• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
já si na porod stěžovat nemůžu, až pak jsem měla problém s některými dětskými sestrami, ale jinak budu opět rodit v MB, byla jsem spokojená
21. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, všem!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
22. dub 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,krásné ránko.
Tady se řeší porodnice. Ani já nedám na boleslavskou porodnici dopustit. Rodila jsem tu všechny děti, je fakt, že kluci se narodili ještě ve staré, tak prostředí bylo děsný. Ale nová porodnice je fakt super. Rodit už sice nebudu, ale fakt doporučuju!!!!!!!
22. dub 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak Domino je šikulka. ufff noc naprostá jednička a ještě ted chrupe, takže je mi jasné, že přes den nezahmouří oka :grinning:
Kači, no já to řešení porodnic až tak nechápu. ještě pokud jsi tady nerodila. tak vlastně nevíš, proč nejít do této porodnice. pokud jde o doktora Adámka, tak ten k obyč porodům nechodí. a kamarádka s ním byla naprosto spokojená. dělal ji plánovaný cisař. a porodní asistentky jsou tady super. znám 4. a ty sjou s tebou 90%času a to jsou ony, které tvůj porod ovlivní, zda se budeš cítit příjemně.
22. dub 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak už tu chvíli s Emulkou cyklíme po bytě, prdelka je nějaká nespokojená....

holky, přiznejte se, koho z vás MB nemocnice platí za reklamu :grinning: :grinning: :grinning: ne vážně, jak si taky dělám svoje průzkumy a poptávám se, tak beru jako velkou zajímavost, jak se občas sejde víc maminek na jednom místě s podobnou nebo stejnou zkušeností - tady vás je nejvíc, co si to tu chválej :wink: to je dobře, že jste byly spokojené!
22. dub 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - chápu nechápu...... už jsme se o tom bavily i osobně, tak jsem ti svoje důvody vysvětlovala, ne?
22. dub 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Kaču ještě mě napadla věc, která je pro mě nepodstatná, ale pro tebe podstatná. V Turnově nepouští na návštěvu děti myslím do 10 let. Kvůli možným infekčním nemocem. Musela bych na vlastní riziko vzít mimčo mimo oddělení. A mají dost omezené návštěvy na pokojích, pokud nemáš zaplacený nadstandard.
22. dub 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - díky, jojo, tohle já vím, právě to je věc, která mi spíš vyhovuje (vím, že s tím dítětem se to dá řešit nadstandardem nebo tím, že odejdu mimo oddělení, ale mě ty návštěvy na pokoji prostě děsí....) ale zase v čem mám lepší info o MB před Trunovem - v MB prý jsou radši, když si řekneš polohu porodu a vyjdou ti ochotněji vstříc, já nechci rodit na čtyřech ani v bobku, hci jen polosed s nohama normálně na podložce a né se hádat kvůli korýtkům, budu tam muset zajet a obě možnosti si projít osobně a poptat se.....
22. dub 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné sluníčkové ránko :grinning:
22. dub 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno!

Jééé, řešíte porodnice koukám :sweat_smile: To mi připomíná, že jdu zítra sepsat do MB porodopis a že bych tam měla zavolat a zjistit, kde mi udělají ty stěry na streptokoka.... Mám od svého dr. papír a jsem kapku bezradná. Evince i všem z MB je dělali jejich dr., jen ten můj liberecký mi dal poukaz a že prý na hygienu.... kdybych nebyla líná jet kvůli jednomu jedinému stěru do LBC, tak pohoda, ale takhle mi to přijde fakt škoda benzínu :confounded:

Jdu volat :grinning:
22. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sil - ty chodíš ke Šrámkovi? mě taky posílal na hygienu :grinning:
22. dub 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
i když v Liberci si vzpomínám, že to byl standard :wink:
22. dub 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacul - ne, ne, k Aulehlovi.

A už jsem to pořešila. Zítra ráno mezi 6-7 jdu semka do porodky na ambulanci, ty stěry mi tu v pohodě udělají :grinning: Jupijááájééé :sunglasses:
Hezky mi to vyjde, pak někam na snídani a od 9 porodopis :grinning:

Dneska se jdeme ke Staňkové fotit s bříškem, tak jsem zvědavá.
Jééé a už zítra jedeme do Phy na Draculu :dizzy_face:
22. dub 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sil - týjo, tak to to máš krásně rozplánované :grinning: a rodit nakonec bude tady, takže si Liberec zavrhla? no, popravdě se nedivím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Sil, a dáš nějakou pěknou fotečku i tady??? prý fotí moc hezky, ale já se nenechala fotila nás doma kamarádka.
Dracula je super, at ti tam hrají jen suproví zpěváci :wink: jen já jsem to v 33tt nemohla na Adéla ještě neveřela usedět. doporučím ti vzít si polštářek.
22. dub 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ke Staňkový sem taky chtěla jít ale my to nestihli...ale mohli bychom tam s prckem a taky nám udělá hezké fotky, ne?!!
22. dub 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vás děvčata

tak výběr porodnic?? no já taky zvažovala zda Turnov nebo MB. Jsme tak na půlce mezi nima, možná Turnov je ještě o kousek blíž...Ale půjdu do MB. Někdo říká super, někdo že by raději Turnov... No ale, když jdu poprvé a stejně nevím co mě čeká, tak je mi to jedno. A MB už trochu znám, byla jsem tam na gynekol. oddělení už dvakrát, tak to prostředí už alespoň trochu znám a ze cvičení a kurzu i ty por. asistentky, tak možná právě proto... Těžko soudit dopředu bez zkušeností, no nechám se překvapit... :wink:

Sil - co šaty, prodány? /Evinka hlásila.... :grinning: /
22. dub 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sil - tak jsem tady uvažovala odkud znám Aulehleho a docvaklo mi, že to je (nebo byl) primář gynekologieko-porodnického oddělení :grinning: :grinning: :grinning: byl tedy ještě v době, co jsem tam rodila a několikrát jsem ho potkala na chodbě.... no, ale vedení mám fakt dobrý!

Věruš - přeji ti, abys měla ze své volby jen dobré vzpomínka.... věřím, že jo :wink:

Mischali - mě Staňkovou některé maminky doporučovali, fotí prý hezky, ale ty ceny jsem si nechala ujít.... ještě má dobrou pověst Hlubučková (nebo tak nějak se jmenuje). ale bohužel jsem ten typ, který nepotřebuje nafotit 100 záběrů, takže mi vyhovoval tenkrát ten výběr v Liberci.
22. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacul - neslyšela jsem na lbc.personál nic moc a navíc ze cvíča a kurzu znám aspoň 2 PA odsud, tak třeba aspoň jednu budu mít :grinning: Ještě nějak aby vyšel nadstandard, jsem děsná dámička :grinning:

Luci - určo nějakou pěknou fotku dám i sem, se budu určitě chtít pochlubit :sunglasses: Na Draculu jsem zvědavá, jen se bojím, že tam Hůlka nebude, koukala jsem na jeho stránky a má den předtím někde nějaké vystoupení... takže počítám, že se bude chtít šetřit :angry:

Misch - kamarádka tam byla pak s 3 měsíčním prckem a měla krááááásné vánoční dárky - fotky jí a prcka. Kdybys na Staňkovou chtěla telefon - zde je: 723 638 147 :slight_smile:

Claudi - jj, šatičky prodány... jsem si včera krásně zavzpomínala na svatbu. Jsem té kupující pouštěla i video ze svatby, aby viděla, co vše šatky bez újmy zvládly a no náááádhera. A ta holka je moc sympatická, tak mám radost. Navíc je to liberečanda, takže šatky budou dále krášlit liberecké holky :grinning:
22. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a pak na oddělení nedělek pozdravujte sestřičku Marušku Žižkovou, paní něco přez 50sát, ale úúúžasně hodná. Známe se už spoustu let.
22. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No třeba ne nějakou z vás juknu mezi dveřma a Marušku pozdravím sama :wink:
22. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sil-děkuji za telefon, už jsem si ho schovala!! Poradíme s Martinem a uvidíme!! Chtěla bych nějaké krásné fotky, martínkovi bude za měsíc a půl ROK, tak bych k té příležitosti chtěla udělat nějaké fotečky....
22. dub 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta Staňková dělá těhu fotky a hezké? ona je z MB? /jestli jo, kde má prosím ateliér??/ a co ceny? dejte info please....
Taky bych ráda nějaké měla...

Sil - tak to byl fajn kšeftík, je dobře že nebudou viset ve skřini a poslouží další nevěstince... :wink:

Kačko - též doufám, že mé vzpomínky na porodnici budou jen dobré... :wink: ty špatné bych musela z hlavy hned vygumovat, když bych ráda ještě druhého prcka....
22. dub 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sil já teda Hůlku měla, ale radši bych Pepu Vojtka. Hůlka je strahané tlusté ..... jako přijde mi fakt troska, oproti tomu, kdy hrál Draculu poprvé.
Jé nemohla by ti kamarádka nějakou fotku s prckem poslat? bych se ráda koukla jak to vypadá, no i když já bych ty fotky asi kazila. a nejsi dámička. já tenkrát taky se modlila o nadstandard a musela jeden den být na obyč a pak už byla spokojená :grinning: akorát je to nejdál od jídelny a dětských sester, což teda nadstandardní není. když jsem lítala ohřívat mlíčko a tak :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš - Staňková má fotoateliér u cukrárny Bertík v železné ulici.... má tam fotečky i vystavené u dveří
22. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko - děkuji, tak to tam někdy okouknu.... V Mn. Hradišti je taky fotograf /V. Vopat/, ale nevím jak pěkné fotky dělá... Musela bych se tam stavit a zeptat...
22. dub 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruš - jo a co se týče cen, tak to bylo asi k 2tis., ale jedna maminka mi psala, že z ní pak strašně dlouho páčila fotky na CD :unamused:
22. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - tak co ještě jedno těhu? ať si tu porodnici a Marušku užiješ alespoň čtyři dny??? :grinning: :grinning: Halí by třeba chtěla malého brášku... :wink: :grinning: :wink:
22. dub 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko - jů, tak to je dost peněz asi, taky záleží jak pěkné a kolik fotek za to je, co? ale páčit z ní něco to by se mi moc nechtělo... :unamused: Asi se ještě opravdu poptám toho Vopata z MH...
Taky máme kamaráda co má super foťák a focení jako koníčka, ten by nám něco taky mohl udělat, ale já nevím jeslti bych se před ním nestyděla... :grinning: :confused: :sweat_smile:
22. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš, já si teda nic negativního z porodu a z porodnice fakt nepamatuji. že bych už vše zapoměla, nebo jsem to jako prvorodička měla tak skvělé??? :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek