• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Kačí, snad se nic vážného neděje, že ti píší z gyndy :confused: ??????????
30. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - nééé, nic vážného jen mnou avizované špatné triply.... klasika :grinning: u Emulky my vyšlo riziko DS 1:250 a teď 1:200, tak si říkám, že snad, když mám ty draze zaplacené prvotrimestrální testy, že mě amnio nutit nebudou.... ovšem, musím zase do Liberce na genetickou konzultaci.... trochu opruz!
30. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
opravuji hrubajznu, samozřejmě mi vyšlo.... to je tak, když píšu jednou rukou a nečtu to po sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní a co v PL? nějaký průšvih?
30. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my uz jsme po O a i jsem upekla buchtici :wink: Ondrasek si hraje a je docela pohoda. :grinning: :grinning: Dneska je u nas detska burza tak jsem byla juknout-holky tolik krasnych vecicek na miminka atd.A vubec na holcicky-ach joooooooooo :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás,byli jsem plavat-tento týden mimořádně v pondělí místo čtvrtka!

Jinak jdu něco tvočit, zatím, co Dáda spí!
30. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se mnou nikdo nemluví :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. bře 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama •ahoj
30. bře 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucííí, kuk. :wink: Ahojky
30. bře 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama • Pošli mi prosím do IPI mejlík,něco Ti pošlu!
30. bře 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Dlouho jsem se tu neukázala. Ale snažím se průběžně dočítat. Nějak je toho teď hodně. A když už jsem na Koníkovi, tak chodím do Květnovek :sweat_smile:, kde jsem začínala s kecáním. Doma doděláváme kuchyň, přemýšlíme, jak vyřešit ložnici, aby se nám tam vešla postýlka, do toho sháním věci pro prcka - postýlku, skříňku, kočárek a tak. Nějak se mi blíží konec těhotenství a já začínám být nervózní, abych stihla všechno zařídit.
Od pátku jsem oficiálně na MD, cítím se výborně, akorát mám dietu, že moc přibírám. No, tak jsem od poslední poradny (před 14 dny) 2 kila zhubla a doufám, že dr. bude příští týden spokojená.
30. bře 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka •Ahoj,
už jsem měli strach, jestli se něco neděje! To jsem ráda, že je všechno v pořádku!Jakou máš dietu v těhu?
30. bře 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, mám jíst zeleninu, ryby a max. 1 ks ovoce a jeden krajíček chleba denně. (Ale takhle přísně to nedodržuju, nejím sladký, nepiju sladký nápoje a snažím se jíst zdravější jídla)
30. bře 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evinko - tedy, už jsem se po tobě ptala snad před dvěma týdny a ty se ohlásíš až teď :wink: hlavně, že jsi v pořádku!!!

Daní - jakto nebaví s tebou??? spíš se mnou, jsem se na něco ptala a tys neodpověděla.... vím, že mi je do toho prd, ale stačilo řeč odvést jinam :sweat_smile:

Klouz - fotečky hezký, jste si to užili, je to vidět!
30. bře 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •díky za pochvalu!

Před 20 minutami se Dáda od13:15probudil. Zase půjde déle spát a z mého žehlení asi nic nebude!
30. bře 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačul, tak jsem možná nějakou stránku zrovna přeskočila :pensive: .
30. bře 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eví - v pohodě, jsem doufala, že jsi v pořádku i s bříšánkem :wink:

Klouz - jojo, to je nevýhoda dlouhého spaní....
30. bře 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja jsem ted prisla z venku-je tam tak krasne :wink: Udelala jsem si neco na skalce-krasne se mi to tam zelena.|Ja mam takovou radost-doufam ze uz bude fakt jaro :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. bře 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •během spánku Dády jsem stihla mnoho věcí!
30. bře 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - no, já bych raději odpočívala.... taťku už dnes máme doma, právě shazuje hřívu :grinning: :grinning: :grinning: Emule mu asistuje....

Aní - jojo, taky jsem měla dobrou náladu, sice mi ten den trochu zkazili, ale to bude určitě dobrý :wink:
30. bře 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačenko, v Polsku v pohodě, jen tchýňka jančila že nepřijedeme na Velikonoce :fearful: . Ona snad nemůže bez Halí ani být.Ale vše se vyřešilo a je to v poho. Hold si nemůže zvyknout na to, že jsem řekla, že jedny svátky ( vánoce) tam a Velikonoce v Čechách. A babča si myslela, že teď už nepřijedeme ale až po Velikonocích.
No aspoň jsem si nakoupila, už jsme byli stejně vyžraný, ( myslím lednici :grinning: )
30. bře 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - tak to je dobře, že to nebyl žádný malér! a vyžraný jsme taky (myslím lednici, i když už mám pocit s těma našema dabl bříšánkama, že už to lze vzít i doslovně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
30. bře 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nas uz je Ondra vykoupanej a za chvilku pomaze Stepa uz se tesim az zapadnou do pelisku oba dva.Dneska mi davaji vodaky tak uz se tesim :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne ranoooooooooo :slight_smile: :wink:
31. bře 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
taktéž přeji krásné ráno.... se tu už tak hodinu a půl probouzím po dost děsné noci, prcek pořád chuděrka kope a kutá, asi neví, že ho nedám :wink: nebo má tak strašnej hlad..... :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji všem, krásný den! :slight_smile:
Včera šel spát Dáda ve21:30. Tak dnes si pospal do8h a já si už od7h četla!

Dnes to vypadá na krááásnééé počasí!
31. bře 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky chci jen osvětlit to žesem teď nebudu moc chodit nastali nějaké problémy a taky další věc že ten KET nevyšel. Nechce se mi to zatím moc vysvětlovat za čásek se zas ukážu. Mějte se krásně opatrujte dětičky papá :wink:
31. bře 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka
Hlavně ty se optatruj! Brzy na viděnou!
31. bře 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musil-tak pevne nervy a opatruj se. :wink: :wink:
31. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek