Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
nandaautor
26. bře 2009
Misch-tak dojed a dostanes jitrnicku-ja o to vubec nestojim :-p :-p :-p
Dani-to vis ze jo,jasny ze dostanes 😉 😉 😉 😃 😃
mischali
26. bře 2009
jůůů, to bych si dala 😃
mishulle
26. bře 2009
mě tam taky stojí žehlení, tak snad dneska večer
siwama
26. bře 2009
nééé, že dostanu, já přijedu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😃 😃 😃 , chci ovar a zabíjačkovej guláš!! 😃
Sakra, už mám plnou hubu slin 😞
bewe
26. bře 2009
Holky, Evinka se tu dlouho neukázala......
martinahejlova
26. bře 2009
Claudi, tak já pak k tobě kdyžtak budu chodit na doučování 😃
siwama
26. bře 2009
Tak Aní na zabijajdu nepřijedu 😞 , musímemimořádně odjet do Polska už zítra. Volala tchýně. Chjo, copak se děje :-|
nandaautor
26. bře 2009
Daniii =-) =-) =-)
No jitrnicku a jeste neco dostanes -to se neztrati. 😉 🙂
klouzavka
26. bře 2009
nanda •nedělej nám chutě s jitrničkama!

siwama •jéje,ať se Halí brzy uzdraví!

kacula75 • když jsem přijížděla k baráku,zahlédla jsem Tě na Radouči s vipetama. Ty jsi byla bez emy? Alespoň mi to připadalo!

Před chvílí jsme se vrátili z plavča! Ještě jsem měla možnost jed do Intersparu, ale nechám to na zítra, buď to zvládnu já, nebo tam skočí Luboš. Hlavně Dáda mi usnul v autě, ještě spí a celý týden se těším na tento relax po plavču, když Dáda spí a já mám chvíli klídek! Tak jsem si to nechtěla nechat rušit Intersparem.
kacula75
26. bře 2009
Klouz - jojo, byla jsem dnes sama, taťka se stavoval doma, tak jsem toho využila.... pak jsme šly s Emi na poštu....

Aní - tak ať se zabíjačka vydaří....
klouzavka
26. bře 2009
Hoj,hoj!!!!

Před chvílí jsem přijela z Intersparu, čapla jsem tam mléko, které bylo v akci a jela jsem domů. Hlavně to také bylo v rámci tréninku - řízení auta. Zas tolik možností někam jed není, tak jsem too musela jen a jen využít!
Dáda si ještě hraje, po plavču spal do 15:45, tak ho ještě nechám!

Zítra jdeme na roční prohlídku, tak jsem moc zvědavá, co a jak!

Káťo, jdete zítra cvičit?
kacula75
26. bře 2009
Klouz - no, přemýšlí, asi spíš né, protože Emule nemá žádné botičky a tam by asi prochladla od noh, mě to tam vždycky v ponožkách záblo... musím už ji donutit, aby si zkusila něco na cvíčo 😉
nandaautor
27. bře 2009
Ahoj holky-krasne brzycke rano 🙂 😉
treperenda
27. bře 2009
Dobre ranko:-) U nas se vstavalo opet v 6:00. Mela bych se jit rozhejbat a udelat ze sebe cloveka, pac dopoledne prijde kamaradka s holcickou a na poledne dorazi braska z Anglie, takze den bude nabouchanej. Mno a to chci jeste spachat neco rychleho k obedu....nemate tip? (nejlepe neco typu: hod to do hrnce a moc se o to nestarej😃
klouzavka
27. bře 2009
treperenda • poslala jsem Ti IP,sna Ti to došlo v pořádku/recept na oběd /.

Taky máme dnes plány: jdeme na roční prohlídku a pak pokud to stihneme jdeme cvičit. A k večeru nám přijede taťka, po 3 dnech!
kacula75
27. bře 2009
ahojky holky....

Klouz - ty skoukromničích, já chci taky recept na oběd, který je rychlý 😃 ať u dr. dobře pořídíte!

Trep - užij si návštěvní den!
klouzavka
27. bře 2009
kacula75 • IP
kacula75
27. bře 2009
Klouz - díky 😉
musilka
27. bře 2009
taky chcu recept !!! :-N
kacula75
27. bře 2009
Musil - jéééé ahoj!
klouzavka
27. bře 2009
musilka •jojo, jinak Ahoj!!!!!!!!
musilka
27. bře 2009
děkuju moc zkusím to až nebudu vědět co ukuchtat :-N

ahoj kacul 🙂
mischali
27. bře 2009
Krásné ránko 🙂 tady se rozdává nějaký receptík? 😃
klouzavka
27. bře 2009
kacula75 • moc díky ze včerejšek, i Martina Ti děkuje! Prý jsi náš anděl strážný!
kacula75
27. bře 2009
Misch - ahojky.....

Klouz - no, nech toho, nebo se budu červenat 😉 víš kolikrát si tohle říkám já u Emulky, když kolem nás byly jen samé děti napřed! ale už jsem za ty dva roky proti tomu úplně imunní.... prostě je taková jaká je 😉
kacula75
27. bře 2009
holky, to je prča, když to Emču chytne, chce udělat malá miminku a sápe se mi po břichu a tulí se k němu.... 😃 😃 😃 no, to jsem zvědavá, až to miminko bude na světě, co bude dělat :-p
kacula75
27. bře 2009
Klouz - jestli stihnete cvíčo a uvidíš Janu, tak ji vyřiď, že se snad příští týden už ozvu, pokud na nás zase něco neskočí.... jedeme na tu oslavu, tak kdo ví, jestli si něco nepřivezeme 😃
klouzavka
27. bře 2009
kacula75 •jééééééééé,to je krása!

vyřídím, nebo jí písnuz netu SMS!

Kdy jedete na oslavu? Co dárek?
kacula75
27. bře 2009
Klouz - jedeme zítra ráno a hned večer zase přijedeme, protože bychom se tam na přespání nevešli.... dárek máme, nakonec se domluvil Honza s jeho ségrou Katkou a vymysleli domácí pekárnu. já z toho sice nadšená nebyla, protože nevím, jestli tohle jejich maminku potěší, ale je to jejich maminka, tak ji asi znají líp.
klouzavka
27. bře 2009
kacula75 •jojo, názory jsou různé. Mě to čeká v létě, mamce bude 23.7. 60let