• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Lucko - no jasně, měla jsi to skvělé.... :grinning: a my ostatní těhulky čekatelky to budeme mít taky tak... :wink: :wink: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš - fotek je prý dost, retušuje a udělá jich asi 45 nebo 50 a dává je do takového toho laciného albumku.... alespoň takhle to prý dělala, třeba už je modernizovanější.... a ta Hlubučková, ta prý fotí i v nemocnici, stojí podobně, fotky jsou prý taky moc hezký, ateliér má někde na B. Němcové (tuším že v té ulici u nemocnice), dává to na CD běžně a stojí taky kolem 2tis., tak se můžeš zkusit poptat i tam, když už budeš v tom zjišťování....
nás nakonec fotil jeden známej (přes jednu maminku tady), který je vystudovaný fotograf, ale neživí se tím, takže nás fotil doma, fotky průměr a zaplatili jsme mu 500 a to jen kvůli tomu, že jsem neměla drobné (chtěl asi 200)
22. dub 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači - tak to jste měli super cenu....
Už jsem si vše zapssala a provedu průzkum jak to vypadá...
22. dub 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš - pak se kdyžtak poděl, až budeme chtít zase fotit.... já tu mám tip ještě na nějakého fotografa, co chodí fotit do školek, prý to je taky od něho moc hezké.... jméno už samozřejmě nevím, ale prý sídlí v tom foto u sportu, nebo se tam na něho dá poptat.....
22. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
U sportu je rozenkrantz-nebo tak nějak se to píše!!! to je náš známej, mě tenkrát fotil maturiťák a vloni sestřence fotil svatbu!!
22. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až něco pozjistím, tak určitě povím.... Samotné focení bych nechala tak na nějaký 36-37 tt asi....
22. dub 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie-přesně takhle sem si chtěla nechat focení já s pupíkem ale nestihla jsem to, protože jsem rodila v 36 týdnu :slight_smile:
22. dub 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Věruš :rolling_eyes: , mám 4 děti, vnouče, je mi 42 a ty mě verbuješ ještě do mimi??
Nene,nejsem zdravotně zas až tak v pořádku a hold budu muchlat už jen vnoučátka.
No a nebo budu jezdit za váma, holky, vždyť tady je miminek :wink:
22. dub 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mischu - takhle Martínek spěchal ven? to jméno asi odpovídá.... a když ve váš známej, tak proč nechcete jít k němu? fotí hůř???
22. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula-jj takhle se martínkovi moc chtělo už mezi nás!!! a to jsem ten den byla v poradně na kontrole, tak mi řekli že je všechno v pořádnu a já v noci rodila :grinning:

jj u sportu fotí ten Bohouš...nevím jaké má fotky dětiček, to jsem od něj nikdy neviděla, jinak má fotky hezký...
22. dub 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky než to dám do bazárku, nevíte někdo o někom kdo by chtěl malou autosedačku- 0-13 kg, je světle modrá, není zničená!! tak za 1000Kč
22. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - tak jo, už jenom vnoučátka... :wink:

Misch - jé jé, to mě nenapadlo...tak že bych to raději posunula trochu dopředu? :wink:
22. dub 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná ji nechám i za 800kč
Misch - no, taky jsem ráno šla na CTG do porodnice a prý nic porodu nenaznačovalo.... ale Emulka se narodila v 39.tt, takže v pohodě..... no, mě právě jedna známá líčila, že má od něho fotečky malé každý rok ze školky a že jsou úžasné a i laciné, hodně ho doporučovala.... a on v tom krámku má přímo i ateliér???
claudie-já po své zkušenosti bych už radši na nic nečekala!! :wink:
22. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula- já se tenkrát u něj fotila na občanku, ale jestli tam vzadu pak má nějaký větší atelier nevím...
22. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
misch - nevím o nikom, kdo shání sedačku...Ale na bazárku ji určitě prodáš...

tak to focení přehodnotím, možná 33-35 tt raději, abychom nedopadli jako ty... :wink:
22. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš - taky bych to nenechávala už moc dlouho :grinning:

Misch - tak díky za info.... nám se třeba bude hodit, přemýšlela jsem, že bych nechala vyfotit Emulku s bříškem, to jsou taky kouzelné fotečky.... ale jestli mi ten pupek moc popraská, tak raději ne :sweat_smile:
22. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie-jj myslím, že to opravdu moc neodkládej!!
22. dub 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula-jj mrkni třeba má něco na netu!!!
jj to by mohli být taky moc pěkné foečky, jak Emulka třeba pusinkuje, hladí atd..bříško :grinning:
22. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš - jo to ona dělá ráda, určitě by ji dělalo radost, že ji u toho někdo fotí :grinning:
22. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula- tak vidíš, tak něco vymyslete :wink:
22. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně vymyslíme, zatím je brzo.... ale našla jsem od něho na netu pouze toto: http://fotoklub.ic.cz/displayimage.php?album=lastupby&cat=0&pos=2&uid=23
http://www.foto-rosenkranz.cz/
22. dub 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
povídá se mi tu s vámi hezky, ale musím jít splácat seminárku...se mi ale táááák nechce... Musím mít v pátek na NJ hotové téma: životní prostředí...ale s mou chabou slovní zásobou tu bude náročné.... :angry: :unamused: :frowning2: :sweat_smile:
tak zatím, pa pa
22. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul-jj taky sem teď koukala a našla sem to stejné!
22. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš - jééé, můj obor! :grinning: :grinning: :grinning: tak v němčině to může být chuťovka :wink: ať to jde.....
22. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie-měj se krásně a ať se ti daří!!!
22. dub 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mischul - nic moc sebe propagace, co? navíc oblíbené téma má dokument a krajinu, to asi pupík nadšeně fotit nebude :grinning:
22. dub 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul-taky sem si říkala...ale sestřenka třeba ty fotky ze svatby měla NÁDHERNÝ!!! tak nevím, jedině se ho zeptat...
22. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch - jojo, až to bude aktuální, tak se poptám.... každopádně něčím se živit musí, takže si myslím, že to je běžná komerční náplň každého fotografa :wink:
22. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek