• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
kačul, nene, dotazník pro žředitele základních škol ohledně integrace dětí s Downovym syndromem, Klouz ví víc, já musim běžet
27. bře 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - on, no, nejdříve bych ti to mohla hodit v neděli....

Míšo - jasně, už mi to došlo (tamto jsi měla na nějakou seminárku, co?). si umím představit, jak jsou výsledky depresívní :frowning2:
27. bře 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - to mělo být OK né on :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 • času dost.
27. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - jo jestli to budeš potřebovat, tak k vám s tím půjdu okamžitě, je to naštěstí kousek.... tak když tak řekni
27. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jdu pobalit na zítřek a pak se budu muset vrhnout ještě na to Kilimandžáro, co mi tu vzniklo z nevyžehleného prádla.....
tak přeji pěkný zbytek večera a hezký víkend!
27. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •nepotřebuji to! Teď , no to určitě, ještě víc bych teď brečela, stačí ty narozeniny.

Proč jsi neřekla, přišla bych žehlit!
27. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré víkendové dopoledne!
Jsem vytočená z počasí.
Vždy se těším na víkend, jak půjdu po ránu s Kulíškem na Radouč a dnes tam leje, tak asi venčení nebude tak dlouhé! Jsem z toho nějak v depresi! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. bře 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzi jestli máš depresy tak si přijď pro tabletku zrovna sloužim dneska celý den :grinning: TeĎ jsme byly na malý vycházce jen v krámě a zpět a vrátili jsme se promoklý jak myši. Jdu si udělat kávičku snad to tu nějak přetrpim :sweat_smile:
28. bře 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji dobré upršené dopoledne...to počasí je hrůza, tak sme se těšili na sluníčko že někam vyrazíme-ach jo :frowning2:
28. bře 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka •DÍKY Za nabídku, kdyby něco,tak se odpoledne stavím!

Dopéká se mi obídek.
Počásko se lepší, tak to bude asi nějaká odpolední prochajda.
Večer mě pak čeká pečení slanného štrůdlu a ostaní jiné věci. Zítra totiž čekáme naše, tcháňata, švagrovou a i moji tetu se strejdou, kteří Dádovi přjdou přát k narozeninám!
28. bře 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne nedelni rano :wink:
Za chvilku vyrazime se Stepankem na Morenu a pak za rodinkou na Petkovy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tchan je asi nastvany ze jsme odjeli a je tam plno prace ale proste Stepa chodi do skolky a musi se zapojovat-to se neda nic delat.Vsak on vychladne :wink: :wink: :wink:
A ja se loucim pac za chvilku vyrazime :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky nic test je bílej jako sníh a už by měl být pozitivní aspoň stínek a nic. Ve čtvrtek ještě skočím na krev která mi to potvrdí pa
29. bře 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil - není to ještě brzy testovat? jak dlouho jsi po KET? neházej flinzu do žita kočko!! :wink:
29. bře 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem hledala zpátky, kdy jsi byla na tom ketíku.... jestli dobře čtu tak 20.3. , to je teprve 9 dní.... já testovala až 17tý den.... moc, moc držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
29. bře 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musil-ale to je strasne brzycko a uz vubec po Ketu :wink:
Ja jsem testovala po ET-31.3. a to jsem byla stejne jako Ty 20.3. takze az 11 den.A slaboulinka carka tam byla az jakou dobu po limitu.Neplas a vyckej :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
29. bře 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Aní, jak je při neděli? taky asi u vás poprchává s přestávkami jako u nás, co? :confounded:
29. bře 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka
Přesně tak, vyčkej a neplaš!
29. bře 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj taky hnus.Poprchava a nic moc. :confounded: :confounded: Ja jsem promastena ze zabijacky a to jsem toho moc nesnedla-bleeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, vy jste měli tu zabíjajdu čuníka.... tak sláva, že už máš hotovo, je stím vždy práce jak na kostele, co? když jsem byla jako holka, tak naši taky chovali čuníky a nikdy jsem ty zabíjačky ráda neměla....maso mi pak ale teda chutnalo, to jo.... :grinning: :grinning:
29. bře 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO ale me nechutna ani to maso-skoro vubec.Ja jsem ted byla prace docela usetrena ale jinak......... :confused: :rolling_eyes: :confused:
29. bře 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, hlásím, že jsme dorazili z hor, už mám i vypráno a nakoupeno :slight_smile:, mažu do postele, jsem KO
29. bře 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano preju :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2009 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Víkend byl fajn! Včerejší oslava Dádových prvních narozenin se povedla. Tchýně upekla krásný dort a ani růžičky na něm nebyly, ozdobila to lentilkami.
Dárky udělaly Dádovi taky radost - hlavně odstrkovadlo. Jinak dostal knížku , od tchýně ještě soupravu na písek / kbelíček , lopatička, bábovičky atd....Pat a Mat/. Jo a můj taťka byl s mamkou v sobotu v Tescu viděl tam krááísnou vestu od Cherokee, prý je prďácká takyjí Dádovi koupili. Můj taťka je totiž na vesty.Tak teď je Dáda velkej frajer.
30. bře 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek děvčátka.... zdravím po víkendu, včera jsem nějak neměla ani moc sílu psát....

Klouz - tak to je dobře, že se oslava povedla!!!

Aní - přežila zabíjajdu :wink:

Klári - na horách jste snad taky měli fajn....

Musil - mně osobně se to zdá taky moc brzo testit.... vydrž holka!!!
30. bře 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •jak bylo na oslavě?
30. bře 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - jo oslava celkem dobrá, jen jsme byli s Honzou po těch dvou cestách v jeden den úplně vyřízení, jsem se z toho dostávali ještě včera a mám pocit, že ani dnes nám není úplně ok
30. bře 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkýýýý, už jsme doma!!!!
¨Jdu likvidovat ten binec tady uffffffff
30. bře 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko všem maminkám :slight_smile:
30. bře 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Misch a Daní, přeji krásný pondělní ten.... nám začal opravdu krásně, hned ráno sms z gyndy, tak jsme tam s Emulínkou musely zajet.... a příští týden ve středu jedu do Liberce, taťka bude mít zase radost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek