• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
zdravím :slight_smile:
13. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu někdo? :dizzy_face:
13. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sil - týjo, tak ve stresovém zaměstnání bych to zabalila už dávno, abych se přiznala :grinning: jsi dobrá....

Lendiiiku - ahojky....

no, jdu vybrat obídek, teď jsme musely rychle ven, Ajuše měla nějakou běhavku a už měla chuť nám to udělat doma, ale stihly jsme!
13. bře 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu teda uklízet a stavím jindy :unamused: :grinning:
13. bře 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, trep děkuju, ale teorii zvládám, tu spíš musim krotit, ale jak vycucám těch 20 stran praxe, to nevim, holt budu muset tvořit grafíky, aby zabraly nějakej prostor
13. bře 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj-salat udelanej a uz se pece buchta :wink: Jeste bych chtela udelat nepec.dort Maxikovi k narozkam a prdim na to.Vecer po koupani uklodom koupelnu a vytru a konec :wink:
13. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My také stále vstáváme max.2x za noc a to nám bude brzy rok!

Od soboty do pondělí mě také bolelo v krku, trošku ještě smrkám. Asi to bylo hlavně z toho, jak jsme minulý pátek šli cvičit bylo teplo a já si rozepla bundu, hmmm, tak jsem ofoukla a bylo!!!!!!!

mischali • ahojda! Musíme dát někdy srazík!
13. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky, jsem nemohla naší diskuzi najít :grinning: :grinning:
tak s tím vstáváním v noci - my stáváme jednou za noc a to kolem 3-4hod a pak až ráno v 7hod. tak a ted doufám, že jsem to nezakřikla :wink:
přežili jste všechny 13.pátek???
13. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
přežila, ale už padám na hubu, Kuba nespal celou noc a celej den, je nastydlej, furt mu teče z nosu a má teplotu, ale aspoň se mu dneska vyklubala první stolička
13. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nás vše v pohodě!!!
všem přeji krásnou dobrou noc :pensive:
13. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink: :slight_smile:
14. bře 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,krásný ránko
14. bře 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :grinning: :grinning: ale já už jsem vzhůru od 7hod, jen jsem krmila, vařila a tak :wink:
14. bře 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko( dopolko :slight_smile: )
14. bře 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja uz pecu zavitky a mam vytreno :slight_smile: Umytou koupelnu a povesene povleceni.A vlastne i povleceno-sakra ja nejak makam :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek a dobre dopoledne. Tedy u nas se take nejak extra nevyspavalo (budicek v 6:15), ale ma to zase ohromnou vyhodu, ze toho clovek vic stihne, takze uz mame uklizeno, obed v troube, nakoupeno v Kaufu a "vyvencenou" Elinku+Kiminku+tatku. Mno a odpoledne razime k tchanovcum na oslavu svatku a narozek, takze program bohaty.
14. bře 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja uz mam taky uvarino :wink:
Dani-zavitky vyborny jen je priste nebudu solit-ale je to namka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ted jaste Maxikovi pecu pudink.babovku k narozkam.Ma dnes oslavu :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou sobotu všem, počásko je fakt luxusní takže jsme od rána dělali na zahradě. Co vy jak se máte?
Jo luci platí zítřek ? Stavila bych se kolem té 11 :wink:
14. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nas bylo taky krasne a krasne mi uschlo pradlo.
My s klukama jeste ven moc nemuzem-to je skoda :frowning2: :confounded: :confounded:
14. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasný večer :grinning:
Musil platí. dej o sobě vědět, když bude pěkně, tak my jíme asi v 10hod a můžeme hned ven anebo pak po 13hod. tak je to na tobě. teda dneska mi ale chlapi režim změnili - vyspávali do 11hod v psoteli. prostě se ozvi :wink:
14. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne nedelni rano preju :wink: :wink:
15. bře 2009 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem taky vzhůru od 7hod. opět lítám jako tryskomyš a využívám přítomnosti tatínka. takže všem krásnou neděli (až na to počasí)
15. bře 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem krásnou neděli :slight_smile:
15. bře 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jdu jen pozdravit, Emule se vrátilo všechno zpět, takže jsme jako na začátku.... zítra asi razíme k dr.
mějte se krásně a papa
15. bře 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
otevřu koníka a tam nové fotky Domina od Lucky... :wink:
Lucko - Domino je už kus chlapa a ta poslední fotečka, jak tlačí....no ta je bombová... :grinning: :wink:
15. bře 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ted jsem chěla psát, že jsem dala nové fotky a pozor, otevři to ještě jednou - je tam i teta Musilka s novým střihem. snad mě nezbije, že jsem to tam dala :sweat_smile: :dizzy_face:
15. bře 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOmino se před ní ukázal suprové - prospal to, nebo ležel a nebrečel. a já se těšila, že mám ruku navíc na nosení. ale on je dopoledne nějak moooc hodný. akorát to bylo moc krátké.
no Claudí, na to, že jsi doma, tak tě pracující Musil předběhla a byla tady. a ty nám to slibuješ už x týdnů
:confounded:
15. bře 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAKRA TY FOTKY SE TAM NEDALY TAK ZNOVA
15. bře 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeju krásný podvečer-ikdyž deštivý!!
15. bře 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
domísek je zlatíčko nevěřím že někdy zlobí :grinning: já teď dávám dohromady manžela má naražený loket a kolínko tak foukáme a mažeme :sweat_smile:
15. bře 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek