Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
claudie
13. dub 2009
tak jak jste přežili velikonoční pondělí? co dětičky? určitě mají plný koš sladkostí a budou to jíst půl roku 😃 My jsme dopo podnikli menší výšlap, autem do Dneboha a pak pěšo na Krásnou vyhlídku... vzali jsme sebou toho našeho čoklíka a byl moooc spokojený 😉
No a pak oběd u tchýňky a posezení s příbuzenstvem....a teď jsem už nějaká KO...takže nastala doba odpočinku 😉

Jé, Daní, tak to si ten květnový den krásně užiješ, v jeden den svatba a ještě křtiny.... 😉 🙂
nandaautor
13. dub 2009
Tak me kluci vyslehali a bylo krasne.Pak prijela jeste Danca s Arkem tak byla pohoda na zahrade 😎 :-o :-N :-N :-N
Docela jsem si dnesni den uzila-mam rada velikonoce x-) x-)
Verko-opet kousicek ode me a nezajdou na kafco-ovsemna Vyhlidce muselo byt taky nadherne :-N 😃 x-) x-)
klouzavka
13. dub 2009
Zdravím Vás všechny!

Prodloužený víkend byl suuuuuuuper!!!!!!!!!!!!!!
V Jičíně jsme si to užili. A babičky si užili Davídka. Výletovali jsme: byli jsme na Troskách,dále u rybníku Vidlák,Věžák a Nebák. V neděli večer jsme si opékali buřtíky - mňam. Zkrátka bylo super počasí. V pátek jsem Dádovi koupila v Jičíně botičky.
nandaautor
14. dub 2009
Ahoj holky-krasne rano preju 😉 😉
Klouz-bylo super vid?Me se to tayk moc libilo 🙂 Davidek uz chodi?
siwama
14. dub 2009
Ahoj holkýýý, krásné ránko!!!
siwama
14. dub 2009
Holky a co nějaký srazík, když je tak nááádherně????????????????????
klouzavka
14. dub 2009
nanda •jojo.začal ťapkat!No,ale jen,když se mu chce!
claudie
14. dub 2009
dobré ráno kočky

Dáda je šikula, že už mu to ťapká... x-)

No Daní, čekalo se na tebe až se vrátíš od Nellíska a teď už můžeme nějaký srazík spáchat.... 😉
Tak navrhněte nějaký termínky, já se budu snažit přizpůsobit.....
nandaautor
14. dub 2009
Jasny-neco vymyslete a ja se taky podridim 😃 😃 😃
evinka
14. dub 2009
Dobré ráno.
Jak jste přežili velikonoce? U nás to bylo fajn.
bewe
14. dub 2009
Holky, zdravím, u nás Velikonoce taky v pohodě, ale jsem docela ráda, že je to za náma.....
nandaautor
14. dub 2009
U nas byli proste super a klido bych je zopakovala-kluci byli tak spokojeny-proste pohodicka 🙂 😉 😉
luciejadr
14. dub 2009
ahoj holky,
co takhle v pondělí 20.4. sraz od 14hod na spinningu? v době od 14-16hod bychom se tak nějak mohly scházet a na chvíli vidět, hm???
klouzavka
14. dub 2009
luciejadr • já jsem pro!
nandaautor
14. dub 2009
Tak ja jsem tayk pro-nebudu si nic planovat.Snad Vas teda najdu 😃 =-) =-)
luciejadr
14. dub 2009
holky a já jsem koza. na 14hod přijdeme ale pak budu odcházet po 15hod. protože mám nehty 😞. jsem si to zapsala jen do diáře a ne do kalendáře.
bewe
14. dub 2009
Holky, my v pondělí nemůžeme - máme plavání a pak je malej KO a spí třeba i 3 hodiny, takže my teda určitě nepříjdem, tak snad jindy...
Doteď jsem žehlila..... tak abyste se nedivily, co tady dělám v tuhle dobu 😃
nandaautor
15. dub 2009
ahoj holky-krasne rano 😉
Tak to uzkuste naplanovat na juiny den,ja mam zatim celej tyden volny.Tak se podridim 😃 😃 At tam jsme vsechny 🙂 😉
klouzavka
15. dub 2009
Dobré ráno!
Dáda už zase druhý den straší od 5:30.

Mě je v celku jedno,kdy srazík bude, ale čtvrtek mám obdovný problém,jako Klára,chodíme plavat,ale hlavně 23.4.po plavču jedu do JC,protože tam jdeme 24.4.k zubaři. Tak ten den by to bylo s námi horší.
treperenda
15. dub 2009
bre ranko, tak me je to v podstate tke jedno, mam volne pondeli ctvrtek
claudie
15. dub 2009
ahoj ranní ptáčata...

já se dnes nemohla nějak vyhrabošit z peřin 😉

koukám, že to pondělí je blbej termín, to chce aby jsme mohly nejlépe všechny.
pro mě je třeba dobré úterý. to stejně jedu do MB, od pěti mám těhu cvíčo a pak kurzy.... a ta 14h je fajn...

tak dejte vědět, zda by termín vyhovoval?? 🙂
mishulle
15. dub 2009
úterý neberu, to máme plavání, ve 14 dorážíme domu a totál hotoví, jinak všechny dny dobrý
mishulle
15. dub 2009
tak to vidim na středu???
siwama
15. dub 2009
😉 holky, já můžu celý týden. Moc se na vás těšíme 😉
nandaautor
15. dub 2009
Tak jestli vsem vyhovuje streda tak me teda taky 😉 ale ma se teda zhorsit pocasi tak jestli je to venku tak nevim,nevim 😉 :-S :-S
claudie
15. dub 2009
tak dáme středu, ale beze mě...to už něco mám, ale neva...vždycky je někdo kdo prostě nemůže... 😞
klouzavka
15. dub 2009
Hoj,hoj!
Dnes jsme měli náročný den,ale zvládli jsme to!

Já jsem také pro středu!
nandaautor
16. dub 2009
Ahoj holky 😉
Verko jeeeeee-ale to je teda mrzute.Nic se neboj,my Te v tom nenechame a domluvime se s Dankou a prijedeme za Tebou domu 🙂 😉 😉 😉
kacula75
16. dub 2009
nazdárek, tak se sem na vás jdu na chvilku podívat 😉 doufám, že všichni OK???
kacula75
16. dub 2009
no tak taky nidko nikde, tak asi všichni jsou oky a užívají sluníčka! tak se mějte a papapa

Začni psát odpověď...

Odešli