Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
siwama
20. dub 2009
díkyyyyyyyyyyyyyyyy,jdu na to.
siwama
20. dub 2009
No už mám pomalu plnou troubu =-) =-) . Pak už jen pocukruješ??? Aníí
nandaautor
20. dub 2009
ano-uz jsen cukruju 😉 Dobrou chut :-p :-p :-p
siwama
20. dub 2009
Je to ňam, ňam. 😉 Díky
treperenda
20. dub 2009
nanda+siw: tak uz mam v troube "hrnecku var" (tu pudinkovou dobrotu), tak jsem tuuuuze zvedava, jen doufam, ze to opravdu nebude hrnecku var a nebudou to jist jeste sousedi o 4 patra pod nami😃
Hele zensky, co kdyby jste si nekdy udelaly vylet k nam (za mnou a Elinkou). Daly bychom kavicku a pokecaly a pro detska mame docela prima detske hriste hned za barakem (vedle Modre Hvezdy)🙂) Pac ten srazik asi jen tak nebude, tak co vy na to?😃
nandaautor
20. dub 2009
Jasny jsem pro-staci rict kdy?Evi prosim Te-kdyz delas ty Karamelku rezy tak tam davas tvaroh v celofanu?A maslo mas hodne zmekle?Ja uz jsem to delala 2x a chutove super ale neztuhlo mi to.Mela jsem teda tvaroh ve vanicce a maslo docela mekke a salko normal zkaramelizovane 😞 :-S :-S :-S
mishulle
20. dub 2009
trep: jasně, hele, stačí říct a sousedka naběhne 😃
mishulle
20. dub 2009
nanda: zkoušela jsem bábovku už minule a byla mňamózní
nandaautor
20. dub 2009
Mish-jj je fakt vyborna a hlavne strasne rychla.U nas s Himalajema frci asi nejvic 😃 😃 😃
mishulle
20. dub 2009
nanda: tak v himalájích jsem ještě nebyla, zas takovej lyžař nejsem 😃 😃
treperenda
20. dub 2009
nandi, mela jsem vanickovy a maslo jsem rozpustila do teklava, aby nebyly hrudky a lepe se o spojilo a nejak nebyl problem.
mishulle
20. dub 2009
trep: jak tak koukám na poslední fotky Elišky, opravdu je to Domino v růžovém, jak říkala Luci, co se oblečení týče 😉
treperenda
20. dub 2009
mishull🙂) Hele a jak ses Ty na tom s volnym casem - uz mas dostudovano?
mishulle
20. dub 2009
trep: zbejvaj mi tři zkoušky,ale až v květnu, teď musim dopsat dvě seminárky, ale to zvládám po večerech
mishulle
20. dub 2009
Klouz: až dorazíš, zkoukla jsem ti fotky, na tý poslední, ty dvě paní vedle tebe znám, ta krátkovlasá chodí plavat do kulturáku před náma a ta dlouhovlasá rodila den po mě
treperenda
20. dub 2009
nandi: tak jsem asi trdlo-natvrdlo, ale nezadarilo se😞( Jako kynulo to v troube jako blazen, az jsem mela strach, ze budu skrabat troubu, ale nakonec se to uklidnilo. Tak jsem do toho pichla spejli a kdyz uz to (podle me) bylo, tak jsem to vytahla a asi za 5 minut na to mrkla aaaaaaa k memu zdeseni je to placka (zase to spadlo), ktera poputuje do kose😞(( Kde jsem udelala chybu? Vajicka vyslehala s cukrem a olejem a pak pridala pudinky s prdopecem. A fakt tam neprijde zadna mouka?
nandaautor
20. dub 2009
Mis-no ani aj nejsem zadnej zdatnej ridic ale buchta Himalaje je vynikajici 🙂 😉
Trep-tak ja to taky zkusim 🙂 😉
mishulle
20. dub 2009
trep: mě se to v mý troubě peklo hrozně dlouho
nanda: tak tu neznám
klouzavka
20. dub 2009
mishulle •Ahoj,Jojo,s tou krátkovlasou jsem byla dnes cvičit v Kulíšku a ty dlouhovlasá Tě zná taky,došlo mi, že jste se museli potkat,když Domča je narozená 22.2.
Co děláš odpoledne?
mishulle
20. dub 2009
Klouz: nic,
jj, potkali, myslím, že měla vyvolávanej, potkali jsme se dyž šla na sál, právě říkala, že na to, že jde rodit si vůbec nepřipadá
klouzavka
20. dub 2009
Já taky nějak nic! jen asi půjdu do Lidlu, potřebuji tam něco vrátit.
mishulle
20. dub 2009
aha, deš rekůlamovat salám, jo? 😃
klouzavka
20. dub 2009
mishulle •néééééééééé!Ale spotřební zboží!No,není to reklamace,že to nejde!Ale je tam možnost to do30dnů od zakoupení to vrátit
mishulle
20. dub 2009
tak můžem dát spicha, až se mi prcek vzbudí, tak mu dám sváču a vyrazíme ven, tak se můžem někde sejít
nandaautor
20. dub 2009
Evi-ne,ne ani spetka mouky-musis to nechat propect.Me to neprijde zase tak strasne dlouho asi jako nor.babovka 😉 😉 😉
klouzavka
20. dub 2009
mishulle • jak to vidíš časově?
mishulle
20. dub 2009
klouz: aha
jo jinak vás asi budem trochu zdržovat, Kuba se teď učí chodit za kočárkem, tak si vždycky chvilku pomalinku trajdá
mishulle
20. dub 2009
klouz: tak kolem třetí
klouzavka
20. dub 2009
mishulle •to nevadí! Vždyť je krásně! Jasný,písni na mobil.Já nevím,kdy přesně vyrazíme! Jsem unavená,že bych si šla nejraději lehnout.Klíží se mi oči.
mishulle
20. dub 2009
tak si di lehnout