• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
díkyyyyyyyyyyyyyyyy,jdu na to.
20. dub 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už mám pomalu plnou troubu :confused: :confused: . Pak už jen pocukruješ??? Aníí
20. dub 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ano-uz jsen cukruju :wink: Dobrou chut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to ňam, ňam. :wink: Díky
20. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda+siw: tak uz mam v troube "hrnecku var" (tu pudinkovou dobrotu), tak jsem tuuuuze zvedava, jen doufam, ze to opravdu nebude hrnecku var a nebudou to jist jeste sousedi o 4 patra pod nami:grinning:
Hele zensky, co kdyby jste si nekdy udelaly vylet k nam (za mnou a Elinkou). Daly bychom kavicku a pokecaly a pro detska mame docela prima detske hriste hned za barakem (vedle Modre Hvezdy):slight_smile:) Pac ten srazik asi jen tak nebude, tak co vy na to?:grinning:
20. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasny jsem pro-staci rict kdy?Evi prosim Te-kdyz delas ty Karamelku rezy tak tam davas tvaroh v celofanu?A maslo mas hodne zmekle?Ja uz jsem to delala 2x a chutove super ale neztuhlo mi to.Mela jsem teda tvaroh ve vanicce a maslo docela mekke a salko normal zkaramelizovane :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
20. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep: jasně, hele, stačí říct a sousedka naběhne :grinning:
20. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda: zkoušela jsem bábovku už minule a byla mňamózní
20. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mish-jj je fakt vyborna a hlavne strasne rychla.U nas s Himalajema frci asi nejvic :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda: tak v himalájích jsem ještě nebyla, zas takovej lyžař nejsem :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi, mela jsem vanickovy a maslo jsem rozpustila do teklava, aby nebyly hrudky a lepe se o spojilo a nejak nebyl problem.
20. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep: jak tak koukám na poslední fotky Elišky, opravdu je to Domino v růžovém, jak říkala Luci, co se oblečení týče :wink:
20. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishull:slight_smile:) Hele a jak ses Ty na tom s volnym casem - uz mas dostudovano?
20. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep: zbejvaj mi tři zkoušky,ale až v květnu, teď musim dopsat dvě seminárky, ale to zvládám po večerech
20. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz: až dorazíš, zkoukla jsem ti fotky, na tý poslední, ty dvě paní vedle tebe znám, ta krátkovlasá chodí plavat do kulturáku před náma a ta dlouhovlasá rodila den po mě
20. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi: tak jsem asi trdlo-natvrdlo, ale nezadarilo se:frowning2:( Jako kynulo to v troube jako blazen, az jsem mela strach, ze budu skrabat troubu, ale nakonec se to uklidnilo. Tak jsem do toho pichla spejli a kdyz uz to (podle me) bylo, tak jsem to vytahla a asi za 5 minut na to mrkla aaaaaaa k memu zdeseni je to placka (zase to spadlo), ktera poputuje do kose:frowning2:(( Kde jsem udelala chybu? Vajicka vyslehala s cukrem a olejem a pak pridala pudinky s prdopecem. A fakt tam neprijde zadna mouka?
20. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mis-no ani aj nejsem zadnej zdatnej ridic ale buchta Himalaje je vynikajici :slight_smile: :wink:
Trep-tak ja to taky zkusim :slight_smile: :wink:
20. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep: mě se to v mý troubě peklo hrozně dlouho
nanda: tak tu neznám
20. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle •Ahoj,Jojo,s tou krátkovlasou jsem byla dnes cvičit v Kulíšku a ty dlouhovlasá Tě zná taky,došlo mi, že jste se museli potkat,když Domča je narozená 22.2.
Co děláš odpoledne?
20. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz: nic,
jj, potkali, myslím, že měla vyvolávanej, potkali jsme se dyž šla na sál, právě říkala, že na to, že jde rodit si vůbec nepřipadá
20. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nějak nic! jen asi půjdu do Lidlu, potřebuji tam něco vrátit.
20. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, deš rekůlamovat salám, jo? :grinning:
20. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle •néééééééééé!Ale spotřební zboží!No,není to reklamace,že to nejde!Ale je tam možnost to do30dnů od zakoupení to vrátit
20. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak můžem dát spicha, až se mi prcek vzbudí, tak mu dám sváču a vyrazíme ven, tak se můžem někde sejít
20. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-ne,ne ani spetka mouky-musis to nechat propect.Me to neprijde zase tak strasne dlouho asi jako nor.babovka :wink: :wink: :wink:
20. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle • jak to vidíš časově?
20. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz: aha
jo jinak vás asi budem trochu zdržovat, Kuba se teď učí chodit za kočárkem, tak si vždycky chvilku pomalinku trajdá
20. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz: tak kolem třetí
20. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle •to nevadí! Vždyť je krásně! Jasný,písni na mobil.Já nevím,kdy přesně vyrazíme! Jsem unavená,že bych si šla nejraději lehnout.Klíží se mi oči.
20. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si di lehnout
20. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek