• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Lucko - tak snad to do porodu stihnu, tu návštěvu ..... Ty další fotky jsou taky pěkné a tetě Musilce to sluší :wink:
15. bře 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi teta musilka je teď jak vyvrhnutej vorvaň brzy neprojde futrama :grinning:
15. bře 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a vorvaň jde manžovi udělat topinky jako bolestný už je na mě loudí dlouho jinak jsem dneska odpoledne rozebrala troubu a celou jsem jí lrásně vydrbala je jak nová :dizzy_face: ještě že jsem si dupla a chtěla tu který se daj rozebral dvířka - vyndat skla a tak. je to pohodlný a super na údržbu
15. bře 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé topinky Musil, tak tomáš z plzně taky přijel s prohrou. sice jen 7:4 ale prohra... cccc :grinning: ale oběd jsem měla anchytaný, tak to zajedl. a ted ho rozčiluje domča nebo on jeho - jen slyší v koupelně povyk :unamused:

Claudi - tak to jsem zvědavá, já taky v těhu měla na vše čas a pak sjem nic nestihla :grinning: počkje až se rozjedeme za tebou my :angry: :angry:
15. bře 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Sam dorazil s výhrou, doufám, že na mě Musilka nezanevře
15. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojh holky-krasne rano preju :wink: Nemam kluky doma strasim,no nejsem ja pako? :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
Daniiiiiii-kde jsi?Cekala jsem Te v sobotu a Ty nic a ani nejsi nikde pripojena :frowning2: Zitra valis na Slovac vod? Tak si uzij vnucky a stastnou cestu. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2009 v 05:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
zdravím Vás po víkendu!

Kacul: brzo se uzdravte!

Jinak Dáda je pěkný mamánek. Vždy jsem se do JC těšíla, jak si ráno pochrupu. Když se Dáda vzbudil, tak jsem ho dávala mému taťkovi do ložnice a on si s Dádou hrál a pak ho i třeba ještě oblékl a já se mohla zachumlat znova do péří. Teď to vůbec nešlo,Když jsem odcházela z ložnice, tak Dáda začal brečet a brečel , já jsem pak musela zůstat v té ložnici s nimi. Takhle to bylo v sobotu i v neděli.
Občas e i stane , že neche od nikoho jiného jíst, jen ode mě.
16. bře 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeju dobré ránko :slight_smile:
16. bře 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
je Dana se jede kuknout na vnučku?? teda ta musí být natěšená :grinning:

Klouz - začneme zase Dádu násilím trénovat :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: já mu dám mamánek :wink:
16. bře 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali • jaký byl víkend? Nemluvila jsi teď nějak s Janinou? Já od 14.2.néééééééé!

luciejadr •přesně tak!
Ale i s spostupem času se Ti toto stane u Domina, aspoň víš, co Tě čeká. Prý to má v určitém obdoví každé dítě!
16. bře 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz- ahoooojky....s janou sem si akorát smskovala, dělaly jí snad ty dveře a teď mi něco psala že bude 10 dní v kuse v práci za tu jednu kolegyni!!
Jinak víkend docela fajn :slight_smile: a vy jste si to jinak v jičíně užili?
16. bře 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci u nás to bude ještě horší. u nás DOmino tak často babičky neuvidí ako Dáda a synovec ten nenechal jít ségru ani na záchod. jak se nás bál - byli jsme cizí. řval i když byla ségra s námi v místnsoti.
16. bře 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr • horší je, že toto se stává i u Luboše, včera večer po22h jsem musela krmit já, od něho nechtěl!
16. bře 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to už je fakt na :angry: no u nás dnes ráno vyměnil táta služby - já šla s babetkou a on krmil :grinning:

Kačul, at to dobře dopadne u doktora a pak napiš, co a jak :astonished:
16. bře 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, snažím se tu probrat, nějak se mi motá škeble....

Klouz - klasická separační úzkost, neboj, to dříve nebo později přejde! :wink: ale vím, že to je na palici, ale oni si tím prostě projít musí....

Luci - dík, počítám, že se k Necháňovi dokopem tak do půl desátý.... jen nevím, co s námi bude dělat, na atb to podle mě není, ale v pořádku to taky není, kdybyste holky viděli Emulčiny oči!
16. bře 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím :slight_smile: asi tu nikdo není, co? :slight_smile:
16. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •jak jste dopadli u doktora???
16. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káti, tak ať je Emulce co nejřív líp!!!
Prý s emá zase nějak ochladit... už mě to vážně nabaví... jdu si lehnout, přijeli jsme z plavča, tak jsem grogy, malej už chrupe :slight_smile:
16. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - tak Necháňa Emulku proklepl a potvrdil mi, že to je virového původu, takže musíme bojovat dál... máme nějaké kapičky na odkašlávání a protizánětlivé, tak snad ji trochu pomůžou.... ještě bude zítra výsledek stěru, protože měla poslední dobou trochu výtok, tak jsem to raději řekla vše při jednom....

Klári - dík, už nás to doma ani jednu nebaví..... no a ani taťku, který musí přes poledne domů, kvůli venčení.....

no a to musím ještě na socku pro potvrzení k daním a na zápis do školky a příští týden pak ke své dr.... a manža ještě na finančák s daněma - no, moc toho tento měsíc asi nenapracuje :unamused:

a ještě se má ochladit :angry:
16. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači - Emulinka stoná? :frowning2: ale ne..kočička malá...Tak ať je co nejdříve zase zdravá jako rybička :wink:
16. bře 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý den všem tak doma oslavujem narozky mamina přivezla medovník a já se ho přežrala a je mi zle :sweat_smile: zítra ve tři jdu k Sochůrkovi na UZ držte mi palce :pensive:
16. bře 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
market, tak at ti dá sochůrek pěkný dárek k narozeninám - zprávu, že můžeš do prahy :wink:

a vš nejlepší a přeji jen to jedno!!!!!! :dizzy_face:
16. bře 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci díky moc snad to vyjde byla bych ráda. Už to trvá moc dlouho a jsme z toho všichni kolem trochu otrávení. Zítra mám celý den volno tak po obědě vyfrčim do MB potřebuju si něco zajít koupit došlo mi plno věcí z drogerie tak se stavim v dm. No a ve tři už budu čekat na ortel u Sochůrka
16. bře 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market, budu pak čekat na zprávu :sweat_smile: . My hned ráno jedeme na solárko :grinning: a odpo máme sraz s Dádou :wink: tak kdyby náhodou, krmit budu v 16hod a do té doby jsme venku, tak nás můžeš vidět :grinning:
16. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - přejeme vše nej a držíme palce!
16. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil - taky přeju na zítřek hodně štěstí... :wink:
16. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka • Vše nej........knarozeninám a hlavně hodně štěstí u Sochůrka.
16. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •Přejeme rychlý boj s viry!!!!!
16. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink: :slight_smile:
Market-drzim palecky at k tem narozkam dostanes to co si nejvic prejes :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2009 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
dobré ráno všem!!!!!!!!!!!!
17. bře 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek