• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
sestřička mi vždycky ( zatím )řekne, že to nic není, ale že je dobře že si radši zavolám!!!
17. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch a co jsi takhle řešila?
17. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
blbiny...když začal malinko kašlat,že chrochtá, když mu tekla voda z nosu, pak kvůli teplotě po očkování...víc to bylo když byl uplně malinkatej, teď se snažím být víc statečná
17. bře 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale hlavně se mi nesměj!!!!
17. bře 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak to je asi normální.... a když jsou to fakt drobečkové, tak se člověk bojí víc.... :wink:
17. bře 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj přesně tak...teď už tolik neplaším :slight_smile:
17. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, prostě ty naše větší dětičky už taky něco vydržej :wink:

Emulka už jste probírat skříň, jsem ji řekla, že vybereme malé věcičky a schováme je miminku, tak jdeme na to :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super...a jak se Emulka těší na miminko??
17. bře 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že těší, v rámci svého chápání.... už mi i chodí hladit bříško, tak se těším, až už bude mimíka cítit kopat, jak to bude prožívat :sweat_smile:
17. bře 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je supeeeer :slight_smile: pořád přemýšlím zda si ( za nějakou dobu ) pořídit ještě jedno mimi!!!
17. bře 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy byste už nechtěli???
17. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě nevím...na jednu stranu chci a na druhou nevím jestli to zvládnu!!! protože ( když jo ) bych chtěla aby mi mateřské navazovaly na sebe...
17. bře 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proč bys to nezvládla? zvládly to zatím všechny.... no, a i s daleko horším postavením dětiček od sebe.... ale musí zvážit sama, jestli chceš nebo né, pro mě jsou dvě minimum, pro manžu optimum, takže víc asi nebude, ale ty dvě jo, doufám, že prdíka donosíma že bude v pořádku!
17. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vždycky chtěla 3 děti...ale z toho jsem už upustila!! myslím si že by měli být dvě , říkám si ažt ady jako rodiče jednou nebudeme budou mít jeden druhého :slight_smile:
ale jak nad tím poslední dobou přemýšlím, asi druhé bude :grinning:
17. bře 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, uvidíš, času máš ještě dost :wink:
17. bře 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj času je dost...i když ono to letí, abych na druhém začli pracovat až budou marťovi 2 roky! :slight_smile:
17. bře 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, ono to třeba taky hned nejde,.... známe to :wink:
17. bře 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jse vzdycky chtela 2 deti.Tak mam dva kluky a jsem spokojena :wink:
17. bře 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale jdyby prislo treti tak by mi to asi nevadilo :wink: Treba by to byla ta Kacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hmmmmm-ale Zdenda rekl rezolutne neeeeee :confused: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - tak co mrazáčci? už jste to řešili?
17. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-jj,dohodli jsme se ze jestli za to nebudou chtit zadne penize aby jsme to meli dale zamrazene tak si je tam jeste nechame.Sam Zdenda to tak nejak navrhl :wink: :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - myslíš, že nebudou chtít peníze? jsem si myslela, že to je celkem drahé ne? a jak dlouho můžou být uchovávány? určitě je taky nejaké omezení, ale moc o tom nevím...
17. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No je to na 2roky od zamrazeni-Asi budou neco chtit-ale kdyby to nebylo moc tak bych do toho jeste sla.
Tolik prace a injekci nam to dalo tak je mi to lito.Uvidime-ale pri mem stesti by se chytli obe dve :confused: :sweat_smile: To aby jsme si koupili Tranzit :grinning: :grinning: :grinning:
Ted 20.3.to budou 2roky-to snad neni ani pravda jak to strasne uteklo-vidim to jako dnes jak jsme tam jeli :confused: :confused: :confused:
17. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, jen dva roky? jsem myslela, že mají větší výdrž :wink: a taková dvojčátka, to je krásné ne? :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vůbec nestíhám.
Holky, potřbovala bych někoho, kdo by nám udělal daně. Nevíte o někom??? Prosím třeba okontakt do IP. Díííííkkkkyyyy
17. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - bohužel nepomůžu :frowning2:
17. bře 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •jak je Ëmulce?
17. bře 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - no tak vypadá trochu líp, ale zatím stále stejné příznaky... jsme na tebe mávala asi kolem půl druhé, když jsem se vracela z venčení s hafínama, byla jsi s kočárkem u družstevníku, ale neviděla jsi mě...
17. bře 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •Zahlídla jsem Tě ¨na poslední chvíli,mávání jsem už neviděla! A zrovna jsem si říkala, že jsem trdlo, DVD jsem nechala doma! To jsem čekala na mischali s Martínkem.
17. bře 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky kontrola dopadla docela fajn sliznice o ten 1 mm poporostla mám teda tu nejnižší hraniční hodnotu 7 mm ale prý by to mělo stačit takže v pátek jdeme na transfer :dizzy_face:
17. bře 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek