• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
halooo???
20. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle •no,to už si nelehnu! Dáda je už vzhůru,asi tak od 13:30.Tak si hrajeme.
20. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to Kubouš už 2 hoďky spí, myslim že dá ještě max. tak půl hoďku
20. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak další krásný den, byl.
Před chvilkou jsme přišly z venku, Halí je vykoupaná a kouká na večerníček. Pak si dá véču a doufám, že brzy odpadne a usne.
20. dub 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme taky pred chvilkou tayk prisli :wink:
Ondrovi opet prasklo str.ucho leve-uz jsem vyrizena.Chudinka malicka :confounded: :fearful: :fearful: :fearful:
20. dub 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jak dopadla babovka c.// ?
20. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda: babovka c.2 dopadla VYBORNE....uz je tam z ni jen 1/2, jak rychle mizi. Tu prvni jsem asi vytahla moc brzo. Delala jsem test na spejli a tam nic nezustalo, tak jsem myslela, ze je upecena. Uz jsem ale chytrejsi a vim, jak na to, takze parada a myslim, ze se chytla a bude castym moucnikem - je tak uzasne rychla. Sup, sup a je to v troube a huraaaa za Eliiii:slight_smile:))
20. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •hurá,druhý pokus,že bych zízta ochutnala??? :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
20. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-tak vidis jaka jsi sikula :wink: :slight_smile:
20. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - tam se nedává žádná mouka, nic? :confused: a ten pudink se normálně vysype jen? jestli jo, tak to vypadá tak krásně jednoduše, že to asi budu muset zítra zkusit... :grinning:
20. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:

co se děje, nikde nikdo? žádná ranní ptáčata??? :confused: :confused: Tak jsem zase jednou první, to si musím užít!!! :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •tak jak si užíváš dnešní prvenství?
21. dub 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,krásný den vám přejeme :wink:
21. dub 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko - jé tak to jsem ráda, že jsem prvenství přenechala Věrce, když z toho má takovou radost :wink: já jsem nakukovala po sedmé, ale jsem zase nějak líná psát.....

Klouz a Trep - si to dneska užijte, my se raději omluvíme!
21. dub 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile:
Kacul: tak to me mrzi, tak aspon pozdravuj Emulku.

Klouz: mno honem, honem....nebo se neudrzim a slupnu i ty posledni kousky babovky:grinning:
21. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep - no, mě o to víc, když už tohle máme přes dva měsíce!
21. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Tak se zase objevuji. Mám se dobře. Rozhodli jsme se jet rodit do Turnova, tak příští týden tam jedu sepsat porodopis.
21. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eví - jééé, takže vyhrál Turnov? už ses tam byla odívat? hoď nějaké info, taky je pro mě na prvním místě v možnosti volby....
21. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eví - moc dík a jak to porodní lůžko, musíš mít nohy v těch korýtkách??? a jaké umožňují porodní polohy?
21. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-my jsem byli v MB v nemocnici na ORL a ta Praha uz je schvalena i od primare.Takze v utery :wink: :wink:
Verko-jj je to bez mouky a je to rychlovka a namka :slight_smile: :wink:
Na Turnov jsem taky slysela jen chvalu -ale treba epi v MB davaji zadara :wink: :wink: :wink: :wink: Ale tak to uz je pak jenom kapicka v mori :wink: :slight_smile: :slight_smile: Dobra volba i kdyz ja si na Boleslav nemuzu ted po Ondraskovi stezovat :wink: :wink: :wink:
21. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Evi, máš můj obdiv, ještě když znáš Helču a mohla by tě rodit. nebo Markétu. Aní, taky mám názor, že na MB porodnici jen samou chválu.
Kači, v MB v korýtkách mít nohy nemusíš. je to na tobě, co si vybereš. já je tam chtěla a chtěla i páky, at se mám za co zapřít.
21. dub 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, chtějí aby se rodilo (2. DP) na lůžku v polosedu, ale myslím, že by se s nima dalo mluvit. A na nohy tam mají ty korýtka.
21. dub 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dá se mluvit v každé porodce. i v MB ti dají mimi s pupeční šnůrou na dotepání, pokud si to přeješ. Jako pokud budeš mít porod jako já, tak tvůj muž se najezdí. pokud ti ho nedovolí ubytovat na pokoj. mě dovezl ve 3hod v noci doporodky a pak ho poslali domů a čekal na můj pokyn kdy se má vrátit.
21. dub 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dá se mluvit skoro v každé porodnici, pokud nenarazíte na debily, že :grinning: :grinning: :grinning: bohužel mám na ně asi štěstí....

Evi - dík, korýtka odmítám, chci mít nohy normálně opřené o podložku a pokrčené, abych měla tu správnou sílu při tlačení..... takže se tam asi někdy zajedem podívat a uvidíme, co mi řeknou....
21. dub 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Kači, tak to řešíš, když narážíš na blbce, tak je jedno, kde je potkáš, jestli ve vzdáleném Turnově nebo v MB :grinning:
21. dub 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mamči, dnes máme po očkování, řekla, at si koupíme sirpu na teplotu a když ji mít bude, je to normál a podat sirup, ale od které teploty podávat??? když odečtu 0,5st tak od 37nebo 38?????
21. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - sráží se až horečka, tedy od 38˚C po odečtu (měříš-li v konečníku, musíš naměřit mininálně 38,5˚C)... neboj Domča to zvládne!
21. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já řeším to, abych pravděpodobnost srážky s blbcem minimalizovala.... :sunglasses: a taky to, abych našla optimální zajeté standardy porodnice, které by mi "zaručily", že i když budu rodit s blbcem, tak to bude snesitelné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek