Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
mischali
17. dub 2009
taky mě to zajímá znám kolem sebe dost lidí, kteří v tom jedou...a jak sem psala o jednoho "bývalého " kamaráda jsem přišla!!! 😞
musilka
17. dub 2009
mischali třeba v případě Nikoly od cludie neuděláš lautr nic. Je jí 18 je svéprávná a soudní povinej detox jí nikdo nenařídí dokud neudělá nějakej průser např. s distribucí nebo s vařením. A na náš dobrovolnej tyhle lidi moc nechtějí nebo tam jdou z donucení rodičů rodiče šťastný ´že dítě prošlo detoxem a myslej si že je z toho venku a ouha ono v tom lítá za tejden po propuštění znova jen zatím v nižších dávkách. Je to průser dnešní doby. Ale jak říkám je to nejvíc v rodičích a dnešní uspěchaný době. Já měla hezký dětství máma na mě měla čas a taky proto mě asi nenapadlo si někdy píchnout nebo šňupnout ač jsem ta generace nejvíc drogově zasáhnutá
mischali
17. dub 2009
jj máš bohužel pravdu!!!
taky mě NIKDY nenapadlo něco takovýho zkoušet,nebyl důvod! rodiče byli super a nikdy
jsem neměla pocit nějakého zanedbávání v čemkoli!!
silente
17. dub 2009
Krásné umrholené dopoledne!

Teda Claudi.... to je síla. Chudák Tvoje ségra.... |-|
mischali
17. dub 2009
silente- ahoj, moc zdravím!!!
asi před 14 dny sme u vás projížděli ( jeli sme z Ledec ) a tvůj manža tam seděla na tý malinkatý
motorce 😃
nandaautor
17. dub 2009
tak holky koukam ze mate dost smutny tema-ale ja si teda dovolim nesouhlasit.Moje segra ac se nam nasi venovali stejne sjela na spatnou kolej.Huli travu a jede i v tvrdym.Ma 4 deti z toho jedno ne ve vlastni peci,doma bordel jak v tanku to se jen tak nevidi.Matysek bude mu ted 14 let uz v tom jede taky a socialka?Sem rtam ji prijedou zkontrolovat.
A je to vsude psany,ja kupuju chvilku pro Tebe a tam je plno pribehu jak si rodice opecovavali a delali detickaM krasne detstvi a to se jim odvdecilo tim ze prislo do skoly a mezi partu a konecna.Takze ja si osobne myslim ze to hlavne o rodicich neni-staci aby to decko melo slabsi osobnost a nechalo se strhnout partou a uz se v tom veze.
Nikomu z nas to tu nepreju ale nedej boze aby se to nekomu z nas stalo pac si myslim ze se detem venujeme a delame jim prvni posledni a vychovavame podle sveho nejlepsiho vedomi a svedomi a nikdy nevime co nam to dite pripravi.....Pak si teprve muzeme sahat do svedomi a nekoho soudit.
claudie
17. dub 2009
ahoj Sil 🙂 jak je?
No to jsme si vybrali k dnešnímu ubrečenému dni pěkně ubrečené téma, co? 😞 😉
nandaautor
17. dub 2009
Tim nechci rict ze za to taky nekdy rodice nemuzou -urcite.Treba moje segra je toho zarnej pripad pac Mates nic jineho nezna tak uz v tom jede taky-ale proste to neni pravidlem.a myslim si ze spousta nestastnych rodicu by nam tady o tom mohla napsat roman :-S :-S 😞 😞 😞 😞 😞
mischali
17. dub 2009
tak už to téma změníme....ať si tu náladu nekazíme už víc!!!
co vy na to???
musilka
17. dub 2009
nandi třeba já s těma rodičema přicházim do kontaktu den co den a většina z nich uznala že někde udělali chybu 😉
kacula75
17. dub 2009
Musil - který rodič neudělá chybu! nikdo nejsme dokonalý a znám lidičky, kteří se dětem snažili věnovat (možná moc) a stejně to tak dopadlo! to je o odolnosti každého jedince a o příležitosti, bohužel 😞 já z tohohle mám šílený strach, jako rodič, ale vím, že se můžu snažit , ale zbytek bude na mých dětech :-|

nic, nechtěla jsem do toho takhle vlítnout, musela jsem se objednat k dr. a taky jsme vybrali jídlo z důchoďáku, tak jdeme papat
claudie
17. dub 2009
Aní - no jasně, není to pokaždé asi jen vina rodičů....těch faktorů je mnohem a mnohem víc....jak píšeš, je to i osobnosti toho dítěte a tak.... No nechtěla bych se dočkat takových problému u svých dětí.... Když si představím jak nám početí nešlo, pak nám k němu pomohla medicímai, teď se na něj těšíme a malujeme si krásnou budoucnost a ono se v životě může stát třeba toto, tak to je fujtajbl.... 😞
kacula75
17. dub 2009
aha, papat, jen v případě, že ji přesvědčím, aby složila deštník 😃 😃 😃 že by zabral příslib holínek? :-N
musilka
17. dub 2009
Nic nechci se hádat jen jsem hájila svůj názor mizím čuuus
kacula75
17. dub 2009
tak řve i přes příslib holínek.... to jsou ty frustrace, dítě chce ven a matka řekne, že se bude papat :-p
kacula75
17. dub 2009
Musil - neříkám, že nemáš pravdu, jen podotýkám, že to je někdy i jinak (někdy třeba ublíží zase přílišná starost o děti....) 😉
claudie
17. dub 2009
Musil, tak pa pa .... neříkala jsi že jsi po noční? tak šup do pelíšku a spinkat... 😉

Kačul - tak dobrou chuť k obědu. Co vám v důchoďáku dobrého navařili??

Já už baštím bramboračku...náhodou je dobrá, jsem šikula 😉
nandaautor
17. dub 2009
Ani ja bych se toho dockat nechtela-je to strasnej strasak. 😞 😞 😞
Taky si jen hajim svuj nazor pac to vidim na svoji rodine =-) bohuzel. A ono kdyz se pak neco takoveho stane tak si to vetsinou rodice za vinu davaji-taky bohuzel 😞 😞 😞 ac nemusi :-S :-S
Je to strasne smutny a na dlouhy lokte tema.Radsi toho asi fakt nechame,me se proste vzdycky navali krev do hlavy jak o tomhle ctu.
Jinak ja na zitrek vytahla maso plecko na segedin a bude i v nedeli-je to namka a rychlovka-tak asi tak Musil kydby jsi jeste chtela poradit na nedeli 🙂 😉 😉 😉 😉 😉
claudie
17. dub 2009
segedín, hmmm.... ten jsem taky delší dobu nedělala..Aní, dík za tip 😉 Zařadím ho do jídelníčku na příští týden, pokud to ale nezapomenu 😃 😃
a co kluci Aní, jsou zdraví?
kacula75
17. dub 2009
my máme hovězí polívku, hovězí plátek po bavorsku....
Věruš, ale dobrou bramboračku bych si taky dala!

Aní - no, taky bych ti mohla říct zkušenosti ze své rodiny, možná že bychom se akorát zdepkařily, osobně mám z tohohle šílený strach! problém je, že každý je trochu jiný a potřebuje tu lásku a péči trochu jinak 😞 no, snad ty naše kulišáky vychováme odolné 😃
claudie
17. dub 2009
tak kočky, já jsem se napapkala a jdu vyrábět ty kluky utopený... 😃
kacula75
17. dub 2009
Věruš - tak ať se ti povedou... ještě u vás prší??? tady zatím ne
nandaautor
17. dub 2009
U nas uz taky lije jak z konve a je teda tma 😞 😞 😞
Verko-no Ondrasek ma ATB a Stepa rymu-ja uz to taky cvitim na pruduskas a kaslu.Musime pritapet pac je tu pekna kosa 😞 😞 :-S
Katko-no on tu lasku a peci potrebuje uplne ale uplne kazdej.Ale jak pises kazdy asi jinak.Nekdo vic a nekdo min :-p :-p My to tady asi nevyresime a musime jen doufat a verit v nase milacky ze nesejdou na scesti =-) :-S :-S :-S :-S
nandaautor
17. dub 2009
Nma,nam a utopence miluju a hlavne hodne cibule-Verko tak mi prijedem az budou poradne ulezeli 😃 😃 😃 Jestli teda jeste budou-u nas by ulezet asi nestihli-ja jsem je jeste nikdy nedelala :-p :-S :-S
nandaautor
17. dub 2009
A hovezi polivcicku bych si atyk dala-naaaaaaaaaaaam 😃 :-p 😃 :-p
klouzavka
17. dub 2009
Tak Vás zdravím!

Přečetla jsem vaše dopolední téma hovoru. S každou z Vás tak trošku souhlasím /od každého trochu /.

Před chvílí jsme se vrátili,byli jsme v bazárku u Lidlu, chtěla jsem nějaké tepláčky na písek, no místo toho jsem ulovila kraťasy a bodýčko/poze za 15,-Kč/,pak jsme byli ještě vebčit a domů jsme šli už s deštěm.
Dáda se najedl a teď chrupká.
Já měla rybu se zeleninou.

claudie: jéje,utopenci, taky manželák v úterý nakládal - topil.

Nanda a Kačul: ať se Vám dětičky brzy uzdraví
claudie
17. dub 2009
utopenci jsou naložený, ale nevim nevim zda stihnout těch pár dní uležet, nejraději bych si už jeden dala teď... 😃

Kačko - tady už jen tak trochu krápe,vypadá to že je po dešti....ale ještě trochu by ta travička potřebovala aby něco sprchlo...

Aní - taky jsem přemýšlela, že škrtnu v krbovkách, ale zatím jsem se pořád hýbala, tak mi zima není...ale možná na to dojde až sebou fláknu na gauč a budu bez pohybu 😃 😉

Klouz - to jsi dobře pokoupila za 15 kaček, to je paráda 😉
kacula75
17. dub 2009
tak tady sprchlo, v tom nejlepším dešti jsme šly do auto pro holínky, které nakonec byly doma v botníku ]-( no, psy se alespoň lehce vyvenčli a teď už je asi po dešti a Emě se nechce ven...

Věruš - chtělo by to chvíli pršet, je to všechno strašně vyschlé, práší to a je to k prdu... si myslím, že ta naše rýma a kašel jsou z velké míry díky tomu, že je všude prach a sajrajt :-|
klouzavka
17. dub 2009
kacula75 •je to možné, že Emulky zdravotní potíže souvisí i s příchodem letního počasí v dubnu. Já alergie prokázané nemám, ale jak jsme minulý týden výletovali, tak se mi hůře dýchalo - plný nos a škrábalo mě v krku a doma v místnosti to zas přešlo. Luboš je alergik, tak mi říkal, že je možné že to jsou i mpžné příznaky alergie.
kacula75
17. dub 2009
Klouz - mě teď taky pár dní už škrábe v krku a pálí mě nos.... včera jsem viděla ve zprávách, že i děti nealergici mají různé projevy přehnané tělesné reakce (rýma, kašel, teplotky atd....) a dnes jsem četla, že tu díky tomu počasí byl v ovzduší prach ze Sahary....

Začni psát odpověď...

Odešli