• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Anííí, ahojky, tulačko :wink: .Budeš o víkendu doma??????????
3. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmmmmmmmmmm, :rolling_eyes:
nikde nikdo, ak jdu hajat.
Dobrou noc a hezké sny.
3. dub 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink: :slight_smile:
Dani-dnes jdu do zahrady ale nevim v kolik se vratim :unamused: :confounded: A zitra jsem na Petkovech asi na 100%.
Delam si snidani a stahuji povleceni a peru :wink:
4. dub 2009 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anííí, písni, třeba večer bych se stavila pro chlebík :wink:
4. dub 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem po dnešku příjemně unavená:Byli jsme na výletě.Dojeli jsme do Doks a obešli jsme Mácháč, celkem 15km. Dáda měl premiéru v krosně.Zvládl to!
4. dub 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, konečně jsem tady taky ráno jednou první já a můžu jako první popřít všem krásné ráno.... :grinning:

klouz - no to jste toho naťapali docela dost a dáda je tedy pašák, měl by dostat vyznamenání za sezení v krosně... :wink:
5. dub 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli, kočky :wink:
5. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak jsem doma byli jsme opet na pohotovosti s Ondraskem-pichali mu prave ousko :confused: :cry: :confounded:
a dr.na pohotovosti nam rekl at priste nechodime pres poledne kdyz to neni akutni-lidi po nas tam nechal cekat pac musel na obed :confounded: :confused:
Me to prijde proste strasny :confounded: :confounded:
5. dub 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - tak to je docela hustý, když ti doktor na pohotovosti řekne tohleto!!! :angry: :angry: hlavně aby se napapal, že? :angry: Chudinka Ondrulka, on má pořád s těma ouškama nějaké trápení, co? tak ať je zase brzy lépe :wink:
5. dub 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Věruš, ty už trpíš nespavostí? neblázni :grinning: dneska nebudilo sluníčko a tak kdybych nemusela, tak bych nevstávala.
My máme taky uspěch. domino porpvé zvládl výlet do prahy na hokejbal. ale jsem blbá matka :unamused: n aposlední chvíli jsem ohřívala kojeneckou vodu na jídlo - a dala ji do termosky a nechala doma lahvičku. a došlo mi to přímo kousek u hřiště :o(. takže histerie... no ale naštěstí DM je blízko, tak jsem jeli koupit novou protikolikovou lahvičku, tělíčko lahvičky jsme vykoupiali v převařené vodě - a naštěstí savičku jsem měla. no trdlo. ale pak už to šlo. a dnes jsme to zvládli taky. poprvé jsem jela s dominem v autě, které jsem řídila. uuff bála jsem se.
Aní, a ty jsi na toho doktora byla milá? nebo sis svůj názor nenechala pro sebe??? :angry: já bych asi nezavřela pusu z toho šoku. a to ouško se nemá čanci zlepšit???aby vás to přestalo trápit???
5. dub 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem z toho byla tak paf ze jsem jen koukala.
Volala jsem nasi dr.a ta rikala ze az pujdem ve stredu na ORL na kontrolu tak at se u ni stavim a dohodneme a ona nas posle do Prahy na vytrhnuti mandli-do Motola.V MB to nedelaji tak snad mu to pomuze :frowning2: :confounded:
5. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano :slight_smile: :wink:
6. dub 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Lucko - nejsi blbá matka ani trdlo.... zapomenout na něco, to se přece může stát, ale hlavní je, že jste si poradili a Domino měl veškerý servis tak jako tak... :grinning: a nespavost mě snad ještě nepotká, jen se budím ráno nějak trochu dřív, to je asi tím lepším počasím....no uvidíme jestli to sluníčko vyleze i dneska.... :wink:
6. dub 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Aní, v MB nedělají něco tak "malého" jako vyrthnutí mandlí? tak to mě šokuješ. fakt. a teda že mandel souvisí s uchem.. hm hm :confused:
Veruš, tak to vypadá, že v sobotu nás nažhavili a ted už zase bude "jen" jaro. to léto na chvíli zase odešlo :grinning:
6. dub 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!

Jaký byl víkend?

luciejadr • Jsi šikula, zvládla jsi to!Já taky umím tyto zmatky! Buď v pohodě! :slight_smile:
6. dub 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....máte někdo teploměr?? kolik je venku stupínků??
6. dub 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Luba má dnes dovču, tak si ho užijeme více,než o víkendu.
Po obědě razíme na výlet.Nevím kam,můj drahý manžel se zatím nevyjádřil,jen vím, že to bude sjízdné s golfkami a popojedeme autem.
Oběd bude rychlovka
Máme totiž polévku!
6. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mY uz jsme po O-a asi pujdem na zahradu :wink:
V nedeli jsem vyzehlila takovou hromadu a dnes jsem vyprala uz 4 pracky a muzu zehlit znovu :confused: Ale pekne to schne tak parada :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní, tak to schnutí ti závidím. my jaksi pořád máme pracanty na zateplení na balkoně a tak tam nemůžu ani já natož čisté prádlo. a pořád suším doma :angry: :unamused: a holt už budu vytahovat i letní věci a tak prostě zase budu sušit doma :frowning2:
6. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko - to vám ještě ten panelák nezateplili??? :confused: :confused: :confused: no co to je za firmu pro boha? vždyť už se s tím se*** snad půl roku, ne? :angry: :angry:
6. dub 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš, vlastně vy už jste tady byli když začali, já na to zapoměla :wink: no ale jednou to udělají. a budu mít i balkon.td už platí pokuty za pozdní odevzdání. termín měli 30. října :grinning: :grinning:
dnes jsem potkala Kačul s Emičkou. Emička byla jako princezna. v ržovém. jeééé. a Kačul už má bříšečko. těhulka jedna :wink:
6. dub 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •Zrovna včera jsme šli s Lubošem kolem a konstatovala jsem,jak jim to dlouho trvá.

Luba měl dnes dovču a před chvílí jsme se vrátili z výlet.Jeli jsme až před14h.Byli jsme u Drápských světniček.Nachodili jsme 13km.Super odpoledne!Dáda byl v krosně úžasný!
6. dub 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-u Drapskych svetnicek jo?a to se ani nestavute na kafcu jo?Bydlim kousicek od nich :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •v Bosni? Myslela jsem si to, při průjezdu Bosní, jsem to hlásila Lubošovi, že tu bydlí Anička z MK! Auto jsme nechali na Krásné vyhlídce a šli jsme po červené směr Valečov a pak po modré zpet.
6. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou noc. Jdu do vany a do cích. Zítra jedu za mladýma na Slovač, tak ať naspím něco dopředu.
6. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jasny v Bosni :wink: :wink: Na Muzskym je krasne vid?Taky radi chodime-maji tam osliky a kluci je milujou :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
No a Valecov-tak tam znam kazdou diru-driv se tam neplatilo a tak jsme meli jako decka preeeee-fakt jste se meli stavit-tak treba priste-ale urcite teda :wink: :wink: :wink:
Dani-stastnou cestu a uzij si vnucku :dizzy_face: :dizzy_face:
Dobrou noc vsem :pensive: :pensive: :pensive:
6. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda • Jojo,tak příště se ve vsi optám, kde bydlí Rychtrovi.
Bylo fajn!Užili jsme
si to!
siwama •šťastně se nám vrať.

Dokoukala jsem Saturnina a jdu spát.pa.Dobrou noc!
6. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Klouz,to se nemusis ptat staci kdyz se zeptas na bytovku ta je tam jedina a tam uz nas najdes :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
7. dub 2009 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko....

Daní - tak šťastnou cestu a pozdravuj Nellíska :wink:

klouz - jé, na světničky taky rádi chodíváme, většinou si děláme výšlap někdy kolem velikonoc, takže pokud to ještě ufuním, tak letos si taky vyrazíme....

lucko - až zase potkáš katku s emulí a s mimnkem, tak že je zdravím :wink:
7. dub 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile:)
Tak u nas se o vikendu a vcera take vyletovalo. O vikendu jsme byli v sobotu na chaloupce na Borovici (zahajili sezeno burtikovani a jezdili na koleckovych bruslich:slight_smile:) a vcera jsme vyrazili do Hradiste (mestecko, kaficko u zname a zamecky park).

klouz: Krasna vyhlidka a Drapky....mmmm, tak tam to mame take moc radi. A je super, ze to Dada takhle pekne zvlada v krosne - si tak trosku slibuju, ze pristi rok uz by ta nase cacorka take mohla kamaradit s krosnou a take bychom zase zacali vyletnicit:slight_smile:

Jinak jsem v nedeli pekla tuhle dobrutku http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=14484 a musim rict, ze je fakt fantasticka - mnaaaam:grinning: A take jsem prekonala strach z vareni Salka v plechovce.
7. dub 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek