• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
holky, co pořád máte s tím Vilémkem....? jste už jak manža :grinning: :grinning: :grinning:

Trep - týjo, taky bych si schrupla.... :wink:
19. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásný den, no krásný?? Venku tona krásný den nevypadá.
Evi, nechávala jsem Halí naušničky nastřelit u Vedrala, myslím, že to stálo asi 2 stovky i s naušničkama. Ty tam musíš nechat asi 3 týdny a pak můžeš vyměnit za svoje.
Daniele jsemnechalapíchat ouška klasicky a řekla bych, že to nastřelení je lepší, rychlejší a určitě míň bolestivější.
Naše dětská dr. už je ani nepíchá a posílá všechno na ušní.
Halí je má od prvního očkování a úúplně v poho. A na tyhle nastřelený čepička být nemusí, na klasiku jsem ji Danča dávat musela.
Napíší ti Framykoin, tím to budeš mazat, ale nám to ani nehnisalo. A když jsem pak dávala naše, takjsem měla strach, ale už to měla krásně zhojené.
Já bych se přimluvila za to nastřelení a co nejdříve, čím je Elinka menší, tím lepší, nebude si na ouška sahat.
Téééda, to jsem napsala román :grinning:
19. bře 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz IP
19. bře 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO Verko-kdyby se Ti porad zdalo ze toho mas malo tak u me toho je porad pozehnane tech vecicek :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak to ceka samo na Market-a myslim si ze jak se povedou dvojcatka tak u me se uzvi uplne v pohode obe dve :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Drzim palecky strasne moc :wink: :wink: :wink:
19. bře 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Kačul, tak to zápis? jsem zvědavá s čím přijdeš.
jinak domino je strašně moc opsalý jak má tu rýmu. až se bojím, noci. ráno usnul na dvě hodiny, pak měl jídlo, cvičili jsme hlavičku asi 30min a pak se začal vztekat, zavírat oči a v postýlce do minuty zase spal. no od 16hod ho budu držt vzhuru zuby nehty, at se unaví na noc :sweat_smile:
Evča je dobrá, že už to tam dala - myslím oblečky pro mimi. holky těhulky, nepapáte některá těhu vitamíny?? já je budu prodávat za 50%. jen že jsem si jich nakoupila hodně a kydž nekojím, tak je nepapám a nepočítám, že do roku 2010 budu znova těhu :sweat_smile: a vím, že ničemu nemusí pomoci, ale já je brala pro psychiku :grinning: :grinning:
19. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siw: moc dekuji, asi pujdem do toho nastreleni. Hele a je potreba se tam nejak objednavat? Mno to vis, ze chceme tenhle "zazitek":frowning2: mit co nejdrive za sebou, ale Eli teprve za 14 dni ceka prvni ockovani (protahlo se nam to kvulit tomu zahnisanemu TBC).
19. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacul: mno vrele doporucuji takovy dopoledni sloficek:slight_smile:) Neee, ja vim, ze kdyz uz mas doma malickou Emulku, tak je to horsi s tim chrupkanim v tehu. Ja to beru jako ranni kompenzaci za to, ze Eli strasi uz od 6:00:grinning:
19. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsme byly dve hodinky venku a je tam naprosto nadherne (kdyz sviti slunicko) - na to, jak to rano vypadalo......

Jo a tem, ktere pecou doporucuji tohle http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=2953 -je to fakt jedle (ja jsem tomu porad nejak neverila:grinning: a dokonce vyborne:slight_smile:)))
19. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
mějte se tu krásně.A děti, které jste nemocné, tak až se vrátíme, buďte už zdraví! Nejdýl v pondělí jsem tu!
19. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eví, nám dali očkování a od tamtud jsme šly rovnou na ušní. Byly jsme u spotru u Vedrala, tam se objednávat nemusíš.
Nám je taky píchali až někde dýl,Halí že byla o měsíc dřív narozená, tak měla očkování o měsíc později.
19. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky,
Danííí, už máš ty daně, když tak bych ti dala číslo na tu paní, co nám je dělá každej rok!!
19. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jeeeee ja jsem ji pekla zrovna min.tyden.Taky to mam z MMB a je to rychlovka :wink:
Poslu Vam taky neco-http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=41830
19. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ale to je delikatesa-fakt vyyyyyyyyyyyyyyyyyyborny-u nas behem dne pryc :wink: :wink: :wink:
19. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsem zpátky ze zápisu, tvrdla jsem tam hodku a půl, pak jsem jim tam řekla, že mi je jasný, že nemáme moc šanci a že kdyžtak příští rok nás tam mají znovu :grinning: no, škoda, že je tolik dětí, Emulka by určitě společností nepohrdla, ale je fakt, že se mi ještě jako školkovníče nepřipadá, bude lepší, když bude s námi doma....

Luci - ty takle Domíka trápíš nedostatkem spánku, jo??? :wink:

Trep - nojo šlofíček, o tom si můžu nechat jen zdát! :grinning: a nemysli si, Emule taky vstává skoro každý den kolem čtvrt na sedm až půl, mamí távat.... ale někdy mám štěstí, že dostane mlíčko, pustím ji pohádky a ještě mě třeba půl hodky nechá.... ale pak mám zase do osmi večer smůlu....
19. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačula: Výsledek zápisu se dozvíš hned, jo?
19. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - néééé, nejdřív jim do týdne musím dovalit nějaký papír od dr. a po 31.5. je rozhodnutí na vyzvednutí ve školce.... ale kdybys viděla, kolik tam bylo lidí (a to je zápis až do 16.30), tak víš, jaké jsou šance.... ředitelka s tou paní příjemnou (mám obavy, jestli to nebyla maminka Musilky, ale fakt nevím :grinning: ) mi to potvrdily
19. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 • Vím,že tam byla fronta,on tam i někde stál Honza od Jany. Oni snad obíhají všechny zápisy po MB!
19. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - a vědí, že je tom protizákonné? a že pak ty ředitelky jako mezi prvníma vylučují dablžádosti?
19. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tohle jsou zkušenosti mamin a info přímo od ředitelek
19. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak koukám, že aspoň se školkou budu mít štěstí. Máme ji asi 200m od baráku a Halí mi vezmou, ale až od 3 let, dříve ne.
Klárko, díky, už mám účetní. Martinka byla tak hodná a ujala se mě.
19. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ony se totiž ty ředitelky nějak scházejí a procházejí žádosti.... alespoň tohle se ke mě dostalo :confused:
19. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •to nevědí. Já to taky nevěděla!
19. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak jim budu držet palce, nic jiného pro ně teď udělat :wink:
19. bře 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - jojo, to je výhoda vesnických školek, většinou tam není problém....
19. bře 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky jsem slyšela, že bylo ve Aluníčku natřískáno, byla tam sousedka s holčičkou - 3,5 roku a prej smůla... nebo takhle jí to asi neřekli, ale asi podobně!!!! Jako by mě zajímalo, co chtěj dělat, když ta ženská MUSÍ do práce!!!!
19. bře 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sluníčku :grinning:
19. bře 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári - viděla jsem se tam s Danou a ta říkala, že Verča je v Berušce a že je to tam úplně stejný..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak jsem koukala, že tam měli vyvěšená pravidla přijímání a měli tam červeně že trvalé bydliště Mladá Boleslav, to je sousedka někde od vás?
19. bře 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, koukám, že si se mnou dneska nikdo nechce povídat :frowning2: tak já jdu zase něco dělat.....
19. bře 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:confused: Holky my jsme ted prisli z venku a ksme pekne vyfoukany-je to bes :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Jinak u nas docela naval ve skolce,ja uz mam pro Ondraska danou prihlasku co se narodil :confused: :confused: :confused:
19. bře 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi: hmmm, tak to zni taky moc dobre:slight_smile:) Tak uz vim do ceho se priste pustim - mame totiz radi tvarohove veci:grinning:

Jinak jsme s Eli a Kimcou byly taky venku a ackoliv venku foukalo, tak to slunicko zachranovalo a bylo to hodne prijemne proluftovani - uplne citim, jak me to slunicko nabiji, takze jen houst:grinning:
Eli si ted hovi v kresilku a ja se jdu prevleknout a pak pujdeme cvicit. Dneska jsme bez tatky, tak si delame damskou jizdu :grinning:
19. bře 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek