• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
klouzavka- musím letět, jdeme k tý Martínkový pro receptík!! odpol se tu ukážu, budeš tu taky??
zatím paa pa
26. únor 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
taška u toho nebyla tak tam mám malej batůžek od toho dor jana...ale je to naprd, kopu si do něj!!
ale jsem s tím kočárek moc spokojená :slight_smile:
26. únor 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Musil, já ti klidně s přiznání pomůžu. Dělám to v práci :slight_smile:
26. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucijadr, no jestli budeš mít odvahu Domina nám svěřit, tak ho berem, že jo, Claudi? :grinning:
Hlavně aby z toho chudák neměl nějaké hrozné zážitky :astonished:
26. únor 2009 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ta moje potvůrka se večer vzbudila až v deset, noc si asi dovedete představit, teď byl unavenej, dala jsemho do postýlky a tam hejká, tak du pro něj, diplomka až usne
26. únor 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Mishull - Ty jsi ďábel s tou diplomkou :sweat_smile:
26. únor 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
mischali •jasný, odpoledne!!!!!!
26. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Téda vy jste ukecaný :grinning: Tak nová diskuze? No tak jo teda :wink:

Holky chceme založit s kamarádkou v Mnichově Hradišti Mateřské centrum, kdyby jste náhodou věděly o nějakých levných volných prostorech, dejte vědět prosím. Město nemá, nedá ale případně možná přispěje na nájem. Jinak je musíme hodně přesvědčovat, že to má smysl! V dnešní době! :angry: Nikdo necení to, že v podstatě zadarmo má člověk zájem obětovat svůj čas a energii... chjo. No ale snad se podaří :slight_smile:
26. únor 2009 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, no vy jste tedy drbny :grinning: :grinning: ( nic ve zlém, berunky). Koukám jak blázen, co jste toho napovídaly. Kačííí, zítra mám auto!! V kolik můžeme přijet?? V půl 6 :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nado-tak prijed ve stredu do Bosne mame tam Klubicko a je to neco podobneho.Ve stredu tam budu poprve vest ja tak jsem zvedava jestli to zvladnu :wink: :slight_smile:
26. únor 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, to teda jo, vy jste teda ukecaný :grinning:
Co ta Káťa, co?? Doufám, že vše bude OK
26. únor 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani my už jsme pár MC projely, máme představu i projekt, ale ty prostory... :rolling_eyes:
26. únor 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Daní tak když máš auto, stav se taky v MH na tom kroužku dopolko s Halinkou :wink:
26. únor 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Nadi, už aby se to MC povedlo. Budu návštěvník!! Ale prostory, nevím.
26. únor 2009 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
No taky dáme v příštím týdnu anketku k dětským doktorům a asi do Quelle a do Lékárny, kde nám můžete vyplnit, že to MC chcete (potřebujeme mít něco v ruce, jako že to MC nechceme jen my, ale víc maminek :zipper_mouth: )
26. únor 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
martino to by jsi byla zlatá já nemám asi nijak složitý mám jen jeden odpis kvůli životnímu pojištění jinak nic jenže jsem v tomhle papírování úplně mimo vůbec tomu nerozumim. Co kam do který kolonky prostě jsem na tohle trubka :unamused:
26. únor 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nadi-a od kolika hod to mate?Taky by jsme s Ondrulou prijeli.Jen musim byt do pul jedne doma pac jsem slibila Stepankovi ze ho vezmu po O domu. :wink: :slight_smile:
Teda holky ja jsem dodelala br.polevku a ted smazim bramboracky a ja je teda nemusim ale musela jsem ochutnat kvuli dochuceni a ty se mi teda povedli-naaaaaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: To si chlapaci daji :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Aní to nemáme my, ale normálně klub dětí a mládeže v hradišti, my tam s kámoškou jen chodíme. ale baví nás to - něco tvoříme (teda většinou to jsou voloviny) a děti si zatím pohrají, nelinka se tam vždycky děsně těší. je to teda v klubu dětí a mládeže od 9 do 11 hodin cca, někdo zůstává i déle když nestíhá dovyrobit :grinning: jo a platí se 90kč - za materiál co dostaneš a za kafe. Teď jsme dělali třeba ty pejsky z ponožek, co bylo v Loskutákovi :slight_smile:
26. únor 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj,ja vim kde to je uz jsem tam jednou byla kdyz byl Stepanek malickej. Uvidim treba prijedem ale vyrabet asi moc nebudu pac Ondra je jak meluzina.No i kdyz ted koukam na ten cas a to my spime teda-takze asi nic. :frowning2: :confounded: :confounded:
26. únor 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Nandi - teda ty bramboráky mi voní až sem :dizzy_face:
26. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ludi prosba prosím tě kde jsi kupovala toho implasta ? písni mi do IP děkuju moc pá
26. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Sil-jj voni,voni :wink: A jak jsou dobry nam,nam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé bramboráky! Ty už jsem vlastně dlouho nedělala, večeře je jasná :slight_smile:
26. únor 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Musil, my jedeme dnes až do neděle k manželovým rodičům, ale příští týden se můžem klidně domluvit. Tak si kdyžtak napíšem?

Holky, já jsem si dnes na obědě dala po dlouhé době smažák, no, není to sice moc zdravý, ale byl fakt dobrý :slight_smile:
26. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Neeve - oukej, přijdu :grinning:

Nandi - nezlob mě! :grinning: :grinning:
26. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Sil - to budu tak ráda! Fakt přijď :dizzy_face:
26. únor 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No Sil-ja je delam strasne nerada ale stepanek rekl ze jsme je dlouho nemeli tak at ma radost :wink: a navic mel pravdu-doufam ze mam na dlouho vybrano :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Ondrulka snedl talir polevky tak jsem spokojena :wink: :slight_smile:
Nadi-no vidis a mas to vymyslene :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
já je dělám ráda, manža oloupe, nastrouhá a já jenom ochutím a peču :grinning:
26. únor 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mě to taky neva, oloupu brambory, pak je naprdim do robota a jen dochutim a peču. taky sme je dlouho neměli, ale nejsou tu brambory a tahat je z kaufu v tomhle počasí se mi nechce
26. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
tak se hlásím po hooooooooodně dlouhé době :sweat_smile: Moc se stydím ale nějak jsem vás nestíhala a hlavně jsem na to i zapomněla :pensive: :pensive: :grinning:

Mám se bezvadně, protože se mi 18.2.2009 narodila druhá cácorka Jolanka :slight_smile: :slight_smile: Vážila 2760g a měřila 47cm ....... je strašně moc malinká ale k sežrání :grinning: :grinning:

Od pondělka už jsme doma a je to celkem i v pohodě....akorád přes den malá spí a v noci nechce spát :angry: :slight_smile: ..... No ale dneska jsem se po konečně NORMÁLNĚ vyspala :slight_smile: tak doufám, že se holky srovnaly a už to tak bude v pohodě :slight_smile: :slight_smile:

Pokusím se chodit častěji ale jsem ráda, že jsem ráda :slight_smile:

Fotky Jolanky i Adélky jsou na http://tislerka.rajce.net
26. únor 2009 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek