• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Evi - měli by to dělat v jednom dni, tedy, jak jsem to pochopila...

holky, moc dík!
25. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak si ten UTZ pěkně užijte, já byla ve 12.tt u mojí dr. a ta nemá obrazovku pro maminky, tak jsem z toho nic neměla. A totéž bude teď ve 30.tt. Ve 20.tt jsem byla u mojí, to se kochal alespoň manžel a poslala mě právě do Liberce, že nevidí dobře srdíčko. Tak ten v Liberci jsem si krásně užila.
25. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi - tak to já viděla nádherně prdíska už v pondělí, protože chodím do škodovky a tam mají nádherný LCD monitor pro maminky, tak ležím a koukám, jak se tam mimík koulí.... no, ale trochu se na to těším i zítra, tedy jen doufám, že tam nenajdou něco nepěkného :sweat_smile:
25. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Než měla moje dr. UTZ v ordinaci (od listopadu), tak posílala do nemocnice a tam mají taky hezký monitor. Teď jsem o to ochuzená, ale platit si někde navíc nechci.
25. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi - to chápu a navíc si myslím, že to zas tolik miminku neprospívá....
25. únor 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
kacula75 •Luboš už je doma, taky říká, ať to neřeším. Souhlasí s tebou!Ale já si vše dost beru, no uvidíme.
25. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Klouz - neboj, nejsi sama, kdo si to moc bere, ale třeba chtěl úplně něco jiného.... heleď, když jsem bydlela v Liberci, tak na mě jednou paní u výtahu začala řvát, že mají malé miminko a že mi tam děláme bordel večer po osmé hodině a že jim mimi budíme.... no já byla zrovna v dost pokročilém těhu, manžel ve Španělsku a její manžel byl takovej bouchač, že jsem se docela bála, že mě snad někde zmlátěj, ale ustála jsem to a řekla jí, že až budeme dělat ten bordel (podotýkám, doma jsem byla jen já a hafíni a večer už jsme většinou jen tak relaxovali), tak ať někdo z nich přijde říct, že mě vůbec nenapadá, co by to mohlo způsobovat. asi za měsíc jsem ji potkala u výtahu, tak se mi začala omlouvat, že si nás spletla, že nebydlíme nad nimi ale o byt vedle.... no a umíš si představit, jak mi bylo, přecitlivělá těhule a ještě v mozku tohle :grinning: třeba fakt přišel kvůli něčemu jinému, a i kdyby, určitě to bude rozumnej člověk a domluvíš se s ní v klidu!
25. únor 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si taky myslím, že je zbytečné (pokud nejsou problémy) absolvovat UTZ navíc, ale je škoda, že z toho, co absolvovat musím nic nemám. A manžel už se těší na 16.3., kdy jdeme na UTZ ve 30.tt. On prcka uvidí a mě na chvilku natočí monitor, abych schválila fotku :frowning2:
25. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Důvěrník rozumný člověk je, no, zatím byl, uvidíme teď. Třeba vážně chce něco jiného. Dám Ti vědět co a jak, jak to dopadlo! Luboš mi právě oznámil, že v březnu nebude celkem 6 dní doma, 3 a 3 dny.
25. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi - a nahrát ti to nemůže na kazetu nebo DVD?
25. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Klouz - paráda, to potěší, co? taky jsem tohle milovala, když Honza řekl, jooo, abych nezapomněl, jedu......
25. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ona má tokový malinký UTZ, tak si myslím, že to nejde. Ani mi to nenabízela a myslím, že kdyby tu možnost měli, tak jí nabízí, alespoň třeba v kabince by to měli napsaný. Nabízejí mi akorát tu fotečku.
25. únor 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, tak to je škoda... :frowning2:
25. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
mě napadá, že já se taky dr. v Lbc na to nahrávání ptala, nikde to tam vyvěšené neměli, ale tady to asi opravdu nepůjde.... jestli má nějakej starej přístroj....
25. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
kacula75 • no jo, je to pracovní, služební cesta.
25. únor 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Klouz - jojo, prostě to tak někdy je.... neboj, prosedíme to spolu na MK nebo skočím večer na "kafčo" :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Starý nemá, má nový, ale takový prťavý. Myslím, že teď už to nemá cenu, že prcek už je velký a moc by toho vidět nebylo. A navíc to jsou peníze, který radši vrazím do výbavičky.
25. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
To by šlo, ten večer!

Už vidím, jak mi máma bude říkat, ať zůstanu v JC. Ale nechci zbytečně s Dádou zameškat plavání, jo, kdyby byl on, nebo já nemocný, tak je to jiný, ale kvůli odjezdu do JC meškat nemusí!
25. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi - to máš pravdu...

Klouz - no uvidíš, však se když tak ještě domluvíme :wink:
25. únor 2009 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, dobrou noc, jdu zalehnout, abych přežila..... taťka ještě někde paří, doufám, že vyvenčí vipeťáky až přijde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pa
25. únor 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
kacula75 •pa a dobrou noc!
25. únor 2009 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano preji.No prosim vy jste stihli nakecat 5 stranek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 06:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Kuk. Dobré ráno!!!!!
pRÁVĚ JSEM DOLUXOVALA,no, byla jsem k tomu donucena, poněvadž Dáda rozbil skleničku.
26. únor 2009 v 07:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, holky, Boleslav má nové téma? :grinning:
A to už jste na páté stránce? No tak to snad během dneška nějak dočtu :slight_smile:
Jinak hezký den, konečně se nám snad začíná oteplovat a my si na zítřek bereme dovolenou a už dnes odpo jedem do Jindřichova Hradce k manželovým rodičům. Už se moc těším.
26. únor 2009 v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoky, jdu ještě popřát krásné ráno!
ani nevím, kdy nám taťka dorazil, odhaduji, že někdy kolem půlnoci :grinning:

Aní - jak "vy" stihli nakecat? snad my ne? :grinning: :grinning: :grinning:

Klouz - takže dneska bude mít Dáda pořádný štěstí, co? nepůjčí nám kousek :wink:

Marti - tak to popřeji šťastnou cestu a užijte si to na jihu.... od JH máme jednoho svého pejska :dizzy_face:
26. únor 2009 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak si přijď, střepy jsem ještě nevyhodila.
26. únor 2009 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačko, ať dnes všechno dobře dopadne, držím palce. :slight_smile:
26. únor 2009 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Klouz - jako že bych sebou vezla vaše střepy jo? :grinning: :grinning: :grinning:

Marti - díky...
26. únor 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Přesně tak, dali by jsme Vám talismn proštěstí. tav se, čekají tu na :slight_smile: Vás!!!!! :slight_smile: :grinning:
26. únor 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Klouz- to bude fungovat určitě na dálku :wink:
26. únor 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek