• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
jo, včera jsem večer probudila toho mého živočicha a pěkně řádil, až jsem se bála, aby se mi to miminko nezamotalo do pupeční šňůry :grinning: :grinning: :grinning: příště jej raději moc prudit nebudu :sweat_smile:
20. bře 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul- tak naše včerejší usínání a noc byla katastrofa :frowning2: najednou ohromně ožil a usnul až v deset u mě v posteli a to už s brekem a celou noc dělal to svoje lezení po posteli ze spaní a u toho kňoural, já jsem dneska uplně vyřízená :frowning2:
20. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch - tak to Emulka spala taky hůř.... možná je něco ve vzduchu, ale je fakt, že se přesunula ke mě, pak spátky do postýlky a pak už zase spala.... no, musíš Martínka uspat a jít hají s ním :wink:
20. bře 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslela jsem se že si za tu hoďku, až půjde spinkat půjdu s ním, ale já mám takolik práce, že když bude spinkat, chci něco stihnout..ať máme volný víkend a můžeme si ho užít :slight_smile:
20. bře 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm.... tak to já už práci neřeším, není zajíc neuteče, takže bych dala přednost psaní, ale Emča už nechrní, až večer....
20. bře 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky jsem si říkala že to nechám být...ale radši to udělám a trošku se vyspím o víkendu až budeme mít doma taťku :slight_smile:
20. bře 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, já to tu taky dávám trochu do pořádku, domácnost v šíleném stavu permanentně... tak snad tě o víkendu nechá taťka pořádně prospat! :wink:
20. bře 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě ještě zbývá vytřít...jdu dát martínkovi mlíčko a dát ho do postýlky!
20. bře 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
týjo, tak to nebylo fůra práce, kdybys to viděla u nás..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, mám uklizenou a umytou komplet kuchyň, umytou koupelnu a záchod, vyluxovanou ložnici a ještě vytřít celej byt( to nepočítám co tady mám žehlení )...mě to docela stačí :frowning2:
20. bře 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm..... tak to je u nás podobný, jen na trochu delší lokte s Emulí....
20. bře 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to chápu...já rychle využila že si martínek hrál v klídku!!! někdy to s nim nejde vůbec :frowning2:
20. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, ale dvouletý dítě už ti chce se vším pomáhat, to jde teprva od ruky :wink:
20. bře 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj...tak to neznám, to mě teprve čeká :grinning:
20. bře 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak třeba Martínek takovej nebude.....
20. bře 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no necháme se překvapit :slight_smile:
20. bře 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf, tak už jsme stihly alespoň něco....
20. bře 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě akorát volal Martin že dorazí kolem 18,00 hodiny domů ( měl dorazit až kolem půlnoci ), nějak jim to tam končí dřív, tak mám obrovskou radost :grinning: :grinning:
20. bře 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to věřím, konečně si taťku trochu užijete..... je to naprd, ty služebky, co? jezdí vám pryč často?
20. bře 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejezdí moc často, ale teď se to sešlo...minulej tejden byl ve švýcarsku a teď to německo!! snad teď bude zase klídek :slight_smile:
20. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, občas se to sejde, to máš pravdu.... to já tu musím někoho mít, když taťka někam odjede, kvůli venčení hafí. naštěstí teď dlouho nikam nejel....
20. bře 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jakpak ta Musilka asi :confused: :sweat_smile: Od rana na ni myslim-treba uz ma mimisky u sebe :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - taky jsem na ní hned ráno vzpomněla, jak to asi jde! snad dobře!!! držím ji tu palce :sweat_smile:
20. bře 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ,holky v tuhle dobu pred 2lety mi jsme jeli uz taky na transfer-meli jsme tam byt na 14hod. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou vzpomínky co? :grinning:
20. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyyyyyyy, oooooo, my se mame......uz nam jezdi vytah :grinning: A musim rict, ze to byl po dvou mesicnim tahani Elisky v ruce docela doooooost silny zazitek, ze jsem proste neodolala a z prochazky vyjela i s kocarem do bytu, kde Eli pak jeste 15 minut chrunela v kocarku - parada:slight_smile:))
20. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul: tak az bude Emulka zdrava, tak vas zveme na "krest vytahu":slight_smile:))
20. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep - tak to k výtahu mooooc gratuluji a ještě víc závidím :grinning: nás to čeká kdy jindy než od září, že :grinning: :grinning: :grinning: a díky za pozvání, příjdem vám ho pokřtít moc rády, ale zatím se stále nezpelšuje, právě jsem ji naměřila hraničních 37˚C, včera byla bez teploty, dneska ji zase má.... už to fakt vidím tak, že prostě začněme chodit normálně ven a buď pořádně onemocní, aby to bylo léčitelné, nebo se naopak uzdraví..... počkám na víkend a uvidí se :wink:
20. bře 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul: mno tak to budes mit 6nedeli opravdu sportovni:frowning2:( Vy bydlite az nekde nahore, vid? Chjo, chjo...to se vzdycky nacasuje v ten nejlepsi terminek:frowning2:
20. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep - no, mám obavy, že se budu muset alespoň na nějakou dobu odstěhovat, protože víckrát denně tahat dvě děti (pochybuji, že by mi Emule vyšla všech 8 pater) nahoru a dolů a ještě mezi tím hystericky pořvávat na psy, aby mi nespadli do šachty (my máme zábradlí jen na tom výtahovém pletivu, které budou pak sundávat), na to tedy ani v představách nemám.... navíc hluk a hlavně ten prach a smrad by mě asi zničil :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen to musím nějak vymyslet, protože se ze začátku dost často jezdí k dr., ne?
20. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek