Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
siwama
31. bře 2009
Ahoj holky, krásné ránko!!!!!!!!
bewe
31. bře 2009
Holky kráááásné ráno...
Dneska to vypadá na dost luxusní počasí.

Musil, to mě moc mrzí.... snad se brzy zase ukážeš

No, my jedem za kamarádkou a večer jdeme na cvičení, tak toho zase máme moc
mischali
31. bře 2009
Krásné sluníčkové dopolko 🙂 mě se dělá oběd v troubě a stihla jsem umýt okna 😃 a už se těším na sluníčko ven
klouzavka
31. bře 2009
mischali •jéje,ani jsi ro o těch oknech neměla psát, mám z Tebe depku!No já si nedovedu představit mýt okna s Dádou, neustále by chtěl za mnou na schůdky!Hlavně teˇˇd dopoledne bych musela mýt v ložnici a tam je horší přístup se scůdkama k oknu!
mischali
31. bře 2009
já to právě myla když prcek spinkal v ložnici takže jsem měla klid...ale už jsem z těch špinavých oken měla noční můry!!!
klouzavka
31. bře 2009
mischali • v Ložnici musím mýt právě dopoledne proto, protože je směrem na Radouč a nesvítí tam sluníčko! Dáda jde spát kolem 12h, jde do ložnice a nechci mu tam rachotit se schůdkama.
Noční můry ještě nemám!
mischali
31. bře 2009
Já ložnici myla asi před měsícem...já to fakt už měla hrozně špinavé!! ale teď je to taaak krásně čisťounké 😃
klouzavka
31. bře 2009
mischali • Vy už máte plastový okna?
mischali
31. bře 2009
jj máme 🙂
klouzavka
31. bře 2009
mischali • HMM,to je jiné mytíčko, raz dva, žádné šroubování, lehce zavřeš a tak! My máme klasický okna, ještě tu původní z roku 1992, jsou už děsný, když otevřu dokořán velké křídlo, pak se musím modlit, abych ho dala lehce zpět!
kacula75
31. bře 2009
no, holky, já se s vámi asi taky na nějaký čas rozloučím..... pokud bude mít kdokoliv z vás chuť a čas na pokec v reálu, tak máte moje číslo, budu moc ráda!!! pokud někdo číslo nemá a chtěl by ho, ráda pošlu, stačí písnou IP.... ale tady to teď nějak nezvládám 😞

Musil - jestli se ještě mrkneš, moc mě to mrzí, je to tak trochu i moje prohra, věřila jsem, že to vyjde 😢 😢 😢
nandaautor
31. bře 2009
NO Katko-prosim Te? Co se to tu deje? =-)
No i kdyz ja mam co mluvit pac od zitzrka nastupuju na brigadu k nam do zahrady tak tady asi taky moc nebudu ale alespon k veceru urcite. 😃 😃 😃
luciejadr
31. bře 2009
ahojky, tak trošku šoky co jsem dočetla :-|
Kači, co se děje?
Musil - ach jo 😞 a my se těšili na tetu bříškovou, co na nás bude vše trénovat x-) tak snad zdravotně jsi v pořádku aspon ty, když už se neuchytili mimiskové.
siwama
31. bře 2009
No holky, co je to tady za zprávy =-) Koukám, žese nám to tu nějak rozpadá 😞
Tak všem dobrou noc.
klouzavka
31. bře 2009
Dobrou noc!Já tu zustávám! 🙂
nandaautor
1. dub 2009
Ahoj holky-ja Vas zdravim a pomalu se budu chystat a kluky nez pomazu do prace 🙂 🙂 🙂
Ja taky obcas mrknu,nic se nebojte :-N :-N
treperenda
1. dub 2009
Bre ranko:-)
Mno teda, teda....takova dochazkova moralka?😞(
Musil, moc me to mrzi.
Kacul, nechapu😞
klouzavka
1. dub 2009
Dobré ráno!

nanda • to je fajn,že máš brigádu a hlídání, aspoň člověk vypadne z toho kolotoče!Kdo ti hlídá?

treperenda •co je nového?

Snad to s Vámi dnes vyjde, Dáda vstával před chvílí a měl by zase po obědě /po11h jít spát/.
treperenda
1. dub 2009
klouz: u nas klasika: vstavani v 6:00 a ted od 7:30 uz zase chruni. Venku to teda vypada o dooooost oskliveji, nez vcera, tak snad nebude prset😞(
klouzavka
1. dub 2009
treperenda •jojo,to znám, před6h budíček a ,po8h zase v postýlce, to už u nás není, máme až spánek po obědě a když nespí ještě odpoledne, tak aspoň večer brzy usne!
mischali
1. dub 2009
Zdravím...kdepak máme sluníčko???
treperenda
1. dub 2009
klouz: jsme ted byly s Eli v Kaufu a cestou domu mi usnula. Dojely jsme domu, nakrmily a vola tchanik, ze by sel vozit, tak rikam, ze jo, ale ze je mozne, ze nebude chtit spat....to prej neva. Tak jsem bez pejska i Elinky a jdu vladnout kuchyni. Jsem mu rikala, ze at se vrati tak do 11:30, aby se Eli jeste stihla na hrackach unavit a pak se mi v kocarku jen nedurdila. A co Dada - spinka?
klouzavka
1. dub 2009
treperenda •nespí, to je na něho brzy, vždy´t před 2,5h vstával. Řádí tu po bytě!
Půjde spát tak po11h.Teď by neusnul a zbytečně by řval. Když půjde po 11h , tak už třeba ani odpolko neusne a večer usne normálně v19h.
To máš fajn, že Ti někdo pohlídá a můžeš si udělat svoje. Počkej, až Eliška poleze a bude se Ti všude motat.
mischali
1. dub 2009
Tak mě prcke akorát usnul...a začalo nám další kruté období, začal se stavět, ale jelikož se neudrží tak furt padá, jsem z toho hotová, to je pořád ran a breku...to abych si ho přilepila k sobě, nebo nevím..
klouzavka
1. dub 2009
mischali •na netu prodávají helmu pro děti! 🙂
mischali
1. dub 2009
klouz- jo tak ta by se nám teď hodila, je to teda makačka ho uhlídat!!
klouzavka
1. dub 2009
mischali •nedávno jsem vymazala na ní odkaz!
jj,už to nejsou jen tak ležící miminka v postýlce, že je člověk našel tam, kde je položil!
mischali
1. dub 2009
klouz-jj zrovna včera jsem si říkala jaká to byla pohodička když nikam nemohl utíkat..
klouzavka
1. dub 2009
mischali •bude hůř
mischali
1. dub 2009
klouz-jj už se na to psychicky připravuju