• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Holky jdu se rozloučit, jedeme na celývíkend na hory, tak se tu mějte a moc nekecejte... kdo to pak má dočítat :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári - užijte si to!!!

Klouz - jojo, vůbec ti vymýšlení dárku nezávidím, jsem ráda, že už to nemusím řešit.... ale za dva roky bude mít moje mamka 70, to zase bude.... :frowning2:
27. bře 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula + musil: receptik od Klouz uz se pece v troube, krasne to voni, takze to urco bude mnam mnam - poslu vam virtualni ochutnavku, ju? :grinning:
27. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep - pošli, já asi hodim na zapečení brambory ze včerejška s masíkem z předvčerejška, dojíme zbytky a bude to :sweat_smile:
27. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda- tak to je super že má můj receptík takovej úspěch :slight_smile:
27. bře 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch - jo, koukala jsem, že je přeposlaný od tebe :grinning: :grinning: :grinning: já bych vynechala tu cibuli, bohužel ji nejím... a nedalo by se nahradit to "koření", aby to mohli i děti?
27. bře 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula- my cibuli máme rádi, takže nám tam to množství vyhovuje...čoveče nevím jak to nahradit, já to vždycky dělal takhle...to by se muselo nějak vyzkoušet
27. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusím něco, až na to přijde.... glutamanu a glutamátu a některých jiných dochucovadel se přeci jen chci vyhnout :wink:
27. bře 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ale je toho všude mraky..
27. bře 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě proto tyhle průmyslové směsi nepoužívám... jediný, co doma mám je BIO kostka od Alnatury a zkoušela jsem biomasox, ale ten je tedy pěkně hnusnej..... :frowning2:
27. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...tak to já to teda normálně používám pro nás dospělý...
27. bře 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty vaříš malému zvlášť? to jsem tedy odbourala hned, už z jednoho vaření jsem dostatečně otrávená.... a já bych ve svém stavu teď tohle stejně nemohla :grinning:
27. bře 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj zatím mu vařím zvlášť...taky mě to nebaví, ale já pro nás velký většinou vařím až jako k večeři ( protože náš taťka chodí domů večer ) takže uvařenou zeleninku pro prcka mám hned
27. bře 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, ta já večer nevařím, Honza teplé večeře nechce, takže mi papáme většinou chlebíky s něčím....
27. bře 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
týjo, stejně nechápu, jak mohli chutně vařit naše babičky, když teď se do všech jídel cpou tyhlety dochucovala :rolling_eyes: když si dá člověk něco v restauraci, nedělám si iluze, že by to bylo bez toho....
27. bře 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já přes den moc nejím, něčím se odbydu takže chystám jídlo až na večer...ale ne každý den!!
teď zrovna někde hledám nějaké receptíky pro toho našeho malýho človíčka...nevíš o nečem?
27. bře 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch - zkus mrknou sem, třeba něco optimálního najdeš: http://gkobelkova.webgarden.cz/
27. bře 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já tam mrknu :slight_smile:
27. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky poslete mi taky receptik prosim :wink: :slight_smile: :slight_smile:
27. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali, tak fakt Ti pisu jednicku - mnamka a bezva rychla, vubec se nemusim venovat kuchyni a obidek raz dva:grinning:
27. bře 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-dekuji moc :wink: :wink:
Pristi tyden zkusim :slight_smile: Ja teda nemusim moc Kari ale nejak to zvladnu :grinning: :grinning: :grinning:
Me zase laka strasne ta cibule a cesnek to ja muzu ve vsem,nam,nam :wink: :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. bře 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, du k vám, mám bombardovaný email dotazníkama, co jsem rozesílala k BP, asi se z toho po....až to budu zpracovávat
27. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo - takže se chystáš oprášit statistiku? :wink:
27. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul: nj, ale brutus nestíhám, tak to bude zajmavý, navíc ne všichni chtěj odpovědět, budu to pak muset nějak zpracovat, nebude to lehký, kór v tak krátkym čase,uaaaa
27. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo - nojo, to věřím.... je to náročné, když si vzpomenu na všechny ty korelace, meridiány a statistické odchylky, tak udělat to nějak poctivě je vždycky dost náročné na čas.... ještě že alespoň existuje excel a nebo přímo programy na statistické zpracování.....
27. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoh,ahoj.
Jojo. trošku jsme se chlubila cizím peřím!

Roční prohlídka: 9 090g a 76cm,jinak je vše v pohodě

pak jsme byli cvičit, Dáda si to užil, válely se sudy a děti prolézaly tunelem, to se mu líbí!Tak jsem toho nelitovala, že jsem šla. No, cvičení je od11h a já v10:48 vyšla od Nechanického a chvátala jsem do bývalého kina OKo.
Cestou domů jse měla běhání - drogerie a tak.
Teď jsme byli s Kulíškem A konečně jsem už od10h doma.
Taky jsem byla v Penny, měli v akci cyklo věci, tak jsem Lubočovi koupila cyklo kalhoty, ty staé má už šílené, vytrhané gumičky.
27. bře 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak taťka nám dorazí kolem20h. Mám připravené květákové placičky, ještě musím oškrabat brambory a uklidit po placičkách sektorku, já, když něco dělám, to je pak vidět všude :grinning: !

Jo, ještě k tomu receptu od mischali , já to znám, nebo už tento recept jsem už měla doma dlouho napsaný na papíře, ale z masa vepřového a nedávno to vyšlo i jako recept v časopisu TV pohoda!
27. bře 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaký recept, kde ho najdu, sem s nim
jinak musim říct, že výsledky dotazníků k BP jsou zatim hodně smutný, trochu sem to čekala, ale i tak mě to mrzí
27. bře 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mišo - a jaký dotazník, ten co jsi tenkrát házela i nám do IP???

Klouz - tak to jste si pěkně užili dnešní den.... asi bych byla grogy, měla jsem dnes celkem šílenou únavu. teď jsem skákla o družstevníka a zase jsem nechala do vaše DVD doma, jsem ostuda! :pensive:
27. bře 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •neřeš to!Třeba se příští týden uvidíme!Janě jsem to vyřídila!
27. bře 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek