• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Zdravím maminky a dětičky :slight_smile: právě jsme se vrátili z procházky a jsme pěkně profoukaní!!
19. bře 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep- neviděla jsem tě dneska kolem 16,00 u Modré hvězdy??
19. bře 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali: mno to asi i jo, cekala jsem tam na znamou, ale ja jsem Te urco nepoznala, tam proslo takovejch zenskejch, ale je pravda, ze jedna po me tak pokukovala :grinning: A byla si tam s Davidkem?
19. bře 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šla jsem tam po tom hlavním chodníku jako směrem k foru a koukala jsem na tebe, jestli jsi to ty :slight_smile:
Já mám Martínka :grinning:
19. bře 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee, promin, hlavne, ze jsem koukla do Tve vizitky a pak to takhle jeste pomotam. Tedy, me fakt mekne mozek :frowning2: Aha, tak to si vubec nevybavuju - jaky mate kocarek?
19. bře 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je v pohodě :grinning: :grinning:
máme modré golfky!! vidíš a mě se v tu chvíli zdálo že koukáš naším směrem :slight_smile:
19. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káti, jojo, od nás z Bukovna a to bych paní teda NĚCO HODNĚ OŠKLIVÝHO řekla.... my jsme taky MB, normálně máme stejnou PSČ, jako idioti musíme na poštu do Boleslavi, tak když chtějí odsud děti dávat do katusic, tak ať nám tam všem udělají poštu!!!! Každopádně je to blíž a to o půlku než do Boleslavi, takže tohle by na mě nějaká ředitelka nebo podobně zkusila pouze jednou, že nejsme Boleslavi!!

Já když budem mít to druhý mimi, tak až pak půjdu do práce, tak určitě půjdem do školky do Boleslavi, fakt do Katusic nebudu zajíždět(pak bych se přes nás vracela), když mám bydliště MLADÁ BOLESLAV. Např. Řepov je taky Boleslav a školku mají, my bohužel, takže tím pádem spadáme pod Boleslav (Katusice už mají jiný PSČ, takže tam by nám mohli říctř, že smůla....)

No, jsem zase vytočená, protože to jsou zákony na h....! Kdyby radši tyhle šíleně "inteligentní" lidi udělali něco proto, aby se otevřelo víc nových školek.... ale to ne, to raději nechaj ty rodiče nervovat!!!! A tím, že otevřou jen jednu, fakt asi situaci v Boleslavi moc nevyřešej.....

No, holky, jsem zas na ránu, ale teď tady byla ta sousedka a fakt neví, co budou dělat, její manžel dělá od šesti a ona neřídí a v těch Katusicíách otevíraj školku až v půl sedmý, což se tam zase nedostane autobusem, kdežto do Bolky jo, ale tam je nevezmou!!!!
19. bře 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,prodáváme kameru, digiální Sony,kdyby jste některá chtěla, než to pošlu dál.My ji prostě nevyužijeme.
Kdyby jste někdo měli zájem, písněte IP.
19. bře 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári - já to chápu, každej máme nějaké potíže, my třeba takové, že jsme totálně bez příbuzných a když bych cokoliv potřebovala, pohlídat atd., mám smůlu.... je to naprd, ale většinou život přinese nějaké řešení, neházela bych hned flintu do žita.... jsem taky z vesnic, taky jsem pro poštu musela běhat do sousední obce a ač jsme měli stejné PSČ, když má obec obecní úřad má svojí samosprávu a to je bohužel určující! ale každopádně musí obec na nějakou školku přispívat, tak bych se zašla zeptat na OÚ u vás, jak to dělá vaše obec, jestli přispívá nebo ne, příp. kam, protože mě osobně jako obyvatele by to zajímalo.... přece by se měli taky trochu postarat o svoje občánky, ne??? navíc, si myslím, že pokud nastupuje do práce, tak ji dítko vezmou v té nově otevírané, každopádně bude přednostnější před náma, prostě klid, zamítavé vyjádření přeci v ruce ještě nemá? nebo jo??? nebo ji tam snad řekli hned do očí, že ji malou vůbec nevezmou?
no, nemá cenu se rozčilovat, ono se to nakonec nějak vyřeší,
19. bře 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacul-ahojky....jak je Emulce??
19. bře 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch - čavík, no, zdá se mi lepší, ale nechci to zakřiknout.... :wink:
19. bře 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul- tak to jsem ráda, že je to lepší :slight_smile:
19. bře 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, když já mám tentokrát fakt obavy něco říct, ona jeden, dva dny je v pohodě a najednou jsme zase na začátku :sweat_smile:
19. bře 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak a jak se daří tobě a mimískovi :slight_smile: ??
19. bře 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, doufám, že dobře, to víš do bříška nevidím :grinning: :grinning: :grinning: Emule mě dneska pěkně kopla :confounded:
19. bře 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé, to by bylo viď?!! kdyby jsme tam na mimi viděli pořád.... :grinning:
19. bře 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch, chuděrka, by nemělo mimiko klid :grinning: a co vy s Martínkem, jste ok?
19. bře 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, už mlčím!!!
jj my jsme ok, byl ospalej, dostal mlíčko a dala jsem ho do postýlky, a zase tam místo mýho Martínka
cvičí po celý postýlce nějakej artiska :grinning:
19. bře 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, hlásím, že těhu cukrovka u mě nehrozí...výsledky byly dobré, takže dieta se žádná konat nebude :wink:

sleduji jaké jsou problémy se školkami... :confounded: ale jak píše Kačul, chce to se asi zeptat na obecním úřadě a informovat se co a jak....no nás to zatím trápit nemusí, ale čas letí a možná se budu taky divit až budeme tuto otázku řešit...kdo ví...
19. bře 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káti, no, neřekal jí to takhle, ale naznačila, že děti PŘÍMO Z MLADÉ BOLESLAVI mají přednost, takže vlastně jsou bez šance, protože dětí z MB je mraky! No, ale to je jedno....
No a když budeš potřebovat pohlídat Emulku, tak jsme k dispozici.... klíďo jí sem můžete hodit, v pokojíčku to vypadá spíš jako v herně, takže by se určitě nenudila.... :wink:

Holky, jdu se plácnout k televizi.... taťka nám dneska přijede až kolem desátý, mají nějakou zkoušku na novej projekt, tak nevím, ale rozhodně jsem mu řekla, ať si v kantýně koupí něco k večeři, to už budu v pyžamu a neschopná :grinning:
19. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. bře 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé no vida, terezku jsme chtěli, kdyby byl Jakub holka :grinning:
19. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - nesmutni, Dominiček je na krásném 12. místě :grinning: :grinning: :grinning: http://www.czso.cz/csu/redakce.nsf/i/nejcastejsi_jmena_deti_v_lednu_2009

Mischali - no vidíš, Martínek už snad spinká.... Emule už taky a mezi tím, mi tu taťka rozšťoural PC :sweat_smile:

Klári - no, možná měla zkusit jinou školku, Sluníčko má přeci jen 4 třídy a nával tam je velký, vedle Čtyřlístek má tříd dvojnásobek... ale moc se tady v tom nevyznám, jen vím, že to není jednoduchý.... :pensive: musím říct, že jsem šťastná, že to letos nějak řešit nemusím a předškoláka už mi snad vezmou :wink:

Věruš - super s tím výsledkem, moc gratuluji!
19. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou noc :pensive:
19. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daníí ty jsi určitě chtěla poslední dnešní příspěvek a ráno ten první,co??? :grinning: :grinning: já hledám dovču a čumím na Primu, tak tu ještě straším :sweat_smile:
19. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Tak jsem jukla k Lucce na jmena a na 7 miste je Katerina+Ondrej-obe nase jmena :grinning: :grinning: :dizzy_face:
20. bře 2009 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
tak jste originálnější se jmény než Mishull. ta si vybrala obě top.. no Leontýnku tam asi jen tak nenajdu :grinning:
20. bře 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko, tak venku je prekrasne slunecne pocasko (sice trosku chladneji, ale to neva) - uz se zase tesim ven:grinning:
A musim dnes pochvalit Elinku, po nakrmeni v 6:00 se nechala jeste premluvit ke spanku do 7:10 - jeeee, kdyby to takhle chtela aplikovat pravidelne, ja bych se vubec nebranila:slight_smile:)

Mno a se skolkou to je na pytel. Hlavne, ze uz o tomlhle problemu (pretlak deti) vedeli x let dopredu a misto toho, aby se pracovalo na novem konceptu (jak rozsirit kapacity), tak se to jen stale odkladalo. Pro Elisku je ted tenhle problem zatim pase, ale nedelam si iluze, ze az ji budou 3, tak se situace zmeni - naopak, bude asi jeste hur:frowning2:( jooo, kdyby porad nezvysovali duchodovy vek, tak spousta deti hlidaji babicky......
20. bře 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji krásné sluníčkové ránko :grinning:
20. bře 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky....

ad jména- my se posunuli z 24. na krásné 20. místo, je vidět, že Ema je v kurzu :grinning: :grinning: :grinning:
Luci - no, Leontýnku určitě nenajdeš :grinning: :wink: a Vilémek i přes to, že jich už "tolik" znáš je taky zatím mimo top50 :grinning: :grinning: :grinning:

Trep - no, my máme obě babičky v důchodu a hlídat nemůžou, bohužel si myslím, že na tom takhle nejsme sami, takových je víc :unamused: jinak školky nám po revoluci vesele pozavírali a teď už nemají ani ty budovy, klasická česká dlouhodobá koncepce :wink: a Elinka je šikulka, my bohužel zase vstávaly v obvyklých čtvrt na sedm....

Mischal - ahojky!
20. bře 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek