• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
jj,ja si myslim ze uz je asi doma :wink:
Ja budu delat v nedeli mazance a br.salat :slight_smile: :wink:
9. dub 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já už zítra odjíždím do JC a vracíme se v pondělí večer!Má být hezky, tak plánujeme výlety, buď sami, nebo s Dádou
9. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :slight_smile:
Klouz uzij si v JC-ja zustavam doma a jsem spokojena :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kluci jedou v sobotu na Petkovy a v nedeli na obed do Kosmonos k babicce a dedovi-teda pro ne uz prababi a pradeda.Ja budu doma pect mazanec a delat ten br.salat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím po dlouhé době, jdu vám všem popřát krásné svátky jara, užijte si je v pohodě a klidu :grinning:
10. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné slunnečné Velikonoce!!!! :slight_smile:
10. dub 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mojéé, tak jsem před chvilkou dorazila domů. Jsem unavená ale tááák strašně šťastná :slight_smile: .
Nellinka je kouzelná a strašně hodňoučký miminko. Celou dobu jsem ji nedala z ruky :grinning: .
Jen ta cesta, to byl děs. Vyjížděli jsme před půl nocí z Topolčan a doma jsem byla v 9 hodin.
Tak jsem vás pozdravila a jdu se trošku zregenerovat.
Pak hodím fotky, až je stáhnu.
10. dub 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooooooj Danco Ty turistko :wink: :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj, du k vám slavit, bakalářka svázána a odevzdána a teď děj se vůle boží, fujtajbl
10. dub 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky jdu popřát krásné slunečné velikonoce.
10. dub 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přeji pěkné svátky.
10. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se trošku prospala, pak jela pro taťku do práce, ráno jsem mu sebrala auto , no a pak jsme vypili se sousedy litr malinovice, ňam, ňam.
Zkusím ještě hodit aspoň fotečku do alba.
Anííí, ahojky, Nellinka a její rodiče naprasto spokojeni s lehátkem a postýlkou. Myslím, že Nellinka v lehátku bude pořád, pusinka moje malinká :slight_smile:
10. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dala jsem jen pár fotek zatím do alba, tak jukněte na tu naší princeznu.
Krásnou dobrou noc
10. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne siobotni rano :wink:
Dani-Ty jsi preci chlastava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem rada ze jsou spokojeny s lehatkem i postylkou.Hlavne aby ji uzili u nas to jen lezelo ladem :wink: :wink: :wink: Nelinka je krasna a Jirka je fesak teda :dizzy_face: :wink: :wink: :wink: :wink:
11. dub 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, přeji nádherné sobotní dopoledne.... my uklízíme a hned pak jdeme zase ven.... už máme pro malého smontovaný ten domeček, pak to vyfotím a dám do galerky, ale řeknu vám, že to byl fakt kup - např včera od nich (hraje si tam se sousedkou) byl 3 hodiny klid :grinning: :grinning: :grinning:
Zítra jedeme do ZOO do Liberce a dneska budem večer grilovat.... takže zase akční víkend :slight_smile:, ale to je dobře, nesnáším tady na vesnici zimu, ale léto to je fakt paráda!
Tak hezky užívejte sluníčka, jdu vytřít a alou ven.
11. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Daní, Nelinka je nádherná.....
11. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klarco-jj ja mam taky rada leto,jaro.Porad neco podnikame.Hodne taky teda grilujeme a jsme cele dny na zahrade.My budeme opekat zitra.Dneska jedou kluci k babicce a vraci se az zitra.Tak ja budu jeste makat teda no :confounded: :grinning: :grinning:
11. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne svatecni ranko preju :slight_smile: :wink:
Ja jdu zadelat na mazanec a pak dodelam br.salat.Umyju koupelnu a snad uz to bude vse :wink: :wink: :wink:
12. dub 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné dopoledne :wink: . To je zase nádherný den.
12. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja uz ma vse hotovo-upeceny beranek,mazance,udelany salat,vytreno v celem byte,vysato,uklizena koupelna.Jeste skocim na hrbitov a je to snad vse :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning:
Jenom nevim v kolik teda dorazi kluci :confused: :confused: :confused: :confused:
12. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anííí, ty semáš. Já tu lítám jak hadr na holi a pořád nějak nejsem hotová :frowning2:
12. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloooo, holky.
Scháním mrazák, nemáte někdo na prodej????? Potřebuju ho vždy jen na překlenutí. Chtěla jsem si koupit nový, ale 6500 za to mi příjde dost, na to, aby stál v garáži. :frowning2:
12. dub 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-jj jsem rada ze mam vse hotovo :wink:
Kluci jeste neprijeli tak jsem zvedava kdy dorazi :confused: :cry: :confounded:
12. dub 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky hotovooooooooooooo, jupíííííí.
Anííííííííí, Zdenda ještě nedorazil???
12. dub 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :wink:

Dančo, Nellinka je moc krásná holčička. Všem vám to na fotkách moc sluší... :slight_smile: :wink:

Všem přeji krásné velikonoční svátky a dětem bohatou pomlázku... :wink: :wink:
12. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkuji za pochvalu mojí milovaný vnučky :wink: . Je tomoje sluníčko, už se těším na 8.5. to tam jedeme znova, mladí budou mít dopoledne svatbu v kostele a odpoledne Nellinka Křtiny.
12. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Daniiii-ja jsem Ti psala na mobil.Prijel pozde a pred chvilkou odjela ta poradkyne.Tak jsestli by jset to treba nezvladli zitra po O.Jinak teda nevim.Nezlob se prosim Te :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
12. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aníí, v poho, Arek stejně nějak odpad, spal jak zabitej.
To víš, že se nezlobím.
13. dub 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné sváteční ráno
13. dub 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne a Vesele velikonoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dub 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek