tím, že mám předělat závěr, byla jsem dost na prášky (tenkrát už těhotná), no, pořád mám choutky si ještě ty dva roky dodělat, ale když si na tohle vzpomenu.... :frowning2:
11. bře 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to děláš ještě nějakou zkoušku??? :confused: nebo už "jen" státnice?
11. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, teď mi došlo, že to máš po velikonocích, stejně jako já před 3 rokama :grinning: neboj, dobře to dopadne!!!
11. bře 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě dělám dvě zkoušky anglinu a integrativku
tak abych nešla ke státnicim těhotná :wink:
11. bře 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim běžet, Kuba se vzbudil,papa
11. bře 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishul - vážou naproti všeobecné pojištovny - kousek od českobratrského nám...

Siw..tak jestli děláš návštěvám místo buchty bramboráky, tak snad přijedu taxíkem... teda :sweat_smile: :dizzy_face:
11. bře 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zase sama,Luba asi nedorazí, mám moc Práce,bude spát v Praze. Ach jo!!!!!!

Jinak to dnes bylo na konec super. Z plavání mi volali, že náhradka není, Dana, že měla úraz, tak náhradka byla zrušena, ale zítra plavčo normoš je!
Tak jsme si mamky užili, byly jsme na kafču, jako vždy, pak jsem jela do Hypernovy, mají v akci Sunar.
Dáda už spí. Jdu po něm poklidit.
11. bře 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky-prodavam tyhle veci kdyby jste nektera chtela
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=243153&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=243146&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php
Kdyby jste mela nektera zajem tak je mozna i sleva-taky mam prosteradla do postylky fotky muzu poslat :slight_smile: :wink: :wink:
11. bře 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu ještě kouknout, ale už asi všichni spinkají....

Daní - no teda bramboráky, čína nebo prostě kus nějakého masa, tak to je lepší než koláče....To k tobě určitě návštěvy chodí rády.... :wink:

dobrou noc kočky :pensive:
11. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky se loucim a valim spat-dobrou noc preju :slight_smile: :pensive:
11. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem tady, konečně jsem se dokopala k PC....
Malej to tady okupoval a díval se na Prasátko pepina...
11. bře 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishulle: jojo, já jsem angličtinová, byla jsem 2 roky v Anglii jako au-pair a taky tam chodila do školy, v práci teda AJ používám taky - ale znáš to... jen to, co potřebuješ :frowning2:
Jinak se ale určitě domluvím :slight_smile:
11. bře 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zítra se tu zřejmě celý den neukážu, hned ráno odjíždím za mamkou do Prahy, odevzdám malýho a jedu na nákupy :grinning:

Jinak - Daní - bramboráky byly VYNIKAJÍCÍÍÍÍÍÍÍ.....

Papa a dobrou, teď jsem dožehlila, dala ještě pračku a připravila věci do tý Prahy...
11. bře 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
12. bře 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko.
U nas byly predchozi noci (tak 3) nic moc - Eli se a hodinku budila a chtela dudose, ktery hned vyprskla a pak znovu a znovu:frowning2:( Dneska uz jsem to nevydrzela a nekdy ve 23:00 ji vzala k nam do velke postele - myslite, ze je to navykove, kdyz tam bude spat takhle s nama? Tedy ja si ji tam bravala vzdycky kolem 6:00, aby jeste aspon na hodinku usnula a tak jsem si rikala, ze to bude takovy nas ritual rano, ale kdyz tam s nami bude prakticky celou noc, tak se bojim, aby pak v postylce nezacala trojcit a my nemuseli kupovat vetsi manzelskou postel:frowning2:(
12. bře 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishul: a co mas za tema diplomky?
12. bře 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska nas ceka prvni "vanickovani" u Lucky, tak jsem zvedava na ty nase prtata, jak se jim to bude libit.
12. bře 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
12. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj beruny... :wink:

Klári - užij si nákupy v Praze a pořiď nějaké pěkné kousky :wink:

Trep - jejej, tak Elišce se nechce spinkat? tak třeba ji Domino dneska domluví... :grinning:

Daní - ahojky, vaříš, pečeš, uklízíš nebo máš odpočinkový den?? já mám právě tu pracovní část...ale koníka u toho stíhám... :grinning:
12. bře 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, téma diplomky je integrace dětí s Downovym syndromem do běžných ZŠ
12. bře 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishul - to je zajímavé téma, to by mě bavilo zpracovávat....Tak ať se zadaří a všechno klapne... :wink:
12. bře 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my sjem doma z kontroly na ORL :wink: Ma to pry krasne zahojene.A dostal nejake leky na posileni imunity tak snad uz bude lepe.
Ja dam dneska varit brambory na br.salat a zitra ho udelam.No a v sobotu budou ty slavne zavitky v pytliku od Danci.Dani jeste prosim Te,to maso nez posypes tim gril.korenim tak ho jeste nasolis a nebo uz ne-dekuji.
12. bře 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru, jámám dneska takovou lenoru, nechce se mi vůůůbes nic dělat, ale musím :frowning2: . Nevařím, mám tu ještě od včera tu čínu a polívku taky mám.
Aničko, trošinku to nasolím,tak ať se závitky povedou. Do toho sáčku cmrndni trošku vody, ale žádný máslo, nebo tuk dávat nemusíš.
12. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne, dámy!
Doufám, že se máte krásně.
Já jsem dnes předposlední den v práci, tak si to užívám :grinning:
12. bře 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani a do pekacku mam dat taky vodu?Trochu to podlit?Nebo staci ze je c pytliku?
Sil-je ty se mas tak uzivej a pak doma to bude supeeer :wink: :wink:
12. bře 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aníí, do pekáčku už ne, jen do toho sáčku. A bacha, nesmí se ten sáček dotýkat trouby a asi na 2 místech ho propíchni vidličkou!!
12. bře 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasny dam ho uplne dolu aby se mi nepriskvaril-dekuju :wink: :wink:
12. bře 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsme doma z plavání a koukám, tu je nějak mrtvo!
12. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek