• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Misch - no, hlavně že to dobře dopadlo :wink: já se teď taky budu muset poinformovat, jak to bude při mé druhé mateřské, předpokládám, že v poho, jen mi to bude muset socka asi dorovnávat :confounded:
24. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula-v tomhle ti neporadím, nevím jak to je...jen vím že jsou ( teda aspoň u mě ) tam pěkný krávy ( omlouvám se )
sem zvědavá jak to budu mít já případně u druhého, to se na to budu muset informovat , bůhví jak to za několik let zase bude změněný
24. bře 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch - no, já byla zaměstnaná na dobu neurčitou, tedy jsem stále vedena jako zaměstnanec a měla by mi být mateřská normálně zaměstnavatelem proplácena.... pak bych měla mít i volbu na délku rodičovské....
pokud nastoupíš do práce a pak bys chtěla mít druhé, tak v současné době musíš pro nárok na mateřskou mít odpracovaných nějakých 270 dnů, jinak ti mateřskou nedaj. ale jak a jestli to budou zase měnit, to se uvidí.... v současné době platí i ta ochranná lhůta po dání výpovědi, tak nevím, jak to bylo přesně u tebe, to bys mi musela vysvětlit, až si budeme moc povídat osobně :wink:
24. bře 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to co píšeš je pravda...ale u mě to prostě bylo uplně na h....!!!!! ale to já ti ráda někdy povyprávím osobně, protože takhle se to opravdu nedá popisovat!!
24. bře 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, to je klasika.... to mi budeš muset vysvětlit, já do té legislativy moc nevidím, tak ať jsem zase trochu informovanější :grinning: stejně mě ty zákony tady štvou, protože když člověk normálně maká a stará se o své, tak pak potřebuje přechodně pomoct, aby se všeho doprošoval, a nemakačenkové to mají skoro v pohodě, když jsem viděla příjmy "některých takových" rodin..... :confused: no comment!
24. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je přesně ono...mě řekli že pokud mám chlapa kterej pracuje tak ať si nás živý...
ale dál až na osobní rozhovor!!
24. bře 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
týjo, klasický vtipný rozhovor!!!! pak mě taky budeš muset říct, kde si pracovala, abych tam raději nelezla :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostě hrůza...ach ty úřady :frowning2:
24. bře 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím říct, že já s nima zatím moc problémy neměla, ťuk ťuk ťuk..... asi proto, že jsem po nic moc nechtěla :dizzy_face:
24. bře 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to buď ráda...nechci všechny nějak kritizovat, ale ten přístup k lidem je otřesnej!!
člověk se pak bojí na cokoli zeptat, ale určitým obyvatelům se vyhoví.... :unamused:
24. bře 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pokukuje po autosedačce, 9-36 kg...a vůbec tomu nerozumím!! a taky některý jsou teda mega drahy :frowning2:
24. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
určití obyvatelé umějí pěkně nahlas řvát, tak jim musej zacpat pusu.... můžu ti říct, že jsem zažila případ jedné soc. pracovnice, které odmítla poskytnout nějaké výhody jedné romce, ona si stěžovala a ta paní pak čelila nařčení z diskriminace :frowning2: myslím, že nakonec dostala vyhazov....
no a já mám blbej pocit, jen jak jsem viděla, kolik mi za minulý rok stát vyplatit na dávkách a že teď ještě po nich chceme vrátit nějakou částku z daní..... je to až paradoxní :sweat_smile:
24. bře 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo - jojo, autosedačku taky trochu řeším.... tahle, co má Emulka je dost otřesná, ale ty ceny jsou fakt někdy šílený.... a vidět do toho stejně člověk nikdy nebude :unamused:
24. bře 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
na téma romové a jejich dávky-no coment!!!!
24. bře 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou ty ceny jenom ve značce, nebo proč je jedna tak hodně drahá a druhá ne...všechny jsou přeci testovaný!!
24. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo - no všechny jsou testované, ale bohužel to neznamená, že jsou opravdu bezpečné :rolling_eyes: když jsem viděla, co všechno prošlo homologací :unamused: no a v čem teď jezdí Emule....... :angry: se vždycky modlím, aby se něco nestalo.... ale to může bohužel i s tou nejlepší autosedačkou!
24. bře 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
co mě se líbí a působí bezpečně tak to je tak 5000 a to je odně peněz :frowning2:
24. bře 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ta cena je většinou soubor - kvality materiálu, kvality provedení, značky, nákladů na reklamu, nákladů na testování a homologace a teď se v tom človíčku vyznej :unamused: některé autosedačky mají méně kvalitní plast, což je průšvih, protože pak snadněji může prasknout a ještě dítku spíš ublížit, možná bych se mrkla na d-testy a na nějaké další testy na netu, bohužel nejlépe vycházeli autosedačky s izofixem, ale ty do starších aut (např. toho našeho) prostě nenarveme....
24. bře 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme...dneska jdeme do bondy něco nakoupit, tak se tam v tom dětském aspoň podívám a třeba mi tam něco poraděj!!
24. bře 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo - to je přesný, to je hodně peněz.... taky jsem chtěla kvalitní, ale pět až šest litrů vážně nazbyt nemáme.... ještě uvidím, něco se pak pořídí z porodného a co zbyde po úpravách v bytě a nákupu postele a nějakých věciček na mimi.... my zas tak často nikam nejezdíme, tak se to musí pořádně promyslet.
24. bře 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
když mi právě dost cestujeme, ale i tak tolik peněz nemáme, protože potřebujeme koupit i spoustu dalších věcí !! je toho hodně co je pro děcko potřeba
24. bře 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to určitě..... když koukám co potřebuji doplnit pro miminko, tak mám dost a to koukám většinou na věci použité :wink:
24. bře 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-no vsak u me mas hromadu miminkovskych vecicek i Musilka-zbyde na obe dve. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní já teď myslela hlavně skejtík ke kočárku, vaničku atd.... :wink: s věcičkama se mnou počítej, že bych se určitě mrkla, ale snad se mi i něco vrátí od kamarádky :grinning:
24. bře 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmm-tak skejtik nemam a vanicku uz vlastne taky ne.Mela jsem ji na oba dva kluky pujcenou. :unamused: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačííí, vaničku mám, i lehátko do vaničky, klíďo půjčím. :wink: .
Pokusím se najít na netu tu auosedačku co máme my, byla asi za 1800,-, kd\yž to objevím, hodím sem odkaz. Jsme s ní naprosto spokojený!!!!!
24. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mischali, mymáme autosedačku Racing KID za ASI 1800?_ mrkni na www.autosedacky-web.cz.
Máme tu červenočernou,přesná cena 1790,-, je polohovací, takže v ní Halí krásně může spát, když jedeme do Polska. Potah se dá sundat a v poho vyprat. Já jsem tedy naprosto spokojená.
24. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - v pohodě, já si to posháním :wink:

Daní - díky za nabídku půjčení, ale co se týče vaničky, tak vzhledem k prostoru - neprostoru potřebuji nějakou, aby se dala upevnit na vanu... už jsem našla laciné alternativy, která snad budou vyhovovat, jen to musím proměřit.... a s lehátkem, to jsem tuším někde měla po Emě, tak snad nebude taky potřeba....
24. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jde z ní pak i jen podsedák, takže je použitelná dost dlouho!!
24. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a použitý skejt se pohybuje kolem 700,-, nový už přes tisicovku, to mě celkem vyrazilo dech.... :wink:
24. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek