Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
kacula75
16. dub 2009
Luci vidíš a mě si nikdy nepozvala :-N

Trep - v po budete na spinningu?
luciejadr
16. dub 2009
Kačo, ty jsi ale kecka. bavily jsme se tenkrát, jak jsi mi voila, že se stavíš. jenže pak už jste byly s Emčou pořád na hromadě :-S a pak už jsme to znova neotevřeli.ale o mě se ví, že mám dveře otevřené 😉 a ráda vidím každého z diskuze. počkej, až se narodí Vilémek, tak budu škrabkat, at mi ho ukážeš na chvíli 😃
Siwa taky říkala, že někdy na DOmču přijede kouknout a nidky nebyla 😕 a to už máme za chvíli 3měsíce.
kacula75
16. dub 2009
Luci - ještě než byla Emule na hromadě, tak jsem se nabízela na chování, když si říkala, že potřebuješ chvíli vystřídat a ty ni 😞 :-p 😃 😃 😃
klouzavka
17. dub 2009
Ahoj holky, tak jsem taky zamtená, ale to nic, to přejde!
siwama
17. dub 2009
Ahoj holky, krásné ránko.
Lucííí, musela jsem nejdřív pomuchlovat vnučku 😉 a teď přijedu muchlat Domínka 😉
klouzavka
17. dub 2009
siwama • Jéééé, vidíš,až teď mě napadlo,že jsi psala,že vložíš fotečky. Polepšila jsem se, mrkla jsem. Nelinka je krásná frajerka.Rozesmál mě výraz "ten šátek mám po tetě".
nandaautor
17. dub 2009
Ahoj holky-tak noc u nas dobra docela.Tatka nam dnes odjizdi do Borovice na skoleni hasicu a vraci se asi az zitra vecer =-) =-) Tak budeme s klukama sami :-S 😞
treperenda
17. dub 2009
siw+nandi: dorazite v pondeli? Elinka by pry rada poznala dalsi tety "konikovky"🙂)
luciejadr
17. dub 2009
ccc jako Trep ty nás zanedbáváš 😃 tady vzkazy a mi nic??? 😞
claudie
17. dub 2009
dobré ránko....

tak koukám, že jsme z těch srazů a nesrazů zmatené jako lesní včely... 😃 😃 😃 , ale alespoň je tu sranda 😃 😃

Lucinko - tak nešlo by to v úterý nějak spojit? že bychom se sešli u Klouz? /jestli by ji to ovšem nevadilo, co KLouz?/...jinak máš pravdu, jsem hrozná a neumím se na vás přijet kouknout, jsem hanba hanbatá! 😃 😃

holky, kde je dneska sluníčko?? =-) u nás se někam schovalo... 😞
nasnídám se a musím se odebrat do skleníku, dostala jsem včera asi milion sazenic rajčat a paprik, tak to musím zpacifikovat aby mi to tam nechcíplo.... 😉
kacula75
17. dub 2009
čavík, v Praze už prší!
klouzavka
17. dub 2009
claudie •Počkej, jinak vím, že asi přijedeš 30.4,to plánuje Arwenka,haha! Jasně, že můžeš přijet dříve! Jo,šlo by to i v úterý, ale písni,asi tak, kdy! Poněvadž dopolko asi na10h jdeme s Káčul k Treperendě!

Můžete přijít obě - Ty a Lucka.
claudie
17. dub 2009
klouz - arwouš už to prásknul? 😃 😃 no jo, vypadá to tak, že tě přepadneme společně!! 😃 😃
s tím úterkem dám ještě vědět....
claudie
17. dub 2009
ahoj kačulko 🙂
kacula75
17. dub 2009
čavík Věruš..... koukám, že si dáváte samé srázky 😃
klouzavka
17. dub 2009
claudie • Jojo,psala mi na Skype. toho30.4. určitě přijďte,je fajn,že je to,až po14h, protože před14h přijdu z plavča.Jinak přijď i dříve / jiný den/!

kacula75 •jak jsi na to přišla? V TV? net?radio?
musilka
17. dub 2009
zdravím na skok 🙂
klouzavka
17. dub 2009
musilka •Taky Tě zdravím! Vítám Tě tu zase. Do tématu JIčín....jsem ti něco písla, snda zaregistruješ!
musilka
17. dub 2009
v Karlových Varech je buřanec :-S
claudie
17. dub 2009
Kači - jo jo, domlouvat se by nám šlo, ale realita je pak trochu jiná.... 😃 znáš to, ne? 😉

já se snad od toho PC dneska neodlepím 😃 je to hrozný žrout času ]-( 😃 , ale na druhou stranu, ´kam pospíchat, že? 😉
kacula75
17. dub 2009
ahojky Musil!

Klouz - četla jsem to hned ráno na netu psala jedna kamarádka, že v Praze už jim prší a že to je moooc příjemné 😉
kacula75
17. dub 2009
Věruš - no, já ještě nesnídala 😞
claudie
17. dub 2009
tak to Kači honem naprav, ať nemá Vilémek hladík 😃 😉
marně si lámu hlavičku co dneska vytvořit k jídlu, nechce se mi nic složitého a zdlouhavého.... :-| vidím to na bramborovou polévku, takovou lepší...to by mohlo stačit, ne? 😉
kacula75
17. dub 2009
Věru - no a co teprve naše malá holčička, která se měla jmenovat Marička a zjistila jsem, že to asi nepůjde :-| apropol, našla jsem naprosto kouzelné jméno pro chlapečka (Damiánek), ale nebojte, u nás nebude :-N
mischali
17. dub 2009
Moc vás tady zdravím 🙂
klouzavka
17. dub 2009
kacula75 •Maričk?Proč by to nešlo?
kacula75
17. dub 2009
no, asi po dlouhé době půjdu pro jídlo do důchoďáku, sice nemám moc chuť, ale dneska už vážně nevím co vařit..... a potřebuji se dojít objednat k dr., tak uvidíme, jestli nezačne pršet, Emule s tou svoji rýmou...... :-p
kacula75
17. dub 2009
Klouz - ale, udělala jsem na to numerologii 😞 máme prostě tak blbý příjmení, že nám skoro žádné jméno nejde ]-(
mischali
17. dub 2009
Koukám, že řešíte dnešní vaření....já už mám nachystáno na buřtguláš 😃
kacula75
17. dub 2009
guláš bych taky někdy mohla zkusit.... ale přiznám se, že tohle jsem ještě nikdy nevařila =-)