• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Misch, až rozklikneš stránky, hledej podle názvu Racing!!!!!!!!!!!
24. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - tak dneska mi cvičení asi nedopadne, taťka mi teď v poledne říkal něco o tom, že mám hodně práce a neví, jak to bude stíhat domů :frowning2: tak kdyžtak zase za týden.... :wink:
24. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá , už jsme doma .Na Černém mostě jsem nic nekoupila, no, kromě chleby v Globusu!
Jojo, zkoušela jsem si tričko a bundu a nějak mi to nesedělo!
No, aspoň jsem se někam podívala.

jdu něco tvořit!

Chvíli tu nejsem a vy jste toho zase nakecaly, co!
24. bře 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžiš, to je děs to počasí, já počkám až usne dítko a pudu se natáhnout, jsem hotová, byly sme plavat
24. bře 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, maminy, kdo to nevíte, na www.rodina.cz si můžete nastavit mailíky, bude vám pravidelně chodit, jak veliké je mimčo v bříšku a pak po týdnu co by mělo umět, jak si s ním hrát atd. Kubovi je 13. měsíců a chodí mi to furt, teď už teda po měsíci
24. bře 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle •jojo, znám to!Od roku to chodí, po měsíci? Jo??????
Zatím mi to chodilo, každý týden!
24. bře 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to přišlo když byl Kubovi rok a další až teď
24. bře 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle • aha.

Zítra to je přesně rok, co jsem nastupovala do nemocnice na vyvolání porodu.
24. bře 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš, a teď máš doma caparta. letí to letí
24. bře 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holkyyyyyyy-ja sjem takova debilka.Poslala jsem zensky co se mi ozvala na inzerat povleceni s tim ze mi pnize posila na ucet.Sano ze jsem nepockala a ona mi nic neposlala-zlodejka jedna.A ted jsem se dozvedela ze nejsem jedina-pred chvilkou jsem se nahodou spojila s pani co si ode me brala boticky ze ji taky nezaplatila.Tak to podvodnice a je blbec :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
24. bře 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda: bylo drahý? nedalo by se to nějak stornovat?
24. bře 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - to je naprd, fakt člověk občas narazí..... :frowning2: alespoň budeš vědět, že balíček až za penízky!

holky jojo, od roku i od dvou to chodí po měsíci, myslím ty mailíky o vývoji děťátka.... ony ty pokroky už nejsou tak velký, tak už by neměli moc co do toho psát. a maminkám těhulkám choděj každý den :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •no jo vlastně těhulkám to chodí denně!
Ty mejlíky od narození do teď jsem se snažila nevymazat!!!!
24. bře 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nejde to je ten problem-jj 600kc :frowning2: :unamused: :confounded: :confounded: :confounded:
24. bře 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - tak to je citelná ztráta :frowning2:

Klouz - já mám mailíky asi nevymazala ani za celé minulé těhu :grinning: alespoň budu moct porovnávat :wink:
24. bře 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já musela vymazávat, mám malou schránku
24. bře 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishul, já mám neomezenou, tak si to můžu dovolit syslit :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky mam neomezenou ale promazavam,nemam rada moc zaplneno :wink:
24. bře 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, mám složky a do těch to hezky zařazuji... tam mi to pak vůbec ničemu nevadí... ale taky hodně věcí mažu.... :wink:
24. bře 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - tak jak se cítíš??? vzpomínky už doléhají? :grinning:
24. bře 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 • Jojo, holky, dnes před rokem bylo velikonoční pondělí!!!!!!!!
Ráno si na ICQ napíšu s Petrou, s kterou jsme nastupovali stejně, úplně to vidím, jak jsme dostali ty nemocniční košile.
S Petrou jsme se neznali, v porodnici jsme se až poznali, jí taky porod vyvolávali, ale ona ještě 25.3. večer porodila.
/plně to vidím, jako dnes, jak se slzami v čích mě Luboš do porodnice doprovázel, já byla, jak malé dítě :confused: :confused: :confused: .
Vůbec se mi tam nechtělo, nejdříve jsem byla na jednom pokoji, jak blázen jsem tam jen seděla na židli, ani na postel jsem si nesedla, byla jsem tam sama, pak ještě ten den mě přestěhovali, vedle, tam už ležela Vendula, asi už od 25 týdne, v době mého příchodu byla ve 34 tt, měla tam televizi, tak aspoň něco, mě bylo úplně jedno co v té telce běželo, a le aspoň bylo s kým pokecat!

Můj "malý poklad"už hajá, jdu dělat slanný štrůdl, taťka nám přijde nějak kolem 22h!
24. bře 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - nojo, to člověka semele, ty vzpomínky :wink: já první narozky ořvala :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •to ještě přijde!
24. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - no myslím, že to stojí za to, já brečela ráda.... klidně ty kapesníky přinesu :grinning:
24. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •přines je!!!!!!!!!!
24. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, už je mám připravené na komodě :wink:
24. bře 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 • super!!!!!!!!!
24. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luboš mi dorazí kolem 22h. Jdu se natáhnout k Tv - Nahá jsi krásná!
24. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem dneska pěkně naštvaná.... no, ten telefon, co nedávno Mildovi spadnul a jak se naštípnul, tak dneska se rozletěl na dva kusy, sice jsem to dala jakž takž dohromady, ale ten displej nešel (bylo to véčko) no a já samozřejmě si ty kontakty neuložila!!!! Takže telefon jsem si sice koupila novej, ale čísla nemám, odnesla jsem to teda do jednoho servisu, kde mi ten chlap řekl, že teda neví, jak by to z toho měl dostat, když jsem neměla pořád zapnutej bluetooth, takže nemám číslo ani na tátu!!!
Tak prosím holky na který jsem měla telefon (Káťa, Klouz, Daní ...) ať mi ho písnou do IP, díkes moc, jsem blbec no, že jsem to nezálohovala...
Jo a ještě jedna perla, ten pán řekl, že když to z toho nějakou náhodou dostanou, tak ať počítám tak 800 - 1000,-- Kč.....
No, nic, jsem pěkně nasr....á, tak si jdu lehnout, papa a dobrou
24. bře 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne brzske rano :wink: :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2009 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek