Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
klouzavka
26. únor 2009
kacula75 • To určitě ano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mischali
26. únor 2009
Dobré ránko 🙂
klouzavka
26. únor 2009
mischali •ahoj!!!!!!!!!!
musilka
26. únor 2009
krásné ránko zdravím z práce je vizita tak čekám až skončí a budu psát zápisy. Dneska to bude dlouhý jsem tu na dvanáctku od 6 do 18 a zítra totéž |-|
klouzavka
26. únor 2009
musilka •auaua, to děsná představa, ale hlavně, že Tě práce baví, to je důležitý, polovina úspěchu!!!! 🙂
claudie
26. únor 2009
dobré ráno 🙂

všem pracujícím přeji, ať to v práci uteče a maminám doma, ať je prckové nezlobí (ani ty v bříšku)...

dnes drandím k Martínkové do poradny...ale nic zvláštního se tam dnes určitě dít nebude, pouze klasika, moč, tlak, váha a jelikož je konec měsíce, tak lístky na peníze a budu hotová raz dva...

tak pěkný čtvrtek všem 🙂
mischali
26. únor 2009
klouzavka- zdravím 🙂 jak se daří při čtvrtku??
martinahejlova
26. únor 2009
Ahoj Musilko, pročetla jsem včerejší dlouhou diskuzi a moc držím palce, ať všechno dobře dopadne.
Já pracuju v Kosmonosech pod kopcem, tak zdravím nahoru 🙂
martinahejlova
26. únor 2009
Ahoj Claudi, tak jsem četla, že tě Helena z kurzu taky nechala čekat až na konec března. Že bychom se tam přece jen nakonec sešly? 🙂
Jinak šťastnou cestu do MB
klouzavka
26. únor 2009
mischali •jojo, daří se m fajn. Teď jsem Davídka dala do postýlky, ať si odpočine, protože v10h ho budu budit a pak po1😇0 jedeme na Dubce na plavání.

A co Ty?

claudie: šťastné pořízení.
musilka
26. únor 2009
marti no tady na kopci (já jsem úplně nahoře nakopci v bývalé budově infekčního odd.) je hnusně zima a jsem ráda že nemusim ven 😃
musilka
26. únor 2009
´holky ještě dotaz ... nevíte někdo o nějaké účetní co by mi poradila s daňovým přiznáním ? Já jsem to nikdy nevyplňovala dělal to za mě zaměstnavatel jenže teď si to musim za rok 2008 podat sama a jsem úplně ztracená 😢
claudie
26. únor 2009
🙂 marti - jo jo, vypadá to tak, že stejně budeme chodit spolu...Tak to bude fajn 🙂 A ty si užij prodloužený víkend v JH
claudie
26. únor 2009
jééé, já jsem teda blesk...teď jsem teprve zaregistrovala, že máme nové téma 😃
mischali
26. únor 2009
klouzavka- já čekám jestli dám martínka taky do pelíšku nebo jestli vydrží do kočáru, musím na gyndu ( jak nekojím potřebuju normální antikoncepci )
Na Dubce? to je super tam jsem skoro vyrostla 😃
claudie
26. únor 2009
musil - já si ho dělám sama, nic to není...ale jinak kolegyně má v Hradišti paní, která jí to dělá, tak když nikoho neseženeš, můžu se zeptat na kontakt
klouzavka
26. únor 2009
mischali •Kde přesně??
Já měla babičku v Podchlumí ( v Maroku ).
mischali
26. únor 2009
Nevím jestli znáš ten název té ulici se dříve říkalo " prasečí rokle " 😃 a v Maroku to taky znám, jako celé to okolí tam!
luciejadr
26. únor 2009
ahojky, Musil mohla bych zkusit naší účetní . jestli by neměla časík za uplatek ti pomoc 😉

Claudi a Marti - tak jestli půjdete spolu na kurz a budete pak probírat péči o miminko, tak to schválně přijedu s Dominem at máte na čem zkoušet 😃 😃 žádné panenky ani medvíci, pěkně na živo 😃 😃
klouzavka
26. únor 2009
mischali • Jojo, ten název znám, hlavně, když táta vypráví. Vzhledem k tomu, že bydlíme na síslišti kousek od sebe, tak jsme se už třeba potkali a ani o tom nevíme.
evinka
26. únor 2009
Ahoj,
držím palce těm, co jdou dneska k dr.
mischali
26. únor 2009
tak to je fajn že to znáš...tak tam jsem trávila svoje dětství 🙂 jj je to možné že jsme se potkali..většinou si maminky pamatuju podle kočárků 🙂 kdy tak jezdíte ven?
klouzavka
26. únor 2009
Jezdíme odpoledne kolem 13:30 , nebo taky až kolem 14:30.
mischali
26. únor 2009
my jezdíme tak kolem 12,30 a pak v 16,00
klouzavka
26. únor 2009
Kočár mám stylu Takko, nebo jako je Dor jan. Převažuje barva khaki.
mischali
26. únor 2009
dor jan jsme měli taky...teď jezdíme už golfkama
silente
26. únor 2009
To si děláte pr...l! Včera založíte nové téma a dnes ráno 6.strana :-N 😃

Krásné ráno všem! 🙂
klouzavka
26. únor 2009
mischali • jaké máte golfky? a barvu?
mischali
26. únor 2009
golfky-solar a jsou modré
klouzavka
26. únor 2009
Jéje solar! Ty jsem dříve chtěla. Používáš k nim nějakou tašku, jako u hlubokého?