• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Ahoj holky, krásné ránko!!!!!!!!
31. bře 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kráááásné ráno...
Dneska to vypadá na dost luxusní počasí.

Musil, to mě moc mrzí.... snad se brzy zase ukážeš

No, my jedem za kamarádkou a večer jdeme na cvičení, tak toho zase máme moc
31. bře 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné sluníčkové dopolko :slight_smile: mě se dělá oběd v troubě a stihla jsem umýt okna :grinning: a už se těším na sluníčko ven
31. bře 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •jéje,ani jsi ro o těch oknech neměla psát, mám z Tebe depku!No já si nedovedu představit mýt okna s Dádou, neustále by chtěl za mnou na schůdky!Hlavně teˇˇd dopoledne bych musela mýt v ložnici a tam je horší přístup se scůdkama k oknu!
31. bře 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to právě myla když prcek spinkal v ložnici takže jsem měla klid...ale už jsem z těch špinavých oken měla noční můry!!!
31. bře 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali • v Ložnici musím mýt právě dopoledne proto, protože je směrem na Radouč a nesvítí tam sluníčko! Dáda jde spát kolem 12h, jde do ložnice a nechci mu tam rachotit se schůdkama.
Noční můry ještě nemám!
31. bře 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ložnici myla asi před měsícem...já to fakt už měla hrozně špinavé!! ale teď je to taaak krásně čisťounké :grinning:
31. bře 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali • Vy už máte plastový okna?
31. bře 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj máme :slight_smile:
31. bře 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali • HMM,to je jiné mytíčko, raz dva, žádné šroubování, lehce zavřeš a tak! My máme klasický okna, ještě tu původní z roku 1992, jsou už děsný, když otevřu dokořán velké křídlo, pak se musím modlit, abych ho dala lehce zpět!
31. bře 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, holky, já se s vámi asi taky na nějaký čas rozloučím..... pokud bude mít kdokoliv z vás chuť a čas na pokec v reálu, tak máte moje číslo, budu moc ráda!!! pokud někdo číslo nemá a chtěl by ho, ráda pošlu, stačí písnou IP.... ale tady to teď nějak nezvládám :frowning2:

Musil - jestli se ještě mrkneš, moc mě to mrzí, je to tak trochu i moje prohra, věřila jsem, že to vyjde :cry: :cry: :cry:
31. bře 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO Katko-prosim Te? Co se to tu deje? :confused:
No i kdyz ja mam co mluvit pac od zitzrka nastupuju na brigadu k nam do zahrady tak tady asi taky moc nebudu ale alespon k veceru urcite. :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak trošku šoky co jsem dočetla :unamused:
Kači, co se děje?
Musil - ach jo :frowning2: a my se těšili na tetu bříškovou, co na nás bude vše trénovat :dizzy_face: tak snad zdravotně jsi v pořádku aspon ty, když už se neuchytili mimiskové.
31. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, co je to tady za zprávy :confused: Koukám, žese nám to tu nějak rozpadá :frowning2:
Tak všem dobrou noc.
31. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc!Já tu zustávám! :slight_smile:
31. bře 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-ja Vas zdravim a pomalu se budu chystat a kluky nez pomazu do prace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja taky obcas mrknu,nic se nebojte :sweat_smile: :sweat_smile:
1. dub 2009 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile:
Mno teda, teda....takova dochazkova moralka?:frowning2:(
Musil, moc me to mrzi.
Kacul, nechapu:frowning2:
1. dub 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

nanda • to je fajn,že máš brigádu a hlídání, aspoň člověk vypadne z toho kolotoče!Kdo ti hlídá?

treperenda •co je nového?

Snad to s Vámi dnes vyjde, Dáda vstával před chvílí a měl by zase po obědě /po11h jít spát/.
1. dub 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz: u nas klasika: vstavani v 6:00 a ted od 7:30 uz zase chruni. Venku to teda vypada o dooooost oskliveji, nez vcera, tak snad nebude prset:frowning2:(
1. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •jojo,to znám, před6h budíček a ,po8h zase v postýlce, to už u nás není, máme až spánek po obědě a když nespí ještě odpoledne, tak aspoň večer brzy usne!
1. dub 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím...kdepak máme sluníčko???
1. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz: jsme ted byly s Eli v Kaufu a cestou domu mi usnula. Dojely jsme domu, nakrmily a vola tchanik, ze by sel vozit, tak rikam, ze jo, ale ze je mozne, ze nebude chtit spat....to prej neva. Tak jsem bez pejska i Elinky a jdu vladnout kuchyni. Jsem mu rikala, ze at se vrati tak do 11:30, aby se Eli jeste stihla na hrackach unavit a pak se mi v kocarku jen nedurdila. A co Dada - spinka?
1. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •nespí, to je na něho brzy, vždy´t před 2,5h vstával. Řádí tu po bytě!
Půjde spát tak po11h.Teď by neusnul a zbytečně by řval. Když půjde po 11h , tak už třeba ani odpolko neusne a večer usne normálně v19h.
To máš fajn, že Ti někdo pohlídá a můžeš si udělat svoje. Počkej, až Eliška poleze a bude se Ti všude motat.
1. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě prcke akorát usnul...a začalo nám další kruté období, začal se stavět, ale jelikož se neudrží tak furt padá, jsem z toho hotová, to je pořád ran a breku...to abych si ho přilepila k sobě, nebo nevím..
1. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •na netu prodávají helmu pro děti! :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz- jo tak ta by se nám teď hodila, je to teda makačka ho uhlídat!!
1. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •nedávno jsem vymazala na ní odkaz!
jj,už to nejsou jen tak ležící miminka v postýlce, že je člověk našel tam, kde je položil!
1. dub 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz-jj zrovna včera jsem si říkala jaká to byla pohodička když nikam nemohl utíkat..
1. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •bude hůř
1. dub 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz-jj už se na to psychicky připravuju
1. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek