• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
dobré ráno, holky je možné, aby už domino měl rýmu? už druhý den nespíme, protože to nemůže udýchat, při jídle to samé a taháme pořád holuby..tak asi jdu volat Necháňovi :frowning2: at poradí co dělat. může se odsávat tak brzo?
17. bře 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr • Jéje Luci, to Ti neporadím, takový problém jsme neměli!
Kdyby Ti Necháňa zakázal chodit ven, tak se ozvi!
17. bře 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky....

Luci a Klouz - pokud není teplota a veliký vítr, tak se s rýmou chodit ven spíš doporučuje (a Domík ještě hezky hajá, tak můžeš při větru hodit slídu a v pohodě). a u takhle malej dětátek se při rýmě doporučuje zvýšená poloha na spaní (což asi máš kvůli blinkání) a zlhké plínky kolem postýlky, klidně můžeš i kápnout levanduli nebo eukalyptus (pozor ten druh globulus se může prý až od tří let, je hodně agresivní, ale já ho mám a kapku kápnu na plínu a v pohodě). a odsávání si nech poradit, neb to je dr. od dr., Necháňa asi doporučí, naše dr. v Liberci tenkrát zakazovala odsávat i kapat kapičky či vystříkávat sprejem (měla jsem sinomar - mořskou vodu), mohla jsem jen vytírat.... ať je Domík v pohodě!
17. bře 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ale proč to sem vůbec píšu :frowning2: :wink:
17. bře 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emule je vážně nemocná na zabití - vypadá hrozně, kašle hrozně, ale lítá tu pořád jak torpédo.... no, abych ji udržela v klidu, tak bych snad musela přivazovat ke křeslu nebo posteli.... ale mám pocit, že je beruška čím dál tím šikovnější, pořád mi chce pomáhat :grinning:

Marti - snad večer stihnu cvíčo! se docela těším, tak doufám, že se nám taťka nezapomene v práci jako včera... kdyby nebylo, tak prosím, prozvoň... jinak dík za kontakt na ty podlaháře, už od nich mám nabídku a budeme se teď domlouvat na osobní schůzce a už i s detaily. těším se, až to bude za námi :wink:
17. bře 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75
ymslím, že to jsou dobré rady!!!!!!!!!!
17. bře 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - no comment :wink: někdy vysvětlím, až se uvidíme.... jestli se toho tedy dočkám :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači dík za radu, jen se děsím až mi řekne odsávat - já se budu moooc bát :confounded:
ale dobře jsi popsala Emičku. náhodou je dobře, že lítá, že je veselá i dkyž je nemocná :dizzy_face: aspon tě netrápí to, že leží jak bez duše.
17. bře 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky, krásné ráno přeji.
Luci, to neporadím, my jsme měly rýmu až mnohem později....
Káči, ať je brzy Emulka zdravá.... až se na vás taky těšíme, neviděli jsme vás snad 100 let!
Zítra razíme já a malej k zubaři, jsem na to zvědavá, doufám, že mi nebude nic dělat... au!!!!
17. bře 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sím a kdy uvidím já tebe? :grinning: nejen na 5min :angry: :frowning2:
17. bře 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luaci - no, neboj, odsávání není příjemné ani pro jednu stranu, ale zvládnete to! uvidíš, co dr. :wink: jo a dneska prší, to je na rýmu ideální, protože se krásně zvýší vlhkost.... :grinning:

Klári - jojo, taky se na vás těšíme a taky na Klouz s Dádou, tam už to ruším déle jak 14 dní :frowning2:
17. bře 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Kači, sestřička poradila to co ty.. a já musím dnes poprvé odsávat min 4x týdně áááá. jen ven nemáme chodit. no na chvíli musím - pro ty kapičky. a zítra máme kontrolu TBC a rehabilitace, tak to půjdeme určitě. auto holt nemáme k dispozici :unamused:
Klouz a nechcete přijít k nám?? snad se rýmou Dáda nenakazí. stejně je venku šíleně :sweat_smile: no kdyby neměl rýmu tak venku jsem :wink:
17. bře 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - vidíš, co dr. to jiné informace.... mě naopak dr. tenkrát vycházky ven doporučovala, i kamarádka dětská sestra a je fakt, že se Emulce venku vždycky nádherně dýchalo....
17. bře 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jdu si udělat aspon nějakou radost a dám do vonné lampy levandluli :sweat_smile:
17. bře 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - jojo, jen si to tam provoňte.... si pamatuji, jak jsenm kapala levanduli i do vody, kterou jsem vytírala v pokojíčku :dizzy_face:
17. bře 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím v uplakaném počasí
17. bře 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači tak to je dobrý nápad :d já levanduli miluji tak jsem ráda, že je taková prospěšná :dizzy_face:
17. bře 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch - ahojky, počasí na prd, co?

Luci - jojo, nápad dobrý, jsem ho taky vyčetla z aromaterapeutických serverů, tuším :grinning:
17. bře 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula- moc tě zdravím!!
jj počasí stojí za prdlačku...já už jsem se těšila že bude krásně :frowning2: ale musíme pořád doufam a ono
se to zlepší!!!!
Koukám že se můžeme někdy potkam u doktora-taky chodíme k Necháňovi :slight_smile:
17. bře 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch - nojo, mě byl Necháňa doporučovanej, když jsem se sem stěhovala a jsem spokojená je to příjemný a rozumný dr., zatím jsem s ním neměla žádné problémy :grinning: plánuji, že se ho tak během prázdnin zeptám, jestli mi vezme ještě druhého prcka :wink:
17. bře 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula- taky mi byl doporučenej a jsem s ním zatím moc spokojená!! a hlavně ta sestřička je maminka¨moji bývalé
spolužačky, takže tam vždy ráda chodím :slight_smile:
to on ti druhé mimi určo vezme :slight_smile:
17. bře 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sestřička je taky moooc super! jsou fakt oba ochotní a příjemní a to jsem si včera vymejšlela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale od toho tam jsou aby nám poradili :slight_smile:
17. bře 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já jsem si vymyslela moč a stěr a docela ochotně to udělali... ale těžko říct, co si v to chvíli mysleli :grinning:
17. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
co by si mysleli...jen že jsi starostlivá máma :slight_smile: a to je v pořádku!!!!!!!
17. bře 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já to zvládla a domino držel uplně suprové. ale to co z něho šlo ven je teda hnus. kde se to tam vlezlo nevím :confounded: a pak se na mě smál a mluvil, dkyž jsem ho chválila..jéééé
17. bře 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch - no nevím, co :wink:

Luci - vidíš, to tě určitě Domíno taky chválil :grinning:
17. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch - jsem totiž velestarostlivá, co se týče zdraví, řekla bych přímo hysterická :grinning: :grinning: :grinning: ale zase se snažím s co nejméně léky....
17. bře 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsi přeci máme, já to naprosto chápu!!! taky jsem několikrát volala sestře uplně zbytečně ale prostě jsem se bála, tak jsem tam zavolat musela :slight_smile: pak jsem si říkala cos i tak asi myslí!! ale kašlu na to..pro mě je nejdůležitější zdraví mého dítěte :slight_smile: !!!!!!!
17. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, jak píšeš, když si vzpomenu na své hysterické telefonáty ještě v Liberci, a dr. byla taky suprová, v pohodě, z ničeho nedělala drámo ale zároveň mi vše na rovinu řekla, i ty horší varianty.... jen nebyla nakloněna alternativní léčbě, na to jsem si musela zvyknout :wink:
17. bře 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek