• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Ahoj holky, krásné ránko :unamused:
25. bře 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anííí, Kláro IP :wink:
25. bře 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-uz jsem koukala.Dohodnu to doma a dam vedet ju?
25. bře 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
siwana-děkuju za odkaz, jojo sedačka se mi docela líbí, a že je polohovací je super, protože náš prcek
v autě rád spinká
25. bře 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch, našeHalí takyv autě dost spí,jezdíme daleko a já jsem fakt spokojená a ani nebyla tak moc drahá.
25. bře 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwana-právě, ta cena je super 2000 sme na to zatím měli, takže mě to nebude stát víc!
už jenom vybírám barvičku :grinning:
25. bře 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aníí,jdu zkusit upéct ty Himaláje, tak jestli se mi to nepovede..................... :grinning:
25. bře 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré sluníčkové ráno... :slight_smile:

bew - tak podobná příhoda s tel. čísly se stala mému drahému a od té doby poctivě kontakty zálohuje a zálohuje.. Ale chápu, že je to k vzteku!! :angry:

Aní - to je docela blbý s tím povlečením... :frowning2: Já jsem si nedávno něco objednala tady od holky z MK a ta chtěla nejdřív poslat peníze na účet a pak že pošle balíček... Peníze už byly dávno poslány a balíček nikde, tak jsem se lekla, že jsem si naběhla já....ale pak po pár dnech naštěstí dorazil... Tak příště to udělej taky tak a nebo na dobírku...Holt chybama se člověk učí, co... :unamused:

a všem přeju krásný den...
25. bře 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čavík, přeji hezké dopoledne, dnes jsem trochu ztvrdla u dr.....
25. bře 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aníí, buchta je výýýýborná!!!!!!!!!!!!!!
25. bře 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-no vidis.Na tom se neda nic zkazit a je to rychlovka. :wink: :wink: Ja sjem pekla pudinkovou babovku-vyborny a jeste rychlejsi :wink:
4vejce vysleham s 2dc cukru a 2dc oleje,pridam 4x pudink vanilk. a prdopec.vsechno vysleham najednou a dam do vymazane a vysipane formy.Nelekejte se ,bude toho malo ale strasne to vybehne-a je to moc dobry,jemny a vlacny :wink: :wink: :wink: :wink: Uz jsem to delala i z cokoladoveho a v sobotu to bude z karameloveho pudinku :wink: Fakt je to strasne rychle :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
25. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní, a co u dr?
25. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! :slight_smile:
Aničko, do té bábovky se nedává vůbec žádná mouka? Vypadá to fakt na rychlovku, tak bych to zkusila :slight_smile:

Kačko, včera na józe jsme byly jen čtyři, ale fajn. Teď v sobotu je den zdraví a Lea má od 14 hodin jógu pro těhulky (je to na Míráku, za Okem). Nevím, jestli to stihnu, asi se jedeme podívat do Poděbrad za bratrancem a jejich ročním Ondráškem, ale když se stihneme vrátit, tak bych šla. :slight_smile:
25. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - jééé, v sobotu já určitě nebudu moct, jedeme do Stéblové oslavovat 60. narozeniny :grinning: :grinning: :grinning: ale doufám, že budu moct zase v úterý.... včera manžel přišel asi ve třičtvrtě na osm....
25. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishul - Aní byla taky u dr., nebo to bylo na mě? :wink:
25. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko a co ty u doktora?? Dobrý??
25. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Anii-nebyla u Dr. :grinning: :grinning: :grinning:
Marti-ne,ne vubec zadna mouka a je to fakt vyborny a strasne rychle :slight_smile: :wink:
25. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní, tak to já to někdy zkusím. Už jsem si to napsala :grinning:
25. bře 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti-jj urcite zkus je to fakt fofr :wink:
Verko-no to mi povidej-jsem z toho dost spatna.Ja to prave nikdy nedelam abych posilala napred.Vzdycky cekam a nebo na dobirku,tam mam alespon jistotu ze se mi to vrati.A jednou to udelam a prd a uz to je-no jo jsem blba a poucena :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
25. bře 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy jste tady zase dneskla pekly nějaké dobrůtky, co? a já ostuda dělala včera jen štrúdla z listového těsta... :grinning:

Marti - už jsi volala na kurzy? já asi příští týden se Heleně připomenu.... tak doufám, že se tam sejdeme :wink:
25. bře 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, Kači, promiň to bylo na tebe, holky já už jsem z tý školy fakt zpitoměla
25. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale stejně nám Kači nenapsala, jak se měla u doktora a co nového :unamused:
25. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-no ale preci strudlik je delikatesa :slight_smile: :wink: :wink:
25. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčátka, se omluvám, jsme byly s Emulkou venčit a pak u tety a Dády, teď jsem Emuli uspávala...

jojo, u dr. ok, jen mi vysáli krev a běžná poradna a vyšetření - vše proběhlo velmi rychle a v pohodě, jen jsem tam docela dlouho trčela mezi odběrem a pak vyšetřením u dr. no, výsledky se dozvím nejdříve za týden, jsem trochu vytočená kvůli tomu prvotrimestrálnímu screeningu, za který jsem zacvakala takový peníze a Liberec to už pak neřešil, podle všeho jsem tam měla jet i na další odběry a UZ ve 20.tt, ale prdím na ně, jsem naštvaná.... na UZ jsem objednaná 22.4. už s celou rodinkou a necháme si to rovnou nahrát, tak se moc těším, doufám, že do té doby nebudu zase řešit nějaké problémy s testama....
25. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak ja se loucim a valim spat-jsem K.O.
Dobbrou noc vsem preju :grinning:
25. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré čtvrteční :slight_smile: ráno všem!!!!!!! :slight_smile:
26. bře 2009 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj -krasne rano :wink:
Klouz jsem Ti v patach :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •No, to koukám!Jen je v tom rozdíl, že jsi šla spát po 21h ajá do půlnoci četla. Zase jsem slaměnná vdova! :grinning:
26. bře 2009 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem si cetla v posteli do desiti a pak vytuhla-byla jsem fakt hotova.A v pul seste budicek :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. bře 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky :slight_smile:
Věrko, já pořád s tím kurzem nevím. Kryje se mi totiž s těhu jógou, jak na ni chodí i Kačka. A ta se mi moc líbí. Tak to pořád řeším :unamused: Je to těžký, člověk nemůže mít všechno :wink:
26. bře 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek