• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
no, tak jsem včera toho Nehcáňu nezvládla, takže musím dneska nějak s taťkovou pomocí, nejdéle zítra, to jdu na gyndu, tak bych to musela vzít při jednom - při zápisu říkali "do týdne donést" tak zítra i rovnou do školky :confounded:
24. bře 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak pokud v létě není 30 tak to není léto :sweat_smile:
24. bře 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusko, však počkej, až budeš v pařácích sedět s marňousem na hřišti a řešit, jestli nemůže mít úpal nebo úžeh.... já mám ráda teplo, ale od té doby, co člověk musí nějak zaměstnávat dítě, je to úplně o něčem jiným :confused:
24. bře 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a čím je člověk starší, tím to taky hůř snáší.... ve dvaceti jsem třicítky vyhledávala.....
24. bře 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pořád mi to přijdeš příjemnější než chodit venku ve 2st a jen chodit a chodit, protože sednout si nemůžu, jelikož bych zmrzla. možná až dítě bude starší je to něco jiného, ale momentálně uvažuji o koupi krokoměru, at si spočtu ty jarní kilometry.
24. bře 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak ve vedru s dětičkama k vodě. My trávíme celé léto v bazénu, když je teda teploučko.
24. bře 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko maminy jak je ? já jsem ještě do desíti v pelechu jedu až na odpolední.
24. bře 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - uvidíš..... mě tedy vyhovovalo, když mi dítko v kočárku spinkalo a já jsem mohla chodit (nebyla mi tolik zima, jako teď, když každou chvíli s ní něco v tom větru a zimě ve stoje řeším).... no, jak říkám, uvidíš sama, já tedy vedra s Emulí nesnášela stejně jako nesnáším zimy a pořád čekám, kdy se dočkám nějakého pěkného vyvedeného dne :wink:

Siw - hmmm, to taky není tak jednoduché..... rozepisovat se nebudu, stejně si pořád jen vymýšlím :wink:
24. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - ten pelíšek ti závidím, tu odpolední ne.... :wink: no, a jak je?
24. bře 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači.. já zase nejsem o tolik mladší jako ty :grinning: já tak jen vypadám :grinning: :grinning:

Siw - bazének.. no tak ten nás tento rok taky čeká - teda mě, domino bude malej :wink: už se těším..jééééé
24. bře 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul je mi fajn nepociťuju žádný abnormality to čekání je dlouhý tak jsem ráda že jsem teĎ hodně v práci a nemusím nad tím doma přemýšlet :wink:
24. bře 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no ono těch pár let je znát, si nemysli.... :wink: musím říct, že jsem s vedrama začala bojovat až po třicítce, předtím jsem je vyhledávala.
24. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - asi je dobrý na to nemyslet vůbec, jinak se vleče každý den....
24. bře 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co v práci? dobrý, pořád spokojená? nemáte tam nějaké lotry?
24. bře 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul vleče se to strašně . zkusím testík už na začátku příštího týdne jestli tam mimouši jsou tak už to bude vidět. Byly třídenní takže tak v tu tsředu příští už to zkusím
24. bře 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - no, kdyby čárka ještě nebyla vidět, tak bych se moc neděsila, mě ty testy taky dost pozlobily :wink:
24. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul jj pořád spokojená :dizzy_face: já vím že ty testy nejsou stoprocentní zajdu si samozřejmě i na krev :wink:
24. bře 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil, už ve středu půjdeš na krev? to je fajn, že jsi spokojená....
24. bře 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj taky si vzpomínám jak mě pozlobily tesíky a ty čárečky :slight_smile:
24. bře 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musil-urcute si kup Mamatest-ja jsem su delala 11 den a uz tam byli videt slabounky // sice po limitu ale byla tam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Co jsi si pichala Pregnyl?
24. bře 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mischali - takže máš taky podobné zkušenosti? no, taky záleží jak který test, jsou v tom šílené rozdíly :confounded: mě osobně nejvíc zklamaly mamatesty....
24. bře 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - no vidíš, mám opačné zkušenosti s mamatestem, vycházely mi i falešně pozitivně, jim bych už nevěřila.... :dizzy_face:
24. bře 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj měla sem ty mamatesty...cítila sem že se už něco děje, ale testy mi furt ukazovaly jednu čárku, takovou dobu!! a dvě čárky se objevily až v 6 týdnu...( což u mě byl průser protože sem dala výpověď v práci, kdyby test ukázal dřív tak ji nedávám )
24. bře 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Aníííí, jak se máš???
Zítra, jestli budeš doma, tak bych se navečír stavila, jestli můžu. Povezu Filipa domů, tak ceztou zpět bych zavítala , něco pro Tebe mám :wink: .
Já jsem měla minulý ýden a vůbec i víkend tak nadupanej, ještě i včerejšek, tak tu dneska řádím a gruntuju.
24. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mischali - taky dobrý,,,,, no, to je tedy k prdu, když to pak takhle dopadne :frowning2:
24. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula-jojo bylo to hustý!!! ale naštěstí sem to zvládla, ale ty testy mě teda zklamaly!!!
24. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch - takže sis stihla najít jinou práci?
24. bře 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula-jojo stihla, ale tam to byl taky mazec...ale to je na dlouho, důležitý je že jsem nepřišla o mateřskou, což mi hrozilo!!!
24. bře 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch - snad nehrozilo, tam hrozí nějaká ochranná lhůta ne? ale asi bys musela jít na neschopenku....
24. bře 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula-hrozilo!!!!ale říkám to je na dlouho, musela jsem strašně moc obíhat úřady a tak...ale naštěstí to dopadlo dobře :slight_smile:
24. bře 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek