• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
krásné ráno.....

Marti, to je dilema, co? já chtěla chodit ještě na míče a na takové cvičení, ale s dítětem mám prostě smůlu :frowning2: hold, si budu muset začít dělat cvičení doma..... :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - já včera nakonec čumákovala ještě téměř do jedenácti na PC a hledala hodnoty PAPP-A (to je jeden z ukazatelů při tom screeningu), je v tom docela chaos :wink:
26. bře 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ráno. Tak já jsem lepší, :wink: straším už od 5ti hodin. Halí má rýmu jako trám, tak nemohla nějak spinkat, no a jak viděla taťku, že vstává, bylo po spaní :unamused: .
Už mám zatopeno, vypranou pračku prádla a vyskládané, co se nežehlí. A teď se vrhnu na to, co je potřeba vyžehlit, bléééé.
Jinak Aníí, včera přijel ASrek až na 8 hod domů, takže jsem se nechytala, ještě vyrazit k vám. Tak dnes se mi to snad už podaří :wink:
26. bře 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - já nechápu jak to děláš, že takhle brzo vstaneš a ještě jsi akční..... :confounded:
z vás holky to je akorát tak na depresi a s tím si vystačím sama, takže raději jdu......
26. bře 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale Kačko, no tak.
Já zase brzy večer odpadnu, to vstávání mě moc nevadí, a co neudělám dopoledne, tak odpoledne už vůůůbec ne!!
Tak klídek a na depresi se vykašli, máš krásné období, tak si ho nekaž, jasný !!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
26. bře 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, tak to rozjeď doma :grinning: Máš můj obdiv, já se doma takhle sama k ničemu nedokopu.
26. bře 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - mě tedy vstávání šíleně vadí.... večer většinou taky psychicky odpadnu, fyzicky ale neusnu, takže nic neudělám ani se nevyspím a dopoledne jsem po vstávání mrtvá, takže taky ne.... a pak tady čtu, co všechno jste už zvládly, no a nemám z toho mít depku :grinning: :grinning: :grinning: ne, ale vážně, fakt jste dobrý!!!

když jsem včera viděla u Lucky ty roční prcky, tak se tak strašně těším, že si to ještě jednou budu moct všechno prožít... no, jenže ono to zase tak rychle uteče :sweat_smile:
26. bře 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já se taky nedokopu.... a navíc to cvičení je pro mě i společenská událost, to mi nějak doma chybí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A užívej so to!!!! Já jsem se tak strašně těšila, když jsem čekala Halinku. Děti už byly velké a ak jsem to prožívala, jako kdyby to bylo poprvé. A ona mi ta potvůrka táááák strašně rychle vyrostla :frowning2: . Hrozně to všechno utíká. Tak se na všechno vykašli, udělej jen nutné a užívej si to. UŽ SE TI TO NIKDY NEVRÁTÍ !!!!!!!!!!!!!!
26. bře 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - jojo, to já dělám, mám prostě svoji prioritu a té se držím, ale stejně to uteče strašně rychle.... a nikdy se to nevrátí.... ale alespoň aby ty naše děti byly zdravé a šťastné, to bych byla spokojená :slight_smile:
26. bře 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 • Holky,asi Vás nebudu číst, Dáda má v neděli rok a ještě když Vás čtu, tak už teď mám v očích slzy!Raději jdu ven,ať se Kulíšek proběhne!
26. bře 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - já jsem z toho taky pořád naměkko.... a kdyžtak máš ty kapesníky :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Emule mi právě přitáhla smeták, tak jdeme zametat.
26. bře 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-jasny sice budu zehlit ale to Ti urcite nevadi vid? :wink: :grinning:
26. bře 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím a přeji krásné ránko :slight_smile:
26. bře 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, Anííí, tak to já se na žehlení vyprdnu a přivezu ti i to moje :grinning: . Zase toho tolik nemám, tak to budeš mít hned, když už budeš rozjetá :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Misch, na stejno, viď :wink:
26. bře 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
siw-sme se pěkně trefili :grinning:
26. bře 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženský, poraďte, co mám dneska dělat.... vůbec nic se mi nechce a hlavně budu muset nějak zaměstnat Emuli :rolling_eyes: a ani nevím co k obědu :frowning2:
26. bře 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já dnes dělám jen polívku. Mám tu od včera čínu s rýží, nebo boloňské špagey.
Halí je na gauči zachumlaná, hustím do ní že musí být přikrytá, aby mohla ven až bude sluníčko. Kouká napohádky, tak je zatím klid.
Kačí, dojdi do důchoďáku a s obýdkem se netrap.!!!!
26. bře 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - když já dneska na důchoďák nemám vůbec chuť a doma taky skoro nic není, tak fakt nevím..... :pensive: Halinka je šikulka, jsem z těch rým a nachlazení fakt tak naštvaná, pořád to kolem cyklí a Emulce se to taky vrací :unamused: už aby bylo to sluníčko!
26. bře 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přemýšlím co budu vařit, my máme od včera polívku ale přemýšlela jsem právě o nějaké rychlé číně s rýží!!
ale budu muset vyrazit do krámu..
26. bře 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, to jídlo, to je problém :sweat_smile:
26. bře 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja mam od vcera brambory a cevabcici-tak Ondra dostane polevku a je to :wink: :wink: :wink:
26. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-jen si to pekne vyzehli.Ja toho mam plne brejle,zrovna to nemusim.Kdyby Klouz bydlela bliz hned bych ji zamestnala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já pověsila vyprané košile...a toho žehlení co tady mám, ale to nechám asi až na víkend!!
26. bře 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja bych taky zehlila o vikendu ale zabijime-nejsem zrovna nadsena ale co se da delat.
V nedeli jdeme se Stepankem na vyhaneni Moreny tak uz se strasne tesi a ja docela taky :wink: :wink:
26. bře 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, no Aníí, vždyť si říkala, že vlastně přijedu na zabijačku :wink:
26. bře 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm, taky bych si něco dala ze zabíjačky :grinning:
26. bře 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojtě .... :slight_smile:

jsem taky dneska akční hospodyňka a už vařím...se musím pochválit... :grinning: :grinning: dělám zelí a plněné br. knedlíky...

kači - z toho si nic nedělej, že máš depku jak holky už od rána mají všechno hotové....já jsem na tom kolikrát jako ty....
ale, ty narozdíl ode mne se ještě musíš starat o Emulku...tak vidíš jak jsi taky holka šikovná...

marti - no tak uvidíš, jak se nakonec s kurzem rozhodneš... všechno najednou pŕostě dělat nejde, to chápu...nebo jedině naklonova se, co??
:grinning:

Daní - ať se kočička Halinka brzo té rýmy zbaví...

:frowning2:

musím letět, zelí si tam klidně pidně nějak prská... :grinning:
26. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruško - jéééé, škoda že jsi tak daleko, my bychom ti přišli pomoct s vařením a pak i jedením :grinning: mě se takhle samotný fakt nic nechce vařit, neb nemám inspiraci, ještě je mi blbě a Emule stejně nic nebude chtít jíst, dvě sousta a jinak nic..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. bře 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek