• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Luci vidíš a mě si nikdy nepozvala :sweat_smile:

Trep - v po budete na spinningu?
16. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačo, ty jsi ale kecka. bavily jsme se tenkrát, jak jsi mi voila, že se stavíš. jenže pak už jste byly s Emčou pořád na hromadě :confounded: a pak už jsme to znova neotevřeli.ale o mě se ví, že mám dveře otevřené :wink: a ráda vidím každého z diskuze. počkej, až se narodí Vilémek, tak budu škrabkat, at mi ho ukážeš na chvíli :grinning:
Siwa taky říkala, že někdy na DOmču přijede kouknout a nidky nebyla :fearful: a to už máme za chvíli 3měsíce.
16. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - ještě než byla Emule na hromadě, tak jsem se nabízela na chování, když si říkala, že potřebuješ chvíli vystřídat a ty ni :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem taky zamtená, ale to nic, to přejde!
17. dub 2009 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
Lucííí, musela jsem nejdřív pomuchlovat vnučku :wink: a teď přijedu muchlat Domínka :wink:
17. dub 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama • Jéééé, vidíš,až teď mě napadlo,že jsi psala,že vložíš fotečky. Polepšila jsem se, mrkla jsem. Nelinka je krásná frajerka.Rozesmál mě výraz "ten šátek mám po tetě".
17. dub 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak noc u nas dobra docela.Tatka nam dnes odjizdi do Borovice na skoleni hasicu a vraci se asi az zitra vecer :confused: :confused: Tak budeme s klukama sami :confounded: :frowning2:
17. dub 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
siw+nandi: dorazite v pondeli? Elinka by pry rada poznala dalsi tety "konikovky":slight_smile:)
17. dub 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ccc jako Trep ty nás zanedbáváš :grinning: tady vzkazy a mi nic??? :frowning2:
17. dub 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko....

tak koukám, že jsme z těch srazů a nesrazů zmatené jako lesní včely... :grinning: :grinning: :grinning: , ale alespoň je tu sranda :grinning: :grinning:

Lucinko - tak nešlo by to v úterý nějak spojit? že bychom se sešli u Klouz? /jestli by ji to ovšem nevadilo, co KLouz?/...jinak máš pravdu, jsem hrozná a neumím se na vás přijet kouknout, jsem hanba hanbatá! :grinning: :grinning:

holky, kde je dneska sluníčko?? :confused: u nás se někam schovalo... :frowning2:
nasnídám se a musím se odebrat do skleníku, dostala jsem včera asi milion sazenic rajčat a paprik, tak to musím zpacifikovat aby mi to tam nechcíplo.... :wink:
17. dub 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čavík, v Praze už prší!
17. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •Počkej, jinak vím, že asi přijedeš 30.4,to plánuje Arwenka,haha! Jasně, že můžeš přijet dříve! Jo,šlo by to i v úterý, ale písni,asi tak, kdy! Poněvadž dopolko asi na10h jdeme s Káčul k Treperendě!

Můžete přijít obě - Ty a Lucka.
17. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - arwouš už to prásknul? :grinning: :grinning: no jo, vypadá to tak, že tě přepadneme společně!! :grinning: :grinning:
s tím úterkem dám ještě vědět....
17. dub 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kačulko :slight_smile:
17. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čavík Věruš..... koukám, že si dáváte samé srázky :grinning:
17. dub 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie • Jojo,psala mi na Skype. toho30.4. určitě přijďte,je fajn,že je to,až po14h, protože před14h přijdu z plavča.Jinak přijď i dříve / jiný den/!

kacula75 •jak jsi na to přišla? V TV? net?radio?
17. dub 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím na skok :slight_smile:
17. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka •Taky Tě zdravím! Vítám Tě tu zase. Do tématu JIčín....jsem ti něco písla, snda zaregistruješ!
17. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Karlových Varech je buřanec :confounded:
17. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači - jo jo, domlouvat se by nám šlo, ale realita je pak trochu jiná.... :grinning: znáš to, ne? :wink:

já se snad od toho PC dneska neodlepím :grinning: je to hrozný žrout času :angry: :grinning: , ale na druhou stranu, ´kam pospíchat, že? :wink:
17. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Musil!

Klouz - četla jsem to hned ráno na netu psala jedna kamarádka, že v Praze už jim prší a že to je moooc příjemné :wink:
17. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš - no, já ještě nesnídala :frowning2:
17. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to Kači honem naprav, ať nemá Vilémek hladík :grinning: :wink:
marně si lámu hlavičku co dneska vytvořit k jídlu, nechce se mi nic složitého a zdlouhavého.... :unamused: vidím to na bramborovou polévku, takovou lepší...to by mohlo stačit, ne? :wink:
17. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru - no a co teprve naše malá holčička, která se měla jmenovat Marička a zjistila jsem, že to asi nepůjde :unamused: apropol, našla jsem naprosto kouzelné jméno pro chlapečka (Damiánek), ale nebojte, u nás nebude :sweat_smile:
17. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc vás tady zdravím :slight_smile:
17. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •Maričk?Proč by to nešlo?
17. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, asi po dlouhé době půjdu pro jídlo do důchoďáku, sice nemám moc chuť, ale dneska už vážně nevím co vařit..... a potřebuji se dojít objednat k dr., tak uvidíme, jestli nezačne pršet, Emule s tou svoji rýmou...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - ale, udělala jsem na to numerologii :frowning2: máme prostě tak blbý příjmení, že nám skoro žádné jméno nejde :angry:
17. dub 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že řešíte dnešní vaření....já už mám nachystáno na buřtguláš :grinning:
17. dub 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
guláš bych taky někdy mohla zkusit.... ale přiznám se, že tohle jsem ještě nikdy nevařila :confused:
17. dub 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek