Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
kacula75
19. bře 2009
holky, co pořád máte s tím Vilémkem....? jste už jak manža 😃 😃 😃

Trep - týjo, taky bych si schrupla.... 😉
siwama
19. bře 2009
Ahoj holky, krásný den, no krásný?? Venku tona krásný den nevypadá.
Evi, nechávala jsem Halí naušničky nastřelit u Vedrala, myslím, že to stálo asi 2 stovky i s naušničkama. Ty tam musíš nechat asi 3 týdny a pak můžeš vyměnit za svoje.
Daniele jsemnechalapíchat ouška klasicky a řekla bych, že to nastřelení je lepší, rychlejší a určitě míň bolestivější.
Naše dětská dr. už je ani nepíchá a posílá všechno na ušní.
Halí je má od prvního očkování a úúplně v poho. A na tyhle nastřelený čepička být nemusí, na klasiku jsem ji Danča dávat musela.
Napíší ti Framykoin, tím to budeš mazat, ale nám to ani nehnisalo. A když jsem pak dávala naše, takjsem měla strach, ale už to měla krásně zhojené.
Já bych se přimluvila za to nastřelení a co nejdříve, čím je Elinka menší, tím lepší, nebude si na ouška sahat.
Téééda, to jsem napsala román 😃
siwama
19. bře 2009
Klouz IP
nandaautor
19. bře 2009
NO Verko-kdyby se Ti porad zdalo ze toho mas malo tak u me toho je porad pozehnane tech vecicek 😃 😃 😃
Jinak to ceka samo na Market-a myslim si ze jak se povedou dvojcatka tak u me se uzvi uplne v pohode obe dve 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Drzim palecky strasne moc 😉 😉 😉
luciejadr
19. bře 2009
ahojky,
Kačul, tak to zápis? jsem zvědavá s čím přijdeš.
jinak domino je strašně moc opsalý jak má tu rýmu. až se bojím, noci. ráno usnul na dvě hodiny, pak měl jídlo, cvičili jsme hlavičku asi 30min a pak se začal vztekat, zavírat oči a v postýlce do minuty zase spal. no od 16hod ho budu držt vzhuru zuby nehty, at se unaví na noc :-N
Evča je dobrá, že už to tam dala - myslím oblečky pro mimi. holky těhulky, nepapáte některá těhu vitamíny?? já je budu prodávat za 50%. jen že jsem si jich nakoupila hodně a kydž nekojím, tak je nepapám a nepočítám, že do roku 2010 budu znova těhu :-N a vím, že ničemu nemusí pomoci, ale já je brala pro psychiku 😃 😃
treperenda
19. bře 2009
Siw: moc dekuji, asi pujdem do toho nastreleni. Hele a je potreba se tam nejak objednavat? Mno to vis, ze chceme tenhle "zazitek"😞 mit co nejdrive za sebou, ale Eli teprve za 14 dni ceka prvni ockovani (protahlo se nam to kvulit tomu zahnisanemu TBC).
treperenda
19. bře 2009
Kacul: mno vrele doporucuji takovy dopoledni sloficek🙂) Neee, ja vim, ze kdyz uz mas doma malickou Emulku, tak je to horsi s tim chrupkanim v tehu. Ja to beru jako ranni kompenzaci za to, ze Eli strasi uz od 6:00😃
treperenda
19. bře 2009
Ted jsme byly dve hodinky venku a je tam naprosto nadherne (kdyz sviti slunicko) - na to, jak to rano vypadalo......

Jo a tem, ktere pecou doporucuji tohle http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=2953 -je to fakt jedle (ja jsem tomu porad nejak neverila😃 a dokonce vyborne🙂)))
klouzavka
19. bře 2009
Holky,
mějte se tu krásně.A děti, které jste nemocné, tak až se vrátíme, buďte už zdraví! Nejdýl v pondělí jsem tu!
siwama
19. bře 2009
Eví, nám dali očkování a od tamtud jsme šly rovnou na ušní. Byly jsme u spotru u Vedrala, tam se objednávat nemusíš.
Nám je taky píchali až někde dýl,Halí že byla o měsíc dřív narozená, tak měla očkování o měsíc později.
bewe
19. bře 2009
AHojky holky,
Danííí, už máš ty daně, když tak bych ti dala číslo na tu paní, co nám je dělá každej rok!!
nandaautor
19. bře 2009
Evi-jeeeee ja jsem ji pekla zrovna min.tyden.Taky to mam z MMB a je to rychlovka 😉
Poslu Vam taky neco-http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=41830
nandaautor
19. bře 2009
Holky ale to je delikatesa-fakt vyyyyyyyyyyyyyyyyyyborny-u nas behem dne pryc 😉 😉 😉
kacula75
19. bře 2009
ahojky holky, tak jsem zpátky ze zápisu, tvrdla jsem tam hodku a půl, pak jsem jim tam řekla, že mi je jasný, že nemáme moc šanci a že kdyžtak příští rok nás tam mají znovu 😃 no, škoda, že je tolik dětí, Emulka by určitě společností nepohrdla, ale je fakt, že se mi ještě jako školkovníče nepřipadá, bude lepší, když bude s námi doma....

Luci - ty takle Domíka trápíš nedostatkem spánku, jo??? 😉

Trep - nojo šlofíček, o tom si můžu nechat jen zdát! 😃 a nemysli si, Emule taky vstává skoro každý den kolem čtvrt na sedm až půl, mamí távat.... ale někdy mám štěstí, že dostane mlíčko, pustím ji pohádky a ještě mě třeba půl hodky nechá.... ale pak mám zase do osmi večer smůlu....
klouzavka
19. bře 2009
Kačula: Výsledek zápisu se dozvíš hned, jo?
kacula75
19. bře 2009
Klouz - néééé, nejdřív jim do týdne musím dovalit nějaký papír od dr. a po 31.5. je rozhodnutí na vyzvednutí ve školce.... ale kdybys viděla, kolik tam bylo lidí (a to je zápis až do 16.30), tak víš, jaké jsou šance.... ředitelka s tou paní příjemnou (mám obavy, jestli to nebyla maminka Musilky, ale fakt nevím 😃 ) mi to potvrdily
klouzavka
19. bře 2009
kacula75 • Vím,že tam byla fronta,on tam i někde stál Honza od Jany. Oni snad obíhají všechny zápisy po MB!
kacula75
19. bře 2009
Klouz - a vědí, že je tom protizákonné? a že pak ty ředitelky jako mezi prvníma vylučují dablžádosti?
kacula75
19. bře 2009
teda tohle jsou zkušenosti mamin a info přímo od ředitelek
siwama
19. bře 2009
No tak koukám, že aspoň se školkou budu mít štěstí. Máme ji asi 200m od baráku a Halí mi vezmou, ale až od 3 let, dříve ne.
Klárko, díky, už mám účetní. Martinka byla tak hodná a ujala se mě.
kacula75
19. bře 2009
ony se totiž ty ředitelky nějak scházejí a procházejí žádosti.... alespoň tohle se ke mě dostalo =-)
klouzavka
19. bře 2009
kacula75 •to nevědí. Já to taky nevěděla!
kacula75
19. bře 2009
no, tak jim budu držet palce, nic jiného pro ně teď udělat 😉
kacula75
19. bře 2009
Daní - jojo, to je výhoda vesnických školek, většinou tam není problém....
bewe
19. bře 2009
Holky, taky jsem slyšela, že bylo ve Aluníčku natřískáno, byla tam sousedka s holčičkou - 3,5 roku a prej smůla... nebo takhle jí to asi neřekli, ale asi podobně!!!! Jako by mě zajímalo, co chtěj dělat, když ta ženská MUSÍ do práce!!!!
bewe
19. bře 2009
Sluníčku 😃
kacula75
19. bře 2009
Klári - viděla jsem se tam s Danou a ta říkala, že Verča je v Berušce a že je to tam úplně stejný..... :-p jinak jsem koukala, že tam měli vyvěšená pravidla přijímání a měli tam červeně že trvalé bydliště Mladá Boleslav, to je sousedka někde od vás?
kacula75
19. bře 2009
no, koukám, že si se mnou dneska nikdo nechce povídat 😞 tak já jdu zase něco dělat.....
nandaautor
19. bře 2009
=-) Holky my jsme ted prisli z venku a ksme pekne vyfoukany-je to bes =-) 8-( 8-( 8-(
Jinak u nas docela naval ve skolce,ja uz mam pro Ondraska danou prihlasku co se narodil =-) =-) =-)
treperenda
19. bře 2009
nandi: hmmm, tak to zni taky moc dobre🙂) Tak uz vim do ceho se priste pustim - mame totiz radi tvarohove veci😃

Jinak jsme s Eli a Kimcou byly taky venku a ackoliv venku foukalo, tak to slunicko zachranovalo a bylo to hodne prijemne proluftovani - uplne citim, jak me to slunicko nabiji, takze jen houst😃
Eli si ted hovi v kresilku a ja se jdu prevleknout a pak pujdeme cvicit. Dneska jsme bez tatky, tak si delame damskou jizdu 😃