• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Ahoj holky, krásné ránko.
Kačííí, no ahojky. Jak je???? Všechno v pořádku????????????
16. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :grinning:
Kacul- jak se cítíš, už je líp????
16. dub 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé dík za zeptání, snažíme se přežít :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, že od 1.5. bude ještě líp! :grinning:
16. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proč až od 1.5.?? Nemohlo by být už ode dneška???
Hlavně že jste všichni v pořádku!!
16. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

kacula75: co je 1.5.?

Za chvíli budeme balit a jedeme plavat!
16. dub 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, koukala jsem, jak ti pěkně roste bříško!! Už víte, co to bude?? Holčička, nebo kluk??
16. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - 30.4. jdeme do toho gennetu, tak snad už pak bude klid :grinning: užijte si plavání!

Daní - no, Emule je pořád nachlazená, jinak to jde.... ještě nevíme, dr. mi říkala, že to tipuje, ale vidí to špatně, hodně se tam motal pupečník, rozhodně mi to je ale fuk :wink:
16. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všechny, zas po delší odmlce zdravím.
Venku je tak krásně, že prostě PC nemá šanci vyhrát a jsem furt včudu.
Sleduju Vaši diskuzi o srazíku a počkám si na výsledek, mám teď snad každý den něco, takže sama nemám nárok něco navrhnout, když budu mít volno, ráda dorazím a bude :grinning:

Claudie - zaujalo mě, že máš v úterý od pěti cvíčo, tak jsem Ti mrkla do alba a já Tě znám :grinning: Jsem ten vorvaň v červeném tílku, co na cvíču teď v úterý ležel vedle Tebe :grinning: Jak si nemohl vzpomenout, jestli rodí 21. nebo 22.5. :grinning:
16. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak OK, v podnělí se když tak uvidím s Evi a Eli :grinning: já ve stčředu nemůžu, kamarádka mi slíbila hlídání a vození a tak ji ráda Domina půjčím a doma si něco udělám. tak se aspon uvidíte vy.
Věruš - no podle mě to nejde naplánovat, aby tam byly všechny :sweat_smile:
16. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nějak mi to uteklo,tady byla řeč o středě? Jestli něco bude a někdo chce přijet,tak klidně! :slight_smile:
16. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a já jsem Silentino "dvojče" jak nás jednou Markéta na cvičení nazvala :grinning: a jak mě Sil popletla s těma datumama tak, že jsem taky nevěděla, kdy mám vlastně termín. Ležela jsem v koutě u dveří.
16. dub 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar holky,

jéje, kdopak se nám to tu objevil? ahoj Kačenko :slight_smile: ...tak držím palečky, aby vše v Gennetu dopadlo na výbornou!! a máš pravdu, holka nebo kluk, vždyť je to úplně fuk :grinning:

Aní, klidně se s Dančou dohodněte, já vás ráda uvidím... :wink:

Lucko - jo, jo...prostě se holky "srazí" bez nás...ale příště nám to třeba taky vyjde...jen abych tam nejela pak už s kočárkem :grinning: :grinning: Co Domino, jak roste? Helenka o něm na kurzu mluvila jak moc si užíval masáž :wink:

Evi, Sil - jé, ahojda.... tak kolegyně ze cvíča a ještě z koníka... :slight_smile: Jo, jo vybavuju si vás...ale vorvaň tam nebyl žádnej, jen samá krásná těhotná štíhlá děvčata... :grinning: :grinning: S těma termínama, tak z toho si nic nedělejte, posledně jsem někomu tvrdila, že čekám prcka 7.2. místo 2.7. a vůbec mi to nebylo divné... :grinning: :grinning:
Takže zase v úterý si protáhneme bříška :wink:
16. dub 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,přijede teda někdo ve středu?

claudie • jéje,ty vlastně v úterý jedeš do MB,co? Tak se můžeš stavit!
16. dub 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - no jo, jedu... Tak jestli se ti to bude hodit, tak já vyrazím dřív a zastavím se :wink:
16. dub 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Lucí, když budu mít auto tak určo dorazím.
Ale kááámm???????? :confused:
16. dub 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruško - moc díky.... až budeš mít někdy chuť vidět nás, budu ráda! klidně se ozvi kdykoliv, číslo na mě máš a mailík možná taky, ne? :grinning:
16. dub 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, o srazíku mi povídala v úterý Klouz, to byl v plánu ještě pondělek.... ve středu se k vám, i kdybyste chtěly, bohužel nepřidám, mám od 14 hod poradnu. takže si to užijte!
16. dub 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači - číslo i email na tebe mám :wink:

SOS: hledám /marně :unamused: / nějaké stránky, kde se dají vyplnit a vytisknout pozvánky na narozeniny, nevíte o nějakých??? tchýňka bude mít k květnu narozky a pověřila mě tímto bojovým úkolem :unamused: díkas :wink:
16. dub 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš a co pozvánky vytvořit sama na PC v nějakém programu a nechat si ji někde vytisknout? nebo udělat jako foto?
16. dub 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky mě to napadlo, ale moc mě tyhle věci neberou...takže bych raději jen někde doplnila údaje a vytiskla to a bylo by po ptákách.... No ještě uvidíme... :wink:
16. dub 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. dub 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak právě na tuhle stránku jsem před chvílí narazila, asi to vypadá,¨že vyberu něco z toho... děkuji kočičko :wink:
16. dub 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nemáš zač, našla sis ji sama :grinning:
16. dub 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to neva, ale stejně dík za spolupráci.... ale už mě z toho PC bolí kukadla, tak vetmu toho našeho chlupáče a půjdeme se ještě projít, ať se nevalí lenoch jeden... :grinning:
měj se hezky, pozdravuj Emulinku a malého mimíska v bříšku a opatruj se!!!!! pa :slight_smile:
16. dub 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky-tak se na to ve stredu vyprdnem a nechame to na dalsi tyden.Jak to tak vypada tak by jsme se tam slezli jen asi tri :confused: :confused: :confused:
Vsak se to o ten tyden nezblazni ne?At nas tam je co nejvic :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek holciny:slight_smile:)
Tak dnesek byl docela narocny, ale krasny den. Jo, prosim, jak to tedy bude s tim "srazikem"? Ja ziju v domeni, ze to bude v pondeli a ted tady koukam, ze je rec o strede, tak jak? Prosim, prosim, prozdradte mi toto tajemstvi:grinning:

Byly jsme s Eli dneska na kontrole na 4 mesicich a prospivame na jednicku a tudiz uz nam Dr. doporucila prejit z Nutrilonu 1 na Nutrilon 2 - holciny, nevite o nejake kamaradce, ktera krmi Nutrilonem 1? My jsme se totiz predzasobili a mame tu jeste 3 krabice (800g). Tak kdyby nahodou, tak mi prosim pisnete. Jo a samo, nechala bych to za nejakou prijemnejsi cenu, nez je obvykla prodejni:slight_smile:
16. dub 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako věruš, tak já tě pořád k nám zvala a ty nic a ted napíšeš, že vlastně v úterky můžeš.. aaaaaaa na nás si zapoměla :frowning2:
takže kdy se jako stavíš????
16. dub 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jak to bude holky s tim srazem?
Jinak my jedeme 28.4.na 13hod s Ondraskem do Motola ny vysetreni na ORL kvuli tem ouskum :confounded: :confused: :confused: Tak drzte palce at uz neco vykoumaji a ouska ma v poradku milacek malickej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi: koukam, ze nejsem sama, kdo je zmateny:slight_smile:
16. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako asi tak, v pondeli tam urco budu ja s nasi malou Elinkou a Lucka s malym Domcou a kdo dalsi prijde, tak toho rady uvidime:grinning:
16. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek