• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
tak mám v sobě krásný dva osmibuněčný embroušky a za dva týdny se uvidí jak moc jsou stateční a drží se :dizzy_face:
20. bře 2009 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Musil - jůůůůůů, to mám radost!!!! jak se cítíš???
20. bře 2009 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
kacul no trochu mě bolí břicho hrozně ve mě rejpali nemohli roztáhnout čípek a i embrya zaváděli nadvakrát tak jsem z toho měla trochu blbej pocit ale snad je vše v pořádku :wink:
20. bře 2009 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Musil-tak super.Drzim palecky at se udrzej.Ja jsem mela 4 bunecny :slight_smile: :wink:
20. bře 2009 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Musil, no si ani neumím představit, jak to musí být nepříjemný, hlavně aby se bebušky pěkně zabydlely :wink:
20. bře 2009 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
musil - moc přeju, ať se mimísci drží a nepustí...!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2009 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
holký vy už si snad začínáte užívat víkend? :sunglasses: tady pořádně snad nikde nikdo, co já chuděrka :stuck_out_tongue_closed_eyes: taťka nám koupe, tak tu sedím, čučím kde co a za kolik by se dalo koupit a užívám si lehké okopávání :grinning:
20. bře 2009 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano preju :wink: :slight_smile:
U nas je dneska maskarni-odpoldetske a vecer dospelacke.Tak vemte deticky ve 14hod u nas :wink: :slight_smile: :wink: :wink:
21. bře 2009 v 05:57  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky holky,krásné ránko.

Musil - moc moc přejem ať se mimísci udrží

ANí, škoda, že se u nás dneska bude pracovat, jinak bysme na maškarní přijeli.....
21. bře 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno,
Aní - škoda že nemám auto, hned bych domina oblékla :grinning:

Musil - hlavně někdy odpočívej!!!!!!!at to dobře dopadne.
21. bře 2009 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holkyyyyyyyyyyyyyy-prace pocka.Domluvte se a dorazte.Fakt to stoji za to :slight_smile: :wink:
21. bře 2009 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
hezkou sobotu :slight_smile:

Aní, tak u vás je mmaškarní? jé, to se máte... Za co kluci půjdou? Doufám, že doložíš fotečky...
21. bře 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak uz je po maskarnim-kluci se vyradili a za chvilku vyrazime my-uz se tesim :wink:
Verko-Ondrasek sel za ducha Helluwinka-nevim jak se to pise :confused: :confused: A Stepanek sel za Batmana pac Ninja mu byl maly a skrtil ho :frowning2: :confounded:
21. bře 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
kacul: Mno tak to potes koste, do 8 patra....nam stacilo 5 a s jednim ditetem a jednim psem :frowning2:
Jo jo, ze zacatku jsou doktori castejsi, ale neni to zase nejak tragicky (jestli to dobre pocitam, tak Eli do ted byla 6 krat - je v tom pediatr, kycle, kalmetizace + ta poporodni kontrola doma).
21. bře 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
kacul: a odstehovat? To ale neuvidime cerstvouckeho mimouska:frowning2:( To nevim, zda Ti muzeme dovolit :grinning: A to pomyslis na Liberec? Ale zase doma je doma:slight_smile:)))
21. bře 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky....

Trep - nene, v Liberci nic a nikoho nemáme, jediná šance jsou mý rodiče (cca 65 km), protože tcháňata jsou ještě dál :frowning2: no, uvidíme, jak to bude vypadat a tak..... doufám, že poporodní ještě stihneme s výtahem (si neumím představit, jak Necháňa leze do 8. patra :confused: ) no a pak bychom už jezdili - k pediatrovi svému, ostatní by se vidělo.

holky, tak jsem teď asi dvě hodiny pročítala všechny zoonózy, které přenášejí psi, protože jsem dneska po venčení vypadala, jak kdybych toho jednoho podřezala nebo přinejmenším pustila žilou :rolling_eyes: prolítla mi potvora šípkovým keřem a natrhla si uchu - 4x po čtvrt hodině jsem ji zastavovala krvácení kapesníkem, krev totálně všude a stačilo, aby se oklepala a už to bylo na novo, než jsem došla domů, jsem si to celkem užila :angry: a teď se snažím uklidnit, že máme psy zdravé a že jsem prostě nic nechytla :grinning: :grinning: :grinning: nojo, prostě klasická těhotenská hysterie :sweat_smile:
21. bře 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Aní - maškarní jste měli určitě hezký, ale s Emulí jsem byla dneska poprvé po týdnu zase venku, asi na půl hodky, ještě to není ono :frowning2: tak nás pak pozvi příští rok, to bychom se určitě zúčastnily :wink:
21. bře 2009 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
aní - tak hlavně, že se karneval povedl a dětičky byly spokojené... Teď už si budete zase užívat vy dospěláci, co? Jdete taky v maskách nebo jen tak?

Kači - tý jo, tak to jsi si dneska zahrála pěkně na psí lékařku, co? Už to má hafík v pohodě?

my dnes absolvovali oslavu zlaté svatby tety a strejdy, bylo to moc fajn a příjemné, ale jsem ráda, že jsem doma a můžu se natáhnout, protože jsem nějaká přeplácaná všeho možného i nemožného...

kočky, hezký sobotní večer a dobrou noc, pa
21. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Věruš, to bude dobrý tak za týden možná, uši jsou prevíti, pes se oklepe a vymaluje, tohle znám :stuck_out_tongue_closed_eyes: každopádně jsem ji ucho brutálním způsobem přilepila náplastí ke krku, aby při oklepání nepleskala a zase ji to neprasklo, a jen se modlím, aby ji neupadlo, nebo se na tý náplasti (má ji kolem dokola krku) neoběsila :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak Aní si užívá, Věruška tráví dobroty a ostatní si užívají rodinné pohodičky.... :grinning: :grinning: :grinning:
tak já si jdu taky užívat, přeji hezký večer a dobrou noc!
21. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko, jdu vás fofrem pozdravit, jedeme s Halinkou do Prahy, je tam máma u bráchy, tak na ně jedeme juknou.
Hezkou neděli!!!
22. bře 2009 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda tak já jsem dneska sama doma manža za chvíli frčí hrát a pak má ještě florbal. Tak budu odpočívat půjdu jen na procházku se psem aby se mi prokrvila děloha :grinning:
22. bře 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
musil..ahojky, jak je človíčkuuu?? :wink:
22. bře 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj sluni no co já spíš ty jak se máš ? Naty je frajerka nádherná :dizzy_face:
22. bře 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
díky díky :slight_smile: u nás dobrý, Naty je super, je to sranda... :wink:
22. bře 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
To je dobře že se vám daří :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já jsem po KETíku kolem 3.4. budu vědět výsledek ještě nám v mrazáku zbylo 7 statečných.
22. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
7statečných? pěknej pracovní název :grinning: akorát já se v těch názvech vůbec neorientuju..co to je ten KET?? :sweat_smile: to už toho 3.4budeš vědět jestli se zadařilo? nebo to je jen nějakej výsledek ??
22. bře 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :slight_smile:
Juknete na fotky z maskarniho-ALE bude jich vic tak pak jeste prihodim :wink: Tady je odkaz :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=319248&vReferer=%2Fphotos%2Fstepana
22. bře 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Verko-jasny v maskach.Neumim si predstavit jid v civilu :wink: By me hanba fackovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Musil-drz seeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
sluni KET je transfer mrazených embryí. 3.4. půjdu na krev na HCG a podle toho se pozná jestli se povědlo a mimísci se chytly nebo ne a půjdu na další transfer :wink:
22. bře 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek