Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
klouzavka
17. bře 2009
musilka: jéje, super zprávy! Jen tak dál, nebo ještě lépe.
kacula75
17. bře 2009
Musil - supéééééér!!!!!!
musilka
17. bře 2009
jsem strašně ráda byla jsem z tý kontroly strašně vyjančená :-| sice mtěch 7 mm není žádná výhra ale aspoň něco...
klouzavka
17. bře 2009
musilka •v pátek Ti budeme držet palce!
musilka
17. bře 2009
klouzi no těch budoucích 14 dní bude náročných než přijde doba testování :-N budu na zabití 😃
kacula75
17. bře 2009
Musil - to je ta průlomová pozitivní zprávička!!! palce držíme dál a doufám, že to vyjde....
klouzavka
17. bře 2009
musilka •přesně tak, jak píše Katka, blýská se na lepší časy. Toho špatného jste si už zažili dost!!! 😞
musilka
17. bře 2009
😃 tak a doufámn že vám za ty cca tři týdny oznámím dvojčátka
klouzavka
17. bře 2009
musilka •přesně tak!!!!!!!!!!!
kacula75
17. bře 2009
Musil - už se těším na další dobré zprávy...

holky, prchám, zkusím jestli ještě stihnu cvíčo
nandaautor
17. bře 2009
Musil-supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer,myslim na Vas a drzim palecky.V kolik hodin jste objednany? 🙂
siwama
17. bře 2009
Ahoj holky,
ahoj Aničko, já fakt nestíhám,jezdím teď do práce každý den a pak doma uvařit,dojet pro Arka,nějak jsem v pr.... . Ale možná zítra bych se stihla zastavit, když tak zavolám,ju!!!
Musil, gratulace a moooooc držíme palečky ať v pátek je vše, jakmá být!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
luciejadr
17. bře 2009
marktét, tak to je suprová zpráva po tak dlouhé době. teda 😉 takže jako Anička 20.3. no tak to je dobrá náhoda 😃 😃

Daní ty chodíš do práce???
luciejadr
17. bře 2009
KLOUZ
luciejadr
17. bře 2009
sakra překlep a ono se to odeslaalo. jsem ráda, že jsi nakonec nejezdila sama 😉
klouzavka
17. bře 2009
luciejadr •jak je Dominikovi?
luciejadr
17. bře 2009
kouz :odsávám před jídlem, pak mu dám kapišky do nosu a po jídle znova odsávám to, co mu uvolní ty kapičky. a on drží a drží. jsem na něho pyšná.
akorát má teplotu 37,5 a tak doufám, že to půjde dolu. a ted už hodinu se snaží usnout :o( začínám se bát noci.
musilka
18. bře 2009
nandi nevím v kolik teprve budu volat jak se prckové vyvíjejí 😉
Jsem v práci :-S ale jen na ranní to vydržim jsem po těch lékách pěkně utahaná žeru jako 14 prášků denně :-o :-S jsem jak ty starý babči 😃
nandaautor
18. bře 2009
Ahoj holky-krasne rano-
Musil-no jo vlastne Vy tim padem ze mate mrazacky tak jeste cekate na ortel co a jak.Tak drziiiiiiiiiiiim 😃 😃 😃 I kdyz my jsme taky cekali-rano mezo 8-8.30hod jsem volala do Pronatalu do laborky a tam my rekli ze dobry a at na 14hod tam jsme.Nic vic-po telefonu nereknou.No a v 15.30-uz jsem mela 2 mimisky v sobe 😃 😃 😃
klouzavka
18. bře 2009
Dobré ráno všem!!!!!!!!!!

Noc byla v pohodě, ani jsme senebáli, když jsme tu sami, bez taťky!
martinahejlova
18. bře 2009
Ahoj holky,
já teď nějak vůbec nestíhám chodit na koníka.
Musil, moc gratuluju!!!! Ať už to konečně dopadne. Moc ti to přeju. 🙂
bewe
18. bře 2009
Musil..... velkáááááááá gratulace, určitě všechno výjde..... budem držet palečky.....
mischali
18. bře 2009
Dobré ránko 🙂
Klouz-děkuji za odkaz, docela se mi to líbí!!
U nás noc docela v poho taky, až na mě, začalo mě pekelně bolet v krku, takže
skoro nemůžu mluvit 😞 no snad to přejde!!
a my budeme sami ode dneška, taťka nám jede pryč a vrátí se až v pátek v noci!
klouzavka
18. bře 2009
mischali • Jéje, koukám, že budeme 2 slaměnné vdovy!
Míšo, na trampolínky nejdu! V pátek ve12h má babička pohřeb v Jablonci nad Nisou.Vůbec nevím, kdy přijedeme z Jičína v sobotu, či v neděli???
mischali
18. bře 2009
klouz- v poho, taky bych radši kvůli tomu krku nešla cvičit, nechci to nějak rozjet, radší bud odpočívat!!
kacula75
18. bře 2009
ahojky děvčátka kuřátka....

Luci - co Domínek, ještě hicuje?

tak jsem si včera byla zacvičit, trochu jsem vypadla a pokecala, měly jsme to hodně komorní, viď Marti 😃
siwama
18. bře 2009
Ahoj holky.
Aníííí, de šíííííííííííííííííí????????????? 😃
nandaautor
18. bře 2009
Jsem tady 😉
U nas fouka jak blazen.Ale alespon mi schne dobre pradlo a dnes budu zehlit =-) 8-(
siwama
18. bře 2009
Anííí, můžu se zítra zastavit?? Nebo kdy se ti to bude hodit?? Mám tenhle týden auto každý den.
nandaautor
18. bře 2009
Jj,zitra jsem doma snad celej den 😉