• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ahoj holky,
tak dommino ráno normál teplota, noc taky suprová ufff. ale můj manžel je na zabití. večer mi říká, když budeš potřebovat pomoc ve 4hod při krmení a odsávání, tak me vzbud. tak jsem mu řekla, že ho snad vysavač vzbudí.. a nic. ráno po budíku se mě zeptal, zda jsme odsávali... a to jsem se večer fakt předem omlouvala sousedům že budu v noci "vysávat".
a co Vy s Emou?
18. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to je fajn, že jste bez teploty, snad to Domík brzo zvládne!!! u nás tak nějak podobný, už má alespoň lepší očička, dneska poprvé se mi zdálo, že je nemá úplně rudý, jen trošku zarůžovělé.....
18. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, máte to teď hrůza dny s těma nemocema dětiček. Ať už se brzy uzdraví.

Kačko, to je fakt, že včera byla jóga komorní, ale moc se mi to líbilo. Člověk si to opravdu v klídku prožije a užije :slight_smile:

Kolegyně z práce, co je těhulka o tři týdny víc než já, byla včera na tom odběru na cukrovku. Teda nakonec žádný nebyl, protože ten roztok v sobě udržela jen chvíli a všechno bylo venku, tak jí nakonec řekli, že ji nebudou trápit.
18. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem letěla na sociálku kvůli výpisu dávek k daním, tak už to máme komplet a může se to hodit na podatelnu FÚ.... alespoň to! zítra ještě školka - pokus o zápis, a příští týden můj gyndr, to zas bude muset taťka z práce.... a ty polední venčení.... už aby bylo hezky a sluníčko a teplíčko a dítka bacilky opustily!
18. bře 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - tak to má dobrý, že ji nebudou trápit, v Lbc si zvali znovu a tak dlouho, dokud ten test nebyl úspěšný :rolling_eyes: tady mají alespoň rozum :wink: a taky jsem si to včera užila, bylo to super.... a pak mě Lea uklidnila s tou knížkou, tak snad je ta moje intuice a zdravý rozum taky ok :grinning:
18. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - díky za DVD, zatím jsem viděla Dádu jen chvilku, Emuůe mi to vypla a chtěla žofku, ale i tak moc hezké.... už se těším na ten zbytek! koukala jsem, že vám ho i hezky přeměřil, prostě si s tím pohrál.... :sweat_smile:
18. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •Jojo je to kráááanýýýýýýýý!

Dnes mám trošku depku, jak to vš utíká, dns je to právě rok, co jsme měla trmín 18.3.2008.

Dnes jsme toho měli mocv plánu.
V10h jsme šli ven/byli jsme v Plusu na poště, v lékárně/,potkali jsme Janu a po 11:30jsme byli doma. Dáda usnul v kočárku, to byl taky účel procházky a hlavně jsem potřbovala venčit Kulíška, jsme sami, tak je bez večerní dlouhé procházky.
Dáda mi ještě spal doma v kočárku do 12:15 a po 12:35 jsme jeli na plavčo, dnes nás vezla Jana.

Plavčo bylo dnes super.

Jak kdybch to věděla, Dáda ještě od rána neměl stoličku,tak si počkal na první potopení a bylo to ve vodě.
Pak jsme dělali nové potápěcí prvky:
1/dítě jsme dali na okraj bazénu na destičku, sedělo tam samo a z toho sedu skočilo /spadlo/k nám do vody.
2/Já a Dáda jsme se potopili a Dádu jsem pod vodou otočila o 180stupňů.
Jana se bála potápět, tak jsem ještě se otáčela i s Dominikou. Dádu při tom hlídala Zábranská, to se zase Dáda projevil, jako mamánek.

Před chvíli nám přišel balík - Dárek Dádovi k narozeninám.

Luciejadr: to je fajn, že je Dominik bez teplot a doufám, že i další noc bude fajn.

Zdraví i Emulku a ať se brzy uzdraví.
18. bře 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - no, já mám ty videa bez zvuku a bez psaní a ukazování, ale myslím, že to ani není moc potřeba, všechno je krásně vidět :grinning: ale na konci je to 3D, to už jsem moc neviděla, ale to bude určitě taky super!!! a fajn, že jste si dnes tak užívali.... Emulka se dneska alespoň projela autem....
18. bře 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kouz, tak to jsi super popsala co jste prožili. jinak se stoličkou - haha. jsem pořád uvažovala, jak jsi při potopení mohla vidět, že mu narostla stolička - jako zub :grinning: .. ale co asi jsem si vyspaala vedení - jsem ted po 5týdnech usnula s dominem na gauči. normálně bych lítala, uklízela, ale já si usnula s ním :grinning:
18. bře 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr • no tak Dáda ráno nebobkoval, příště se vyjádřím lépe!
18. bře 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bylo na mě moc lékařsky a ne maminkovské :wink:
18. bře 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasný, příště použiji výraz: bobkovat, no dnes jsem nechtěla. U nás v rodině bobkují psi/teda i Dáda/, ale Vám jsem to takhle psát nechtěla.
18. bře 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Boleslavandy!
Od pondělí si vybírám dovču, ale nějak nic nestíhám. To je asi na začátku normál, že? :grinning: No ono asi i pak :grinning:

Luci - doufám, že je Dominovi už lépe

Nandi - co Emu? Lepší? Připomíná mi mou mladší sestru. Tak když byla nemocná, tak z ní mamina vždy kvetla, děsně hyperaktivní. Já padla do peří a spala a spala :grinning:
18. bře 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sil ahoj-to jsi si me spletla s Katkou :wink: Ta ma Emulku :wink:
Ja mam dva chlapaky :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No jen si uzivej a hlavne odpocivej pac pak uz budes mit smulu :confounded: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sil - nojo, já bych nejraději taky padla a spala a spala, a to nejsem nemocná :grinning: :grinning: :grinning: ale Emule je nezmar.... :wink: ale jinak je zlatá a moje beruška, teď se zamilovala do zametání, tak si vezme svůj smetáček, přitáhne ho několikrát denně i mně a musíme zametat :sunglasses: a ty to moc nepřeháněj a hodně nohy na stůl a odpočinek! pak budeš mít na hodně dlouho vystaráno :wink:
18. bře 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky... :slight_smile:

Musil - moc, moc, moc budu v pátek držet palce, ať se embryjko /embryjka??/ uhnízdí a vše ať se podaří :wink: :wink:

koukám, že dětičky, teda některé, se nám tu rozmarodily.... :frowning2: už i Domísek? brouček malý...Tak snad to brzy přejde...

zítra se dozvím výsledky z testů na cukrovku, doufám, že budou jen dobré.... :wink:

hezký večer všem :slight_smile:

jo, a Daní, jak bylo na Slovači? co Nelinka? :dizzy_face: :dizzy_face:
18. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, to mi něja uniklo! Já myslela, že Dana ještě neodjela a ona je už zpět?Nebo, jak to je?
18. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - no nevím, abych nekecela.......ale myslím, že už měla jet a dneska tady má příspěvek, tak jsem usoudila, že už jsou zpátky....ale možná v tom dělám chaos a danča ještě neodjela...tak teď jsem z toho celá jelen :grinning: :confused:
18. bře 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •já taky.

Dáda ještě nespí, řádí tu, po plavání mi spal, až do 17h.Tak ho ještě nechávám!Aspoň mi tu není smutno, když jsem sama.
pak musím objednat Avon.

Zítra máme zase od11h plavčo a pak odpolko odjíždím k našim do JC. V pátek bude hlídat tchýně, protože jedu s našima a Lubošem do Jabonce n.Nisou, od12h má babička pohřeb.
Kdy se vrátíme z JC zpět do MB nevím, jestli v sobotu, nebo v neděli.
18. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - kde děti berou tu energii?? jestli jí má Dáda nějak zbytečně moc, tak prosímm trochu poslat mě...jsem nějaká "vyšťavená" a potřebovala bych trochu dobít baterky....
s babičkou je mi to líto.... :pensive:
18. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no vlastně jsem neodjela, tento týden totiž tvrdě pracuju :grinning:
Jinak dobrou noc :pensive:
18. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama • kde pracuješ???
18. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - tak jsem to zkoukla a jsem nadšená, že tu mají taky dopplera, to je na tom asi to nejhezčí, vidět barevně srdíčko a jak to všechno pracuje :grinning: no, jinak zvažuji, jestli nenechám nahrát jen 2D, asi by mi to stačilo, uvidíme, jak se rozhodně taťka.....
18. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, musil gratuluju kdobrým zprávám, Luci, jsem ráda, že je Dominovi líp, já mám teorii bakalářky hotovou, zejtra začínám praxi, u endokrinologa jsem zjistila, že štítka je lepší, ale ještě ji musíme trochu upravit, snížit průtok z 5ml na 2, tak mi zvýšil dávku léků, v září mám kontrolu, to to prý bude stopro na 2 a pak se můžem začít snž
18. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 • 2Dmě ani nějak nenapadlo! tohle 3D jsme viděli u známých apa jsme se rozhodli, hlavně to bylo přání Luboše, moje taky, ale Luboš byl u známých okouzlen!

Dádu jsem právě uložila, no, až teď, poněvadž po plavču spal do17h.

Ještě mě čeká objednávka Avonu.
18. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - jojo, se nedivím, je to fakt krásný, pohrajou si s tím a myslím, že tohle nikdy své kouzlo neztratí.... víš jak často brečím nad tím naším obyčejným? tohle s tou hudbou a popisama je vůbec doják :grinning:
18. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 • přesně tak!
18. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak koukám, že všichni už skoro spí, taky já si vyfučím vlasy a půjdu asi taky.....

holky, co mě napadá, že tu už dlouho nebyla Evinka? nejela někam? si prd pamatuju..... Sil, víš o ní, je ok?
no jinak Trep bude asi zaměstnaná Elinkou a co ještě ty ostatní černé duše? :sunglasses:

no, nic, tak dobrou!
18. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 • já jsem tu!
18. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - tušila jsem, pracuješ na avonu, co? :wink:
18. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek