• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
kacul- je to strašně jednduché a hlavně rychlé :slight_smile: a dělám to ráda, protože to máme na dva dny!!
17. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch - no, já to nevařila kvůli Emě, teď už by to taky mohla, ale zas tu asi nemám ingredience, musím zjistit, co se tam dává.....
17. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky poraďte nějakou rychllovku na oběd na neděli :unamused:
17. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •psala jsem Ti mejlík,Já jen jestli se neztratil!
17. dub 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil, tak tak daleko ještě nejsem :frowning2:
17. dub 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul no zítra já nevařím páč jsem po noční a manža stejně nebude doma tak proto mám v hlavě až tu neděli :sweat_smile:
17. dub 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - to já bych ráda měla taky, ale přiznám se, že prostě nejsem schopna občas vymyslet ani nic na ten den, den dva dopředu už vůbec :confounded: jsem neschopná :fearful:
17. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul s tebou ty hormony teda lomcujou klííííd :wink:
17. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak lomcujou semnou hormony...už dva dny!!! nevím co se to semnou děje, hrůza!! nejradši bych si zalezla někam do nory!!! :frowning2:
17. dub 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - to není hormonama, já byla taková neschopná na vaření vždycky.... pro mě jedna z nejhorších činností na světě :wink:

Misch - to máme občas každá! snad bude brzo zase vyrovnaná a v pohodě :grinning:
17. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul- jojo, nějak to na mě všechno padlo....snad se to zlepší :slight_smile:
17. dub 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad jo, chtěla by to nějaké rozptýlení..... :wink:
17. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramborajda už se dělá....no prostě nic jiného jsem nevymyslela, ale buřtguláš co tu někdo zminňoval by taky nebyl špatnej...tak příště...
buřtílky jsem včera koupila, ale plánuju z nich udělat utopence, mám na ně už delší dobu chuť a ty kupovaný mi moc nejedou...tak si je musím vyrobit sama :wink:

u nás už leje jako z konve..
17. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
buřtguláš se vaří u mě :slight_smile: už to tu krásně voní!!

kacul- to je přesný, potřebovala bych nějaké rozptýlení, na chvili uplně vypnout...malej pěkně řádí, začíná
být dost divokej a já sem z toho unavená!!
17. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
misch - no jo, už ho cítím až tady :grinning:

kočky, nebojte, zas bude líp... :wink: :grinning: na mě zatím žádné chmury /naštěstí/ nepadají, ale co není může být... akorát mě štve má /18ti letá/ neteř, je drogově závislá a jsou s ní velké problémy :angry: :frowning2: :unamused: ... hlavně lituju mou ségru, má s ní velké trápení :frowning2: :frowning2:
17. dub 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi tak to chápu dělám na drogovým detoxu tak vím jak je to s těmahle lidma těžký. Drřte se :pensive:

a vy holky nedepkujte co bych měla řikat já nedobrovolně bezdětná a ještě dřu v práci den co den :sweat_smile:
17. dub 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie- to je vůnička co :grinning: už se na něj těším!!

teda, takové problémy s dítětem si ani neumím představit, musí to být pro tvou sestru těžký!
a co léčení nebo tak, nebo nemá neteř zájem?
17. dub 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka- člověk musí bejt statečnej když pracuješ s těma lidma, co?!! Přišla jsem nedávno o kamaráda který v tom jel...
17. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali u nás taky nedávno jeden zemřel. Dá se to řekla bych že jsou mnohem těžší oddělení náročnější na psychiku. Tohle se pořád ještě dá.
17. dub 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro mě je tohle dost náročné na psychiku...dá se těm lidem vůbec pomoct? Je taková šance?
17. dub 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě osobně tohle téma dost zajímá, i když je to smutné!!!!
17. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě že ona si absolutně nepřipouští, že je závislá a že by léčbu potřebovala... Byla už 2x v Kosmonosích na detoxu /ale to jsi tam ještě Musil ještě asi nebyla/, jednou asi před rokem a půl a pak před rokem, to ho ale ani nedokončila.... byla taky 2,5 měsíce v Řevnicích /tam je nějaký ústav pro závislé/ a pak se to na chvíli zlepšilo...no ale pak se skoro rok potulovala mimo domov /utekla/, byla hledaná policií...no děs... Domů se vždy s přestávkami vrátila jen když už bylo nejhůř, několik nocí v zimě na lavičce, několik dnů bez jídla, hubená, nemocná.... Nejdříve jsem jí litovala a snažila se pomoci, ale pokud o to ta osoba nestojí, je vše zbytečné...
A teď je asi třetí týden doma, ségra se švárou jí našli práci, tam chodí 4 dny, tak je otázka zda ji to vydrží... je sprostá, líná jako šváb a odvykla skoro všem normálním sociálním návykům /hygiena atd.../, no je to na dlouhé povídání, ale moc moc moc smutné... :frowning2:

no jo no i to je zkrátka strana života :pensive:
17. dub 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůů, tak to je mi líto!!!!
je to s nima těžký, oni si většinou asi nechtěj připustit , že potřebujou nějakou pomoc!!!
je to smutný, co takovej člověk může mít za život...vždyť je to škoda ho takhle promarnit!!
neříkám, že je vždycky život super ale i tak stojí za to žít a užít si to tady na tom světě :slight_smile: !!! NEBO NE????
17. dub 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischal dá se jim pomoct pokud oni sami jsou 100 % přesvědčení že s tím chtějí přestat a už se do toho nechtějí vrátit. Ty absťáky bývají těžký. Ale přestat se s tím určitě dá. Nejhorší je že většinou u těch hodně mladých kolem těch 18-ti let a tím nechci nikoho urazit za to můžou rodiče. Nemají na dítě čas nevěnují se mu neznají jeho přátelé místo toho aby ho zahrnovali citem a láskou mu to nhrazují penězma a z toho to pak vzniká a katastrofa je na světě.
17. dub 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka- jj, to si taky myslím, že musej být opravdu na 100% přesvědčeni, že chtěj přestat!!!
a s těma penězma co rodiče dětěm dávaj místo citu s tebou naprosto souhlasím, mám na to taky takový
názor jako ty- ač semnou někteří lidi nesouhlasí!!!
17. dub 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi ted se k nám vrací taky podruhý nějaká mlaďoučká holka kolem 18.let Uvidíme jestli vydrží...
17. dub 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka- myslím, že na tohle téma bych si s tebou hodně rozumněla!!!!
17. dub 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s Musil, naše Nikola začala když se rodiče rozváděli, otec od nich odešel, ségra si našla druhou práci, aby utáhla hypotéku atd... a holky měly volnost po celý den, v té době byla Nikola v prváku, a už to jelo...záškoláctví, doma nějaké ty krádeže, lži....a kolotoč problémů se rozjel.... No a pak už bylo pozdě na všechno a respekt ztratila vůči mámě i tátovi .....
a jak říkáš, musí být na 1OO procent přesvědčeni, že chtějí přestat, a to ona není...ona je ve fázi: vezmu drogu, to ano, ale já přece NEJSEM závislá, já MÁM vše pod kontrolou.... No takže asi tak...
17. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si téma Drogová závislost mladistvých vybrala k absolventské práci, taky mě to za prvé zajímá a za druhé je to tak blízko mě, že o tom něco už vím a do kazuistiky použiju právě Nikolin případ....
17. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a copak máš ale ty jako rodič dělat?? čekat až se ti dítě ufetuje k smrti?
je to děsná bezmoc, když nechce pomoct!
17. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek