Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
bewe
7. dub 2009
Holky, krásné ránko, teď vůbec nestíhám ani psát ani dočítat, jsme pořád na zahradě nebo u sousedů, malému jsme včera objednali takový ten plastový domeček na zahradu, tak snad zítra dorazí, ten bude koukat!
Tak my jdem něco poklidit a zase vyrážíme ven, už teď je tam nádherně.
nandaautor
7. dub 2009
Ja jsem ted usopala Ondrulku a si se taky natahnu 😉
Evi-uz jsem na to koukla asi zkusim taky-a neni to moc tezke a zdlouhave?To nemam rada 😃 😃 😃 ale vypada to moc dobre-nam,nam 😃 🙂 😉 😉
siwama
7. dub 2009
Ahoj holky, díky za přání na cestu. V pořádku se vrátím!!!
Evííí, vy jste byli v Borovici????????????????? A to nevíš, kde je Jivina?????????????????????
Tam já přeci bydlím a ty jsi ani nepřžišla na kafe 😞 😞 😞
treperenda
7. dub 2009
nanda: ne ne, je to celkem rychlovka. Akorat, ze si musis den predem uvarit to Salko (rovnou jsem varila 3 - jsem tusila, ze to bude dobrota🙂) A pak piskot (ten je raz dva) a to vrstveni je take hnedle😃

siw: jo jo, vim, kde je Jivina (pres ni jedzime - ja rada jezdim "horem" a ne kolem koupaliste. To vis, ze jsem si na Tebe a Hali vzpomela, ale rikala jsem si, ze to nekdy podnikneme bez tatky a nebo, ze az budeme nekdy na chate grilovat, tak byste mohli dorazit😃
mishulle
7. dub 2009
ahoj, tak jusem si dnes konečně koupila vel. výzdobu, ještě musim doklidit a domýt okna, v so obarvím vajíčka, upeču berana a mazanec a budou velikonoce
siwama
7. dub 2009
ahooooj holky, tak jedůůůůůůůůůůů
luciejadr
7. dub 2009
ahoj holky,
tak jsme dnes otestovali občerstvení u spinnigu a je to super. DOmča byl mimo kočár, jelikož ho trápí prdíky a nevydrřží mi ležet v kočáře a tak sem tam musí ven. ale jelikož už je fajn, tak to neva. tak někdy bychom tam mohli udělat srazík. děti běhavé tam budou mít kde běhat 😉 a já si dám super šopák.
Evi, kdy tam půjdeme na oběd 😃 😃
a velikončoní výzdobu nedělám, jelikož mám špinavé okna ]-( ]-(
klouzavka
7. dub 2009
luciejadr • Jojo,jsem pro ten spinink.Teď už jen pro občerstvení,protože na spin.se mi nějak nehce, v JC jsem tam byla více,než doma a pak jsem z toho měla pocit,že mi nějak nabyly stehna.
nandaautor
7. dub 2009
Ja uz taky na spinning nechodim 😞 Ale srazik tam dat muzeme-tak az dorazi Danca tak se domluvime 😃 😉 😉 😉 Jen nevim kde to teda vubec je =-) =-) =-)
nandaautor
7. dub 2009
Holky preju dobrou noc |-| |-| |-|
klouzavka
7. dub 2009
nanda •je to pastelky
nandaautor
8. dub 2009
Ahoj holky-krasne rano 😉
Klouz-jj ja asi tak nejak trosku tusila ze je to tam ale presne nevim.To se pak domluvime 😉
martinahejlova
8. dub 2009
Ahoj holky!
Moc vás zdravím. Koukám, že si užíváte krásného počasí 🙂 To já taky, vždycky když dorazím z práce, jdeme na procházku nebo si jdu sednout na zahradu. Je to super, že se to konečně zlomilo 🙂
Mějte se i s dětičkami bezva a krásné Velikonoce! 🙂
claudie
8. dub 2009
ahojky všem

Martino, jak je? Ty týdny nám už pěkně utíkají, co? 😃 Taky ti přeji krásné Velikonoce!! 😉

copak se to tu domlouvá? že by nějaký srazík v dobrém občerstvení?? 😃 😃
martinahejlova
8. dub 2009
Ahoj Věrko!!!
Utíká to hrozně rychle, připadá mi, že až moc 🙂 14. května nejpozději musím nastoupit na mateřskou, to je už za chvilku. Nějak si pořád neumím představit, že budu doma. Ale myslím, že až se mimčo narodí, všechny představy to překoná 😃
Jinak se cítím pořád dobře a jsem taková spokojená.
A co kurzík v Galatee?
mishulle
8. dub 2009
ahoj, taky jsem pro srazík, jo a už máme golfky, Evi, díky za popohnání
klouzavka
8. dub 2009
mishulle • jaký golfky? Jinak ahoj,ahoj
claudie
8. dub 2009
marti - byla jsem na něm minulý týden, to bylo moc supr (téma kojení), včera byla péče o miminko, ale omluvila jsem se...takže nevím... Jinak PA Helenka je moc fajn ženská, no tu mít u porodu to by byla paráda...
takže ještě měsíc a už budeš doma...neboj, zvykneš si rychle, pořád je co dělat a navíc už opravdu budeme takové neohrabané koule, že než se člověk otočí tak bude poledne... 😃
martinahejlova
8. dub 2009
Věrko, to jsem ráda, že se ti kurz líbí. Já jsem nakonec zůstala u jógy 🙂
treperenda
8. dub 2009
mishul: tak to jsem rada, ze to klaplo:-)) Ja uz take pomalicku zacinam obslapovat teren a hledat nejake, ktere by nam nejvice vyhovovaly, pac nekdy na podzim si myslim, ze uz je budeme porizovat
mishulle
8. dub 2009
klouz: mám je v albu
nandaautor
8. dub 2009
Holky psala Dana-AHOJKY-NELLI JE KOUZELNA.MALEJ OTESANEKZDRAVI STASTNA BABICKA DANA x-) x-) x-) x-) x-) x-)
luciejadr
8. dub 2009
tka to je super, že je Dana štastná na slovensku 😃 x-)

Věruš, jojo, jsme tě viděly s žádným bříškem a tak tě chceme vidět s velkým. takže až se vrátí Dana, tak se tam scukneme a neboj, na jídlo pouze zeleninové saláty, takže nestloutneš 😃 😃 a Helenku jsme si přály u porodu všechny. uplně chápu tvé pocity a můžu ti říct, že mě i moc těšilo její návštěvy na pokoji. prostě když šla na noční a zaskočila za námi, tak sjem byla v sedmém nebi :-N
mishulle
8. dub 2009
holky, neumí tu někdo pořádně německy? potřebuju přeložit pár stránek anotace k bakalářce
klouzavka
8. dub 2009
mishulle •golfky - pěkné!
nandaautor
9. dub 2009
ahoj holky-krasne rano preju 😉 🙂
claudie
9. dub 2009
dobré ráno....

mishul - s NJ nepomůžu, učím se jí už asi tisíc let, ale jsem total dutoň... 😃 😃

tak jo, až se nám babča ze Slovače vrátí, tak spácháme srazík.... 🙂 🙂 už se těším na dětičky a hlavně na ty co jsem ještě neviděla /DOmino, Elí.... x-) x-) /
nandaautor
9. dub 2009
Ja uz mam nakoupene ingredience na karamelku a varim salko tak jsem zvedava co vytvorim 😉 🙂 🙂
Dani by se snad dnes vecer mela VRATIT-URCITE SE NAM OZVE.tED UZ JE NA CESTE na 100% 🙂 😉
klouzavka
9. dub 2009
Jojo,pro sraz jsem!
Včera jsem pekla Velikonoční Jidáše. A na to, že mám moc malé zkušenosti s pečením z kynutého těsta se mi moc pevedly, musím se pochválit i sama sebe. Manžel mě už chválil.
luciejadr
9. dub 2009
ahojky, Dana tam byla na takovou chviličku? se mi zdá, že endávno odjížděla 😃 a už se vrací 😉 to určitě bude smutnit, že už ma vnučku tak daleko zase. znám to u našich. moc plakají, když odjíždí. naštěstí vidí domina přes skype.
holky, teda. tak já se přiznám, že na velikonoce nepeču. vrátme se v neděli večer a to už bude pozdě péct :-N ale mám koupeného beránka na snídani 😃 😃
Klouz - vcelikonočního jidáše neznám.