• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Holky, krásné ránko, teď vůbec nestíhám ani psát ani dočítat, jsme pořád na zahradě nebo u sousedů, malému jsme včera objednali takový ten plastový domeček na zahradu, tak snad zítra dorazí, ten bude koukat!
Tak my jdem něco poklidit a zase vyrážíme ven, už teď je tam nádherně.
7. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem ted usopala Ondrulku a si se taky natahnu :wink:
Evi-uz jsem na to koukla asi zkusim taky-a neni to moc tezke a zdlouhave?To nemam rada :grinning: :grinning: :grinning: ale vypada to moc dobre-nam,nam :grinning: :slight_smile: :wink: :wink:
7. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za přání na cestu. V pořádku se vrátím!!!
Evííí, vy jste byli v Borovici????????????????? A to nevíš, kde je Jivina?????????????????????
Tam já přeci bydlím a ty jsi ani nepřžišla na kafe :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. dub 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda: ne ne, je to celkem rychlovka. Akorat, ze si musis den predem uvarit to Salko (rovnou jsem varila 3 - jsem tusila, ze to bude dobrota:slight_smile:) A pak piskot (ten je raz dva) a to vrstveni je take hnedle:grinning:

siw: jo jo, vim, kde je Jivina (pres ni jedzime - ja rada jezdim "horem" a ne kolem koupaliste. To vis, ze jsem si na Tebe a Hali vzpomela, ale rikala jsem si, ze to nekdy podnikneme bez tatky a nebo, ze az budeme nekdy na chate grilovat, tak byste mohli dorazit:grinning:
7. dub 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jusem si dnes konečně koupila vel. výzdobu, ještě musim doklidit a domýt okna, v so obarvím vajíčka, upeču berana a mazanec a budou velikonoce
7. dub 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj holky, tak jedůůůůůůůůůůů
7. dub 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme dnes otestovali občerstvení u spinnigu a je to super. DOmča byl mimo kočár, jelikož ho trápí prdíky a nevydrřží mi ležet v kočáře a tak sem tam musí ven. ale jelikož už je fajn, tak to neva. tak někdy bychom tam mohli udělat srazík. děti běhavé tam budou mít kde běhat :wink: a já si dám super šopák.
Evi, kdy tam půjdeme na oběd :grinning: :grinning:
a velikončoní výzdobu nedělám, jelikož mám špinavé okna :angry: :angry:
7. dub 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr • Jojo,jsem pro ten spinink.Teď už jen pro občerstvení,protože na spin.se mi nějak nehce, v JC jsem tam byla více,než doma a pak jsem z toho měla pocit,že mi nějak nabyly stehna.
7. dub 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja uz taky na spinning nechodim :frowning2: Ale srazik tam dat muzeme-tak az dorazi Danca tak se domluvime :grinning: :wink: :wink: :wink: Jen nevim kde to teda vubec je :confused: :confused: :confused:
7. dub 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky preju dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive:
7. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •je to pastelky
7. dub 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Klouz-jj ja asi tak nejak trosku tusila ze je to tam ale presne nevim.To se pak domluvime :wink:
8. dub 2009 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Moc vás zdravím. Koukám, že si užíváte krásného počasí :slight_smile: To já taky, vždycky když dorazím z práce, jdeme na procházku nebo si jdu sednout na zahradu. Je to super, že se to konečně zlomilo :slight_smile:
Mějte se i s dětičkami bezva a krásné Velikonoce! :slight_smile:
8. dub 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem

Martino, jak je? Ty týdny nám už pěkně utíkají, co? :grinning: Taky ti přeji krásné Velikonoce!! :wink:

copak se to tu domlouvá? že by nějaký srazík v dobrém občerstvení?? :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Věrko!!!
Utíká to hrozně rychle, připadá mi, že až moc :slight_smile: 14. května nejpozději musím nastoupit na mateřskou, to je už za chvilku. Nějak si pořád neumím představit, že budu doma. Ale myslím, že až se mimčo narodí, všechny představy to překoná :grinning:
Jinak se cítím pořád dobře a jsem taková spokojená.
A co kurzík v Galatee?
8. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky jsem pro srazík, jo a už máme golfky, Evi, díky za popohnání
8. dub 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle • jaký golfky? Jinak ahoj,ahoj
8. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti - byla jsem na něm minulý týden, to bylo moc supr (téma kojení), včera byla péče o miminko, ale omluvila jsem se...takže nevím... Jinak PA Helenka je moc fajn ženská, no tu mít u porodu to by byla paráda...
takže ještě měsíc a už budeš doma...neboj, zvykneš si rychle, pořád je co dělat a navíc už opravdu budeme takové neohrabané koule, že než se člověk otočí tak bude poledne... :grinning:
8. dub 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věrko, to jsem ráda, že se ti kurz líbí. Já jsem nakonec zůstala u jógy :slight_smile:
8. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishul: tak to jsem rada, ze to klaplo:slight_smile:) Ja uz take pomalicku zacinam obslapovat teren a hledat nejake, ktere by nam nejvice vyhovovaly, pac nekdy na podzim si myslim, ze uz je budeme porizovat
8. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz: mám je v albu
8. dub 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky psala Dana-AHOJKY-NELLI JE KOUZELNA.MALEJ OTESANEKZDRAVI STASTNA BABICKA DANA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tka to je super, že je Dana štastná na slovensku :grinning: :dizzy_face:

Věruš, jojo, jsme tě viděly s žádným bříškem a tak tě chceme vidět s velkým. takže až se vrátí Dana, tak se tam scukneme a neboj, na jídlo pouze zeleninové saláty, takže nestloutneš :grinning: :grinning: a Helenku jsme si přály u porodu všechny. uplně chápu tvé pocity a můžu ti říct, že mě i moc těšilo její návštěvy na pokoji. prostě když šla na noční a zaskočila za námi, tak sjem byla v sedmém nebi :sweat_smile:
8. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, neumí tu někdo pořádně německy? potřebuju přeložit pár stránek anotace k bakalářce
8. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle •golfky - pěkné!
8. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano preju :wink: :slight_smile:
9. dub 2009 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno....

mishul - s NJ nepomůžu, učím se jí už asi tisíc let, ale jsem total dutoň... :grinning: :grinning:

tak jo, až se nám babča ze Slovače vrátí, tak spácháme srazík.... :slight_smile: :slight_smile: už se těším na dětičky a hlavně na ty co jsem ještě neviděla /DOmino, Elí.... :dizzy_face: :dizzy_face: /
9. dub 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja uz mam nakoupene ingredience na karamelku a varim salko tak jsem zvedava co vytvorim :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Dani by se snad dnes vecer mela VRATIT-URCITE SE NAM OZVE.tED UZ JE NA CESTE na 100% :slight_smile: :wink:
9. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,pro sraz jsem!
Včera jsem pekla Velikonoční Jidáše. A na to, že mám moc malé zkušenosti s pečením z kynutého těsta se mi moc pevedly, musím se pochválit i sama sebe. Manžel mě už chválil.
9. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Dana tam byla na takovou chviličku? se mi zdá, že endávno odjížděla :grinning: a už se vrací :wink: to určitě bude smutnit, že už ma vnučku tak daleko zase. znám to u našich. moc plakají, když odjíždí. naštěstí vidí domina přes skype.
holky, teda. tak já se přiznám, že na velikonoce nepeču. vrátme se v neděli večer a to už bude pozdě péct :sweat_smile: ale mám koupeného beránka na snídani :grinning: :grinning:
Klouz - vcelikonočního jidáše neznám.
9. dub 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek