• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
taky mě to zajímá znám kolem sebe dost lidí, kteří v tom jedou...a jak sem psala o jednoho "bývalého " kamaráda jsem přišla!!! :frowning2:
17. dub 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali třeba v případě Nikoly od cludie neuděláš lautr nic. Je jí 18 je svéprávná a soudní povinej detox jí nikdo nenařídí dokud neudělá nějakej průser např. s distribucí nebo s vařením. A na náš dobrovolnej tyhle lidi moc nechtějí nebo tam jdou z donucení rodičů rodiče šťastný ´že dítě prošlo detoxem a myslej si že je z toho venku a ouha ono v tom lítá za tejden po propuštění znova jen zatím v nižších dávkách. Je to průser dnešní doby. Ale jak říkám je to nejvíc v rodičích a dnešní uspěchaný době. Já měla hezký dětství máma na mě měla čas a taky proto mě asi nenapadlo si někdy píchnout nebo šňupnout ač jsem ta generace nejvíc drogově zasáhnutá
17. dub 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj máš bohužel pravdu!!!
taky mě NIKDY nenapadlo něco takovýho zkoušet,nebyl důvod! rodiče byli super a nikdy
jsem neměla pocit nějakého zanedbávání v čemkoli!!
17. dub 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné umrholené dopoledne!

Teda Claudi.... to je síla. Chudák Tvoje ségra.... :pensive:
17. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente- ahoj, moc zdravím!!!
asi před 14 dny sme u vás projížděli ( jeli sme z Ledec ) a tvůj manža tam seděla na tý malinkatý
motorce :grinning:
17. dub 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky koukam ze mate dost smutny tema-ale ja si teda dovolim nesouhlasit.Moje segra ac se nam nasi venovali stejne sjela na spatnou kolej.Huli travu a jede i v tvrdym.Ma 4 deti z toho jedno ne ve vlastni peci,doma bordel jak v tanku to se jen tak nevidi.Matysek bude mu ted 14 let uz v tom jede taky a socialka?Sem rtam ji prijedou zkontrolovat.
A je to vsude psany,ja kupuju chvilku pro Tebe a tam je plno pribehu jak si rodice opecovavali a delali detickaM krasne detstvi a to se jim odvdecilo tim ze prislo do skoly a mezi partu a konecna.Takze ja si osobne myslim ze to hlavne o rodicich neni-staci aby to decko melo slabsi osobnost a nechalo se strhnout partou a uz se v tom veze.
Nikomu z nas to tu nepreju ale nedej boze aby se to nekomu z nas stalo pac si myslim ze se detem venujeme a delame jim prvni posledni a vychovavame podle sveho nejlepsiho vedomi a svedomi a nikdy nevime co nam to dite pripravi.....Pak si teprve muzeme sahat do svedomi a nekoho soudit.
17. dub 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Sil :slight_smile: jak je?
No to jsme si vybrali k dnešnímu ubrečenému dni pěkně ubrečené téma, co? :frowning2: :wink:
17. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tim nechci rict ze za to taky nekdy rodice nemuzou -urcite.Treba moje segra je toho zarnej pripad pac Mates nic jineho nezna tak uz v tom jede taky-ale proste to neni pravidlem.a myslim si ze spousta nestastnych rodicu by nam tady o tom mohla napsat roman :confounded: :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. dub 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už to téma změníme....ať si tu náladu nekazíme už víc!!!
co vy na to???
17. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi třeba já s těma rodičema přicházim do kontaktu den co den a většina z nich uznala že někde udělali chybu :wink:
17. dub 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - který rodič neudělá chybu! nikdo nejsme dokonalý a znám lidičky, kteří se dětem snažili věnovat (možná moc) a stejně to tak dopadlo! to je o odolnosti každého jedince a o příležitosti, bohužel :frowning2: já z tohohle mám šílený strach, jako rodič, ale vím, že se můžu snažit , ale zbytek bude na mých dětech :unamused:

nic, nechtěla jsem do toho takhle vlítnout, musela jsem se objednat k dr. a taky jsme vybrali jídlo z důchoďáku, tak jdeme papat
17. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - no jasně, není to pokaždé asi jen vina rodičů....těch faktorů je mnohem a mnohem víc....jak píšeš, je to i osobnosti toho dítěte a tak.... No nechtěla bych se dočkat takových problému u svých dětí.... Když si představím jak nám početí nešlo, pak nám k němu pomohla medicímai, teď se na něj těšíme a malujeme si krásnou budoucnost a ono se v životě může stát třeba toto, tak to je fujtajbl.... :frowning2:
17. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, papat, jen v případě, že ji přesvědčím, aby složila deštník :grinning: :grinning: :grinning: že by zabral příslib holínek? :sweat_smile:
17. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic nechci se hádat jen jsem hájila svůj názor mizím čuuus
17. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak řve i přes příslib holínek.... to jsou ty frustrace, dítě chce ven a matka řekne, že se bude papat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - neříkám, že nemáš pravdu, jen podotýkám, že to je někdy i jinak (někdy třeba ublíží zase přílišná starost o děti....) :wink:
17. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil, tak pa pa .... neříkala jsi že jsi po noční? tak šup do pelíšku a spinkat... :wink:

Kačul - tak dobrou chuť k obědu. Co vám v důchoďáku dobrého navařili??

Já už baštím bramboračku...náhodou je dobrá, jsem šikula :wink:
17. dub 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ani ja bych se toho dockat nechtela-je to strasnej strasak. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Taky si jen hajim svuj nazor pac to vidim na svoji rodine :confused: bohuzel. A ono kdyz se pak neco takoveho stane tak si to vetsinou rodice za vinu davaji-taky bohuzel :frowning2: :frowning2: :frowning2: ac nemusi :confounded: :confounded:
Je to strasne smutny a na dlouhy lokte tema.Radsi toho asi fakt nechame,me se proste vzdycky navali krev do hlavy jak o tomhle ctu.
Jinak ja na zitrek vytahla maso plecko na segedin a bude i v nedeli-je to namka a rychlovka-tak asi tak Musil kydby jsi jeste chtela poradit na nedeli :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
17. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
segedín, hmmm.... ten jsem taky delší dobu nedělala..Aní, dík za tip :wink: Zařadím ho do jídelníčku na příští týden, pokud to ale nezapomenu :grinning: :grinning:
a co kluci Aní, jsou zdraví?
17. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme hovězí polívku, hovězí plátek po bavorsku....
Věruš, ale dobrou bramboračku bych si taky dala!

Aní - no, taky bych ti mohla říct zkušenosti ze své rodiny, možná že bychom se akorát zdepkařily, osobně mám z tohohle šílený strach! problém je, že každý je trochu jiný a potřebuje tu lásku a péči trochu jinak :frowning2: no, snad ty naše kulišáky vychováme odolné :grinning:
17. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kočky, já jsem se napapkala a jdu vyrábět ty kluky utopený... :grinning:
17. dub 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš - tak ať se ti povedou... ještě u vás prší??? tady zatím ne
17. dub 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nas uz taky lije jak z konve a je teda tma :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Verko-no Ondrasek ma ATB a Stepa rymu-ja uz to taky cvitim na pruduskas a kaslu.Musime pritapet pac je tu pekna kosa :frowning2: :frowning2: :confounded:
Katko-no on tu lasku a peci potrebuje uplne ale uplne kazdej.Ale jak pises kazdy asi jinak.Nekdo vic a nekdo min :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: My to tady asi nevyresime a musime jen doufat a verit v nase milacky ze nesejdou na scesti :confused: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
17. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nma,nam a utopence miluju a hlavne hodne cibule-Verko tak mi prijedem az budou poradne ulezeli :grinning: :grinning: :grinning: Jestli teda jeste budou-u nas by ulezet asi nestihli-ja jsem je jeste nikdy nedelala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded:
17. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A hovezi polivcicku bych si atyk dala-naaaaaaaaaaaam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vás zdravím!

Přečetla jsem vaše dopolední téma hovoru. S každou z Vás tak trošku souhlasím /od každého trochu /.

Před chvílí jsme se vrátili,byli jsme v bazárku u Lidlu, chtěla jsem nějaké tepláčky na písek, no místo toho jsem ulovila kraťasy a bodýčko/poze za 15,-Kč/,pak jsme byli ještě vebčit a domů jsme šli už s deštěm.
Dáda se najedl a teď chrupká.
Já měla rybu se zeleninou.

claudie: jéje,utopenci, taky manželák v úterý nakládal - topil.

Nanda a Kačul: ať se Vám dětičky brzy uzdraví
17. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
utopenci jsou naložený, ale nevim nevim zda stihnout těch pár dní uležet, nejraději bych si už jeden dala teď... :grinning:

Kačko - tady už jen tak trochu krápe,vypadá to že je po dešti....ale ještě trochu by ta travička potřebovala aby něco sprchlo...

Aní - taky jsem přemýšlela, že škrtnu v krbovkách, ale zatím jsem se pořád hýbala, tak mi zima není...ale možná na to dojde až sebou fláknu na gauč a budu bez pohybu :grinning: :wink:

Klouz - to jsi dobře pokoupila za 15 kaček, to je paráda :wink:
17. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady sprchlo, v tom nejlepším dešti jsme šly do auto pro holínky, které nakonec byly doma v botníku :angry: no, psy se alespoň lehce vyvenčli a teď už je asi po dešti a Emě se nechce ven...

Věruš - chtělo by to chvíli pršet, je to všechno strašně vyschlé, práší to a je to k prdu... si myslím, že ta naše rýma a kašel jsou z velké míry díky tomu, že je všude prach a sajrajt :unamused:
17. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •je to možné, že Emulky zdravotní potíže souvisí i s příchodem letního počasí v dubnu. Já alergie prokázané nemám, ale jak jsme minulý týden výletovali, tak se mi hůře dýchalo - plný nos a škrábalo mě v krku a doma v místnosti to zas přešlo. Luboš je alergik, tak mi říkal, že je možné že to jsou i mpžné příznaky alergie.
17. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - mě teď taky pár dní už škrábe v krku a pálí mě nos.... včera jsem viděla ve zprávách, že i děti nealergici mají různé projevy přehnané tělesné reakce (rýma, kašel, teplotky atd....) a dnes jsem četla, že tu díky tomu počasí byl v ovzduší prach ze Sahary....
17. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek