• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Musil - no asi tak kolem 1000,- (až 2000,-), hroznej limit, co? :wink: každopádně moc díky!
23. bře 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul no a kolik je babičce co jí zajímá něco do bytu nebo třebq nějaký umělecký fotky Emičky? Zarámovat a tak? Naši babi strašně potěši TV pytel z ovčího rouna :sweat_smile:
23. bře 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - bude ji 60, takže nás čeká trochu větší rodinná oslava.... fotečky Emulky (kalendář, v rámečku atd...) dostávají pořád, takže to padá. do bytu taky není moc co, má toho za ty roky strašně.... spíš bych jim občas něco ubrala :grinning: miluje kytičky a těch má taky tak, že už neví co s nima.... a hodně ji zajímá léčitelství, tarot atd.... ale mě prostě nenapadá, co k tomu vymyslet. chtěla jsem kurz tarotu a zrovna nic v jejím okolí není... naposledy jsem si dělala legraci, že ji seženeme permanentku k léčitelům :grinning:
23. bře 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul hm zajímavá babička :grinning: popřemýšlím a dám určo vědít každopádně doporučuju jí koupit tarotový karty s ilustracema od Huttnerový maj je na míráku v knize a jsou nádhetný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. bře 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - ona už tarotové karty má :sweat_smile: jen je jaksi neumí pořádně ovládat, pořád to tak různě vyčítá s knížky.... :grinning: :grinning: :grinning: každopádně díky za každý nápad!
23. bře 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul mrknu na netu po nějkým kurzíku od kud je babi?
23. bře 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ty tarotové karty s ilustracema Hüttnerový mám doma já :wink: ty její obrázky se mi moc líběj...
23. bře 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro babi by přicházel v úvahu Hradec Králové nebo Pardubice, teď jsou ve Stéblovce....
23. bře 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači - taky budu přemýšlet, zda by mě nanapadlo něco pro tu vaši oslavenkyni....ale je to těžké, to je mi jasné... Moje skoro tchýňka bude mít 60tku v květnu a už od ledna jsme taky dumali čím jí tak potěšit... Nakonec to vyřešila za nás...přišla s návrhem, že pojede s babama do Tunisu, takže finanční obnos jakékoliv hodnoty neodmítá... :grinning: Nerada dávám jako dárek peníze, přijde mi to moc jednoduché, ale v tomto případě se to hodí...
a co tvoje tchýňka, cestuje? nebo nějaké předplatné na něco? /kosmetika, masáže, solná jeskyně, kadeřník.../
23. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj, jdu jen pozdravit, mažu žehlit, kdybyste viděli kolik tady toho mám - Klouz by mě ukamenovala :grinning:

Káči, tchýně bude mít 50-tku za rok a furt básní o nějakým křesle, které jezdí na nějaký lyžinách a jako by se houpe, nevím, ještě jsem to neviděla, stojí 5tis, tak budem kupovat asi to, ale taky je fakt, že si to vybrala sama, jinak bych vůbec nevěděla!
23. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bewe • jééééééé,řekni a já přijedu žehlit!
23. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - tak to pak od bewe vezmi přes Loukov....mám tu taky koš prádla čekajícího /marně.../ na vyžehlení, díky :grinning:
23. bře 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie • klidně

Kacula75: napdlo mě: co třeb lístek na nějaká koncetr oblíbeného zpěváka.

No, nás to čeká v červenci, mamce bude60.
23. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Katko jasny-25.4. je v MB Kaja Gott a na toho bych sla klido i ja.Ale jsou drahy listky :confounded: :confounded: :confounded:
24. bře 2009 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile: Tak jsem take "pracovala" na domacim ukolu od Kaci :grinning: a jeste me napaly nejake masaze - nebo proste neco takoveho, pri cem si pekne zarelaxuje - to by mohlo byt zajimave pro zenu v kazdem veku.

Jinak u nas noc zase v naprostem poradku,t ak fakt nevim, co se to o vikendu delo :confused:

Vcera jsem byla s Eliskou jeste jednou na kalmetizaci, aby se podivali na to TBC a jestli uz muzeme zacit s normalnim ockovanim a nepotesili me. Pry to stale neni dohojene do vyhovujiciho stavu a ze kdybychom ji ted nechali naockovat, tak by se tohle hojeni mohlo zhorsit a vubec mohl by nas bobecek pekne trpet. Takze jsme dostali takovou vodicku na potirani a musime cekat:frowning2:
24. bře 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,krásné studené jarní ránko
24. bře 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak tu přemýšlím nad dárkem pro babičku a napadlo mě - my jsme loni kupovali mému taťkovi opravdu krásnou knížku o zámcích a hradech, s nádhernými fotkami a různými info. Stála teda tisícovku, ale je pěkně udělaná. Kdyby třeba babička měla tohle ráda... :slight_smile:
24. bře 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky.... tak z pohledu z okna mě opět chytají depky, to už je fakt hrozný!

a díky moc za tipy, super pomoc.... jen tedy taťka začal prosazovat domácí pekárnu, z čehož nejsem 2x nadšená, protože babička bere vaření a všechny takovéhle věci jako nutnou a nudnou povinnost :confounded: dneska má za úkol švagrová nenápadně vyzvědět co a jak, protože ji tam budou mít na návštěvě, tak jsem zvědavá, co dětičky vymyslej :sweat_smile:
Trep - masáže jsou rpo ní taky dobrý tip, je po operaci páteře a určitě by se ji něco relaxačního hodilo, jen jak neznám HK a Pce, tak je to takhle na dálku pro mě těžké hledat....

no, nic, dítko vyžaduje moji účast na písí.... tak jdeme kreslit :grinning:
24. bře 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacul75: a tak jestli tam nema nikoho znameho, tak to proste hod do vyhledavace a uvidis. A nebo udelejte na PC takovou jakoby darkovou karticku - graficky si s tim muzes pohrat (napr. masaze v hodnote 1000,- dle vlastniho vyberu) a uz nechte na babi, ktere a kde si vybere (preci jen je lepsi jit nekam na doporuceni nekoho znameho).
24. bře 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep - jojo, leda ji dát do obálky ty peníze, ať si vybere sama, protože jak je po operaci páteře, tak nemůže jen tak na každou masáž, musí být trochu šetrnější a přizpůsobená a hlavně to koupit přes net u někoho, kdo pak nebude vyhovovat, to je veliký risk :wink:
24. bře 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak u nás se narozeniny mé mámy řeší lístky na kultury - muzikály a koncerty. z Karla Gotta (lístek za 1000Kč) byla velmi nadšená a ted pojede v květnu na Draculu :grinning:
zato tchýně - ta nic nepotřebuje a děsí mě každý únor co přijde. a už ani nevím, co jsme ji dávali na 50ku :sweat_smile:

dneska nám přijede prababiička do pátku... budu tady mít konečně nějakou rodinu :sweat_smile:
24. bře 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko, souhlasím s tím že pohled z okna nahání depku :frowning2:
KDYŽ UŽ BUDE TEPLOUČKO???
24. bře 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mischali , nekupuj janrní věci , ono rovnu přijde léto :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr- a to bude trvat týden a pak zase bude hnusně...to už tady bylo!!
chtěla bych opravdové jaro a pak super teploučké léto :slight_smile:
24. bře 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mischali - raději normálně teplé léto, tak kolem 25˚ideálně, neb péci se s dětma na hřištích je pak něco hrozného :confused:
24. bře 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - něco jako tvoje tchyně je moje maminka, nic nechce, nic nepotřebuje a zakazuje nám kupovat dárky, a když něco přivezem, sebemenší věc, tak je skoro ještě uražená, že přece nic nechtěla :unamused: ji snad nikdy nic neudělalo opravdovou radost!
24. bře 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula- jj já jsem to myslela s tim teplem v normálu :slight_smile:
24. bře 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch - nojo, ale takových dnů je v létě málo, buď se člověk peče nebo prší a je zima :angry: prostě poslední dobou mám vůbec pocit, že je málo hezkých dnů, jde to z extrému do extrému....
24. bře 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula-jj to s tebou souhlasím...není to už co to bývalo, že prostě v zimě byla zima a v létě bylo teplo...počasí si dělá co chce!
24. bře 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miši - jo, to je přesné.... no, vyloženě už se těším na vedra s pupkem dítětem a dvouma hafíkama v rozpáleném paneláku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek