• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
klouz: mno normalne jsem vcera koukala na Eli, kdyz se snazila lezt a rikala jsem si, ze se ani nenadam a bude krouzit kolem me a to bude mazec. Takhle ji polozim na hraci decku a opravdu vim, ze ji tam najdu:slight_smile:) Mno a az se zacne stavet, tak to bude vube zuzo, to uz pak vazne zacnu chodit na nejake masaze, pac jak se postavi, tak zacinaji objevovat tapani a to jde jen za doprovodu dospelackych rukou:slight_smile:)

Tak jsem prevlekla postele, vyluxovala a jdu konecne do te kuchyne - zeleninovy salat s testovinama a kurecim masickem:slight_smile:)
1. dub 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali • Jen počkšj a bude hůř. Začíná se stavět, všude doleza pak se postaví, to bude rabování. Dáda je jak huríkán, bere vš, co mu do cesty přijde!
1. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...

co se o tu děje? :frowning2: Jsem tu dva dny nebyla a koukám, že se nám tu nějak nedaří... :frowning2:
musil - je mi to líto.... :frowning2: :frowning2:

a kači - copak je s tebou kočičko???

Včera jsem byla na první přednášce předpor. kurzu, bylo to moc pěkné /téma kojení/, Helena je fajn, vše pěkně popíše, vysvětlí, předvede... Tak už se těším na příští týden, to bude péče o miminko...máme si vzít panenku nebo nějakýho medvěda... Lucko, nechceš přijít s Dominem, že bychom to na něm názorně aplikovali??? :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, musím se usmívat, když píšete o dětičkách :grinning: .
Počkejte, až příjde škola a puberta, o je teprve nářez :grinning: :grinning: :grinning: .
Včera jsem vůbec nestíhala se sem dostat, dala jsem se do malování obýváku. Teda nejdříve ho vymalovala Halinka, tak jsem musela i vše oškrábat, ale užmámhoovo i kytky osprchované a pověšené záclony.
V úterý jedu na Slovensko za mladýma a konečně trošičku rozmazlínkovat Nellinku.
Holky já se tam tak těším, že se snad ani nedočkám. jsem jak malej fagan. :grinning:
1. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní, tak to se nedivím, že se těšíš na Nellíska.... počkej jak bude Halí žárlit, že se muchluješ s jiným díťátkem :grinning:
1. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš, to víš, že je budu muset holky podělit, aby Halí neměla trauma :grinning: . Říkala jsem snaše, ve středu bereme s Halí kočárek, přijedeme s Nellinkou na kojení a zase odfrčíme, nepůjčím jí ji ani přebalit a vykoupat.:grinning: :grinning:
Škoda, že nejsou tady, byla bych aková hlídací babička, co je sama na mateřské :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Musil to je mi líto.
Kaču - co se děje?
Claudie - tak to jsme se tam minuly - já byla na cvičení u Markéty před kurzem.
1. dub 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Veruš, to jsem ráda, že jsi nadšená. škoda, že v pátek odjíždíme na 10dní do OV. jinak bych přifrčela. moc bych si to s vámi užila. a kolik vás chodí???
1. dub 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné odpoledne přeji všem!

Venku jsme si to krásně užili s Evčou, Eliškou, Kimčou , Katkou , Emulkou a vipetama.

myslela jsem,že večer od19h půjdu cvičit, ale bohužel jak naschvál má Luboš jednání a nestíhá to! tak že mám smůlu! Ach jo! :frowning2:
1. dub 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste potkali holky???no teda

Trep se budeme masírovat navzájm včak to umíme :wink:
1. dub 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •jé, tu si holky domlovají i masáže.

To neřeště, zrovna v pátek mi Nechanický říkal, že za ruce Dádu vodit nemám!Já to nedělám, slyšela jsem o tom už i na kurzu u pí.Zábranské.
1. dub 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak jsem doma a vorvana jak boruvka-ale penizky mi voni teda :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz: mno jo, ja uz si na Avon taky nevzpomela:frowning2: Ale tak se trebas muzeme nekde potkat a predat si ho:slight_smile:
O tom, ze se deti nemaji vodit za ruce je pro me novinka, ale zni to docela logicky. Huraaaa, takze nebudeme mit zada do paragrafu.

lucijadr: a kdyby nahodou byly masaze potreba, tak myslis, ze nam pomuzou tyhle lehci "chvaty" - ja bych byla tak akorat zrala na to, aby se mi nekdo dospely prosel po zadech:slight_smile:)) Teda, ne zase tak doslovne:grinning:

nanda: jo jo, to je takova slabina prace a nikdo jeste neprisel na zlepsovak, aby se penizky snadneji k nam mohly kutalet:grinning:
1. dub 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme jeste byli v Kaufu nakoupit plinky a pak za prababickou a pradedou, takze jsem taky "vorvana jak boruvka" (jsem si pujcila od Nandy) a asi uz dnes zadne vetsi akce nebudu rozjizdet.
1. dub 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jj ja bych taky brala mit penizky bez prace-ach jooooooooo :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky hodim sprchu a jdu spat at naberu silu na zitrek.Jsem tam asi do vecera-kdyz vydrzim :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Před chvílí mě rozsekal po Skypu moje zatím bezdětná spolužačka. Děti nemá a dělala mi přednášku o tom, že své dítě nenechá vytahovat hrnce ze sektorky
1. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz-takovýhle názory "ne"maminek zbožňuju....ale,ale jaký cvičení??
kdy vyrazíme spolu? :grinning:
1. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •o dnešku jsem Ti ani neříkala, v pracovní týden to není jistý s příchodem Luboše.V16:30jsem to rušila.
Co v neděli od18h?
1. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - jo jo, jsem moc nadšená...kurz je super /děkuji ti za tip :slight_smile: /, no škoda že odjíždíš, Domísek by tam byl moooc vítaný... jo a bylo nás tam šest těhulí...

evi - no to jsme se musely minout, byl tam trochu mumraj, tak nevím.... Příští týden bych chtěla jít i na to cvíčo, včera jsem to nestíhala....

daní - no škoda, že nemáš Nellíska blíž, určitě by jsi byla báječná hlídací babička na mateřské... :wink:

klouz - no to byla nějaká "velmi" chytrá kamarádka...No hlavně, že už teď ví jak bude svoje děti vychovávat :grinning:

aní - copak, ty pracuješ??? :confused:
1. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie • byla na chytro, ta Vlaďka, do mě vjel takový vztek a tak.... :unamused:
1. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky, dneska nějak nestíhám, byla jsem s tchýní dopo u doktora, pak jsme byli nakoupit a odpo jsme byli venku, myla jsem náš "doufám že prozatimní" nábytek na zahradu a Milda si hrál se sousedkou na písku, takže jsme po příchodu domů měli doma pískoviště.. takže jsem musela vysát a vytřít podlahu snad úplně všude...
Zítra jedeme za Daní, tak se už moc těšíme.
Jdu se koupat a pak jdu hajan, jsem dneska KO
1. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano.Jdu Vas pozdravit azaroven se rozloucit pac pomazu makat.
Veru-jj delam v zahrade na brigade.Kazda kacka dobra,jen je to pekna makacka :confounded: :confounded:
Tak ahooooj
2. dub 2009 v 05:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,krásné ránko :wink:
2. dub 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk!Dobré ránko!

Dne sjsme se keásně vyspali. Dáda jedl ve23h a spal až do 7h. Tak že super noc! No, jdu něco tvořit! :slight_smile:
2. dub 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné sluníčkové ránko, my se dneska chystáme k babině na oběd..pak dostane kočár a já si vyjedu na bruslích :slight_smile:
Klouz- máme rodinnou oslavu, ale máme ji od 13,00 takže bych to mohla krásně stihnout..a to by bylo to jak jsme se bavili ty bedýnky+posilování??
2. dub 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •jojo.
Pro jistotu Tě tam přihlásím, je to omezený počet lidí, aby jsme tam nebyli,jako srdinky.

Jéje brusle, to mě láká, ale bojím se, jsem nešika, brzy bych se asi strašně vytřískala!

Těším se na sobotu, vezmeme krosnu a jdeme na výlet!
2. dub 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •kam jezdíš na bruslích?
2. dub 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super..to se budu těšit!!!
Brusle já zbožňuju...je to super relax a baví mě to!!
jezdíme u babičky ( tam jdeme i dneska ) na Hejtmánce, je tam ta stezka do Bezdečína :slight_smile:
Jinak někdy vezmeme auto a jedeme někam dál...na brusle je to super v Poděbradech podle vody!
2. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemusíš se bát...je to hračka :grinning:
2. dub 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek