• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
kacula75 • přesně tak,moc toho není!Ale normálně běžně to dělá Luboš, tak teď tu na to čučím. :unamused:
18. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne zasnezene rano :confused: :confused: :confounded: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, krásné ráno!
Klouz - já už včera padla, tak doufám, že jsi nad tím moc dlouho neponocovala :wink:
19. bře 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nebyla jsem si jistá, ale asi je to opravdu prcek a tak už ho možná druhý týden cítím.... :grinning: :grinning: :grinning: včera večer jsem si s ním povídala, tak mi trochu odpovídal :wink:
19. bře 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska poběžím na ten zápis, tak jsem zvědavá, jak se zase maminka ztrapní :sweat_smile:
19. bře 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-ty vado uz druhy tyten?To docela brzy :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja jsem Ondraska citila presne druhy den 16tydnu-ale byla to docela rana az jsem se lekla tenkrat :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Bylo to tak krasny-to Ti zavidim,pac je to super :wink: :wink: :wink:
19. bře 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko, tak ja po probuzeni neverila svym ocim....ono opravdu nasnezilo....Jako snih mam sice rada, ale touhle dobou uz jsem mela objednane slunicko a teploucke dny :wink: Mno nic, tak to budu muset asi reklamovat :grinning:

Klouz: jeee, Ty delas Avon? Tak to bych nekdy rada mrkla do katalogu. Ja jsem ho driv (pri skole) take delala, ale pak jsem se na to vyprdla, pac byly problemy s vyzvedavanim zasilek tady na pobocce v MB (to jsem tu jeste nebydlela) a kolikrat jsem pro to musela trebas dvakrat jet:frowning2:( Ale jinak mi Avon vyhovoval. Tak az se nekdy :grinning: scukneme (pristi tyden mam uplne celej volnej :wink: , tak vezmi prosim katalog.

Kacul: tak at se dnes dobre zapisete a udelate na pani ucitelky dobry dojem. A co Emulka jeste porad je to zivoucky marod? Jooo, tohle nechapu, ja kdyz jsem nemocna, tak bych nejradeji zalezla po pelechu a spala a spala.....ale ty mrnousci maji tolik energie.

Jinak u nas uz se ustalilo vstavani v 6:00 a jednou v noci tak nejak kolem 2:00 (zkouseli jsme to i posouvat tim, ze jsme Eli davali vetsi davku papani pred spanim, ale jeji vnitrni hodinky jsou dokonale nastavene, takze proste takhe asi nejakou dobu vstavat budeme:slight_smile:) Ale je to dobry, uz se v noci nepotacim jako zombice :grinning:

Kacul: jeste me napadlo: Ty mas holcicku, tak mi asi poradis jak s pichanim nausnicek - je lepsi nechat klasicky propichnout nebo nastrelit? A pak nekde jsem cetla (nebo mi to nekdo rikal), ze po tom zakroku musi mit narazenou cepicku na hlave (takovou, aby ji sla i pres ouska) - je to tak?
19. bře 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jeste jsem se chtela zeptat, zda nektera nevite o nejake mamince, ktera by prodavala jidelni zidlicku.

Uz jsem zacala nektere veci po Eli vyrazovat (musim udelat pruvan ve skrini) a tak nabizim:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=149109&id=0&album=0
19. bře 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Jojo,už sněžilo ve2:30,když Dáda jedl.
Krásně spinkal, ani do postele ke mě nechtěl, no, třeba si uvědomil, že včera ráno spadl :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Vstával jen 1x.

Kacul: dobře se zapište, bdu na Vás myslet.
Jinak jsem šla spát nějak ve23h. No, prostě, kdy jsem sama, tak se mi nechce moc jít spát, ale včera to už bylo lepší, byla jsem utahaná po bazénu
Nějak během dipoledne chci zabalit, protože odpol. po plavču odjíždíme.
19. bře 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík, zapisovat budu jen já.... děti při tom naštěstí nechtějí :grinning: :grinning: :grinning:

Aní - no já Emuli cítila jako prvorodičky v 17.tt, tak si myslím, že by to tak docela odpovídalo.... ale je to jen takové lehounké okopáváníčko :wink:

Trep - v naušničkách bohužel moc neporadím, holčičku sice mám, ale bez..... :sweat_smile: ale co vím od maminek, tak čepička většinou není potřeba....
19. bře 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep - věcičky krásné, hned bych si vybrala, ale ještě je moc brzo :frowning2:
19. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno...

u nás je taky venku bílo... :confused: a já už myslela, že bude jen teplo a sluníčko, ale to bych asi chtěla trochu moc :grinning:

Kači - tak, že by se Vilémek už ozýval? tý jo, to se brzy hlásí....mě ten náš prcek také neustále okopává, především v noci a nejraději se trefuje do močového měchýře, asi si myslí, že je to kopací míč :grinning: :grinning:

Trep - koukala jsem na věcičky po Eli, jsou moc hezké...ten overálek s opičkou mě láká, ale když já už těch věciček mám tolik, že jsem si zakázala něco ještě kupovat.../snad má "pevná" vůle vydrží.../
19. bře 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacul: jeeee, tak to jsem sleponka, ja jsem si ani nevsimla, ze Emicka nema nausnicky - tak to se omlouvam :sweat_smile:

Jinak ten odkaz jsem sem dala spis jako info a ze tam jeste urco budou vecicky pribejvat :grinning:
19. bře 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš -no, třeba mám jen myšky a mimík to ještě není, ale myslím si, že jo :wink:

Trep - v pohodě, on to člověk tak nějak předpokládá.... :grinning: a mě se strašně moc líbí ta teplá soupravička, ale myslím, že by asi byla malá....
19. bře 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko dneska jdu až na odpolední tak se ještě pelešim. Zítra konečně jedem pro mimísky :dizzy_face:
19. bře 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je tedy sprostá provokace od Trep....takhle nás dráždit, těmi pidioblečky... :grinning: :wink: To už Eli je velká holka, že vyřazuje ze šatníku, co? :grinning:

Kačko - to nebyly myšky, ale jedno malé myšátko.... :dizzy_face:
19. bře 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj musil - budou dva??
19. bře 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - to ti nezkazí náladu ani tohle hnusné počasí, co? :wink: je to fakt super!

Věruš - no, uvidím, však bude už brzo jasno....

tak jsem právě pěkně pozvracela z naší myčky.... to se fakt nedá! ještě že jsem ještě nesnídala, bylo by mi toho jídla líto :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi no jasný že dva jednomu by tam bylo smutno :sweat_smile:

kacul to teda nezkazí zítra konečně po půl roce od odběru můžu na KETík !!! :grinning:
19. bře 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - si umím představit, jak je člověk šťastný.... :wink:
19. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul škoda jen že člověk neví dopředu jak to dopadne.... Pořád mě děsí jen těch 30 % úspěšnosti transferu :fearful:
19. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil - jasně, i kdyby bylo mínus čtyřicet a padaly trakaře, tak to tě nemůže rozhodit, když máš zítra ten den s velký D!!!! tak moc přeju, ať se ty dva bobkové chytí a už nepustí!!!!! :wink: a za 14 dní tu chci číst jen samé dobré zprávy :wink:
19. bře 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka •dopadne to dobře

Kacula: jéje, pohyby, to je nádhera

treperenda: krásné věcičky

Nestíhám balit
19. bře 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - hlavně nezapomeň Dádu... :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - tohle je těžký, to víš, jistota není nikdy, ani pak v průběhu těhu ani při porodu a po porodu už ani nemluvě.... mám pocit, že se ten strach pořád stupňuje, nejdříve se člověk bojí, že to nevyjde, pak že se něco stane v těhu a pak už o děti :wink: nesmí se o tom moc přemýšlet, alespoň jak to jde....
19. bře 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul já vím nechci na to myslet a i proto chci po KEtu chodit do práce i když v CARech píšou automaticky ode dne KETu neschopenky. Mě by to doma zavalilo a ubíjelo musím do jinýho prostředí a zaměstnat se něčím jiným....
19. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •to nééééééééé

ten tu za celý dopoledne udělal takový čurbes - hrůůůůza

Te´d je v postýlce, snad usne, před plavčem
19. bře 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - já tě úplně chápu! jsem ten typ, co mu to v hlavě pořád šrotuje :grinning: každopádně už jste zase o velký krok vepředu a to je na tom to pozitivní a krásný a toho se musíme držet! :grinning: :grinning: :grinning: zítra tu na vás určitě všichni budem moc myslet!!!

Klouz - nojo, nepořádek děti dovedou :wink:

jdu zajíst ty žaludeční kyseliny.....
19. bře 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudie: hele hele, ja neprovokuju :slight_smile: , ja fakt jen informuje a kdyz se nekdo nalaka, tak budu jen a jen rada :grinning: mno a jinam ano, Eli roste uplne silenym tempem (vcera v poradne merila 62 cm a to se narodila s 51 cm) a tabulkove je pry delsi nez prumerne holcicky, takze mi urcite casem preroste pres hlavu :grinning:

Kacul: ja nevim, ale asi spis by vam to nebylo - tedy zalezi, jak velky bude Vilemek :slight_smile:
19. bře 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se priznam, ze jsem si ten 45 minut chrupkla i s Elinkou - jsem ji sla uspavat a nejak uspala i sebe. Jenze problem je v tom,ze ja bych jeste spala, ale ta nase mala cacorka uz chce do sveta, takze se jdeme oblekat a razime se vyluftovat :slight_smile:
19. bře 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek