• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
mischali • Hmm, to neznáš mé vlohy pro pohyb :cry:

Myslela jsem, že jezdíš na Hejtmánku!

Jojo,Poděbrady, tam to znám na kole, i zJC jsme tam jednou byli.
2. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj v Jablonci jsme taky už na bruslích byli..
tam je to fajn, a teď tam dám babičce kočárek a bude tam jezdit a já je budu mít pod kontrolou...a už se těším až si dáme kávu na zahrádce :grinning:
2. dub 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •JC - Jičín
2. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz- to sem debil :grinning:
2. dub 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •nené v pohodě!
2. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz- tak my se loučíme...sbalíme a vyrážíme za sluníčkem :slight_smile:

přeji krásný den :grinning:
2. dub 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky jdeme ven.pa
2. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný sluníčkový den maminky :slight_smile:

jé, tak to vám holky závidím, ten pohyb a sport... Já nejsem teda žádný extra sporotovec, ale ten pohyb mi teď v těhu docela chybí.... Brusle mě lákají také,, tak snad až bude prcek na světě tak se odhodlám to zkusit. U nás se jezdí na brusle do Hoškovic na letiště, tam je to ideální.... a o těch Poděbradech jsem už taky slyšela, že se tam hodně bruslí...

užijte su sluníčko :wink:
2. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak Kuba usnul, dopoledne sme byli poprvé na odrážedle, to bylo fajn a odpo chcem jít na písek
2. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil: to mě moc mrzí :frowning2:
2. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko IP.
2. dub 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. tak jme mělydneska návšěvu. Přijela Klárka sMildou, tak se dětičky vyřádily. Něco jsem vyfotila, tak večer stáhnu a dám do alba.
Klárko, ještě jsme zůstaly venku a dorazily skoro ve 3. Halí je úúúplný hotovson, tak zase bude brzy večer klídek :wink:
2. dub 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, kuk do alba " Holky z Bolky" a do Halinky :wink:
Klárko, jestli chceš poslat fotky na emila, tak pošli adresu, možná ji tady mám, ale ať nemusím hledat.
2. dub 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní, krásný fotky...to si to dětičky užily spolu co a ty s bewe taky :wink:
no a fotka, kde se halí nalíčila řasenkou... :grinning: :grinning: :grinning: ....co dodat?? snad jen, že z ní bude určitě super vizážistka :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama • fotečky:nádhera.
Taky jsme dnes byli na návštěvě, místo plavání, tak jsme si s holkama u jedné z nás udělali slezinu, děti si vyhrály a pak jsme s Dádou a Kulíškem byli venku.
2. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýý, dobrou noc :pensive:
2. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Cluadii, tak do OV neodjíždíme, moje máma onemocněla a tak nemám kde spinkat. byl to šok. je to tak dlouho naplánované a najednou nic předemnou. moc jsem se těšila, jak se "pochlubím" Dominem kamarádkám a tak jsem to obrečela :frowning2: .. tak uvažuji, že bych přišla :grinning: :grinning: (akorát mi chybí auto na rychlej dojezd) a je vás tam pěkně hodně. tak to máte super, aspon se sami můžete bavit a tak.
a Pepino je pracovní název mimi nebo už definitivní???
2. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klari kdy jedeš na dovču? neblíží se už ti to??? a jinak super fotečky od Dany :wink:
2. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •Mě by to také položili a rovněž bych to obrečela.
3. dub 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak náš taťka si vzal na pondělí dovolenou, tak si to snad užijeme! :slight_smile:
3. dub 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Klouz to ti závviím. no Tom si dovču nějak nechce vzít :angry: a to tu bude mít maminku :rolling_eyes:
3. dub 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •tAKY TO VČERA BYLO PRO MĚ PŘEKVAPENÍ - Lubošova dovolená
3. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
KRásné ránko :grinning:
3. dub 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko, no spíše dopoledne.
Už mám koupené jízdenky na Slovensko: JUPÍÍÍÍ, jak já se tam těším, na tu naší malou kočičku.
3. dub 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - tak to chápu, že jsi zklamaná....člověk se těší a najednou je po plánech... :frowning2: ale mamka se určitě brzy uzdraví a ty tam pojedeš o něco později... :wink:
uvidíš v úterý jak by ti to vyšlo....ale Domino by si to určitě užíval, takových tetiček kolem něho :grinning: :grinning: :grinning:
no a s tím Pepinem to vypadá, že to jako pracovní název mimíse začalo a zároveň mu asi zůstane... :grinning: :grinning:

Dančo - se ti to krátí, že? a už budeš brzy Nellinku chovat v náručí... :dizzy_face:

klouz - tak to tě taťka s dovčou překvapil, co? bude nějaký výlet??
3. dub 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •výlet? v pondělí,nevím, ale zítra ano. Turistika kolem Mácháče!
3. dub 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - tak pozdravujte Karla Hynka.... :grinning: :grinning: a počasí ať se vydaří.... :wink:
3. dub 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudí, tak tohle měli naši známí pracovníí název Pepino. malý se jmenuje Vašek, ale nikdo si to nepamatuje, všichni známí mu říkají Pepo :grinning: takže fakt na to pozor.
Klouz jééé výlet. to zní krásně. jo a neuvažovala si, když jste takoví cyklisti, že si koupíte ten vozíček za kolo? my teda o tom neuvažujeme. nám se to až tak nelíbí, ale někteří to mají.
3. dub 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak jsem doma a mam uplne spaleny oblicej a krk :frowning2: :confused:
Verko-ja Vam Pepcu schvaluju je to super jmeno :slight_smile: :wink: Vsak jsme se o tom bavili :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. dub 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr • spíše uvažujeme o cyklosedačce, ale uvidíme, od té oby co je Dáda spíše turistikujeme!

claudie •pozdravovat budu
3. dub 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek