Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
bewe
27. bře 2009
Holky jdu se rozloučit, jedeme na celývíkend na hory, tak se tu mějte a moc nekecejte... kdo to pak má dočítat 😃 😃 😃
kacula75
27. bře 2009
Klári - užijte si to!!!

Klouz - jojo, vůbec ti vymýšlení dárku nezávidím, jsem ráda, že už to nemusím řešit.... ale za dva roky bude mít moje mamka 70, to zase bude.... 😞
treperenda
27. bře 2009
kacula + musil: receptik od Klouz uz se pece v troube, krasne to voni, takze to urco bude mnam mnam - poslu vam virtualni ochutnavku, ju? 😃
kacula75
27. bře 2009
Trep - pošli, já asi hodim na zapečení brambory ze včerejška s masíkem z předvčerejška, dojíme zbytky a bude to :-N
mischali
27. bře 2009
treperenda- tak to je super že má můj receptík takovej úspěch 🙂
kacula75
27. bře 2009
Misch - jo, koukala jsem, že je přeposlaný od tebe 😃 😃 😃 já bych vynechala tu cibuli, bohužel ji nejím... a nedalo by se nahradit to "koření", aby to mohli i děti?
mischali
27. bře 2009
kacula- my cibuli máme rádi, takže nám tam to množství vyhovuje...čoveče nevím jak to nahradit, já to vždycky dělal takhle...to by se muselo nějak vyzkoušet
kacula75
27. bře 2009
zkusím něco, až na to přijde.... glutamanu a glutamátu a některých jiných dochucovadel se přeci jen chci vyhnout 😉
mischali
27. bře 2009
no jo, ale je toho všude mraky..
kacula75
27. bře 2009
právě proto tyhle průmyslové směsi nepoužívám... jediný, co doma mám je BIO kostka od Alnatury a zkoušela jsem biomasox, ale ten je tedy pěkně hnusnej..... 😞
mischali
27. bře 2009
aha...tak to já to teda normálně používám pro nás dospělý...
kacula75
27. bře 2009
a ty vaříš malému zvlášť? to jsem tedy odbourala hned, už z jednoho vaření jsem dostatečně otrávená.... a já bych ve svém stavu teď tohle stejně nemohla 😃
mischali
27. bře 2009
jj zatím mu vařím zvlášť...taky mě to nebaví, ale já pro nás velký většinou vařím až jako k večeři ( protože náš taťka chodí domů večer ) takže uvařenou zeleninku pro prcka mám hned
kacula75
27. bře 2009
aha, ta já večer nevařím, Honza teplé večeře nechce, takže mi papáme většinou chlebíky s něčím....
kacula75
27. bře 2009
týjo, stejně nechápu, jak mohli chutně vařit naše babičky, když teď se do všech jídel cpou tyhlety dochucovala 8-( když si dá člověk něco v restauraci, nedělám si iluze, že by to bylo bez toho....
mischali
27. bře 2009
já přes den moc nejím, něčím se odbydu takže chystám jídlo až na večer...ale ne každý den!!
teď zrovna někde hledám nějaké receptíky pro toho našeho malýho človíčka...nevíš o nečem?
kacula75
27. bře 2009
Misch - zkus mrknou sem, třeba něco optimálního najdeš: http://gkobelkova.webgarden.cz/
mischali
27. bře 2009
jj já tam mrknu 🙂
nandaautor
27. bře 2009
Holky poslete mi taky receptik prosim 😉 🙂 🙂
treperenda
27. bře 2009
mischali, tak fakt Ti pisu jednicku - mnamka a bezva rychla, vubec se nemusim venovat kuchyni a obidek raz dva😃
nandaautor
27. bře 2009
Katko-dekuji moc 😉 😉
Pristi tyden zkusim 🙂 Ja teda nemusim moc Kari ale nejak to zvladnu 😃 😃 😃
Me zase laka strasne ta cibule a cesnek to ja muzu ve vsem,nam,nam 😉 🙂 :-N :-N :-N
mishulle
27. bře 2009
ahoj, du k vám, mám bombardovaný email dotazníkama, co jsem rozesílala k BP, asi se z toho po....až to budu zpracovávat
kacula75
27. bře 2009
Míšo - takže se chystáš oprášit statistiku? 😉
mishulle
27. bře 2009
kacul: nj, ale brutus nestíhám, tak to bude zajmavý, navíc ne všichni chtěj odpovědět, budu to pak muset nějak zpracovat, nebude to lehký, kór v tak krátkym čase,uaaaa
kacula75
27. bře 2009
Míšo - nojo, to věřím.... je to náročné, když si vzpomenu na všechny ty korelace, meridiány a statistické odchylky, tak udělat to nějak poctivě je vždycky dost náročné na čas.... ještě že alespoň existuje excel a nebo přímo programy na statistické zpracování.....
klouzavka
27. bře 2009
Ahoh,ahoj.
Jojo. trošku jsme se chlubila cizím peřím!

Roční prohlídka: 9 090g a 76cm,jinak je vše v pohodě

pak jsme byli cvičit, Dáda si to užil, válely se sudy a děti prolézaly tunelem, to se mu líbí!Tak jsem toho nelitovala, že jsem šla. No, cvičení je od11h a já v10:48 vyšla od Nechanického a chvátala jsem do bývalého kina OKo.
Cestou domů jse měla běhání - drogerie a tak.
Teď jsme byli s Kulíškem A konečně jsem už od10h doma.
Taky jsem byla v Penny, měli v akci cyklo věci, tak jsem Lubočovi koupila cyklo kalhoty, ty staé má už šílené, vytrhané gumičky.
klouzavka
27. bře 2009
Tak taťka nám dorazí kolem20h. Mám připravené květákové placičky, ještě musím oškrabat brambory a uklidit po placičkách sektorku, já, když něco dělám, to je pak vidět všude 😃 !

Jo, ještě k tomu receptu od mischali , já to znám, nebo už tento recept jsem už měla doma dlouho napsaný na papíře, ale z masa vepřového a nedávno to vyšlo i jako recept v časopisu TV pohoda!
mishulle
27. bře 2009
jaký recept, kde ho najdu, sem s nim
jinak musim říct, že výsledky dotazníků k BP jsou zatim hodně smutný, trochu sem to čekala, ale i tak mě to mrzí
kacula75
27. bře 2009
Mišo - a jaký dotazník, ten co jsi tenkrát házela i nám do IP???

Klouz - tak to jste si pěkně užili dnešní den.... asi bych byla grogy, měla jsem dnes celkem šílenou únavu. teď jsem skákla o družstevníka a zase jsem nechala do vaše DVD doma, jsem ostuda! |-|
klouzavka
27. bře 2009
kacula75 •neřeš to!Třeba se příští týden uvidíme!Janě jsem to vyřídila!

Začni psát odpověď...

Odešli